Keresés

Részletes keresés

switch Creative Commons License 2001.01.10 0 0 17
Az előző hozzászólásom nem ment át,pedig aszámlálón megjelent,na mindegy.Jimmy halála totál lebénította az indexet,remélem lassan lefut a dolog.

Kabátügyben a következő van:tegnap apám+hugom volt egyeztetni.Szépen felírták mi az óhajunk,aztán majd értesítenek.A helyiségben még jócskán volt gazdátlan kabát/gondolom azoké,akik nem a sajátjukban mentek haza :( /meg slusszkulcsok.A fejleményekről majd beszámolok.

Bár lehet,hogy csak magamnak,mert úgynézem a topic elsüllyed.Amin nam nagyon csodálkozom,mert az a tapasztalatom,hogy egy-egy buli után nem nagyon mesélnek az emberek itt,a neten.Persze kivételek mindig is akadtak ld:Másfélkonert ki volt? című topic.

Turulmadár Creative Commons License 2001.01.04 0 0 16
hmmm... milyen érdekes.

www.hysteria.hu

minden működik, csak a fórum nem. hát pozitív visszajelzést nem nagyon kaptak, az igaz, de azért vállalhatnák a kritikát, ha már ilyen gyatrán, igénytelenül szervezték meg a bulit. :(

Ákos, a Turulmadár

depeche babee Creative Commons License 2001.01.02 0 0 15
Na, most következik az én szubjektív jelentésem a hysteriáról.
Odamentem Berni barátnőmmel kilencre, elég hamar bejutottunk. Zolika drágám már nyomta javában, a Vato Loco-t lekéstem. :(
Sebaj, irány a zémeg sátor, Zolee-t csak nem hagyom ki. Ott nézelődtünk 1 darabig és vhogy elkeveredtünk a Tilos sátorig. Nem emléxem hogyan maradtam életben a 2 méterre leszűkített átjárókon de megúsztam pofán verés nélkül.
Szóval Tilos, Másfél. Atom volt a koncert, nagyon bejött a muzsika. Quimbyék kissé túl hangosak voltak, vmelyik másfeles ember meg is jegyezte,hogy üdvözlik a szomszéd sátorban a zenekart. Szóval másél pöpi volt, még szivem csücsökjét, fürtöskét is láttam (ez mondjuk számotokra érthetetlen de Turul vágja és ez a lényeg)
Szóval át a zémegbe, nézzük meg hogy nyekerek Zsuzsa a vénuszban. Háááát, nyekergett.
Utána fél órás sorbanállás 4 pohárért meg 2 szendvicsért (pezsgőt vittünk és jó dolgunk volt mert asti cinzano volt,hehe) 23.55:rohanás vissza a Tilosba. Mi naivak azt hittük az anima lenyomja a himnuszt saját verzióban. Hát nem. KOccintás négyesben mert ugye ellenkező neművel kell először koccintani éjfélkor...
Anima nyomja, elröpült az egy óra.
És jött az est fénypontja, a neo.
Én mondjuk végig fényképeztem meg a lecsöpögő párától védtem a kölcsöngépet de nagyon élveztem mindent.
A hyperspace-re bekukkantottam és gyorsan ki is rohangtam mert ennyi exest egy helyen még életemben nem láttam. Sterbinszkynél meg a buzi (tutira az volt) táncosfiú húzta le az egész hangulatot.
Nos ennyi.
Ja, még annyi,hogy a tilos sátorban a jelszó ez lehetett: Tekerd! és itt nem a rádióra gondolok...
Turulmadár Creative Commons License 2001.01.02 0 0 14
hangulat: tök jó, csupa mosolygós arc (nem értem miért írták Népszabadságban, hogy kötelező enerváltság), nagy állatok sem ütöttek, ha meglöktem őket, hanem "Boldog újévet!" felkiáltással a nyakamba borultak. minden bulinak ilyennek kéne lennie (sajnos nem lesz)... ja és amit írtam, hogy közös Himnusz-éneklés nagyon bejött.

