Keresés

Részletes keresés

zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.05.04 0 0 236
Tisztázzátok, kis fröcsögi!
Előzmény: Yesterday (234)
wizes Creative Commons License 2007.05.04 0 0 235

kinek a töke kell neked???

;<))

 

 

Akkó mé nem száll rá a Htv?

Mi?

Csak az érdekli amibű poltikát lehet keverni?

 

 

Előzmény: Yesterday (234)
Yesterday Creative Commons License 2007.05.04 0 0 234

Zsánpól belmondó

 Tisztázzunk mán valamit! Féderer Áginak semmi köze a Fideszhez a Népszabadság munkatársa Új Péter felesége, ök figyeltek fel évekkel ezlött ennek a szélhámosnak a manövereire: telket követelt kórházépítésre, és kiderült semmi töke nincs mögötte, csak a duma meg a szerzés. Meg a nagy médiaszél, szereplések szemforgatások: szegény rákos gyerekek meg így meg úgy. Miót fidesz ügy ez?Mióta csak ez? Mióta mióta? El nem képzeled, hogy egy simlis ügy pártsemleges?Ezek szerint nem képzeled, sajnállak barátom, télleg..

Előzmény: zsánpól bemondó (233)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.05.03 0 0 233

Valakivel összetévesztesz, mert én ezt a férfiút nem védem, egy kicsit sem.

Sőt, a SZEMÉLYÉVEL kapcsolatban egyáltalán nem nyilvánítottam véleményt.

Most legutóbb arra bátorkodtam célozni, hogy az olvtársnak a rágalmazásról mint bűncselekényről  alkotott elképzelése totális tévedés.

 

Az alapkérdésem pedig az, hogy miért pont ezt az alapítványt támadja és miért pont a fidesz. Már megint.

Előzmény: Yesterday (232)
Yesterday Creative Commons License 2007.05.03 0 0 232

zsánpol belmondó

 Érted? Nem érted? Vagy nem is akarod érteni? Kersed Révész Napsugár grafikust, majd elmondja neked milyen az általad védett szenteskedö, velejéig romlott férfiú.  Részletesen elmesélheti mit ,és mekkorát hazudott Balogh, amikor rendörségi kihallgatásra került sor.Még  a kihallgatást vezetö rendörnönek is hányingere volt ennek az alaknak a mocskosságától. 1989 elött is éltek emberek ebben az országban, és van akinek jó a memóriája.  

Előzmény: zsánpól bemondó (228)
ohrana Creative Commons License 2007.05.03 0 0 231
Nagyon fontos szabályt mond ki a Btk. 182. § /1/ bekezdése, mely szerint a becsületsértés és a rágalmazás miatt nem büntethető az elkövető, ha a becsület csorbítására alkalmas tény valónak bizonyul. A /2/ bekezdés alapján a valóság bizonyításának akkor van helye, ha a tény állítását, híresztelését, illetve az arra közvetlenül utaló kifejezés használatát a közérdek vagy bárkinek a jogos érdeke indokolta.
mondja a sulinet.

o
Előzmény: zsánpól bemondó (228)
lms Creative Commons License 2007.05.03 0 0 230
működési költségek.

lehet szabályos. de kínos.
Előzmény: preator (229)
preator Creative Commons License 2007.05.03 0 0 229

1.7 milliárd bevételnek csak a harmdát költötte el. Azért ez nem semmi. Mi lett a többi pénz sorsa?

