Keresés

Részletes keresés

GenYo Creative Commons License 2006.01.29 0 0 86

A dolog ott lett elszúrva, hogy Demszky Gábor főpolgármester mellé

 

24 MSZP

21 Fidesz-MKDSZ-MDF

16 SZDSZ

 5 MIÉP

 

fővárosi közgyűlési képviselőt választottál 2002-ben. Remélem, 2006-ban ügyesebb leszel és akkor felkerül az 1-es villamos is a Lágymányosi hídra... :)

Előzmény: Törölt nick (84)
quequecc Creative Commons License 2002.10.26 0 0 83
+1 kérdés:

Vajon miért van szüksége egy ekkora világvárosnak 5 főpolgármesterre?

Nem tudom, de érdekelne Londonban hány van?

Oj Creative Commons License 2002.09.18 0 0 82
Tekerj velünk!
Új nemzedék az új Budapestért

Kerékpáros felvonulás
2002. szeptember 21-én, szombaton

Gyülekező: 9.45 és 10.00 között az új Erzsébet téri parkban
Indulás: 10.00

Útvonal: Erzsébet tér - Károly körút - Astoria - Kossuth Lajos utca - Városház utca

A városháza előtt 10.30-kor beszédet mond:
Katona Kálmán, a Fidesz-MDF-MKDSZ budapesti listavezetője
Rogán Antal, a Fidelitas budapesti elnöke

Szervezők:

Fidelitas - IDF - IKSZ - Áprilisi Ifjak

forrás: http://www.fidelitas.hu/index.php?q=45

MacPhisto Creative Commons License 2002.09.17 0 0 81
Ma este sírva fogunk röhögni, úgy látom :DDD
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 80
Akkor szavazz a kistehenre. Vagy barkire, de ne Demszkyre. Demszky partpolitikatol fuggetlenul alkalmatlan, phszichiateri eset.
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 79
Kedves MacPhisto,

este megprobalom elobanyaszni a regebbi igereteket. Hiszen itt egy 12 eves ciklus lezarasarol van szo... :O))

Előzmény: MacPhisto (77)
Oj Creative Commons License 2002.09.17 0 0 78
ha nem tetszik az ellenzék, akkor tegyed meg azt a szívességet, hogy szavazol Gy.Némethre. Vagy a munkáspártos mamára. Vagy Csurkapapára. DE LÉGYSZI NE A DEMSZKYRE!!! LÉCCI!
Előzmény: Törölt nick (70)
MacPhisto Creative Commons License 2002.09.16 0 0 77
Ne hagyjuk süllyedni...olyan sépek ezek a kampányígéretek, jól esik megkönnyezni azt a gyönyörű 98as őszt, amikor még azt hittük, istenem, azt hittük, hogy épül P+R...meg azt hittük, hogy történni is fog valami...azon kívül persze, hogy a fpm úr Balira látogat a főváros pénzén városfejlesztést tanulmányozni...meg ünnepelteti hogy 50 éves lett...nem lesz 50es troli, tényleg? Mehetne körbe a város egyetlen P+R parkolójában, a Városháza belső udvarán...
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.09.15 0 0 76
Mér?
(vizividámparkot is kapunk)

Bezony!

Előzmény: MacPhisto (73)
kisibolya Creative Commons License 2002.09.15 0 0 75
a kérdéseket, helyi viszonyokra alkalmazva holnap mekkűdöm Lajinak, bár kutyaszar tekintetében..az egyfőreesőben megelőzzük a fővárost, Debrecenben.

Fogadtam volna a miép 21 ponttyából a kutyaszar nem fog kimaradni...:O)

Előzmény: MacPhisto (-)
luyo57 Creative Commons License 2002.09.15 0 0 74
Szavaz :(((( Meg fogod látni.. A lyukastrikós macinacis nagypapák és a kékített hajú nagymamák nem járnak Prágába. De rá fognak szavazni. Ez van. És Budapesten ők alkotják ma a többséget.
Előzmény: MacPhisto (72)
MacPhisto Creative Commons License 2002.09.15 0 0 73
Ez a legjobb:
Parkolóházakat és mélygarázsokat építünk

Visszafoglaljuk a várost a járdán parkoló autóktól. A belvárosban új parkolóházakat, a Nagykörúton kívül pedig mélygarázsokat építünk, összesen 3000 férőhellyel. A következő ciklusban 30.000 m2 közterület hódítható vissza a városi életnek. A külső kerületekben újabb P+R parkolókat hozunk létre.

