Keresés

Részletes keresés

cas Creative Commons License 2001.02.11 0 0 9
Szerencsere nekem ilyen gondjaim nincsenek, mivel 2 tevem van, 2 szemem es 2 fulem. Igy ha egyszerre mennek a kedvenceim, akkor is tudom nezni oket. A Romanticat meg videora veszem, oszt ha egyszerre mennek a reklamok a 2 adon, akkor azt nezem.
Azt en se hiszem, hogy a ket szappanopera miatt vesztek volna ossze, hat mi lesz ebbol a vilagbol, ha mar mi szappanoperakedvelok sem fogunk ossze.
Előzmény: bonnano (3)
macskajanos Creative Commons License 2001.02.10 0 0 8
Szerintem kamu hír. Vagyis kacsa. (Nem ez volt a gyilkosság oka)
hihetetlen Creative Commons License 2001.02.10 0 0 7
Gyűjtsünk koszorúra szegény halottnak.
Biztos ő is adakozott a vak asszony szemműtétjére, meg a Fidel Castro kurvájának a felszabadítására!
Előzmény: haharin (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.10 0 0 6
Nemnemnem. Nem igazán szeretem ezeket a sorozatokat. A Kultúra fórumban egyszer már szépen okosan aranyosan kifejtettem, hogy mi a véleményem ezekről a venezuelai-, mexikói-, brazil-, és egyéb dél-amerikai baromságokról. Az amatőr, súgógépel felfegyverkezett, harmadrangú színészekről, az "igényes" tartalomról, és arról, hogy ezek a förmedvények FŐMŰSORIDŐBEN mennek, azon kívül meg egész nap...
Megmondom, hogy kéne ezeket felpezsdíteni. Figyeljetek:
Először is kivenni a főműsoridőből. Mert mi van, ha valami szörnyű véletlen folytán egy GYERMEK (!!!!) is megnéz mondjuk egy Rosalinda-, vagy Luzz Mária, vagy ehhez hasonló szörnyűséget!!! Hát szegény gyerek visszamarad a fejlődésben! Az irtózatos sokkhatás egész felnőttkorára kiható pszichikai problémákat, szorongásokat, frusztrációkat fog neki okozni, nem beszélve a tényleges, konkrét agykárosodásról! Szürkeállományának 0,5 %-át pusztítja el minden egyes rész! (Gondolom, 30 % körül már az alapvető biológia szükségleteket sem tudja elvégezni... Ez 60 részt jelent...)

Na. Kiveszik a főműsoridőből. Egy átlagos rész átlagos jelenete: (a szereplők esetleges keveréséért, helyettesítéséért elnézést kérek, nem vagyok otthon ezekben a sorozatokban, és ez amúgy is csak egy példa) (Figyelem! A most következő írás a nyugalom megzavarására alkalmas dolgokat tartalmaz!)

Kárlosz Szántiágó: Hagyjál már békén, Eszmerálda!

Eszmerálda: Dehát én csak... Azt hittem, szeretsz!!!!!!!!! DRÁGÁÁÁMMMMMMM!!!!!!! NE HAGYJ EL!!!!!!!! BRÜHÜHÜHÜŰŰŰŰŰŰŰ!!!!! (Ezt persze csak 4 másodpercig szabad engedni, amíg még nem károsítja az agyat)

Szántiágó: Drágám...

Eszmerálda: SZERESS ENGEM!!! BRÜHÜHŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!

Szántiágó: A KURVA ANYÁDAT TE SZEMÉTLÁDA!!!!!
A következő pillanatban Szántiágó előkap egy 45-ös Magnumot dumdum-golyóval, és pofán lövi Eszmeráldát. A csaj valósággal kirobban a mögötte levő üvegablakon, és lezuhan a felhőkarcolóból. A 14. emelet környékén találkozik egy zászlórúddal.

Köv. kép:

Luz Mária: Most megdöglesz, te rohadt mocsok állat GUBERÁLÓS MARIA

Guberálós Maria: KINYÍRLAK, BAZMEG!
Guberálós Maria indít egy jobbhoroggal, amit Luz Mária gyomor rúgása követ. A két csaj iszapbirkózásba fog, ami alatt teljesen levetkőztetik egymást. Miután szétverték a teljes berendezést és egymást, a beérkező rendőrökre rontanak. A zsaruk végül körülállják őket, és winchestereikkel egész egyszerűen CAFATOKRA LÖVIK a két csajt. Addig lövik őket, amíg mozognak. Mindenfelé fröcsköl a vér, és röpködnek a húscafatok, meg az agyvelő-darabkák.

Aztán lehetne ilyen, hogy MÁNUEL elkezd tombolni a repülőgépen, símaszkot húz a fejére, és egy géppisztollyal fenyegetőzik, mert megőrült. Végül elkezd lövöldözni, a gép pedig lezuhan, egynesen MARI MAR házára.
Fel lehetne még őket pezsdíteni izgalmas bandaháborúkkal, amibe véletlenül HOZÉ is belekeveredik. Az első lövéstől szétrobban a térde. A második már a gyomrát éri, hátul kiszakad az egész alsóháta... Végül egy puskalövés szétloccsantja a fejét.

Több káromkodás kéne, több vér és bél. Guberálós Mariát pl. tényleg mutathatnák, ahogy kukákban kotorászik, és mohón tömködi a szájába a rothadó ételmaradékokat.
Hozé Huligánról kiderülhetne, hogy egy szemét állat pedofil, aki kisgyerekeket ront meg.
Eszmerálda lehetne egy szökött, pszichopata baltás gyilkos, aki évtizedekkel szökése után hirtelen kiirtja az új családját, és a teljes szomszédságot...
Végül, legalább minden 2. részben el kéne lőni egy atomrakétát.

Na. Látjátok? Ha így néznének ki a sorozatok, ahogy fönt leírtam, azzal ÉPPEN HOGY EGY KICSIVEL LENNÉNEK BETEGEBBEK, MINT A JELENLEGI ÁLLAPOTUKBAN...
És bocs a brutalitásért, csak érzékeltetni akartam, milyen szinten vannak ezek a "sorozatok".
Murdock

haharin Creative Commons License 2001.02.10 0 0 5
Ezek szerint tudnom kéne, ki a fene az a Rosalinda... úgy látszik, nagyon le vagyok maradva (a kollégám felesége Vad angyal-fan, erről már hallottam)
Rebell123 Creative Commons License 2001.02.10 0 0 4
Szörnyű, hogy idáig süllyedtünk!
bonnano Creative Commons License 2001.02.10 0 0 3
csak igy tovabb hadd hulljon a férgese
tepoe Creative Commons License 2001.02.10 0 0 2
Nem nagyobb hülyeség, mint mikor a fradisták ölik az újpestieket. Az ember társaslény.
Előzmény: Tomboló Hold (1)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.10 0 0 1
Már az Index is írta, én itt olvastam.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.10 0 0 0
a blikkről van szó. szóval nem hiszem el, amíg egy hihető hírforrás meg nem erősíti.

Eddig egy nagy 0 a dolog.

Előzmény: Rebell123 (-)
Rebell123 Creative Commons License 2001.02.10 0 0 topiknyitó
Hallottátok? Egy Vad angyal rajongó agyonütött egy Rosalinda-hívőt! Vagy legalábbis valahogy így szólt a cikk címe az egyik újságban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!