Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.02 0 0 461

Sziasztok

Biszex csoport skype cím : https://join.skype.com/b8UCYj82EbkH

kiváncsigaben Creative Commons License 2018.11.25 -1 0 460

Siófokon keresnék idősebbet kedvelő fiatal fiút kölcsönös orálra.(Csak olyan írjon aki komolyan is gondolja mert akik eddig írtak mind kamus átverős volt)

Maximum 25 éves korig

Én 45/168/65 kisfiús vagyok

Email :gabesz0818@indamail.hu

Ko.Béla74 Creative Commons License 2018.11.22 0 2 459

Nagyon jó téma! Én is érintettje vagyok ennek. A nejem és a legidősebb fiam (21 majdnem 22 éves) tud róla, de a 3 kisebb (12, 15, 18 évesek) még nem. A nejem teljesen elfogadta, a fiam kicsit nehezebben, de ő is megbékélt a dologgal. Egyébként 40 feletti vagyok.



lexi6 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 458

FIATAL KEZDŐ FIÚKNAK SEGÍTEK A BARÁTOD LESZEK. KERESS NYUGODTAN

kiváncsigaben Creative Commons License 2018.11.21 0 0 457

Siófokon keresnék idősebbet kedvelő fiatal fiút kölcsönös orálra,masztira.

Max 24 éves korig keresnék

Én 45/168/65 kisfiús vagyok

Email :gabesz0818@indamail.hu

Tiboor000 Creative Commons License 2018.11.17 0 1 456

Irtam mailt.

Előzmény: kiváncsigaben (455)
kiváncsigaben Creative Commons License 2018.11.15 0 2 455

Siófokon keresnék idősebbet kedvelő fiatal fiút kölcsönös orálra,masztira.

Én 45/168/65 kisfiús vagyok

Email :gabesz0818@indamail.hu

Fiataloff Creative Commons License 2018.10.14 -1 0 454

Én is szívesen lennék Budapesti férfival egy kis orálban, esetleg egyébben :) írjatok! 21 éves vagyok, kezdő. 

nagyszeruaron@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.09 0 0 453

sziasztok. szeretném kipróbálni milyen lánynak öltözni ,aki tudna segíteni írjon. valamint kipróbálnám az orált , nagy méret érdekelne. Budapesten lakom.

Redőny00 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 452


Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.

17 eves biszex fiu vagyok es 4 honapja vagyok parkapcsolatba egy 20 eves biszex fiuval

a lenyeg hogy elmeletben nagyon kivanom ot de amikor csokolozunk es elkalandozok a keze en kellenetlenul erzem magam viszont en szeretnem megfogni neki

nekem meg nem volt tobb csok al fiuval neki viszont igen

igazabol felenk tipus vagyok meg ha csinalnank is fogalmam sincs mit kene csinalni vagy hogy es nem akarok beegni elotte

 

ez miert lehet talan oassziv lennek azert vagy miert??

wauu Creative Commons License 2003.12.02 0 0 451
valóban! a szeretet a legfontosabb, bármiről is legyen szó! ja, és a kedvesség is... :-)
Előzmény: Hanf (446)
Zsorzs LeGars Creative Commons License 2003.05.23 0 1 450
tok lelkesen olvasgattam, kivel hogy alakul ez a bi kerdes (mely engem is elegge nyomasztott, egy fel eve, hogy valahogy zold agra vergodom). Aztan lattam, hogy mindez novemberben zajlott, es kicsit sajnaltam a dolgot, mert bar kozel egy eve nem otthon elek, hamarosan vegleg hazautazom, es jo lenne valami normalis kozeget talalni.

nalim, az elso hozzaszolasod olyan volt, mintha en irtam volna nehany evvel ezelott. Akkoriban egy lannyal voltam nagyon, de nagyon szoros kapcsolatban, es baromira nyomasztott, hogy mas is vonz. Azt hiszem, hogy ami baromi nehez a biszexualitasban, az az, hogy egyszerre van ket igenyed (bulimia-effektus). magyaran hiaba vagy hu, teszem azt, a baratnodhoz, o nem tudja potolni a masik oldaladat. Igen, en is azt hiszem, baromi nehez binek lenni, ha egyben parkapcsolatot is akar az ember.

