Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2008.06.16 0 0 626
Attila, a stróman ?
Előzmény: toloba (625)
toloba Creative Commons License 2008.06.16 0 0 625
Dr. K. A. és két társa ellen a Budai Központi Kerületi Bíróságon van folyamatban a büntetőügy. Ennek másodrendű vádlottja T. A., aki ellen közokirat-hamisítás a vád – erősítette meg a napilap információját Szászi Vivien, a Fővárosi Bíróság sajtóreferense, aki hozzátette, a tárgyalási nap még nincs kitűzve. Torgyán József egy ideig képviselte fiát a büntetőügyben, ami szerinte teljesen megalapozatlan.

A Blikk megtalálta Mártha Szabolcsnét, aki az ügy sértettje. Az idős aszszonytól I. kerületi, 25-30 milliós ingatlanját próbálták megszerezni spekulánsok. Állítása szerint tudta nélkül készítettek egy szerződést a lakása eladásáról, s csak azért hiúsult meg az üzlet, mert valaki ellenőrizte az iratokat. "Nekem eszem ágában sem volt eladni a fejem fölül a lakásomat. Ki akartak játszani, s benne van az egészben két ügyvéd is" – mondta a nyugdíjas asszony, akit, állítása szerint, csalók próbáltak meg csőbe húzni, és megszerezni az ingatlanját.

(Blikk)
kábelbúvár Creative Commons License 2008.06.16 0 0 624

Ingatlancsalási ügybe keveredett Torgyán József (75) fia. A volt vidékfejlesztési miniszter a Blikknek nyilatkozva ellene irányuló politikai támadásnak minősítette a vádiratot, amely szerint T. Attila különösen nagy kárt okozó csalás és közokirat-hamisítás vádjával fog hamarosan a bíróság elé állni.

 

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=105905

Sector Hervadac Creative Commons License 2001.03.15 0 0 623
Az a szerencsétlen személy szerint minden valószínűség szerint nem bűnös. Ahhoz túl elvarázsolt. De a vallomástételt azért megtagadta.
Vajh miért.
Előzmény: jacksonhole (622)
jacksonhole Creative Commons License 2001.03.14 0 0 622
Ez nem fogja megzavarni pernahajdert, mert ahhoz a jogerős ítélet kell, plusz felülvizsgálati kérelem elbírálása plusz fellebbezünk Isten ítélőszéke előtt, és még akkor is hátravan, hogy Istent is a bolsik választották meg az utóbbi évtizedekben.
Nem fog T.A. bűnös lenni sose pernahajder előtt.

Egyébként T.A. szerintem se bűnös. A körülmények hatalma, hogy Simon de Beauvoir-t idézzem, az a bűnös, ő nem.

De várom pernahajder véleményét persze.

Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.14 0 0 621
Hát, ha ebből is kijön jól Torgyán Attila akkor egy menekülő művész. Gyanusítottként azért más a dolog.
hrom Creative Commons License 2001.03.14 0 0 620
O.V-ről nem derül ki hasonló. Ő egy tiszta ember.
Előzmény: nazarene (619)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 619
naugye:)
Előzmény: Hendrix59 (618)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 617
te se erted...hat nem nyilvanvalo, hogy sztarugyvedkent kereste meg a penzt? (igaz, hogy az ugyvedi munkaduj hatosagilag volt maximalva, de sebaj, ezen is tultette magat), meghat a sztarprimadonnak is jol kerestek az atkosban...ez ket sztarszakma volt, nem is beszelve arrol, hogy a 82nm-es lakasokat minsig is csillagaszati arakon veszik at sztarugyvedektol...
Előzmény: gligeti (615)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 616
kenopenzeket?! nade hendrix, hiszen mindenki tudja, hogy az a balliberalis koztorvenyes bunozok es mediamogulok es politikusok lejarato kampanya! A legugyi dinszatia mindig is artatlan volt, es az is marad, barmit is mondd majd a birosag:)))
ez per def:))
Előzmény: Hendrix59 (614)
gligeti Creative Commons License 2001.02.14 0 0 615

lássuk: 437e bruttó; kb 250-300 nettó. ez évi 3.5M nettó, nem esznek, nem költenek, megmarad 3M nettó: tegyük fel hogy eddig így kerestek, ill. amennyivel kevesebbet inflációarányosan, azt a banki kamat kompenzálta: így 50 év alatt épp összejön a 150M. Nos, kb annyi ideje dolgoznak mindketten, nem értem a problémát, éppen kijön.

Hiába, én nem tudom így beosztani, szórom a pénzt.

- g

Előzmény: Hendrix59 (610)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 613
>Majd beiratom a sztárprimadonnához egy tanfolyamra.
na, csak rajottel:))
Előzmény: Hendrix59 (612)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 611
ejnye! meg ne kerdezd mar, mert en elszolom magam, oszt kapunk pernatol, hogy szegeny tojot mar megint artatatlanul vadoljuk, holott vilagos es egyertelmu, hogy o artatlan, de ellene osszefogtak a "balliberalis koztorvenyes bunozok", a "moszkovitak", a "leninfiuk", a "balliberalis media", a "szeltyukok", es egyaltalan mindenki, kiveve a legugyi dinsztia tagjait.
Előzmény: Hendrix59 (610)
nazarene Creative Commons License 2001.02.14 0 0 608
perna, nyugtass meg: befejezik egyszer azt a csaladi hazat, ugye? nem vennem a lelkemre, ha a kovetkezo 4 evben is allandoan repkednie kene a sztarugyvednek es a sztarprimadonnanak, mert nincs otthona:((
Takarékoskodásra kényszerülhet a Torgyán házaspár