 

Előbb-utóbb lesz egyből egy nagy nyomozás. Az alapítvány vezetője, meg majd külföldön költi el az adományozók pénzét. Bár ne lenne igazam.

zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.05.03 0 0 228
Erre azért ne vegyél mérget, mert butaság!
Előzmény: ohrana (227)
ohrana Creative Commons License 2007.05.02 0 0 227
csodálkozom is hogy nem indult ellene nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás miatti eljárás

Rágalmazás akkor van, ha olyat állítanak, ami nem igaz. (Újabban értsd: ami nem bizonyítható.)

o
Előzmény: zsánpól bemondó (224)
maszáj Creative Commons License 2007.05.02 0 0 226
Undorító, mocskos szdsz!
Előzmény: Yesterday (225)
Yesterday Creative Commons License 2007.05.02 0 0 225
Balogh István. Azelött az Ország Világ fotósa, miután több nemi eröszakot elkövetett és ezért egy grafikus feljelentette meleg lett lába alatta a talaj. Távozott az országból Izraelbe.Majd hazajött és lett belöle  alapítványi fömufti. A több mint 200 négyzet,méteres háza úszómedencével az alapítvány szerint gyermekrák rehabilitáció céljára épült Buda legdrágább helyén.Demszkytöl ingyen telket kért, ahová  (!) gyerekrák kórházat építene (!) függetlenül a szaktárcától(!) és bármilyen csúnya ellenörzö szervtöl. Egy erdélyi házaspár kért valami támogatást, Balogh azt mondta pénzt nem tud adni, tanácsot igen. Egy közhasznú alapítvány végeredményében oda teszi a pénzét, ahová akarja.
Előzmény: madám sosa (-)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.05.02 0 0 224

Nem csak most, volt ez már akkor is, amikor még hivatalban voltak.

Burillák Attila nyilvánosságra hozta az alapítvány vezetőjének rovott múltját, csodálkozom is hogy nem indult ellene nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás miatti eljárás.

Előzmény: Rákattantam (223)
Rákattantam Creative Commons License 2007.05.01 0 0 223
Én meg azt nem értem, hogy miért csak most
Előzmény: zsánpól bemondó (219)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.05.01 0 0 222
Köszönöm, elolvastam.
Előzmény: Törölt nick (221)
kiski Creative Commons License 2007.04.30 0 0 220
valszeg azért, mert még az se tiszta náluk, ami annak látszik
Előzmény: zsánpól bemondó (219)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2007.04.30 0 0 219

Újra támadják az Alapítványt és megint a Fidesz.

Anno, amikor ez a topik indult, Burillák Attila, a fidesz embere volt a keresztes háború fővezére.

Most a hírtévé kezdi elölről.

 

Hová teszi a pénzt a Gyermekrák Alapítvány?

A Gyermekrák Alapítvány minden fillért a kórházak támogatására, illetve a rákos gyermekek megsegítésére költ. Tíz év alatt egy intézmény se volt, amelynek ne teljesítették volna a kérését - állítja Balogh István, a szervezet elnöke. Hétfői számában több napilap is arról számolt be, hogy az alapítvány csak a hozzá befolyt pénz egy részét fordítja adományozásra, és tetemes összegek jutnak "egyéb célra".

 

http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=152439

 

Vajon miért piszkálja a fiúk csőrét pont ez az alapítvány?

ohrana Creative Commons License 2004.03.12 0 0 218
Nem maga a műtét ennyi. Az sem olcsó, bár vszeg mila alatt van. De ha azt nézet, minden átültetés eleve kettő darab műtét, ahol olyan körülményeket kell teremteni, ami nagyon sokba kerül.
A legdrágább a gyógyszeres kezelés (és persze ezen van a legnagyobb haszon, a gyógyszergyárak és forgalmazóik számára).
A műtét utáni elhelyezés is álalti drága, mert teljesen tiszta környezetet kell biztosítani (bár a gyógyszerekhez képest ez ismét csak kis tétel).
Kb. 13 mila lehet a gyógyszer.
Én meg arra lennék kiváncsi, hogy a Gyermekrák Alapítvány hozzájárult-e ehhez a kezeléshez? (Meg az elszámolásába is belenéznék, mert a tévés reklámban a főember szerepel, és ez szöget ütött a fejembe.)

o

Előzmény: nyman (216)
guszthy13 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 217
"A masik, hogy hol lehet latni egy teteles kimutatast egy sokmillioba kerulo mutetrol?"
Én inkább az egyes alapítványok elszámolására lennék kíváncsi!
Egy csontvelőátültetés tényleg sok millióba kerül.
A kemoterápiás "gyógy"szerek nagyon drágák, továbbá a teljesen steril körülmények biztosítása sem olcsó.
Sajnos elég közeli tapasztalatom van...