fények: Dance Arenaban robtok, asszem Z+-ban is voltak + sok PAR (sima színes :)), Hyperspace-t nem figyeltem. nem volt nagy durranás, több is simán belefért volna a keretbe. na de ugye a kasza-mentalitás. :(

hang: a sátraknak csak egy-egy része volt behangosítva, azon kívül csak mélyet, meg nagyonmagasat lehetett hallani igazán, de a megcélzott területen szerintem egész jól szólt, s nem volt túl hangos, aminek én örülök is, mert azt nemszeressem.

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: switch (13)
switch Creative Commons License 2001.01.02 0 0 13
Köszi az infót!Amúgy maga a hangulat,fények,hangtechnika milyen volt egyéb,kimondottan technós(bocs')rendezvényekhez képest?
Előzmény: Turulmadár (12)
Turulmadár Creative Commons License 2001.01.02 0 0 12
kedves Switch:

én buliztam a Hyperspace és a Dance Arena (Sterbinszky, Slam Jr.) sátorban is, szerintem nem volt nagyon gáz. még csúcsrajáratás alatt is találtunk magunknak helyet, ahol tudtunk táncolni. s nem vagyunk az az egyet jobbra, egyet balra lépek fajta ;]] tehát ezzel szerintem nem volt gond, pedig én is nagyon tartottam tőle, hogy heringség lesz

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: switch (11)
switch Creative Commons License 2001.01.02 0 0 11
A káralapról szóló hírnek én is örülök,itt az indexen a hírek között kicsit bővebben irnak róla.Mindenesetre korrekt dolognak tűnik-azért nyugtával dicsérd a napot.
Mint topicindító akkor következzen az Én beszámolóm:tavaly a Pecsában szilveztereztem(Kispál tyü a többire nem emléxem!:))így adta magát a dolog,hogy idén is hisztizni menjek.Elég korán érkeztem,olyan 3/4 8-körül,általában mindig korám érkezek,húznak is miatta rendesen az ismerőseim.Természetesen ekkor még semmiféle proplémát nem jelentett bejutni,ruhatárazni,megvenni az első sört,és csak úgy bóklászni,felmérni a terepet.A kiirt 20 órás kezdés persze jócskán csúszott,s a kezdő zenekarok igencsak családias hangulatban játszottak.A HS7 tetszett,a megszokott számokat nyomva a kisszámú közönség jól érezte magát.Nna ezután Másfél!Sajnos csak egy órára voltak kiírva míg a Qimby másfélre.Gondoltam Másfél után nyomás át Qimbyre de pont az utolsó hangokra értem csak oda.Sajnáltam,hogy a két kedvenc pont 1x-re játszik.Másfélre hatalmasat táncoltam,nagyon megérint a zenéjük.Kispálról eljöttem,úgyérzem már nem a régiek az új albumot meg még nem hallottam.Hálistennek találkoztam két ismerős csajjal,így már volt kivel koccintani éjfélkor.Érdek3es,hogy ugyanúgy mint tavaly,semmi különöset nem éreztem,ugyanolyan szilveszter mint máskor.Animára hatalmas tánchegyek,a két csajból négy lett,egész jól elvoltam.Igenám,csakhogy megszomjazik az ember,s inni szeretne valami üditőt.Az elfogyott!F@sza!Ezekután már csak a ruhatári káoszban kellet megtalálnom a kabátomat,ugyanis ruhatáros nem nagyon akadt!Itt jegyzem meg hogy a hugom kabátját lopták el,ami természetesen alig volt 1 hónapos.Egyébként az iszonyú tömeg nagyon nem teteszett,s csak arra lennék kiváncsi,hogy a Hyperspacéban,meg azzal szemben egyáltalán lehetett táncolni,vagy masszív hering feeling volt?
Azt mondták:10.000 nm fedett tér.Meg:nem voltak felkészülve a 10-12.000 kabát tárolására.Itt Mo.n egyszerűen egy szórakozóhely nem ismeri a teltház fogalmát.S mit tudsz tenni?Nem mész legközelebb?Ugyanmár,hiszen szórakozni mindig fognak az emberek.Bocs' ha egy kicsit hosszú voltam!
Előzmény: justinianus (10)
justinianus Creative Commons License 2001.01.02 0 0 10
Nemrég hallottam a rádióban, hogy a ruhatárat üzemeltető társaság a szervezőkkel együtt egy 1.5 millió (!) forintos alapot hozott létre a károsultak kárpótlására.
Csak az igényelheti akinek megvan a jegye+belépője, és csak a ruhákat térítik meg, a benne hagyott értéktárgyakat nem.
Yv Creative Commons License 2001.01.02 0 0 9
Uhhh, a sok-sok hibáért elnézéseteket kérem!
Előzmény: Yv (8)
Yv Creative Commons License 2001.01.02 0 0 8
Hahó!