No es mi ez a Pocok-klub? Tulelte az elso harom hetet es az azota eltelt hat honapot? Nagyon kivancsi lennek. Hat het mulva megyek haza. Vegre.
Mint irtam azt egy masik topicban, nagyon szukseg lenne normalis forumokra otthon. Hogy minel inkabb ki lehessen huzni a tabubol a meleg es bi kozosseget. Itt van egy nagyon jo meleg-leszbikus-bi-transz ujsag, es olyan jo ugy megvenni minden honapban, hogy kozben csevereszek az akar hatvanas eladoval, anelkul, hogy barmit is gondolna... De mindegy, ez mar nagyon off. Mindenesetre nem gondolom, hogy otthon ez elerhetetlen. Ido kell, tuti. Meg az, hogy csinaljunk valamit, kulonben miert valtozna. Vagy tul lelkes vagyok? Mindegy, errol talan egy masik topicban... Csak melyikben, ugye...

worSey Creative Commons License 2003.05.20 0 0 449
Sziasztok

Úgy 2 éve nem jártam már ezen a fórumon, de most - fura ez, visszatértem egy kicsit megint.

Ez volt a legkedvesebb topicom, és már 2001-ben is ilyen süjjedős-felemelkedős volt mint most, ahogy látom ez nem változott :)

...megváltoztam viszont én, nem is kicsit, talán már nem is naon van helyem ebben a topicban, de mindegy is. Generációk jönnek-mennek, a régiek közül már csak 1-2 arc van itt mostanában is, hát igen :)

Nna remélem megint feljön ez a topic, ha rajtam múlik akkor ez lesz ;]

wS.

Akron Creative Commons License 2002.11.20 0 0 448
Annyira rendesek vagytok, hogy próbáltok segíteni!

Hanf: Igen, már beszéltünk róla elég sokszor és elég hosszasan. Valóban el van keseredve. Nagyon fáj nekem is, de hiába vagyok még tulajdonképpen független, mégsem tudok neki semmi tartósat igérni.
Én nem mondtam, hogy melegnek lenni nem jó. Én viszont nem érzem magam annak. Az nem az én világom.
A szeretet (egy kapcsolatban) hűséget és kizárólagosságot követel. Ez az én véleményem.

A barátomtól(kedvesemtől) kaptam egy könyvet: James Bradwin: Giovanni szobája. A fenti dilemmák nagyon jó le vannak benne irva. Egy bi és egy meleg fiú kapcsolata. Ha tehetitek olvassátok el.

tothpety Creative Commons License 2002.11.12 0 0 447
Csak röviden: szerintem a hűség nem egyenlő azzal, hogy csak egy valakivel lehet szexelni. A hűség azt jelenti, hogy az illetővel rendszeresen, nem csak akkor, amikor nekem eszembe jut és nekem kényelmes az időbeosztásom szempontjából.

A hűség nem is azt jelenti, hogy nem mondjuk el a másiknak, ha mégis megtörténik egy számára idegennel.

Hanf Creative Commons License 2002.11.12 0 0 446
Akron!

Igen meleg. Amint a másik topikon olvashatod. És hittem egy ideig a monogám életem.... De most (igaz még nem tettem közzé a fejleményeket és nem tudhattok róla) már minden megváltozott.
Függetlenül attól, hogy a barát, a partner lány vagy fiú már lehetséges számomra is egy lazább, több pólusú kapcsolat, pontosabban fogalmazva kapcsolatok. Ha jól működik a szeretet egymás iránt, akkor szerintem semmi akadálya egy háromszög felállásnak. És ez még azt sem zárja ki, hogy a Te általad annyira óhajtott lánnyal éljél együtt.

Hogy egy bi számára ne lenne esélye boldog párkapcsolatra azt nem tudom. Attól függ.... Ha szerencséd van és a párod egy lány is alkalmas a Te lelki világod teljes mértékű MEGÉLÉSERE, akkor nyert ügyed van. Ehhez csak sok sikert tudok kívánni.... tiszta szívből, mert nincs jobb annál mikor az ember azt mondhatja, hogy boldog, jól érzi magát a világban. A hűség szerintem nem kizárólag a szexuális hűségre vonatkozik. A hűség a szeretetre vonatkozik leginkább, amikor is a társad (lány) tudtával, de megszerzed magadnak azt az örömöt, ami az életedhez kell. Természtesen föl kell fognia, hogy az akit Ő is szeret így teljes és komprommisszum nélkül nincs jövője a kapcsolatnak.

