Keresés

Részletes keresés

Fortissimo Creative Commons License 2004.05.10 0 0 98
abban az időben naponta nyiltak az ilyen topikok:
(1) Orban nem tud az FVM-es utazasokrol
"minderbinder 2001-01-10 12:00:24 (0)
Hat hol el ez? "

:))))) (nem volt nagyobb gond, brókerbotrány stb..:))))

(2) KEHI jelentés: Utazások ( hol van ? )
NEC 2001-01-12 14:52:48 (0)
Sepsey úr mai napra igérte a dokumentumot, de még nem találtam a www.meh.hu oldalon. Ha jól tudom ide igérték.
Most 2001. január 12. 14:50 van.

Előzmény: birsalmasajt (96)
Fortissimo Creative Commons License 2004.05.10 0 0 97
valószínűleg újszülött vagy:
az akkori ellenzék követelte és megkapta a KEHI naprakész jelentését az utzásokról..

NEC 2001-01-12 14:52:48 (0)
Sepsey úr mai napra igérte a dokumentumot, de még nem találtam a www.meh.hu oldalon.

Tudom, hogy még hátravan 9 óra 10 perc a Péntekből, de nem hiszem, hogy ma még .
Bontsuk meg TJ utazásait, s vizsgáljuk meg mikor vitte magával a feleségét, s milyen áruforgalmi javulást tudunk felmutatni ? (% és nominális ..klikk

Előzmény: birsalmasajt (96)
birsalmasajt Creative Commons License 2004.05.10 0 0 96
Talán még Torgyán utjairól sem tudott.
Előzmény: akkor én is (95)
akkor én is Creative Commons License 2003.01.27 0 0 95
Mé tudna?, már nem ő a miniszterelnök. No meg valahogy nem is utazik Józsi bátyánk mostanában annyit... :)
NEC Creative Commons License 2001.01.24 0 0 94
TV2 Tények ( Késő esti)

Vendég: TOJO kabinetfőnöke

Kérdés: Hova utazik még TJ ez idén fontos kormányügyekben ?

Válasz: Ha mindenhova elmenne TJ, ahova hívják az nagyon sok hely lebnne, így kénytelenek megszűrni . Csak a kb. a fele meghívásnak tudnak eleget tenni.

Kérdés2: Konkrétan hova van meghívása ?

Válasz: Algériában menne TJ egy hétre, de a kérdéses héten a min.elnök és agrár min. nem ér rá (MILYEN MEGHÍVÁS AZ AHOL A VENDÉGLÁTÓ NEM ÉR RÁ????).

Majd még felsorolja Törökországot ( IZMIR környéke gyönyörű) és IRÁNT, ahol mellesleg gyönyörű szőnyegeket lehet ajándékba kapni ( kell az új kéróba).

Mindig elszólják magukat, de a riporterek többsége olyan HÜLYE, hogy nem tudnak versenyre kelni a DEBIL politikusainkkal.

Egyetlen TV-t ismerek, ahol tudnak kérdezni ( s figyelnek a válaszra) NAP TV.

micacska Creative Commons License 2001.01.15 0 0 92
Igaz.
A Lufthanza járatai még szerényebbek manapság, mint a MALÉV-é, viszont olcsóbbak.
Dehát mily "kemény" tárgyalások vártak Szabadira a Távol- Keleten?!
SZVSZ turisztikai céllal ment oda.
/Pokorni legalább nem fecsérelte el az adófizetők pénzét 1999-ben./
Üdv: mic.
Előzmény: akkorcsakmi (58)
ane Creative Commons License 2001.01.14 0 0 90
Egyáltalán miről tud. Olyan aranyos kis strucc, miután a legnagyobb elégedettségét folyamatosan kifejezte a költségvetés elfogadásáig. Most talán az emlékező tehetsége is megjavul, miután már nagy szüksége a ToJo-ra nincs és a következő választásig el lesz, mint a befött.
torban Creative Commons License 2001.01.14 0 0 89
Hogy mit csinál Torgyán odakünn?

Ime, ezt találtam egy Chilében élő magyar ott volt tegnap és megírta:

http://napkelte.fotexnet.hu/list_messages.ftx?id=150

érdemes elolvasni!

isup Creative Commons License 2001.01.14 0 0 88
A topic címe:

Orban nem tud az FVM-es utazasokrol

(Ez még jobbról olvasva sem Horn Gyuláról, Antall Józsefről, Kádár Jánosról vagy Mádlt fogorvosnál látó Asimovról szól)

Előzmény: naiv (86)
naiv Creative Commons License 2001.01.14 0 0 86
Nem csak neked, mindenkinek.