Nekem összességében véve tetszett a buli!

A sátorhoz közel találtunk parkolót, minden kabátot az autóban hagytunk. A srác, akivel voltam elfelejtette otthon kitenni azt a 70.000 Ft-ot, amit már egy ideje magánál cipel. Gondolta, hogy beadja a ruhatárba! Én beszéltem rá, hogy minek az, hagyjuk az autóban!:) Utúlag rádöbbentünk, hogy milyen szerencsénk volt!

Természetesen mi is beestünk a jegy van, karszalag nics szituációba, élvezettel álltuk végig a két sort! A karszalaggal ékesítő leányzó még eljegyzést is jósolt számunkra a szilveszteri éjszakán, de jóslata nem jött be, hiszen hagyományos baráttal voltam ott, Ő meg minek jegyezzen el?:) Így már jó hangulatban kezdődött az este. Egyből futottunk a Z+-ba, mert meg akartam nézni a Zoleet, hogy a kollegáknak dicsekedjek, hogy "bebebeeee én láttam a kedvencedet!" De sajnos már későn érkeztünk (tényleg amúgy 8-tól vagy 9-től játszottak?? a mi véleményeink megoszlottak a kezdés időpontjáról.. Mi 9 után értünk oda)

Ja igen, teljesen hiányoltam, hogy a program nem volt kiírva a sátorok elé! (Most ne mondjátok, hogy csak én vagyok hülye és nem láttam pls.)

Na szóval, ha már a Z+-ban voltunk, ott is maradtunk és én nagyon kellemesen csalódtam a Venusban. Eredetileg nem akartam megnézni, de örülök, hogy láttam Őket! Nagyon jók voltak!

Az éjfélt kint töltöttük el a Z+ előtti kajáldás helyen. Furcsa volt ennyi emberrel együtt átélni az évezred váltást!

Még egy dolgot hiányoltam, mégpedig a kézmosásra alkalmas berendezéseket! Iszonytatóan irigyeltem a fiúkat, Nekik valamivel könnyebb volt pisilni:) Olvastam olyan véleményeket, hogy kevés volt a wc. Nem tudom.. Most vagy én vagyok szerencsés, vagy nem így volt, de én általában 2-3 ember után bejutottam. És ez nem sok szvsz. És mindig-mindig, amikor álltunk a sorba beszélgetések alakultak ki:)

Ez egyébként az egész bulira jellemző volt. Az emberek mosolyogtak egymásra és mindenki mindenkinek boldog új évet kívánt!