Egyébként a "műtét" szerintem nem helyes kifejezés, de ha jár erre egy orvos, majd kijavít.

Előzmény: nyman (216)
nyman Creative Commons License 2004.03.11 0 0 216
Ilyenkor mindig azon gondolkozom, mikor milliokat kezdenek gyujteni, hogy mit er az emberelet. Tudom a kozhelyet, megfizethetetlen. A vilagon rengetegen vannak, akik par szaz forintos vedooltasok hianya miatt halnak meg. Kegyetlennek hangzik, de inkabb adok penzt ilyen alapitvanyoknak. Habar a 3. vilagnak juttatott penzek 2/3-a eltunik.

A masik, hogy hol lehet latni egy teteles kimutatast egy sokmillioba kerulo mutetrol? Mibe kerul a szemelyzet ideje, mennyi az eszkozhasznalat, milyen anyagokat, gyogyszereket hasznalnak fel.

Előzmény: szutyok897 (215)
szutyok897 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 215
nyman Creative Commons License 2004.01.28 0 0 214
Tavaly 155 250 084 forintot gyujtottek (Forras: Haszon 2004/02), amivel a topon vannak. Nem csoda ha baszogatja oket az apeh.
Szeppent Creative Commons License 2001.07.06 0 0 213
Kedves Barátom, a Kormány a pénzügyi politikáját, szándékait, akár politikai érdekeit is, a mögötte álló, parlamenti többséggel rendelkező képviselőcsoportok segítségével érvényesíti, a demokratikus úton, többségi elven elfogadott, megszavazott költségvetés által. A költségvetés mindig és mindenhol tartalmaz olyan tételeket is , melyek a kormány rendelkezésére állnak, akár az időközbeni lyukak befoltozására, az előre nem látható költségek fedezésére. Kérdés, hogy a kormányfő mit mondott a LB, illetve az OIT elnökének? Az előterjesztett igényeket jogosnak minősítette és egy majdani kormányülés napirendjére tűzése esetére támogatását megelőlegezte?
Mi ebben a szokatlan ?
Az általad beemelt újságcikk tendenciózus, megvezető, iskolapéldája a naiv, primitiv publicisztikai csúsztatásnak.
A lényeges mégiscsak az, hogy mindezekből - szerinted! - az következik-e, hogy OV megkente, lefizette a magyar bíróságokat, a teljes magyar igazságügyet, a jó magyarik bőrére köttetett, pult alatti, mocskos alku zajlott, OV zsebre rakta az egész tisztességtelen bírói bagázst, SP júdáspénzért eladta az anyja, apja, hazája után az Igazságot is? Ezentúl nem lesz igazság Magyarországon, hiszen a démoni OV tartja kezében a marionettszínház összes zsinorját, gonosz szándékai határozzák meg a cselekmény menetét, minden részletét? Hiszen a Legfőbb Ügyész is a cimborája, biztos ő is , testületével egyetemben le van fizetve...
Barátom, őszintén gratulálok jólinformáltságodhoz, vaslogikádhoz!
Barátsággal,Sz
Előzmény: vamzer (212)
vamzer Creative Commons License 2001.07.05 0 0 212
OFF
Te sem vagy egy jól informált valaki. Megpróbálok segíteni.