1. Árpi bácsi utazásai ugyanúgy a nyilvánosságra tartoznak mind eredméényességét, mind költségeit tekintve, pozíciójától függetlenül..
2. Árpibácsi csak egy ház szám, vehettem volna ugyanígy Gyulabácsit vagy bárkit a Maszop-Szadeszes csapatból.
3. Itt csak arra szeretném felhívn szíves figyelmeteket, hogy a polgári kormány megint lépett valami demokratikusat, amit előte még senki és máris ki akarjátok fordítani - ezt leg gennyesebben a "világhíres" Közép-Európa egyetem professzora (nevét most nem tudom) tette Swábi inicializálásában.
A képlet érdekes volt: Végy egy "egyetemi professzort" (a K.E-i-egyetemről, más nyilván nem volt kapható erre a bugyutaságra), ezzel a 90-es IQ alattiakat esetleg el lehet kápráztatni, "haaa ezt egy igazi professzor mondta" vezesd meg ... stb... És így forditsd kia azt, amire liebling koalád sosem lett volna képes amíg hatalmon volt.
4. Hogy ki mennyit mennyiért hova utazott, milyen haszonnal, indokoltan-e nagyon nehéz megítélni, mert hosszútávú érdekekről van szó, bonyolult azdasági-emberi-kapcsolati összefüggésekről - ezt még a "híres" professzor is el kellett ismerje.
Éngem inkább az fogott meg, hogy a 94-98-as időszak alatt nem igen láttam iyen elemzéseket... még tized ekkora elánnal sem...

isupnak külön: figyejj, egy scifi iró azért scifi iró, hogy előre megálmodjon dolgokat. Verne előre megálmodta a helikoptert, az atombombát, miből állt neki ekőre megálmodni Árpi bácsit, mint modellt akiről mintázta mr. Fogg-ot :-))

Előzmény: Törölt nick (82)
isup Creative Commons License 2001.01.14 0 0 85
kedves naiv !

Ez nem igaz hiszen Verne (aki egy író volt) sokkal korábbanélt, nem ismerhette Árpi bácsit !
-:)

Árpi bácsi egyébként Köztársasági Elnök volt, akinek - még szerintetek is - egyik fő funkciója a reprezentáció, ennek ellenére nem utazott annyit, mint torgyán (szerintem)....Torgyán és Göncz semmilyen összehasonlítási aspektusban nem vethető össze !!
Az most sem szúrna szemet senkinek, ha Mádl havonta járná a világot. És erről még a viktor is tudna.
(De érdekes lehet a rendszerváltás óta eltel időszak statisztikája.)
Látod a Külügyminiszter utazásait senki sem firtatja, vajon miért nem?

Előzmény: naiv (81)
Vajk Creative Commons License 2001.01.14 0 0 84
nem naiv: primitiv
Előzmény: naiv (81)
wizes Creative Commons License 2001.01.14 0 0 83
Van ->Államfőnek szóló protokolláris meghívás! Csacsi naív!
Nagyívben húzz el a sületlenségeddel!
Kiskőrben maradsz!!
naiv Creative Commons License 2001.01.14 0 0 81
Na mi lenne, ha egy kicsit foglalkoznánk mindeki közkedvelt Árpi bácsijának utazgatásaival egy kicsit ?

(A rossz nyelvek szerint Verne róla vette a 80 nap alatt a föld körül főhősének ötletét)

torban Creative Commons License 2001.01.13 0 0 80
A tavalyi év utazásait nem fogják vizsgálni - meg a viktorét sem.
Volt BL és VB döntő s még kitudja mennyi fontos focimeccs.
Osztán meg az egész kormány kint volt az Olimpián (na persze tárgyalni). Sajnos volt aki "csak" a paralimpiára jutott ki.

Idén a Happy End Kft már Jumbo Jetet is beszerezhet a Happy End Travel meg majd utaztat !
Üljön fel a szabadi elvtárs meg a főnöke, aztán első osztályon irány a MARS !

wizes Creative Commons License 2001.01.13 0 0 79
Ha elvennéd a lyányt, nézd meg az annyát!
Azannya!
csabika25 Creative Commons License 2001.01.13 0 0 78
Ha a t. államtitkár úr nem tud máshol utazni, csak els? osztályon, AKKOR NE UTAZZON. Szerintem megvan az ország a thai export nélkül is. Mellesleg hányszor járt mondjuk a szomszédos országokban? Volt az szumma 4? Mert valahogy nem hiszem. Az Istenit neki, miért kell elt?rnöm azt, hogy egy idegbeteg és a mamelukjai hülyére vesznek? Az Erzsébet téren hallottam egy részegt?l: Az Orbán Viktor egy f***szopó g**i... Eddig nem akartam ilyen sarkosan fogalmazni, pláne nem a Viktorra, de aki megengedi, hogy ilyen emberekkel legyen tele a kormánya, az megérdemli ezt a megnevezést.