Aztán kettőkor a Sub Base koncertre mentünk! Az valami fergeteges volt!! Rettenetesen élveztem és az első sorban tomboltam! (na jó a másfél üveg pezsi segített ebben, alapban nem vagyok ilyen tombolós típus..) Aztán elkövettünk egy baromságot, mégpedig, hogy otthagytuk Szabit a Kozmix kedvéért. De a Kozmixot én mindig imádtam és eddig csak jó bulikat éltem át Velük! Hát ez a mostani minden volt, csak jó nem. Rövid volt és eléggé ciki, amikor áramszünet (?) következtében szép csönd állt be! Na szóval nem volt érdemes Szabit Laláékra cserélni!

Hogy ezekután mi volt, nem tudom. Úgy éreztem, hogy nagyon-nagyon fáradt vagyok és inkább hazamentünk.

Ha ezek után vissza lehetne menni az időben és választani, hogy hova menjünk szilveszterkor én megint a Hysteriát választottam volna! Életem első szilvesztere, amikor nem mások problémáival foglalkoztam, hanem sok-sok ember között élveztem a bulit! (erre a kijelentésemre már megkaptam, hogy önző vagyok, de néha annak is kell lenni, nemde?)

Turulmadár Creative Commons License 2001.01.02 0 0 6
szió DM-leány! :o)

Hysteria Dance Arena, Z+, Hyperspace, meg a legvégén egy pici Tilos-Bahia (ez utóbbiba haverok nem voltak hajlandók bejönni :)). ejnye, nem ismertél meg tán? :] sötét szürkés-barnás öltöny, kék fényrudak (egy idő után már csak -rúd, mert egyiket elajándékoztam :)). legközelebb figyelj ám jobban! ;)

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: depeche babee (5)
depeche babee Creative Commons License 2001.01.02 0 0 5
Merre voltál te drága,nem találtalak meg! Mondjuk abban a tömegben nem volt nehéz nem találkozni...
Előzmény: Turulmadár (4)
Turulmadár Creative Commons License 2001.01.01 0 0 4
switch, nem kellett ahhoz sátrat hajtani abban a káoszban :(
Előzmény: switch (2)
Turulmadár Creative Commons License 2001.01.01 0 0 3
az én történetem, röviden:

