Keresés

Részletes keresés

thetadraconis Creative Commons License 2007.07.17 0 0 486


 

 

Eperkutyus írása érdekes...

 

Igazad van, nem lessz semmi de tévedsz, mert az ÉLETEDNEK ehez semmi köze...halálban az élet...életben a halál...?

Miért, ha ezt most elolvasom és te halott vagy már, akkor SEMMIT olvasok?

Vagy ...te vagy a gondolat?

ÖNMAGAD vagy a gondolat...?

 

Meg-halni gyönyörű élmény, mert elmozdul valami....

 

Megteremtem a cipőm....

1 cipőt.

A varrás "élete alatt" nem változtat helyzetén(max. elszakad...piszkos lesz...)

viszont a cipőfüzővel MINDÍG dolgoznom kell, mindíg irányítanom...ha működtetem a cipőt....hordom.

DE se a fűző se a varrás nélkül nincs CIPŐ...se -HORDÁS...

Ez így van "megcsinálva"...

 

ÉS HA EZT , nem tudod...nem "számolsz vele"....talán soha nem raksz fűzőt a cipődbe, és úgy jársz mint egy esetlen balek...és azt gondolod, EZ IGY JÓ...és nem tudod ...hogy lehetne JOBB...

 

És ha már itt tartunk...a halál... a halál után...elött...

Szerintem az élettel kell ELÖBB konfrontálni...abban mindenki olyan MAGA-biztos...

És abban is hogy a MÁSIK...ETTŐL tér EL...

Miért, ki mondta hogy TE, nem térsz el?

EZ a TE nem személyeskedés...ez LOGIKA.

AKI nem ÉN az MÁS.

Ha NEKEM számítógépem van vagy egy xy-om, és a másiknak is van egy számítógépe vagy egy xy-onja, az nem azt jelenti hogy akkor JÓ vagy HELYES vagy IGAZ vagy 1-től 1-ig az ENYÉMMEL fedésben KELL LENNIE.

 

A meditáció ,jóga, thi-csi a legcsodálatosabb dolgok.

A nélkül is hogy hozsannákat zengenénk róla...

Nekem ez nem tetszik az 1házban...

Affinítással ütik ki a realítás és kétirányú komunikáció realítását...erre ráragasztják őket és máris dübörög a bio-robot...

Ron forogna a sírjában ha nem élne most is egy szemály megtestesítéseként...mint gipsz jakab.

Persze ez elnyomó kijelentés volt, de cáfolhatatlan.

Elnyomó kijelentés volt mert az, de legalább annyira reális mint az, hogy elnyomó...mert a REALITÁST nem CSA WOGOKNAK és MÁS FÖLDI KÉPZŐDMÉNYnek kell teremteni...ÉS az él túl aki tudja hogy tud...és aki tudja hogy tud, nem bocsátkozik, instabil érvelésekbe....

FELTÉTELEZNI lehet...az nem bűn.

De azt meg kell vizsgálni... a FELTÉTELEZÉST....

NEM felteni, és kezdj vele valamit...egyébként L-nyomó vagy...

 

Szóval az a baj ha az "értők" nem értenek

És azok akarnak segíteni akik segítségre szorulnak...

Én, ezt teszem, de nem úgy, ahogy azt tanítják...

A LÉT felett a MÁS KONTROLL...NEM szcientológia...

Szerintük az, pedig a D1-nél kéne kezdeni a D2-őn keresztül...De a világmegváltáshoz szerintük szükséges a diktatúra E két tájékon..

A SZÁNDÉKUK...JÓ!!!

 

De visssza kell térnem a cipőre a varrásra meg a fűzőre...

 

...jó lét

hizlalda Creative Commons License 2007.07.12 0 0 485
ugy vettem észre hogy ez pont forditva van...mindenki szeret megszületni de nagyon szeretné elodázni a meghalást.......
Előzmény: Eperkutyus (484)
Eperkutyus Creative Commons License 2007.05.18 0 0 484
"Mi lesz, ha meghalok? Semmi, ennyi volt az életem, leáll a szívem, megállnak a gondolataim és kész? Hát, én nem választom ezt."

