Keresés

Részletes keresés

simonlacko Creative Commons License 2011.02.20 0 0 14

hali figyelem hackerek egy közöségi oldalt tesz tönkre egy ember neve Salamon zoltán ki tud segitsen megálitanni Rodolfó néven fut

Wstreak Creative Commons License 2010.06.04 0 0 12
4 év? http://href.hu/x/cgsg
Előzmény: www.arvai.hu (11)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.02.11 0 0 11
4 év pihi után sikerült felhozni ezt az ostobaságot! :-)
Előzmény: vjpeti (10)
vjpeti Creative Commons License 2005.02.07 0 0 10

egyetértek veletek

 

WaseK Creative Commons License 2001.02.12 0 0 9
antihack

Abból az 5 IP cimböl amit beirtál igy ránézésre mind az 5 dinamikus IP(a 3 145-el kezdödö az matáv elöfizetéses modemes tag), azaz ahogy itt korábban irták, már régen nem nem az van a "szám mögött" mint aki ártani akart neked.A további véleményem meg az, hogy az igazi hacker nem az indexen fog csücsülni és várni valakit, hogy jól kiszúrhasson vele, mert nem tetszett valamilyen beszólása.Egyrészt nekik ebben semmi szórakoztató nincsen már, másrészt ebben is benne lehet számukra a lebukás veszélye, és feleslegesen minek tegyék ki magukat ennek?Globemaster jól irta meg, akik itt "garázdálkodnak" azok valószinüleg "lelkes" tizenéves diákok akik szert tettek valamilyen új programra.

WaseK

iolah Creative Commons License 2001.02.12 0 0 8
Ilyen lassú vonalak és kis sávszélesség mellett ki az az orült aki hackerkedik. Eleve mit csinál lemásolja a Windows-omat, vagy a Cahe-ben levo fájlokat. Ha árt mit ér vele?
Nem normálisak ezek a HACKEREK :-)))
Miért nem törnek be a BM-hez vagy a CIA-hoz, az már valami.
De nem a Józsika vagy a Viktorka gépérol kell letörölni a Quake 2-t. vagy a Manó angolt... :-))
Esetleg közben ona...-izél örömében.
Szóval nekem ez a véleményem a hackerekrol.
http://freeappsweb.ingava.com/ innen le lehet tölteni egy ingyens tuzfalat...
Sok sikert..
Előzmény: antihack (-)
Globemaster Creative Commons License 2001.02.12 0 0 7
Csatlakozom Gaborrhoz. Nincs értelme az IP-kre vadászni, mert azok jelentős része (a felsoroltakból három szinte biztosan) naponta más felhasználóhoz tartozik, így ártatlanokat támadsz, ha rászánod magad. Egy jó tűzfal telepítésével elejét veheted a betörési kísérleteknek, mert a magyar neten bóklászó 'hackerek' 98%-a 'csodaprogikkal' ügyeskedő, valós hozzáértés nélküli középiskolás, aki úgy érzi, ettől lesz valaki ... hát beállítottság kérdése, de én nem hiszem. Már csak azért sem, mert ha Te is hasonló dologba fogsz, csak tovább növeled a számukat, tehát ez amolyan öngerjesztő folyamat - a végén telelennénk önjelölt 'hackerekkel' :-)
Előzmény: antihack (-)
Gaborr Creative Commons License 2001.01.24 0 0 6
Nem azért mondom, de ezek valószinüleg dinamikusan kiosztott IP címek (modem). Azóta már rengeteg felhasználónak lehett ezek közül kiosztva valamelyik IP cím. Ha megszivatod, akkor az valószinüleg nem azz lesz aki téged szivatott meg, hanem valaki más.
Előzmény: antihack (-)
antihack Creative Commons License 2001.01.02 0 0 5
Köszi a vírust aki küldte de nem járt sikerrel.
Egyből törlöm az ilyen leveleket.(név nélkülieket).

Man In The Rain

Ezt kifejtenéd bővebben: csak azért morcultak így be, mert ez volt a topiknyító. Simán jót írtál oda, elment volna (253)-ik hozzászólásnak.

LamaXX

Ez nem vita topic de a Linux csak elvakultaknak való. A játékokra gondolok (screamer 4x4 stb) nem lehet játszani. Most, hogy 1-2 dologban jobb hát...

Bocsi mindenkitől de én nem szeretek vitatkozni és csak értelmesen szeretek beszélgetni.

Man In The Rain Creative Commons License 2001.01.02 0 0 4
Szerintem antihack, csak azért morcultak így be, mert ez volt a topiknyító. Simán jót írtál oda, elment volna (253)-ik hozzászólásnak. Egyébként elég szivatás nekike a jó tűzfal.
LamaXX Creative Commons License 2001.01.02 0 0 3
Tudjátok, hogy a Linux fórumban miért nincs soha ilyen primitív hozzászólás v. topicnyitás?
xyron Creative Commons License 2000.12.31 0 0 2
Most viszont tényleg őszintén bocsánatot kérek!
Sajnálom, nem szoktam ilyeneket csinálni(sőt, még csak nullázni is kétszer nulláztam egész idáig), de az utóbbi időben nem vagyok teljesen beszámítható(ha elovasod a dec 25 óta tett hozzászólásaimat, akkor meg is érted, hogy miért), de ez persze nem indokolja hogy bunkón viselkedtem.
Szóval sorry, dragonman
Előzmény: antihack (1)
antihack Creative Commons License 2000.12.30 0 0 1
Bocsi akkor vége.
De egy kicsit értelmesebben is lehetett volna.
Nem kell egyből leb...ni az embert.
Bocsi de még új vagyok.
Előzmény: xyron (0)
xyron Creative Commons License 2000.12.30 0 0 0
Előzmény: antihack (-)
antihack Creative Commons License 2000.12.30 0 0 topiknyitó
Unom már őket ide írom az ip címüket.
Ha valaki tudja, hogyan kell őket megszivatni,
akkor az tegye meg vagy írjon 1 mail-t.

Ehez a témához várom a hozzászólásokat.

212.108.205.179
145.236.217.225
145.236.179.35
145.236.217.109
212.108.205.48

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!