Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2002.01.04 0 0 206
Hát ez az, úgy elmész, mitha ott se lennék.
Előzmény: citromfű (205)
citromfű Creative Commons License 2002.01.04 0 0 205
már kész? észre sem vettem! :o))
Előzmény: Night Hunter (204)
Night Hunter Creative Commons License 2002.01.04 0 0 204
Ez az örömszerzés, már kész erotikus élmény.
Előzmény: citromfű (203)
citromfű Creative Commons License 2002.01.04 0 0 203
örülök, hogy örülsz. tehát mindketten örülünk. ez jó.
Előzmény: Night Hunter (201)
Zsoldos Creative Commons License 2002.01.03 0 0 202
Őt is újratemetik?
Night Hunter Creative Commons License 2002.01.03 0 0 201
Azért örülök, hogy te még élsz, és nem temetkeztél Jimmy tetejére.
Előzmény: citromfű (200)
citromfű Creative Commons License 2002.01.03 0 0 200
csak tudja meg, hogy mijaza zélet. minden más, mint aminek lácc.
Előzmény: Night Hunter (199)
Night Hunter Creative Commons License 2002.01.03 0 0 199
Nagyon gonosz vagy!
Elrontottad egy ember örömét!
Előzmény: citromfű (198)
citromfű Creative Commons License 2002.01.03 0 0 198
(remélem, ez megjelenik, mert amit előbb írtam, az eltűnt)

Jimmi a menyországban van, nem tudtad?

különben ez az egyik kedvenc topicom. hónapokkal később egy másik topicban egy nikk aszonta a többieknek, hogy ne álljanak velem szóba, mert én egy hülyebuzi Jimmy rajongó vagyok. amikor elmondtam neki, hogy ez vicc volt, nagyon megsértődött.

Előzmény: Night Hunter (197)
Night Hunter Creative Commons License 2002.01.03 0 0 197
Köszi cfű!

Valahogy meg kéne nézni, hogy a föld alatt van-e még Jimmy.
Rosszat sejtek.

Előzmény: citromfű (195)
__PT Creative Commons License 2002.01.03 0 0 196
miért kell engedni, hogy mások fájdalmán keressen pénzt a média?

A media csak egy igenyt elegit ki, az atlagember ezen akar csamcsogni masnap reszeles, meg teglapakolas kozben.

Ha ez neked gond, akkor ne a mediat hibaztasd, hanem az embereket.

Előzmény: tepoe (192)
citromfű Creative Commons License 2002.01.02 0 0 195
jön az évforduló, meg az újabb topikok, de ilyet senki nem tud, mint ez.
Táncosokkal Farkaló Creative Commons License 2001.03.09 0 0 194
LEJÁRT A BÜNTI !!!!
FREE NIGHT HUNTER !!!!
Night Hunter Creative Commons License 2001.01.23 0 0 193
Happy birthday to you!
Happy birthday to you!
Happy birthday to Jimmy!
Happy birthday to you!
tepoe Creative Commons License 2001.01.21 0 0 192
Én is, azzal a kiegészítéssel, hogy az a félmondat volt ezen belül a legelképesztőbb, hogy "ne legyetek szomorúak, hiszen királyi hintón távozom".

Miféle felborult értékrend szerint kevésbé fájdalmas egy hozzátartozó elvesztése attól, hogy jó sok pénzbe került a temetés, vagy az elhunyt sikereket élt el életében?!

Különben is, bármilyen indokot találva is, miért kell engedni, hogy mások fájdalmán keressen pénzt a média? Szerintem ez még akkor is jogos felvetés, hogyha maga a család akarta így...

Mert ugye a szertartást nem szakították meg reklámmal - igaz nem is adták végig -, de este a Fókusz Pluszt és minden kapcsolódó műsort már igen.

Előzmény: Törölt nick (190)
toniokröger Creative Commons License 2001.01.21 0 0 191
EGYETÉRTEK VELED!!!
Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.20 0 0 190
Szerintem az üzenet a csillagok közül cimü scifihorror rádiójáték volt a szertartás legelképesztobb, legizléstelenebb müsorszáma.
Előzmény: szasza_hungary (189)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.01.20 0 0 189
Nagyon megható volt Jimmy temetési szertartása számomra. Igaz, még sohasem láttam Görög Katolikus szertartást.
Nagyon érdekes volt, amikor Jimmy búcsúzott szeretteitől. Még én is elérzékenyültem, holott nem voltam nagy Zámbó Jimmy rajongó.