Node a srác, aki valamire számított és mégse azt kapja, ami az eddigi látszatból és valóságból adódott.... hát Ő el lesz keseredve.

Beszéltél már vele erről?

Viszont én azt kérdezném, hogy szerinted miért rossz melegnek lenni?

Hanf

Előzmény: Akron (439)
nalim Creative Commons License 2002.11.07 0 0 445
Akron: a huseg nem smafu, de amennyiben a masik tudtaval es beleegyezesevel tortenik a dolog, raadasul o ugyanezt teszi, akkor hol van itt a hutlenseg? Ter is azt irod, hogy teny, hogy egy lany nem tudja azt is megadni, amit egy fiu igen. Es ez rendben is van, nem is az a dolga. Mint ahogy egy pasi (adott esetben en) sem tudja ugyanazt nyujtani, amit egy lany meg igen.

Viszont ezek szerint vallaljuk inkabb azt, valamilyen klasszikus huseg-ideal miatt, hogy tudjuk, eletunk (vagy legalabis kapcsolatunk) vegeig lesz egy csomo olyan, eros vagyunk es belso kesztetesunk, melyeket a legnagyobb joindulatal sem tudunk kielegiteni? es kerlek, tenyleg ne csak a testi reszere gondolj ennek az egesznek...

szoval remelem, hogy tud ez a dolog menni... :)

a Pocok-klubrol meg a Gay.hu oldalon tudsz olvasni, illetve ha rakeresel, a Szimpozion egyesuletnek is van valamilyen ingyenes tarhelyen honlapja, ott irnak a Pocok-klubrol, amit ok szerveznek.

Előzmény: Akron (443)
Akron Creative Commons License 2002.11.07 0 0 444
Lehet erről a Pocok Klubról bővebbet tudni?
Előzmény: nalim (441)
Akron Creative Commons License 2002.11.07 0 0 443
Nos, igen! Van ilyen. Elősre tényleg szépnek és izgalmasnak hangzik. Vágyok én is ilyenre, de hosszútávon nem hiszem, hogy (boldogsággal telve) működne ez a kapcsolat (mármint amiben kettőnél többen vannak).
Nehéz elhinni, hogy egy bi nem tud párkapcsolatban élni. Az, hogy mindkét irányban nyitot csak egy dolog, és ez csak a szexualitást jelenti. De ahogy egy heterótól is elvárható, hogy egy kapcsolatban ne keresgéljen más lányokat (noha nyilván vágyik rá) akkor egy bi-től miért nem?
Ok! Egy lány nem tudja azt adni amit egy fiú... de akkor is! :) Hűség az smafu!?

Jó neked Sinead, hogy ilyen biztos vagy abban, hogy fiúval nem tudnál együtt élni. Én erre eddig nem is gondoltam. Elég naív voltam, és most szembekerültem ezzel a problémával. Csak most jöttem rá (mert most kerültem ebbe a szituációba), hogy én sem tudom elképzelni ezt az együttélést. A barátommal való kapcsolatunk elején erre nem gondoltam, és most olyan mintha becsaptam volna, mert ő meleg lévén, komoly kapcsolatot akar.

Előzmény: nalim (442)
nalim Creative Commons License 2002.11.07 0 0 442
igen, csak ala tudom tamasztani azt, amit sinead irt. en is parkapcsolatban elek, es hogy a sztori meg hihetetlenebb legyen, egy biszex lannyal.

megbeszeltuk egymassal, hogy mindkettonknek vannak olyan vagyai, amit - barmennyire is szeretjuk egymast - a masiktol nem kaphatunk meg. igy aztan egy kicsit masfele is nezelodunk. en eteren aktivabb vagyok, a baratnom kisse passzivabb (de azert ot sem kell felteni :)

es hat persze az idealis az volna, hogyha volna valami olyan pasi, akivel szerethetnenk egymast, es o mindehhez (hab a tortan) meg a csajomat is el tudna fogadni, es igy elnenk vidaman.