Felére csökken a távozó agrárminiszter havi jövedelme

Nadrágszíjhúzásra kényszerül a Torgyán család, miután a lemondott
agrárminiszter jövedelme megbízatásának lejárta után a jelenlegi bruttó 427
ezer forintról 206 ezer 550 forintra csökken. A fő kereső tehát a feleség
Torgyánné Cseh Mária lesz, aki továbbra is havonta 267 750 forintnyi bruttó
fizetést vihet majd haza. A megcsappant jövedelmi viszonyok kétségessé
tehetik a Tállya utcai villa befejezését.

pernahajder Creative Commons License 2001.02.14 0 0 606
Fenét. Semmiféle kapcsolatban nem vagyok vele. Csak mindig rá hivatkozom, amikor a balfék vállalkozókat átverem, hogy tudok segíteni pályázat-ügyben. Azok meg tejelnek rendesen.
Valamibül élni kell, nem?

Tudod, az egykori betyár, Vidróczky is a gazdagokat sarcolta. Ma más a technika, de az eredmény ugyanaz. A fölös lét meg - merthogy magamra nem sokat költök - szétosztom a szegények között.

:)))))

Előzmény: Törölt nick (605)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 602
A stílus maga az ember.
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 600
0
Előzmény: Hendrix59 (599)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 598
Sajnállak. De ne törőggy vele...

:))

Előzmény: Hendrix59 (597)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 596
PuPu drága. Ez a bunkó sose vót Torgyán tanácsadója! Ha annyi új húszezresem lenne, ahányan mondják magukról, hogy Torgyán tanácsadója vótak, vagy Orbán tanácsadói, vagy ippeg a Tigyulátok tanácsadói, most nem kőne itt veled bajlódnom (reménytelenül), hanem mongyuk a Kanári szigeteken áztatnám az alfelem a tengervízben.

:O)))))

A pofa egy hétig járt be a kisgizdákhó 92-ben. Oszt mikor rájött, hogy listás helyet még ott se könnyű kapni, egy hét után elhúzott.

Előzmény: PuPu (570)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 595
Hááát attul is függ, milyen doksira gondúsz. A Székely-félét már lenyúlták mások, 98 előtt. Ami megmaratt, asztat vitte a Székely. :O((((

No de nekem van valódi doksim! Eladható! :)))))

Ja, milyen nehéz napokra gondúsz? Hideg az van, de télen mindig.

Előzmény: Belepofázok én is (591)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 594
Affenét, Pixy. Esztet csak balkézről csinálom, küzdeni máshol szokok.

:))))))

Előzmény: Törölt nick (592)
pernahajder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 593
De azér jól mutattam a képernyőn, mi?

:))))))

Előzmény: akito (588)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.02.13 0 0 591
Óhhhh Te drága pernahajder ! Csak tudnám, hogy merre jársz !

Remélem van elég dokumentumod a nehéz napokra.

NEC Creative Commons License 2001.02.13 0 0 590
Egy kis vicc, még friss az up-grade.

Orbán Viktor autóval megy a Parlamentbe, amikor hatalmas dugóba kerül.
> Egy fél óra várakozás után meglát egy rendort, aki az autók között megy
> valahova. Megszolítja:
> * Mondja! Mi történt? Miért állunk itt?
> * Képzelje, Torgyán József teljesen depressziós lett! Keresztbe állt
> az autójával az úton, azzal fenyegetozik, hogy leönti benzinnel es
> felgyújtja magát. Azt mondja, hogy ot útálja a családja, és nincs 33.5
> millió dollárja, hogy kifizesse, amivel az ügyvédjeinek tartozik. Most
> körbejárok, és gyujtök neki.
> * Tényleg? És mennyi gyult már össze?
> * Eddig 900 liter, de sok ember még most szívja ki a tankból

akito Creative Commons License 2001.02.12 0 0 588
Az új mondás: Eltűnt, mint Perni a ködben!
Egyébként láttam ma nyilatkozni a fiút. Nem lennék a bőrében, bár bizonygatta, hogy nincs ügy, mert őt még be sem idézték! De a szemeiből a rettegés sugárzott!
nazarene Creative Commons License 2001.02.12 0 0 586
haggyatok mar ot, fiuk....olyan allapotban lehet o most, mint amikor az elefantok a halalukat erzik...elvonulnak messzire...ne batsatok...szegeny:(
Előzmény: csihuhu (585)
csihuhu Creative Commons License 2001.02.12 0 0 585
Perna merre vagy???

Szerintem most keresi, hogy hogyan tudná bizonyítani, hogy neki volt igaza, hiszen megmondta...

inside1 Creative Commons License 2001.02.06 0 0 582
Pernahajder? Hiába védte a Torgyi családot.
Most már neki is befellegzett.
Előzmény: akito (581)
akito Creative Commons License 2001.02.06 0 0 581
Csak hétjegyű a száma?
Most akkor törölni lehet a kérdőjelet?
Ha a hír igaz akkor:
TORGYÁN ATTILA BAJBAN VAN!!!
És még ki van bajban?
Előzmény: Törölt nick (579)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.02.06 0 0 580
(((:O:)))
Előzmény: Törölt nick (579)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!