Azonban e napon is nagyon szomorú volt számomra, hogy egy ember halálából mekkora üzletet és szenzációt csinál az egyik kereskedelmi csatorna. Név szerint az RTL Klub. Már péntek este felháborító volt, amikor Kolosi Péter a Fókusz című műsorban, azt mondta:
- Nekünk VIP belépünk volt, amit Jimmy adott.
- Gondolom nem osztogatta előre a temetésére – Kolosi Péter.
Ez még annál is nagyobb baklővés volt, hogy jókívánságukat fejezzék ki a családnak.
Szomorú az is, hogy a búcsúztató alatt egy felkészületlen riporter tolmácsolta az eseményeket, gondolok itt Kurucz Péterre, aki állandóan össze-vissza beszélt. Össze keverte a gyerekeket Szebasztiánt és Krisztiánt.
Azt vártam, hogy mikor adnak közben reklámot, vagy 13.00-kor befejezik a közvetítést, mert jön a Hiradó!!
Szóval, ha már az RTL Klub ilyen „bunkó” és undorító stílust öltött, legalább próbálnának egy kicsit figyelni arra, amit mondanak.

amaz Creative Commons License 2001.01.20 0 0 188
Szabó Stein Imre, az RTL Klub kommunikációs igazgatója közölte, hogy az RTL Klub nem közvetíti Sinkovits Imre temetését. A kommunikációs igazgató elmondta, hogy Zámbó Jimmy temetését elsősorban azért tűzték műsorra, mert Jimmyt saját halottjuknak tekintik, hiszen neki saját műsora volt az RTL-en. Szabó Stein szerint "nem volna szerencsés, ha minden ismert ember temetéséből össznépi show lenne".
(origo)

Megismétlem,
"nem volna szerencsés, ha minden ismert ember temetéséből össznépi show lenne".

Te Stein... Újabb ok amiért nem nézek tévét :-)

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.20 0 0 187
Ez felháborító! Egész Csepel közlekedését felborították ennek a féregnek a temetése miatt!
Pl. nem lehet az M0-ról Csepel felé lehajtani. Este ötig nem jár a 71-es és a 38a busz (ez utóbbi azért is érint érzékenyen, mert ma akartam elmenni a Camponába megnézni a cápákat - Ehelyett nézhetem a kétlábú változatukat itt Csepelen :-( )
A környékbeli buszok módosított útvonalon közlekednek. Stb... :-((
Hát milyen hely ez ahol élünk? Nemzeti hőst csinálunk egy ilyen alakból?
Anno Antall temetése körül nem csináltak ekkora cirkuszt, pedig ő egy picivel talán nagyobb embernek számított, mint miniszterelnök...

Érdekes módon, most van pénze a BKV-nak a járatsürítésre. Bezzeg, ha a 159-es vonalán kiesik egy busz (csuklós) azt már csak röviddel tudják pótolni... Ha egyáltalán pótolják...

EisDisco Creative Commons License 2001.01.20 0 0 186
Bocsi a sok helyesírási hibáért.
Előzmény: EisDisco (185)
EisDisco Creative Commons License 2001.01.20 0 0 185
Sziasztok srácok!