"Dávid Ibolya igazságügy-miniszternek korábban nem volt tudomása arról, hogy Orbán Viktor miniszterelnök mintegy négymilliárd forintos kormánytámogatást ígér az igazságszolgáltatásnak. A kormányfő erről csütörtökön beszélt, amikor felkereste Solt Pált, a Legfelsőbb Bíróság és az Országos Igazságszolgáltatási Tanács elnökét.
A miniszter asszony lapunk érdeklődésére elmondta, a találkozóról tudott, napirendjéről azonban nem, s a történtekről a média beszámolójából szerzett tudomást. Számára a találkozó és annak eredménye szokatlan és elgondolkodtató. Arra a kérdésre, hogy a kormány foglalkozott-e ilyen előterjesztéssel, Dávid Ibolya azt mondta: nem, és korábban nem is volt tudomása ilyen támogatási szándékról."

Szóval, hogy van azzal a parlamenttel?
Még egy kormánytag se tudott a zsozsóról.
Akkor ki osztogat?
A Parlament nem.
A kormány nem.
A kormányfő.
Azt meg OVI-nak hívják.
Ergo: előbb készülj fel, aztán írjál. Akkor kevesebb hülyeséget írsz.

Előzmény: Szeppent (208)
81713 Creative Commons License 2001.07.05 0 0 211
Lehet, de az már bűcslekményi tényállás - csalás vagy adócsalás - viszont rendőrségi nyomozásról meg nem hallani.

Kötelező büntetőfeljelentést tenni, ha államigazgatási jogkörben eljárva bűncselemény gyanúja merül fel.

dP

Előzmény: Esbeta férje (210)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.07.05 0 0 210
És ha a határozat megtévesztésen alapult?
Előzmény: 81713 (205)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.07.05 0 0 209
Bár az iratokat természetesen nem láttam, a hallottak alapján én is kezdettől az APEH-nek adtam igazat ezügyben.

Nem találjátok érdekesnek, hogy eleinte az Al. vezetője úgy nyilatkozott, hogy azért nem volt közvetlen támogatás több, mert egy kórházra gyűjtöttek.
Most meg azt mondja, hogy nincs miből visszafizetni a pénzt az APEH-nek.

Akkor hol a pénz??

Szeppent Creative Commons License 2001.07.05 0 0 208
Rosszul tudod. A pénzt - különösen nem a LB számára - , nem OV osztja , hanem a legitim,demokratikusan megválasztott magyar Parlament által megszavazott költségvetés szerint osztatik el. Mint minden demokratikus, parlamentáris, prezidenciális köztársaságban, avagy alkotmányos monarchiában. Egy francia, egy angol, egy dán, egy norvég, egy spanyol, egy olasz, egy svéd, egy portugál, egy kanadai,...,sohasem mondaná azt amit te, pedig a pénzelosztási szisztémájuk analóg. Vagy azt hiszed, hogy, amikor a Janimanó osztogatott, az jobb volt?
Sz
Előzmény: vamzer (207)
vamzer Creative Commons License 2001.07.05 0 0 207
Ahogy sejtettem itten a topicban februárban, az ítélet kb. jogosnak tűnik.
( Az egy teljesen más topic témája, hogy hogyan műxik a Legfelsőbb Bíróság mostanában, minden elsőfokú döntést a kormány javára szóló döntésre tud változtatni.)
És ettől persze függetlenül, most be tud zsebelni 4Mrd Ft-ot OVI-tól.
Persze ettől függetlenül.
Mindentől függetlenül.
Elvégre független. Csak a pénzt osztja OVI. Ha akarja.Ha úgy látja jónak.
Szeppent Creative Commons License 2001.07.05 0 0 206
Bizony mondom, nincs igazság eme nyomorúságos árnyékvilágon, kedves Nagyrabecsűlt DakotaPress Barátom. Például, elkésetten, csak imént vettem észre, hogy az "indoklatát" komikus szóformát , "indolatát"-nak írtam, szégyenszemre.
Egyébként a társaságomban heverő jogászhölgy továbbra is másként vélekedik, igaz, hogy csak tavaly államvizsgázott.
Barátsággal,Sz
Előzmény: 81713 (205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!