Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.24 0 0 256
már több
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.16 0 0 255
sok
Előzmény: Crocodile (254)
Crocodile Creative Commons License 2003.01.24 0 0 254
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy ha egy folyószámlára átutalnak egy bizonyos összeget, akkor mekkora a limit a banknak amit jelentenni kell az APEH felé..
Én külföldön dolgozom és magyar folyószámlára jön a fizetésem...
Jelen eset OTPnél, de gondolom minden banknál azonos a limit..
Várom válaszotok.
L.

Lenka Creative Commons License 2001.01.29 0 0 253
Sziasztok!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy már mindenki megkapta-e a nyereményeit, mert én még nem.

Lenka

Ui.: Az Esélyesek Csarnokának a jelentése engem is érdekelne, de szerintem ez már örök titok marad.

negyvenketto Creative Commons License 2001.01.12 0 0 252
Naszóval, még a mai napig sem kaptam értesítést minden nyereményről. Úgy látom az Index munkatársai nem igen hasonlíthatóak össze a gyors reagálású erőkkel. Elvégre nem teljesítménybérben dolgoznak, vagy mifene.
Mindenesetre szép képet állítanak be az emberekben ezekkel a "szervezési hiányosságokkal" kicsiny országunk egyik legjobb tartalomszolgáltatójáról. Ez az érdektelenség egyébként nagyon is jellemző. A munkatársam most kapta meg a szaloncukrokat, amiket nyert. Jó így, lassan majd csak karácsony lesz.

Van egy kérdésem.

Van ez az esélyesek csarnoka, ebben miért vannak benne az emberek. Mire esélyesek? gondolom a játék végső megnyerésére. De mi a díj? van egyálétalán? S ha van ki nyerte?

Namindeggy

negyvenketto Creative Commons License 2001.01.09 0 0 251
szia
Az én megfejtéseim is jók voltak, csak nem kaptam rá se pontot, se szaloncukrot
Előzmény: karglir (248)
kivi Creative Commons License 2001.01.08 0 0 250
Ma délelőtt csengetett a postás, és hozta a szaloncukrokat. Köszi!
papabear Creative Commons License 2001.01.08 0 0 249
Az én nevem a nyertesek között volt, de a mai napig nem kaptam értesítést e-mailben, ahogyan ígérték. Unokahúgom neve nem szerepelt, de ő kapott levelet. Hogy is van ez?
(na nem azért a pár szem szaloncukorért...)
karglir Creative Commons License 2001.01.08 0 0 248
Kedves Negyvenkettő!

Elhiszem, hogy nem volt összesen 30 jó megfejtő, de azt biztosan tudom, hogy az én megfejtésem helyes volt és mégsem nyertem.
Hogy lehet ez?

Karglir

negyvenketto Creative Commons License 2001.01.05 0 0 247
Mert nem volt annyi jó megfejtő, azért.
Előzmény: Vogel (245)
petroczi Creative Commons License 2001.01.03 0 0 246
Vogel

Úgy látszik protekcióm van az Indexnél, mert az Erotikus Menükkel kopogtatott nálam a postás ;-). Köszönöm Index!!!

Előzmény: Vogel (245)
Vogel Creative Commons License 2000.12.27 0 0 245
Megkaptam a 2. könyvcsomagot. Ha nem is erotikus menük, de azért KÖSZÖNÖM!
Valaki tudna segíteni, hogy miért nincs 30 nyertes a két utolsó napon?

Vogel
Aki még mindig nem adta fel, hogy logikát találjon a játékban.

iSTVán Creative Commons License 2000.12.23 0 0 244
Viszont az ajándékozottak listáján már megint nem találtam a nevem, pedig a pontszámom alapján már lehetett volna esélyem nyerni valamit. Mindegy, inkább itt ne legyen szerencsém, mint másutt.
iSTVán Creative Commons License 2000.12.23 0 0 243
Ma már egy kicsit jobb a hangulatom. Ki is találtam a megfejtést, és helyesen is írtam!
Vogel Creative Commons License 2000.12.22 0 0 242
Javaslom az Indexnek, hogy sorsoljon ki még tegnapra 21 szerencsést azok közül, akik a bölcsek kövét az utalások szerint helyesen (két szó) küldték be.
Talán ezzel helyrehozhatnának még valamit...

Beszéltem karglir-ral és azt üzeni, hogy az Index mára megint nem kap tőle pontot.
Sladi-nak gratula a könyvekhez! Ezt a hármast én is szívesen láttam volna.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!!!
"olyan nem lesz, hogy helyes valaszt bekuldok nem kapnak ajandekot. " :-))))

iSTVán Creative Commons License 2000.12.22 0 0 241
Azt gondolom, eddig meglehetős türelemmel viseltettem a játékkal kapcsolatos viszontagságokkal szemben, de ez a bölcsekköve (két szó) igencsak bosszant. (Jó reggelt mindenkinek!)
Sladi Creative Commons License 2000.12.21 0 0 240
Ma csöngetett a postás, és hozott egy csomag könyvet. (3. csomag) Nekem már megérte. :))
Boldog karácsonyt mindenkinek!
negyvenketto Creative Commons License 2000.12.21 0 0 239
Felhívtam ma az Indexet, de sajna nem tudtak kapcsolni illetékest. Nem lesz a fámon díszdobozos szaloncukor:(

Na mindegy, remelem megtalálják az illetékest.