11 előtt valamivel érkeztem, telefon már benn lévőknek, ők mondják gáz van, megtelt a ruhatár. puff. azért szerencsére kiderült, hogy nem egészen. :]]
sorbanállás bejáratnál, 20 perc, már mehetnék be, ekkor szólnak, hogy ha csak jegyem van, de még karszalagom nincs, akkor húzás a lakókocsikhoz kiváltani. persze erről 0 felirat, éljen a szájhagyomány... utána azért kicsit bosszúsan előrébb álltam a sorban (ha lehet annak nevezni azt az alaktalan tömeget). úgyhogy 11 magasságában bejutottam. utána telefonállgatás a zajban, merre vagytok??, stb.
eztán ruhatár. na az volt az igazán nem egyszerű. 150 ft/ruhadarab, leesett az állam, ekkora igénytelen, lehúzós, stb. mentalitást, hogy ezért is pénzt kérjenek, nem fért bele az 5k HUF-ba... sorbanállás, mikor pulthoz érek mondják ez a szektor megtelt, menjek tovább, mert ők aztán nem viszik oda a kabátot. végül csak sikerült beadni, laza 30-40 perc árán.
huhh, már majdnem éjfél, pezsgőre esély sincs. gondoltam én. :]] ámde egy élelmes barátom már gondoskodott róla, úgyhogy a Kiválasztottság tudatával (azaz pezsgővel) vártuk, hogy elbúcsúzzon az óév. barátaimmal azt beszéltük, lesz-e vajon himnusz, vagy már az ötlet is badarság... nagyon kellemesen csalódtam, a Z+ sátorban voltunk épp, sokat nőttek a szememben, ugyanis teljeen korrekt módon nem csak hogy himnusz volt, de még egy jóhangú srác is mikrofonnal, aki összefogta az éneket. és semmi műsorvezető-jófejkedés, hogy "nyomjuk le a Himnuszt aztán party tovább", meg ilyenek. gratula. :) és az emberek is tök jók voltak, 0 részeg ordítozás, nagyon sokan énekeltek, olyan jó érzés volt, de tényleg.
ez volt éjfélkor a Z+-sátorban, a többiről nem tudok, valaki elmesélhetné. mondjuk Hyperspace-éknél hányan énekeltek pl. vagy volt-e egyáltalán zúzás-szünet. :o) Tilosban meg remélem azért nem Anima-féle Himnusz-remix szólt (bár nagyon szeretem Animáékat, az a dolog nem jött be, gyengén is sikerült)...
aztán a buli :]] az nagyon bejött. 3 hely között mászkáltunk, Z+, Dance Arena, Hyperspace. tök jó érzés volt, hogy ha véletlenül meglöktem egy grizzly-t, akkor nem feszítés volt a reakció, hanem "boldog újévet". tetszett.. ;)
na de amikor egyik barátom hazaindult volna (5 körül), hívott a ruhatárból, hogy gáz van. szabd rablás...
végülis meglett mindenünk, laza fél óra után. én közben odamentem beszélgetni In-kalos emberhez, hogy ugyan már zavarnák ki a kabátok közül azokat, akik nem ruhatárosok. na ezután úgy kioktatott, hogy kinyílt a bicska a zsebemben. miszerint ez nem az ő dolguk, stb., stb. aztán beláttam, hogy igaza lehet, hiszen tényleg nem az a qveres fiúk dolga, hogy rendet tartsanak, hanem hogy unott arccal feszítsenek és megbeszéljék ki kit csavart le előző éjjel. :((((
ezután többiek kedve elment az egésztől, egyedül meg nem maradtam, úgyhogy ennyi volt. én nagyon jól éreztem magam minden probléma ellenére, de a szervezés a legszemetebb, leg pénzéhesebb volt, amit valaha láttam. ja még a büféről: drágán szart, műanyag-pohárba. persze csak eleinte, mert későbbre majdnem minden elfogyott, maradt a sör és a Bomba. fűtés: nekem tetszett, mert eléggé fel voltam öltözve és legalább nem izzadtam annyira. :o))) lehetett találni meleg foltokat is, meg hűvöset is (utóbbit többet ;)). a tetőről azért folyt vissza a kicsapódott pára. :) a wc-kről annyit, hogy mint a Szigeten, de azért nehogy már az legyen az etalon. :((
asszem ez volt az utolsó mega-szilveszterem, hiába sült el számomra jól a dolog, ez sajnos csak a szerencsés múlt.

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Iwo (1)
switch Creative Commons License 2001.01.01 0 0 2
Annyi történt csak,mint már írtam,hogy a "rózsaszin jeggyel" című ruhatárból a sátort felhajtva meglovasítottak jópár kabátot,meg táskákból kivettek ezt-azt így törtek fel kocsikat,stb.Kettőkor meg ráadásul elfogyott az összes üditő,s nem volt csak Bomba.
Előzmény: Iwo (1)
Iwo Creative Commons License 2001.01.01 0 0 1
Valaki elmondhatná mi történt, mivel én lemaradtam az eseményekről.
justinianus Creative Commons License 2001.01.01 0 0 0
Hát, ahogy a hiradóból értesültem, a szervezők valóban teljesítették a reklámokban igért "feelinget".

...ez volt az igazi H I S T E R I A 2001.
Bravó, gratulálok.

switch Creative Commons License 2001.01.01 0 0 topiknyitó
Sajnos közel 300 embernek igen rosszúl indul ez az év:ugyanis ellopták a kabátjukat,táskájukból iratokat,kulcsokat,pénzt.Az akciónak erősen szervezett szaga van.Mellesleg sajnos megintcsak a profit lebegett a szervezők szeme előtt,mert szerintem a befogadóképességnél jóval többen voltunk.
Tud még valaki hasonló esetről?Hasonló volumen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!