Ha már éltél át meditációban testkilépést, vagy utaztattak meg a múltadba, tudnád, hogy meghalni életed leggyönyörűbb élménye, és megszületni a legborzalmasabb :)

(viccen kívül) :)
Előzmény: d4mi3n.hu (474)
Eperkutyus Creative Commons License 2007.05.18 0 0 483
:)))
Előzmény: Intelligencs (480)
tripleflow Creative Commons License 2007.05.15 0 0 482
A legújabb botrány videó: BBC vs. Szcientológia

Klikk ide: BBC Panorama exposed
Intelligencs Creative Commons License 2005.12.04 0 0 480
A Blaha Lujza téren van a sasfészkük, menj be, oszt kérdezd meg... :)

Egyébként pedig:

23-án felállítják a karácsonyfájukat, ami LRH zöldre festett képmása, kartonból, 1:1 arányban, E-méterrel a kézeében.
24-én megidézik Hubbard szellemét, aki kifejti nekik, hogy Jézus pedofil volt.
25-én kölcsönösen auditálják egymást a családtagok, és nagy-nagy nyereségre tesznek szert.
26-án kölcsönösen feljelentik egymást a családtagok az OSA-nal, az etikátlan viselkedésért, illetve a rossz statisztikákért.

:)
Előzmény: domino24 (479)
domino24 Creative Commons License 2005.12.04 0 0 479

Sziasztok!

 

A fősuiliban kellene egy olyan dogát írnom, amelyben különböző vallás karácsonyi szokásait boncolgatom. Ha valaki tudna nekem segíteni, és emailben leírja, hogyan telik a szcientológiahívőinek karácsonya. Örökké hálás lennék.

domino24@freemail.hu

d4mi3n.hu Creative Commons License 2005.11.30 0 0 478

Köszönöm.

A biológia biológia kiértékelte a DNS adattartalmát. Akkor ez információ, nem?

Előzmény: Translator (477)
Translator Creative Commons License 2005.11.30 0 0 477
Az információt valaki/valami fontosság szempontjából kiértékelte.
Előzmény: d4mi3n.hu (476)
d4mi3n.hu Creative Commons License 2005.11.30 0 0 476

Amúgy tudod, mi a különbség az adat és az információ között?

Nem, mi?

Előzmény: Translator (475)
Translator Creative Commons License 2005.11.30 0 0 475
::Elég, ha nyitott szemmel nézed a világot, és meglátod annak megtervezettségét.

Nekem mondjuk nyilvánvaló, hogy a világ tervezett dolog. A szci is ilyet állít.

::OK, tegyük fel a törzsfejlódés meglétét. De hogy jött létre a DNS? Honnan van az információtartalma?

Maradjunk ezzel inkább a teremtés kontra evó topikban. Amúgy tudod, mi a különbség az adat és az információ között?

::Sok-sok érv létezik a teremtés mellett, aminek elfogadása magával vonja Isten létének elfogadását.

Azért ez így egy kicsit túlegyszerűsítés. Ha pl. a gnosztikus irodalmat nézed, akkor Yaldabaoth például "gonosz" vagy "ostoba" volt, és ezt az univerzumot azért teremtette, hogy a lelkeket bebörtönözze. A gnózis, a titkos kulcs, a tudás segítségével pedig a lelkek ki tudnak szabadulni ebből az univerzumból. Így nem biztos, hogy Isten teremtette a világot. És valahol ez is kereszténység, bár egy eretnekebb változat. :)))

::Mi lesz, ha meghalok? Semmi, ennyi volt az életem, leáll a szívem, megállnak a gondolataim és kész? Hát, én nem választom ezt.

A szci valahol a kettő között van. Ezen pl. segíthet a reinkarnáció. :)))
Előzmény: d4mi3n.hu (474)
d4mi3n.hu Creative Commons License 2005.11.30 0 0 474

Ezt honnan tudod, hogy igaz, és nem pl. Mózes meg a többiek népmeséje?

 

Elég, ha nyitott szemmel nézed a világot, és meglátod annak megtervezettségét. Talán egy evolúció vs. teremtés topikba tartozik, de idevág. Az emberi szem egy bonyolult optikai rendszer. Nem értem, hogy hihetik egyesek, hogy magától kialakult.

