Keresés

Részletes keresés

compton_ Creative Commons License 2005.03.02 0 0 23
azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen alapon jelentették fel? hülye viccet csinált? vagy mi?
Előzmény: Aquarell (21)
Aquarell Creative Commons License 2005.02.15 0 0 22
Jah, és nem kamuzok.
Aquarell Creative Commons License 2005.02.15 0 0 21
Mindenkinek a figyelmét felhívom,hogy a Bonsai Kitten oldalt az FBI megszüntette és eljárást indított a szóban forgó egyetemista ellen.
gyökérkezelt Creative Commons License 2005.02.13 0 0 20
http://www.zoldmagazin.com/belso/bonsaikitten.html
macskaalom Creative Commons License 2002.09.03 0 0 19
És hogy fognak azok kakálni? Nehogy már munka nélkül maradjak.
Engill Creative Commons License 2001.06.23 0 0 18
eddig csak a dinnyerol tudtam, de macskat mar nem kene...
pancho Creative Commons License 2001.06.23 0 0 17
Milyen igaz. Én vagyok a hülye. Bocs.
Előzmény: CICA (14)
CICA Creative Commons License 2001.06.23 0 0 16
biztos a macsekoknak is tetszik, akiken valami barom kipróbálja.. :((((
na hagyjuk szépen ezt a topikot elsüllyedni végre és elő se jöjjön többet. :))) "lécciléccilécciiiiii" ;)))
Előzmény: kátrányhold (15)
kátrányhold Creative Commons License 2001.06.22 0 0 15
Hehe.. lehet, hogy régi poén, de nekem nagyon tetszik! És megint csak hehe.
Előzmény: CICA (14)
CICA Creative Commons License 2001.06.22 0 0 14
Könyörgöm, ezt a topikot FEBRUÁRBAN nyitottam, pont azért, hogy megelőzzem az ilyen körlevél- és topikáradatot... aztán tessék.
Az alábbi cikket egyébként, amit Nohab belinkelt, én írtam, csak nem került bele, ami azóta kiderült, hogy a körlevit a Rexék indították, akik egyébként telefonban bevallották és szépen bocsánatot kértek, majd indítottak egy másik körlevelet, hogy jaj de jó, feltaláltuk a spanyolvigaszt, nem is igaz az egész, de a lényeg még mindig nincs benne, hogy fél éve minden nemzetközi szervezet arra kér mindenkit, hogy ne látogassa az oldalt, ne lépjen kapcsolatba velük, ne terjessze semmilyen formában, na meg persze, hogy hol lehet tiltakozni az ilyen aberrált baromságok ellen. A rexéktől egyébként azóta sem kaptam meg a hivatalos állásfoglalást, hiába kértem. :((((
Cica
Zöld Magazin
Előzmény: pancho (10)
leha Creative Commons License 2001.06.22 0 0 13
ühüm. és mi van akkor, ha mondok egy viccet ést azt valaki komolyan veszi? és egyáltalán ...

nehogymár nekem kelljen patikamérlegre tenni a szavaimat, mert másvalaki hülye! itt valaki mondott egy viccet (hogy az mennyire morbid, vagy sem, az indiferens, csakúgy mint az, hogy kinek, mennyire tetszik) és most itt páran azt akarják az illetőn számonkérni, hogy mi van akkor, ha valami idióta komolyan veszi?