Addig Is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek !!!!

negyvenketto Creative Commons License 2000.12.21 0 0 238
En 5-10-e kozott nyertem, s 18-an kaptam rola ertesitest. Varjal turelemmel
Előzmény: Lenka (234)
Hatareset Creative Commons License 2000.12.21 0 0 237
Nem szivesen vedem a jatekot, pedig nagyreszben en vagyok erte a felelos, de szerintem logikailag konnyen magyarazhato, mivel ezaltal bizonyos napok nepszerubbek lesznek masoknal, tehat a napok erteke kulonbozik igy ertelmet nyer az uzleteles. ez csak egy pelda arra, hogyan lesz arnyaltabb a jatek, ha nem egyenletes a pontozas. nem?

eleg cikik a helyesirasi hibak, nagyon keves idonk volt ra, es sok fazisban mutalodott a szoveg is meg a szabalyok is sajnos. olyan nem lesz, hogy helyes valaszt bekuldok nem kapnak ajandekot.

engem foleg az bant, hogy a tesztelesre nem maradt idonk, igy az elso ket hetben bugos volt a cucc /ha ugyan azota mukodik.../

na

papabear Creative Commons License 2000.12.20 0 0 236
Befejeztem a játékot.
Aki nem tudja, hogy a Szabadság-szobrot kötőjellel írják, a Brontosaurus-t pedig "h" nélkül, az nekem ne pontozzon.
Nem beszélve arról: milyen alapon ér több pontot, ha valaki hatodikán a huszadikai feladványt fejti meg, és nem az aznapit? Logikailag megmagyarázhatatlan, miért nehezebb (ezáltal több pontot érő) egy későbbi nap megfejtése.
Sokkal kézenfekvőbb lenne azt díjazni, aki egy adott feladatot minél kevesebb utalás felhasználásával old meg. Persze így megkérdőjelezhető (meg különben is) a Piactér szerepe, ami egyrészt a kezdeti fellángolás óta nem működik, másrészt meg...
Na hagyjuk. Szóval ennyi.
iSTVán Creative Commons License 2000.12.20 0 0 235
Nekem még most is igen furcsák a pontszámok, túl sokat nőttek tegnap óta. (Én legalábbis nem tudom az okát.)
Előzmény: kivi (230)
Lenka Creative Commons License 2000.12.20 0 0 234
Sziasztok!

Olvasom, hogy már lassan mindenki megkapja a nyereményeiről az értesítést velem ellentétben, mivel hozzám sajnos még nem kopogtatott be a postás, pedig 2 értesítőt is kéne hoznia.
Vajon ez miért van így?
Persze ha csak arra várnak, hogy szaloncukrot is nyerjek és majd akkor küldik egyben az egészet akkor nem is szóltam.

negyvenketto Creative Commons License 2000.12.20 0 0 233
Hol lehet átvenni a szaloncukrot :))))
Az "Index székházban "????
Remélem még a héten megkapjuk az ajándékokat visszamenőleg, nem lenne szép, ha január elején kellene menni a díszdobozos cukorkáért...
karglir Creative Commons License 2000.12.20 0 0 232
Nem tudom észrevettétek -e már, de a mai megfejtés a Bronthosaurus 13 betű, míg az egyik utalás szerint a megfejtés 12 betűből áll, így sajnos az Index ma megint nem kapott tőlem pontot.
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.20 0 0 231
Jóreggelt!
kivi Creative Commons License 2000.12.20 0 0 230
Gyerekek,
állati bugos ez az Adventi "program". Itt meg lehet nézni, hogy tegnap este hogy nézett ki a dicsőségtábla. :)

Nem túl nagy dicsőség a szerzőknek...

petroczi Creative Commons License 2000.12.18 0 0 229
Ezek szerint az enyém Sydney... Vogel, ha jók azok a könyvek, légyszi írj már róluk, szerintem más is van úgy, hogy a jó kaja és az erotika vezeti a kívánságlistáját... Csak be kell majd ruháznom rájuk, ha életben akarok maradni... (Ha az erotikus ételek mellett sima kaját se kap az ember, előbb-utóbb csak az éhhalál jön ugye...)
Előzmény: Vogel (228)
Vogel Creative Commons License 2000.12.18 0 0 228
Hopp! Közben becsengetett az Index postása.
SZERETEM AZ INDEXET!!!
Vogel Creative Commons License 2000.12.18 0 0 227
Bizony-bizony a nap hőseivel mi van? Se mail, se könyv.
Otto Koch - Joachim Heer: Erotikus menük / Afrodité titka azt hiszem engem illet talán, mivel az 5. nap az enyém és az 5. csomag A könyv. Remélem nem sorsolják mert nekem is erre fáj a fogam.
A menyasszonyodnak üzenem, hogy Sydney nagyon-nagyon szép város és sokan örülnének ha egy ilyen meseszép könyv lehetne a birtokukba. ;)
Előzmény: petroczi (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!