Ilyen jól már nagyon régen szórakoztam. Veletek szemben nekem szerencsém van: ösztöndíjjal kint vagyok Németországban, és nem kell ezt a szörnyuséget otthon kiállnom. Itt fricchonban szerencsére senki sem tuja, ki az a Jimmy.
Eddig azt hittem, hogy nemzeti gyásznapot rendelnek el Jimmy tiszteletére, ugyanis az írott sajtó (itt az internetet értem) megállás nélkül a világ végérol, meg a nemzet nagy fiának haláláról tudósít. Már teljesen kétségbe voltam esve, amikor megtaláltam ezt a topicot, és végre újra van reményem az emberekben.
Egyébként ne felejtsük el, hogy Jimmynek múltja van az Interneten: megnyerte kis hazánknak a világ legcsúnyább noje címet. Nem semmi (ér annyit, mint egy olimpiai arany)!
Aki érdeklodik a cikk iránt: cikk
Jut eszembe egy szakállas vicc Jimmyrol:
Quasimodo kérdezi mindent tudó tükrét:
- Tükröm, tükröm, mondd meg nékem: ki a regrondább e vidéken?
Délben harangozás közben még mindig ezen morfondírozik: Ki a fasz az a Zábó Jimmy?
Más:
Nem tudom megérteni, hogy honnan bújt elo ez a sok Jimmy imádó. Komolyan mondom, olyan mintha egy újabb négytagú fiuzenekart gyártottak volna. Minden hangulatember megveszi a relikviákat (mint a fiúzeneker CD-jét), aztán nem dobja ki, mert szar, meg elavúlt, meg már a fene sem emlékszik rá, meg egyébként is meghalt, csakhogy pénzért vettük! Szóval nem dogjuk ki. Inkább porosodik tovább a polcon, és ha szeretkezés közben ránéz valamelyikük, akkor azonnal részleges impotanci lép fel. Ekkor kicsit morcosan bekapcsolják a TV-t. A kép viszont ott marad a helyén, mert mégiscsak a Király az!!! Majd következo alkalommal nem nézünk oda, jó? Erre kedvetlen morgás a válasz, kapcsol a Zöld 2-esre (Csiga kettes, stb.)
Soha az életben nem hallottam még, hogy a novérem Jimmy-t hallgatott volna, de olyan lesújtott volt a halálhírre, hogy az csak na. Amikor mondtam, hog naés?, akkor jól leszidott, valami olyan szöveggel, hogy egy fontos ember halt meg, meg hasonlók. Felolem...
De nézzük a jó oldalát: most eltemetjük a Királyt. Nemsokára megint megjelenik egy új Király, aki viszont valószínuleg túl fog minket élni. Szóval legyetek erosek: csak egy-két napot kell már csak kibírni, és nem temetünk többé az életünkben királyt, nincs több hercehurca. De úgyis mindegy, mert nemsokára megint történik valami, ami a birkákat (értsd: emberek) újra összetereli, lehúz róluk még egy bort, kikerülnek újjabb relikviák a polca, majd a dobozba az ágy alá, vagy a padlásra. Szóval itt nem az a lényeg, hogy mi történik, hanem hogy történjen valami.
Érdekes hír: az RTL exkluziv jogokat szerzett a temetés élo közvetítétsére. Egy ilyen hír hallatán érzem csak igazás beigazolódni a közhelyet: temetni üzlet, és nem is rossz (lehet, hogy ezt a közhelyet most találtam ki, de mindegy). Az exkluziv jogok ugye sok-sok pénzbe kerülnek? Ki is kapja ezt a sok pénzt? Sajnos nem fogjuk soha megtudni Jimmy halálának mérlegét, azaz ki, és mennyit is keresett rajta. Abban viszont biztos vagyok, hogy sokan fognak új autót venni belole. A szomorú az, hogy mi, épeszu emberek (ezt ézért merem állítani, mert akik ezt a topicot olvassák, azok nem olyan hülyék, mint a temetonél hálózsákban alvók) fejjük meg a birkákat. Ha valakinek van valami jó ötlete, akkor ajánlom, hogy gyorsan dobja piacra, mert milliomos lesz.
Egy kis egyéb: meghalt Sinkovits Imre. Szeretném tudni, hogy a temetoben Jimmit gyászoló tömegbol hányan tudják, hogy o ki volt. Sajnos o nem lötte fejbe magát, nem is hiszem, hogy volt fegyvere. O csak meghalt. Nem is tudunk róla, mert egy nagy üzlet (udniillik Jimmy halála) árnyékában halt meg. Az o temetésén nem lesznek biztonsági orök, sok-sok ezres tömeg, RTL Klub. De miért is lenne: o nem üzlet. O csak meghalt.

Józsi bácsi Creative Commons License 2001.01.19 0 0 184
Akko' mé' nem hagytad süllyedni?????
Habár ... holnap úgyis felhozza valaki ....

Most néztem itt az Indexen a képeket a JImmy ügyről... ennyi hihetetlenül ostoba embert még nem láttam együtt.....

Előzmény: verz (183)
verz Creative Commons License 2001.01.19 0 0 183
Szegény Jimmy már szeretne békén forogni a sírjában, h ennyi sületlenség lett itten öszvehordva :)))
emdé Creative Commons License 2001.01.18 0 0 182
Ha megengeded eztet most nem találgatom, érdeklődés hiányában.
Előzmény: áááááávadász (181)
áááááávadász Creative Commons License 2001.01.18 0 0 181
Utolsó lecke, senkinek ne higgyél el semmit, még nekem se.
(Na most akkor ez igaz, vagy sem?)
Előzmény: emdé (179)
vapiti Creative Commons License 2001.01.18 0 0 180
Nekem meg a Hepaj címu újság legújabb száma van meg. És eszembe jutott, az a poén, hogy csak vicceltem........szombaton lesz a temetés.
emdé Creative Commons License 2001.01.18 0 0 179
Azért mégiscsak sikerült elcseszni valamit, oksi. Egyébként nekem megvan a Story legújabb száma, még aránylag jó áron tudom adni, ha valakit érdekel.
Előzmény: áááááávadász (169)
FotexZoli Creative Commons License 2001.01.18 0 0 178
remélem a HH nem marad el
áááááávadász Creative Commons License 2001.01.18 0 0 177
Ja a sok barom, meg mennyit ír róla, egyesek még topicot is nyitnak, hihetetlen, hova jutottunk.
Előzmény: leha (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!