mondjuk egy laza harmast alkotva. no es persze ha a baratnom is osszebaratkozik egy fix lannyal, hat o is csatlakozhatna...

alomszeru, igaz? neha en is ugy erzem, hogy ez csak a vagyaimban mukodhet, de mar beszeltem olyan sraccal, aki hasonlo kapcsolatban van egy parral, ergo van ilyen :-)

M

Előzmény: sinead (440)
nalim Creative Commons License 2002.11.07 0 0 441
A neve: Pocok-klub, most indult 3 hete. Minden masodik heten van, szombaton. Lehet, hogy erdemes elnezni oda, meg en is csak tapogatzok eteren...
Előzmény: sinead (435)
sinead Creative Commons License 2002.11.07 0 0 440
bi vagyok. fiúval sosem tudnék élni. (igaz, soha ne mondd, hogy soha). most legalábbis így gondolom.
asszem monogám párkapcsolatban valóban nem tud élni bi fiú. attól bi, hogy mindkét irányba nyitott, tehát valamelyik félt meg kell hogy csalja.
itt a legideálisabb eset egy jó hármas lehet.
Előzmény: Akron (439)
Akron Creative Commons License 2002.11.07 0 0 439
Ti melegek vagytok Hanf és Sinead? ...csakhogy tudjam :) Persze amit leirtatok (es a topicból adódóan is) tipikus "bi" felfogás.
Nekem igy nem megy.
Van egy barátnőm és mellette egy fiú szeretőm???
Ez ugyanolyan rossz, mint amikor egy hetero tart szeretőt a felesége mellett. Szerintem ez elfogathatatlan. Ezt nem nevezném párkapcsolatnak. A párkapcsolat kizárólagossággal jár. Vagy akkor egy bi nem tud párkapcsolatban élni? Ezekszerint ez rosszabb mint melegnek lenni.
Hanf Creative Commons License 2002.11.06 0 1 438
Kedves Akron!

Inkább vigyázzatok egymásra, mint elvesztitek egymást. Nincs fontosabb, mint a szeretet az életben.

És ha lesz egy barátnőd, vele csak akkor lesz jó neked, ha elfogad téged olyannak amilyen vagy. Attól, hogy együtt akarsz élni egy lánnyal még miért dobnád el magadtól ami jó neked. Az is Te vagy. Így vagy Te Magad!! Ezért szakítani a barátoddal, már most....????

Üdv
Hanf

Előzmény: Akron (436)
sinead Creative Commons License 2002.11.06 0 0 437
szerintem ha 1 fiú fiúval él, az egyértelműen meleg kapcsolat. nyilván.
párkapcsolatnál már a szóban benne van ugye, hogy pár. bifiúk esetében ez ffi-nő viszonyt jelent, aholis a ffi-nak a párkapcsolatán kívül van szexuális kapcsolata fiúval.
legalábbis nekem így logikus.
Előzmény: Akron (436)
Akron Creative Commons License 2002.11.06 0 0 436
Örülök, hogy még él ez a topic! :)

Nalim: Nem tudom, lehet-e követhet tanácsokat adni. Idővel jönnek majd a megérzések. Van amikor szinte 100%-ig érezni lehet a másikról, hogy hajlana a "jóra" :) (összenézés, kis mosoly, stb...)

Nekem lenne egy masik kérdésem:
Valyon mi is az, hogy valaki bi? Úgy gondolom párkapcsolatban nem létezik ilyen. Ebbl a szemszögből valaki vagy meleg életet él vagy heterót. Ha mindkettt gyakorolja valaki, az ugye nem párkapcsolat :o)
Én most bajban vagyok, mert belémszeretett egy fiú. Nagyon szeret. Én is őt, de egy ilyen párkapcsolatot mégsem érzek teljesnek. Most ugyan nincs barátnőm, de együtélést csak egy lánnyal tudok elképzelni. Szóval úgy néz ki ez miatt kell elválnunk, ami nagyon nehéz, mert egy olyat kell elutasitanom aki nagyon szeret (mint, talán még eddig senki).