OK, tegyük fel a törzsfejlódés meglétét. De hogy jött létre a DNS? Honnan van az információtartalma?

Sok-sok érv létezik a teremtés mellett, aminek elfogadása magával vonja Isten létének elfogadását.

 

De egyet még leírok. Mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy kialakítson egy álláspontot az életről (a világmindenségről meg mindenről... 42:). Az evolúciós elmélet a tudomány egyik csúcsteljesítménye, hiszen hatékonyan rendszerbe fogja az élőlényeket, s annyi év után is úgy látszik, működik. Ez ugyanaz elmondható a teremtéselméletről. Az evolúció - a fizikai világkeletkezés elmélettel karöltve -valamint a teremtés olyan modellek, amelyek segítségével választ kaphatunk a bennünk felmerülő számtalan kérdésre. Ha pedig megvan a választás lehetősége, miért ne választanám azt, amelyik többet ígér (örök élet, mennyország), amelyik szebb. Ha a materialista világszemléletet választom, az kiábrándító. Mi lesz, ha meghalok? Semmi, ennyi volt az életem, leáll a szívem, megállnak a gondolataim és kész? Hát, én nem választom ezt.

Én a reményt választottam.

Előzmény: Translator (448)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 472
Sehonnan. De a kérdés ugye visszafelé is adott :)))
Előzmény: Veracity (471)
Veracity Creative Commons License 2005.11.29 0 0 471
Honnan vagy olyan biztos abban, hogy ezeken a tréningeken (vagy mi a pontos neve) a valóságot tapasztalod meg, és nem valami mást? Mondjuk azt, amit rád szugerálnak úgy, hogy észre sem veszed.
Előzmény: Translator (470)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 470
Oké.
Előzmény: Veracity (469)
Veracity Creative Commons License 2005.11.29 0 0 469
Isten teremtménye első körben, és Jézus tanítványa. A keresztény szó ezt jelentené eredetileg (mármint tanítványt).
Előzmény: Translator (468)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 468
No nézzük, most akkor melyik vagy? Baptista, HGY, Jehova? Gondolom a katolicizmus már neked is ugrott.

::Egyébként pedig nincs az embernek előző élete. Csak egy van.

Ez engem a struccpolitikára emlékeztet. Ha nem keresed, akkor nincs is.
Előzmény: Veracity (467)
Veracity Creative Commons License 2005.11.29 0 0 467
Akkor kerülsz ki a bűn hatalma alól ha Isten rendelése szerint. Megtérsz Hozzá. Felhagysz a holt csellekedeteiddel és alámerítkezel bibliai módon. Egyébként pedig nincs az embernek előző élete. Csak egy van.
Előzmény: Translator (466)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 466
::Neked is van szellemed(ami arra való többekközött, hogy kapcsolatba lépj Vele). Még ha nem is használod semmire.

Per pillanat a szellemem előző életekkel lép kapcsolatba, meg ilyesmi. Ez viszont kizárja a kereszténységet.

::Szád is van.

Igen, azt hallgatja az auditor. Bár isten nem hiszem, hogy a hanghullámokra hagyatkozna. Ő TUD.

::Lelkiismereted is van(amivel Ő szól hozzád).

Ez a szci terminológiával élve a túlélési hajlam, nyolc (tíz, tizenhat, stb., nézőpont és szerző kérdése) dinamikán. Így nekem Occam borotvája kinyesi Istent.

::Kérdés, hogy szóba áll-e Veled, amíg bűnös vagy.

Ha meg vagyok keresztelve, akkor tudtommal nem vagyok bűnös.
Előzmény: Veracity (465)
Veracity Creative Commons License 2005.11.29 0 0 465
Neked is van szellemed(ami arra való többekközött, hogy kapcsolatba lépj Vele). Még ha nem is használod semmire. Szád is van. Lelkiismereted is van(amivel Ő szól hozzád). A kapcsolat kétirányú. Tehát lehet kommunikálni. Kérdés, hogy szóba áll-e Veled, amíg bűnös vagy.
Előzmény: Translator (464)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 464
::Az egész világ a bizonyíték. Ilyen összevisszaságot kuszaságot, ami a világban van csak a diabolosz képes csinálni.