csabika

wizes Creative Commons License 2001.01.13 0 0 77
Itt az alkalom!
TJ repűlgethet jobbra-balra!
Majd még besegít a légügyi dinasztia!
/lassan kaparászhat a Fő'dön!/
Ásó-kapa!
+ kasza!, hogy arathasson!
Azé nem sajnálom!
Nna báj!
Sőt!

pindiy Creative Commons License 2001.01.13 0 0 76
A nem elsőosztály az még nem a turista, ami lyár az a biznisz, vagy komfort osztály.
Baromi árdiferenciák vannak a turista, komfort meg az első osztály között.
Egyébként 98 elött, miniszternek sem lyárt az első osztály tán.
Az első osztályt nem is a rang indokolja igazán, hanem a védett személy biztosítása más osztályon nem lehetséges.

Előzmény: Pásztörperc (68)
IGric Creative Commons License 2001.01.13 0 0 75
Szegény Torgyán, miért is bántjátok, annyi rosszat kiabáltok róla közben ő a koalíciós párt elnökeként is tárgyal külföldön. Az ebből adódó többletköltségeket az FKGP természetesen megfizeti a költségvetésnek.
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.13 0 0 74
Azt mondta a tv2, hogy Jóska idő előtt hazajön, azaz mégiscsak megszakítja az útját. Na, de mikor?!
Pásztörperc Creative Commons License 2001.01.13 0 0 73
"A Szabadi Béla Ázsia kutató (Politika) és Orban nem tud az FVM-es utazasokrol (Politika) topicokat összevontuk, mert tartalmuk szinte azonos volt.

Moderátorok"

(;-)))E

Előzmény: Törölt nick (71)
Pásztörperc Creative Commons License 2001.01.13 0 0 70
SZVSZ a 16 napos karibi úton 1* sem adtál fogadást a vendéglátók tiszteletére stb...
Előzmény: Törölt nick (69)
Pásztörperc Creative Commons License 2001.01.13 0 0 68
Kedves isup!

SZVSZ az 1. osztályban nincs semmi kifogásolni való. Roppant hülyén venné ki magát, ha az államtitkár hivatalos kiküldetésbe (kormányközi kapcsolat...) turistaosztályon menne.

(a többi O.K.)

Előzmény: isup (15)
Kisgazda Creative Commons License 2001.01.13 0 0 67
Ez aztán a demagógia. De jó, hogy nem MSZP-SZDSZ kormány van. (Nem is tudnátok
meg ki mennyit utazik).
hontalan Creative Commons License 2001.01.13 0 0 66
Nem, Kuturiba, nem!
Tévedsz!
Jó, harmadrendű, jó, közgazdász, jó elmebeteg!
De nem dolgozott!!!
és nem KST-ben, hanem KGST-ben. Máglyára mennél egy G miatt?
Hontalan
Előzmény: kuritiba (65)
kuritiba Creative Commons License 2001.01.13 0 0 65
Szabadi elvtárs a moszkvai KST-ben dolgozott, harmadvonalbeli közgazdászként. Azon kívül elmebeteg.
Mária Creative Commons License 2001.01.13 0 0 64
Egyetértek az eszmefuttatásoddal.Csak akkor itélhetjük meg,hogy kevés-,vagy sok pénzt költöttek 1999-ben utazásokra,ha van mihez viszonyítani.Amig ezek nem ismertek,addig csak a baloldali média,és a sajtó csodálkozhat!:-))
Előzmény: Juergen Prochnow (61)
Mária Creative Commons License 2001.01.13 0 0 63
Miért csodálkozol azon,hogy nem tudja az O.V. .talán te tudod?
Szerintem,Te is csak hallottál valamit,mint a legtöbb hozzászóló,de Te sem tudod ,nem ismered a valóságot.
Na akkor most mi van?!?
Előzmény: Törölt nick (7)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.01.13 0 0 62
Ma elolvastam a MEH jelentését és nem értem, hogy a Szabadi hogy lehet még a helyén. Én visszafizettetném vele az összes pénzt.
Azt nyilatkozta tegnap, hogy ő csak 1. osztályon tud utazni a turistán nem!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!