Ti, hogy vagytok ezzel a párkapcsolattal? Fiú vagy lány? Van olyan akinek tényleg mindegy?

sinead Creative Commons License 2002.11.06 0 0 435
és melyik lenne az a klub?
Előzmény: nalim (434)
nalim Creative Commons License 2002.11.04 0 0 434
Hát, azért próbálok tájékozódni, és találtam egy biszexeknek (is) szóló klubot, ahol beszélgetni, ismerkedni lehet. A hely kimondottan _nem_ a szexrol, hanem mindenfele olyasmirol szol, ami egyebkent erdekli az embereket.

Amivel viszont talalkoztam: elsosorban melegek jartak, jarnak ebbe a klubba, es az o szamukra egy biszex kicsit ugyanannyira kulonc, vagy legalabbis csudabogar-szeru alak, mint ahogy egy full hetero gondol a melegekre.

Egyszeruen intelligenia kerdese lehet az egesz?...

M.

Előzmény: sinead (433)
sinead Creative Commons License 2002.11.04 0 0 433
szia!
még nem késtél le semmiről. én is így 30 után próbáltam ki először fiúval.
előtte iszonyú sokat hezitáltam rajta. abban igazad van, hogy a chates emberek nagyon felszínesek és nem igazán megbízhatóak.
de mivel még biszex klubokat nem találtak föl, addig marad a chat. (azért legyél óvatos!)
Előzmény: nalim (432)
nalim Creative Commons License 2002.11.01 0 0 432
Sziasztok,

a kovetkezo hozzaszolasomat a "ket fiu egy lany - biszex" topicben irtam, es csak utana vettem eszre, hogy ebben a topicban talan inkabb beszeltek arrol, ami engem erdekel.

Ugyhogy, ha nem haragudtok, ide masolom a masik hozzaszolasomat:

"Sziasztok!

Tulajdonképp off lesz, amirol irok, leginkább valamiféle tanácskérés, vagy mi a szösz volna. Szoval, hogy ne húzzam sokáig, egy 28 éves biszex pasi vagyok.

Azt, hogy biszex vagyok, mindig is tudtam, de a gyakorlatban is csak kb. az utóbbi évben jutottam túl az álmodozáson. Persze, mivel az egész csábítás/behálózás-játékban tök gyakorlatlan vagyok (meg az ilyen dolgokban amúgyis nagyon elkényeztetett az élet, és mindig engem találtak meg, sosem én hajtottam rá a másikra), most aztán nem tudom, hogy hogyan, és merre induljak el...

Keresnék olyan valakit, aki nem csak a szexre gyúr, de persze az is érdekli, aki el tudja fogadni a biszexualitásom. és nem követel kizárólagosságot stb. stb. stb.

De talán nem is az az érdekes itt most, hogy kit keresnék, hanem az, hogy egyáltalán hol lehet ezt hatékonyan tenni? Az ilyen szex.org, meg egyéb cseteken leginkább szexpartnert találni. Ez hogyan megy? Más biszex, vagy meleg srácok tudnának ötletet adni? Hol keressek barátot, szerelmet, szeretőt, ha nem csak egyszerű és gyors szexre vágynék?

Meg hogyan lehet kiszúrni, hogy más pasiban volna kedv arra, hogy máshogy is megismerjen engem?

Már egyre nehezebben bírom, folyton úgy mászkálok az utcán, hogy azt mérlegelem, hogy az éppen szembe jövő fiúk vajon heterók, vagy sem... :-) Egyáltalán - hogy zajlik például a szemezés?...

Tudom, hogy elég képtelenségnek hat, hogy valaki 28 évesen olyanokat kérdezget, mint a tinik a tinilapok tanácsadó-rovataiban, de ezen a téren tényleg abszolút ujonc vagyok. Hát ennyi, és köszi az ötleteket előre is.

Ja, es hogy a dolog erdekesebb legyen - stabil kapcsolatban elek egy lannyal, aki azonban tudja rolam, hogy ezek a dolgok erdekelnek, es teljesen elfogadja, engem is elfogadva ilyennek. Szoval furi ez a helyzet, de kozben meg tok erdekes egyben. Es eddig eleg remenytelen. Naszoval nem dadogok tovabb itt ossze-vissza :)

A fórumot viszonylag ritkábban tudom átolvasni, ha valakinek esetleg volna egy szuper villámötlete, azt nyugodtan hozzám vághatja mailben is :)

Sziasztok!
M."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!