Én hiszek az emberi kicsinyességben és az emberi ostobaságban. Nem kell ehhez ördög.

::Az igazság oldalán, azért jó állni egyébként, mert nem különösebben kell fáradni azon, hogy bebizonyítsd az állításod helyességét.

LOL, ez egy tízpontos beszólás :)))) Ha megengeded, majd idézgetem :))))

::Tehát ha nem értetek Vele egyet vitassátok meg Vele.

Majd ha van hozzá közvetlen telefonvonal, szólj, van pár beolvasnivalóm neki.
Előzmény: Veracity (463)
Veracity Creative Commons License 2005.11.29 0 0 463
Honnan lehet tudni? Gondolom költői kérdésnek szántad. Az egész világ a bizonyíték. Ilyen összevisszaságot kuszaságot, ami a világban van csak a diabolosz képes csinálni. Az igazság oldalán, azért jó állni egyébként, mert nem különösebben kell fáradni azon, hogy bebizonyítsd az állításod helyességét. Előbb utóbb úgy is kiderül, hogy mi igaz, és mi hamis. Amiket írtam nem az én állításaim hanem Istené. Tehát ha nem értetek Vele egyet vitassátok meg Vele.
Előzmény: Translator (460)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 462
::Igazad van az összes egyház élvezi de a szci. csak azért van bejegyezve egyházként, mert üzleti alapokon fekszik.

Azért van bejegyezve egyházként, hogy szabadon lehessen auditálni.
Előzmény: gauche (461)
gauche Creative Commons License 2005.11.29 0 0 461
Igazad van az összes egyház élvezi de a szci. csak azért van bejegyezve egyházként, mert üzleti alapokon fekszik. Nem baj remélem az összes szci. kapcsolatban álló cég úgy jár mint a Jorgos Travel!!!
Előzmény: nazuna (459)
Translator Creative Commons License 2005.11.29 0 0 460
::Az okkultizmus ilyen. A Szcientológia pedig az okkultizmus egyik formája.

Honnan tudod, hogy okkultizmus, ha nem is ismered?

::Te hogy vagy vele, de én nem akarok a sátán rabszolgája lenni.

Én sem. De ki a sátán? És honnan lehet tudni, hogy létezik?

Előzmény: Veracity (454)
nazuna Creative Commons License 2005.11.29 0 0 459
Melyik egyház az amelyik nem élvezi az adómentességet?
Előzmény: gauche (458)
gauche Creative Commons License 2005.11.29 0 0 458

A szcientológia ál-vallás az adómentesség minden gyönyörét élvezve...

szenyor Lakatos Creative Commons License 2005.11.29 0 0 456
a nagy Manitou neve is lemaratt - teljes nevén Lakatos Manitou (rokon!)
Előzmény: Törölt nick (455)
Veracity Creative Commons License 2005.11.28 0 0 454
Vannak dolgok, amiről az ember már akkor tudja, hogy nem működik mielőtt kipróbálná. (Nem kell az autó elé ugranom, hogy rájöjjek arra, hogy az fájdalmas) Az okkultizmus ilyen. A Szcientológia pedig az okkultizmus egyik formája. Nem tudom Te hogy vagy vele, de én nem akarok a sátán rabszolgája lenni. Isten fiának lenni a legjobb. Ha nem fogadod el Istent akkor is fogsz Vele találkozni. Minden embernek el kell számolnia a földi pályafutásával Isten előtt.
Előzmény: Translator (453)
Translator Creative Commons License 2005.11.28 0 0 453
::Majd kijelented, hogy ez a TV nem működik, mert nincs rajta kép.

Pont ugyanilyeneket szoktam mondani a szcivel kapcsolatban is :)))

Amíg nem próbálod ki, addog honnan tudod, hogy nem működik?

::Be kell kapcsolnod a TV-t.

De nekem az első felének istene nagyon ellenszenves a leírás alapján, és nem akarok vele kapcsolatba kerülni. Ha pedig azonos a második felének istenével, akkor pláne nem.
Előzmény: Veracity (451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!