MacPhisto Creative Commons License 2002.09.15 0 0 72
A Dunával párhuzamosan a budai oldalon villamost építünk Óbuda és Lágymányos között. Észak-Buda felé meghosszabbítjuk az 56-os villamost

Korzót, sétálóutcát építünk a Vizafogó és Közraktárak között.

Ahány gyermek születik Budapesten annyi fát ültetünk parkjainkban.
És ahányan elköltöznek, annyit vágunk ki.

A járdák burkolatát esztétikus kőburkolatra cseréljük, ahol helyet hagyunk fáknak és zöldsávoknak is. Felszámoljuk a soha el nem fogyó utcai árkokat. Minden felújítást időben meghirdetünk, hogy a közművek javítását mindenki időben elvégezhesse. A felújított burkolatot a közműcégek öt évig nem bonthatják meg, kivéve, ha ez elkerülhetetlen.

HAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHHAHAH BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Szavaz majd valaki erre a kóklerre?
12 éve semmi nem történik ebben a városban!!! Nézzétek meg Prágát!

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 71
"Új villamosvonalat és HÉV-et építün
A Dunával párhuzamosan a budai oldalon villamost építünk Óbuda és Lágymányos között. Észak-Buda felé meghosszabbítjuk az 56-os villamost, az 1-es villamost pedig kivisszük az Üllői útig. Teljesen megújítjuk a csepeli HÉV-et.

Dunakorzó
Ha az átmenőforgalom a rakpartokról a külső körutakra és az M0-s gyűrűre tolódik, a Dunapartot visszaadhatjuk a budapestieknek. Korzót, sétálóutcát építünk a Vizafogó és Közraktárak között. A Duna újra város főutcájává válik.

Pesti Broadway
A Thália és a Tivoli után felújítjuk az Operettszínházat és a Madách Színházat is. A Nagymező utca és a Liszt Ferenc tér közötti területen újra kiépül a pesti Broadway. Ebben a polgári szórakozónegyedben csak a tömegközlekedést hagyjuk meg, a gépjárművek által elfoglalt járdákat átadjuk a művészeknek és a teraszoknak.

Parkok, szökőkutak
Tovább folytatjuk a régi budapesti parkok felújítását. Emellett újabb pihenésre és sportolásra alkalmas zöldterületeket hozunk létre. Ahány gyermek születik Budapesten annyi fát ültetünk parkjainkban. A parkokba, ahol csak lehet, szökőkutakat is építünk. Ez nemcsak szép, de kell ahhoz is, hogy átmossa Budapest poros levegőjét

Járdaprogram
A járdák burkolatát esztétikus kőburkolatra cseréljük, ahol helyet hagyunk fáknak és zöldsávoknak is. Felszámoljuk a soha el nem fogyó utcai árkokat. Minden felújítást időben meghirdetünk, hogy a közművek javítását mindenki időben elvégezhesse. A felújított burkolatot a közműcégek öt évig nem bonthatják meg, kivéve, ha ez elkerülhetetlen.

Mindez együtt: gyorsabb városrehabilitáció
Az infrastruktúra kiépítése és az utcák szebbé, otthonosabbá tétele a magántőkét is befektetésre, a környezet megújítására ösztönzi. Olyan akcióterületeket jelölünk ki, ahol a rekonstrukciós folyamatok képesek gyorsan beindulni. Ezzel a környék felértékelődik és a belvárosias fejlődés tovább gyűrűzik újabb területekre. A Ferencvárosi rehabilitáció mintájára intenzív rehabilitációt indítunk el a Józsefvárosban, a déli Belvárosban és a Terézvárosban.

Köztisztaság
Az utcákat ellepő autók csaknem lehetetlenné teszik a takarítást. A parkolási gondok enyhülése és a városrehabilitáció kibontakozása után sokkal könnyebb lesz tisztán tartani a várost. Ezzel párhuzamosan az eddiginél jóval szigorúbban fogjuk ellenőrizni a köztisztasági előírások betartását."