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

originalqszi Creative Commons License 2001.06.22 0 0 12
Írt róla a kékem:))))
Furcsa is volt nékem:)))
Biztos a betmenből jött az ötlet,
Mert a fej kocka ott lett:DDDDDD
Degeczi Creative Commons License 2001.06.22 0 0 11
Feltehetoen azert, mert vmi hazai eszleny az oldalt latva olvasas (gondolkozas?) helyett utjara inditott egy felhaborodott lanclevelet ami nehany napja terjed a magyar halon.
Ez persze nem menti a hubelebumm topikinditast, csak az idopontjat magyarazza.
Előzmény: pancho (10)
pancho Creative Commons License 2001.06.22 0 0 10
Már volt erről több topic, minek még egyet nyitni?
Azokban ki lett tárgyalva, hogy átverés, baromság, a hülyék felültetésére. Ne hozza már elő kéthavonta valaki.
nohab Creative Commons License 2001.06.22 0 0 9
Ja, egy cikk a témáról.
nohab Creative Commons License 2001.06.22 0 0 8
Lehet, hogy van, aki komolyan veszi az oldalt, de remélem, hogy az internetet inkább olyanok látogatják, akik észreveszik benne a gúnyt. De aki ezt a képet és a hozzá tartozó szöveget meglátja, az azért csak rájön azonal, hogy hülyeség az egész.

alomhajos Creative Commons License 2001.02.06 0 0 7
Hááát, poénnak még elmegy de való igaz, egy-két macsek sajnos bele fog fulladni, ha néhány gyerek nomeg néhány őrült (azokból mindig akad) elkezd bonsai-macskát "nevelni". Mellesleg épp tegnap láttam a tv-ben egy macska-preparátort, aki az elhalálozott macskákat a gazdi kérésére bizonyos pozícióban lefagyasztja és egy mosógépszerű fagyasztóban tárolja, így a gazdinak sohasem kell megválnia volt kedvencétől - komolyan mondom ez a világ nem kell jobban meghűlyüljön.
áh.
CICA Creative Commons License 2001.02.06 0 0 6
maximálisan egyet kell értsek Hamiltonnal....sajnos... :(
kíváncsi vagyok, lesz-e az egésznek komoly visszhangja állatvédő körökben, vagy csak azért nem hallottam még róla, mert azok nem veszik komolyan, és látják, hogy kamu....
C.
Előzmény: Peter Hamilton (5)
Peter Hamilton Creative Commons License 2001.02.06 0 0 5
Viccnek ez egy kicsit durva...sőőt...nagyon durva.
A honlap készítője nagyon is elfelejtette, hogy kicsiny bolygónkon tömegével élnek az aberrált hülyék, aki az "Unokáim is látni fogják" elvet követve házikedvencét bezárja egy üvegbe, és eszelős vigyorral az orcáján konzerválja kedvenc cicusát a jövőnemzedék épülésére...
Esetleg megemlíthetem a gyerekeket, akik ugyan nem aberráltak (már amelyik) de a vicc, a jó hecc, és hasonlók kedvéért ártatlan állatokat begyömöszölnek az emberek által tárolásra gyártott különböző tégelyekbe, üvegekbe. És mint tudjuk a halandó elme (legfőképp a gyermeki) nagyon is kreatív. Hamarosan nem kerülhetik el a sorsukat a kölyök kutyák. Vizuális tipusoknak ajánlom figyelmébe a "kölyök kutya" összefogott nájlon (bocs) zacskóval a fején. Volt "szerencsém" látni így elbusztult kutyát.
Nnna...de nem akarok elkalandozni...

Érdekesnek tartom, hogy úgy van leírva, hogy engedélyez(tet)hető az Egyesült Államok kormányzata által, ha a 3 legalapvetőbb szabályt betartjuk. Ha ez igaz (mondjuk) akkor az amúgy sem pozitív véleményem a nyugati "Új Nagytestvérről" zuhan a minusz végtelen felé.

Egy dolog nagyon is kítűnik a honlapból. Ennek az embernek(?) a családjában örökletes a "miniatürizálás", és az élő szervezet egy kis helyre bezárásának tudománya, és "művészete".
Az illető drága édesapja megcsinálta a csodát. Nemzett egy embert, kinek a kicsiny fejében egy miniatürizált, téves művészi hajlammal fertőzött élő szervezetet "kreált"

Remélem valóban egy hülye vicc ez az egyész, mert különben a házimacskát is sorolhatjuk az (emberi hülyeség miatt) a kihalóban lévő állatfajok közé.