Ez majdnem a teljes progam. Tud valaki arról, hogy mi valósult meg?

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 70
Megjegyzem, mindez roppant örvendetes.
Ennek érdekében máris szétverték a Szabadság(?) teret, valamint a Lánchíd pesti végénél levő zöld területet :-(
Régebben semmi bajom nem volt Demszkyvel, de az utóbbi időben kicsit teli a hócipőm az egész vezetőséggel.
Csak az a baj, hogy SZVSZ a jelenlegi ellenzék semmivel sem jobb :-(
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 69
Azt nem tudom. De ez szerepelt azért a pontjai között:

"Parkolóházakat és mélygarázsokat építünk

Visszafoglaljuk a várost a járdán parkoló autóktól. A belvárosban új parkolóházakat, a Nagykörúton kívül pedig mélygarázsokat építünk, összesen 3000 férőhellyel. A következő ciklusban 30.000 m2 közterület hódítható vissza a városi életnek. A külső kerületekben újabb P+R parkolókat hozunk létre. "

Több információ nem.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 68
Bocs, lehet, hogy kimaradtam valamiből... Mi van az Ikaruszokkal?
(mellesleg azt hiszem, a Nemzeti Színház különböző "jobbnáljobb" helyszíneiről ő tehet a legkisebb mértékben)
Előzmény: böröndödön (65)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 67
Gondolod, ott már megkérdezték? ;-)
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 66
talán a választási honlapon???
Előzmény: Törölt nick (57)
böröndödön Creative Commons License 2001.02.12 0 0 65
Veled vagyok ellenDemszky !

Ebben a városban semmi nem úgy zajlik, ahogy a lakosság szeretné. Tender-betyárok uralják Pest-Budát.
Példák: -alcsonypadlós Ikarus-ok
-Metró 4
-Nemzeti Színház helyszínei
-FKFV Rt.
-Városszéli fakitermelések
-kábelfektetés
-útkarbantartás(?)

Elegem van Demszkyből, bár '98-ban sem volt helyette egy erős alternatíva. Ha most min.elnök akar lenni, akkor legalább leáll a főpolgmesteri őrületével. Min. elnök úgysem lesz... de legalább főpolgármáksuzer sem !

Előzmény: MacPhisto (64)
MacPhisto Creative Commons License 2001.02.10 0 0 64
:-))))))))

Választ egészen biztosan nem fogunk kapni...

Előzmény: lx (63)
lx Creative Commons License 2001.02.10 0 0 63
Azért én figyelemmel kísérem. Hátha a topicnyitó lesz 2 év múlva DG egyik ellenfele, és válasz érkezik pár kérdésre.

lx

Előzmény: dogissimo (62)
dogissimo Creative Commons License 2001.02.10 0 0 62
Na ja... :-))) Nekem úgy tűnik, egyébként bedöglött a topic.
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 61
Miért? Szerinted ez? "Bár nem engem kérdeztél, de szerintem nem... " mi? ;-)
Előzmény: dogissimo (60)
dogissimo Creative Commons License 2001.02.08 0 0 60
Én sem értettem! Nem én írtam Torgyánt a Demszkyről szóló tpoicba, csak nem kaptam választ a kérdésemre.
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 59
És Torgyánnak a "8 kérdés Demszky Gáborhoz..." címhez? ;-)
Előzmény: dogissimo (58)
dogissimo Creative Commons License 2001.02.08 0 0 58
Ennek mi köze a Torgyánhoz?
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 57
Bár nem engem kérdeztél, de szerintem nem...
Demszky még nem mondott le :-)))
(Mellesleg, nem tudom szerepelt-e már, de szívesen megkérdezném, hogy még hány mélygarázs fog épülni Budapesten... Különösen a belváros viszonylag parkosított helyein...)
Előzmény: dogissimo (56)
dogissimo Creative Commons License 2001.02.08 0 0 56
Szerinted Torgyán=Demszky?
Előzmény: zebUlon (54)
MacPhisto Creative Commons License 2001.02.08 0 0 55
Flood.
Előzmény: zebUlon (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!