Előzmény: CICA (0)
fluffity Creative Commons License 2001.02.06 0 0 4
Igazán nem értem, kedves hozzászóló-társak, mi ez a fancsalgás! A kocka alakú macska a népgazdaság diadala! Szerintem mind logisztikai, mind tárolási, mind feldolgozási szempontból sokkal gazdaságosabbak a kis cirmosok házilag lekockázva - arról nem is beszélve, hogy így milyen kiválóan funkcionálhatnak söralátétként is! ...Most egész fellelkesültem. Holnap beszámolok gyakorlati tapasztalataimról!
Előzmény: CICA (3)
CICA Creative Commons License 2001.02.06 0 0 3
hát én is ebben reménykedem, de persze biztos nem lehetek benne...:((((
de a fotók alapján nem igazi a dolog...csak az a szomorú, hogy aki elhiszi, az ki is próbálhatja..:((((
C.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.06 0 0 2
Ha jól tudom, régen cirkuszi törpéket "neveltek" valahogy így :-(
És remélem, hogy tényleg csak egy nagyon hülye vicc...
Előzmény: CICA (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.06 0 0 1
Az önnullázás érvénytelen!
0 alakú macskát akarok! :-)))
Előzmény: CICA (0)
CICA Creative Commons License 2001.02.06 0 0 0
ja, és hogy ne fáradjatok.. :)
0

és itt egy kép is:


meg mégegy:

C.

CICA Creative Commons License 2001.02.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok.

Ennek úgyis irdatlan hamar nyitna valaki egy topikot, úgyhogy inkább megteszem... :)
Talán pár macskabarátot megkímélek a szívrohamtól. :)
Szóval a legújabb baromság: gyártsunk kedvünk szerinti alakú bonsai-macskát. Az oldal magyarázata szerint a kiscicáknak egy ideig képlékenyek a csontjaik, adunk nekik izomlazítót, stb; begyömöszömjük őket egy tetszés szerinti üvegbe, és pár hét alatt forma-macskánk lesz.
Az oldal egyébként teljesen korrekt, hihetően van megcsinálva, benne vannak az eszközök, amivel belegyömöszöljük a cicát, meg a gyógyszerek fotói, stb.
Még a guestbookba is produkáltak maguknak anyázó hozzászólást (többek között olyan állatvédő szervezettől, ami nem létezik, és olyan emberkéktől, akik emilcíme szintén nem létező...-ellenőriztem párat. :))))

A képeken egyetlen egy "kész" macska látható, amin látszik, hogy grafika; a szeme-szája oda van rajzolva, egy műszőrme-tömb az egész, és még füle sincsen, ha jobban megnézitek :))
A fotókon meg látszik, hogy a cicusok kb 2 percet tölthettek félig az üvegben; (nincs lezárt üvegről kép); a tartályok nincsenek belehelve; a cicák egészségesek és nyugodtnak néznek ki,
nem csapzottak és elgyötörtek, és pisi-kakisok, amilyenek akkor lennének, ha tényleg be lettek volna zárva... (sajnos láttam elég ilyen képet, mert állatvédelemmel foglalkozom..:(((()

Szóval ne aggódjon senki, ez is csak egy újabb baromság, bár arról lehetne vitatkozni, hogy hátha valami aberrált baromnak eszébe jut otthon vagy inkább a szomszéd macskáján kipróbálni...szomorú, hogy ilyenekkel szórakoznak, és ennyi időt és energiát fektetnek bele...de ez csak az én véleményem; kíváncsi vagyok a tiétekre is. :))))

itt az oldal címe; remélem, senki nem cáfolja majd meg a meglátásomat, hogy ez csak egy rossz tréfa...
http://www.bonsaikitten.com/

Cica

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!