Keresés

Részletes keresés

Geitenbeffer Creative Commons License 2001.12.26 0 0 85
Szívesen ;)
Előzmény: TTrula (84)
TTrula Creative Commons License 2001.12.26 0 0 84
Kösz az útbaigazítást!
Előzmény: kalambo (83)
kalambo Creative Commons License 2001.12.26 0 0 83
Szia TTrule!

A Kiwwi csődöt mondott, Magyarországon megszűnt, úgy néz ki többé nem használható.

Részletek a "Megszűnik a Freestart és a Kiwwi" topicban.

Előzmény: TTrula (81)
Geitenbeffer Creative Commons License 2001.12.26 0 0 82
Szerintem jól megszűnt, a Hírközlési Törvénynek köszönhetően.
Előzmény: TTrula (81)
TTrula Creative Commons License 2001.12.26 0 0 81
Valaki mondja már meg plz, hogy mi van mostanság a kiwwi-vel?
Napok óta nem tudom elérni a honlapjukat, és a netkapcsolatuk sem megy.
Köszi
murray Creative Commons License 2001.01.12 0 0 80
sziasztok!

a kiwihez való csatlakozáshoz + a levélletöltéshez van valami help itt valahol.
ha jól láttam Koka oldalain csak freestartos help van. bp-ről lennék!
aki tud segíteni köszi előre is!

Meister Creative Commons License 2001.01.04 0 0 79
Amig nem lesznek orszagos lefedettseguek, addig maradj a sajat ISP-dnel. Ugyis minden tele lesz veluk, ha orszagosak lesznek, eleg akkor otthagyni a mostani ISP-det.
Előzmény: CrazY (78)
CrazY Creative Commons License 2001.01.03 0 0 78
Tehát: hiába használom a Kiwwit a BP-i számmal, sok lesz a telefonszámlám, így - elvileg - érdemesebb az ISP-m megtartani, mert az megáll 150 FT-nál. Jól értelmeztem?
A freestart jó lenne, mert 51 körzetű szám, csak a korlátozás miatt nem hívhatom...
Hmmm... kár, pedig m,ár kezdtem örülni... :(

Crazy

Előzmény: Meister (77)
Meister Creative Commons License 2001.01.03 0 0 77
Nem. A MATAV-nal csak a helyi dijazasu hivasokra ervenyes a 150 ft-os kkedvezmeny.
Tehat ha Debrecenbol hivod a Bp.-i szamot, akkor az nem all meg, de ha Debrecenbol hivsz helyi dijazasu szamot (06-51, 06-40), akkor megall 150 ft-nal.
Csak a 06-51-es szamok korlatozhatoak, hogy honnan engedi magat felhivni, ezert ez csak akkor fog menni Debrecenbol, ha az ISP is akarja.
Előzmény: CrazY (76)
CrazY Creative Commons License 2001.01.03 0 0 76
Köszönöm mindenkinek! Ezekszerint ha 82 körzetből hívom BP-et, akkor 150 Ft-nál megáll? Egyébként nem szokott szakadozni a modemem...
Előzmény: bocimobil (74)
rgranc Creative Commons License 2001.01.02 0 0 75
A freestartot eddig otszor probaltam, negyszer csont nelkul sikerult elsore (este!), a kapcsolat sebessegere sem lehetett panasz, olyan mint a tobbi szolgaltatonal. Egyszer volt este tiz korul vagy ket percig foglalt, utana inkabb felleptem a sajat szolgaltatomhoz, nem probalkoztam tovabb.

Nagyon kafa, nincs ra semmi panaszom. Remelem sokaig huzza (Amerikaban mostanaban szunt meg tobb ingyenes szolgaltato is, ott kb. harom evig birtak, ha a freestart is birja harom evig, egy szavunk sem lehet).

bocimobil Creative Commons License 2001.01.02 0 0 74
Nem tudok táblázatot normálisan beilleszteni ezért inkább nézd meg a díjakat a www.matav.hu-n.
A kedvezmény amit lejjebb bekopiztam, azonban él.

"150 Ft-os" kedvezmény
A MATÁV a 150 Ft-os kedvezményt minden lakossági ügyfelének nyújtja.
A kedvezményt automatikusan biztosítjuk minden olyan hívásra, amelynek a kedvezményezett időszakba eső hívás része meghaladja a 150 Ft-ot. Ha Ön hívását a kedvezményezett időszak előtt kezdi meg, vagy utána fejezi be, a kedvezményezett időszakon belüli hívásra maximum 150 Ft-ot kell fizetni.

A "150 Ft-os" kedvezmény az alábbi kedvezményezett időszakokra érvényes: hétfő-péntek: 18 órától másnap reggel 7 óráig,
szombat-vasárnap: 15 órától másnap reggel 7 óráig.

Mindez azt jelenti, ha Ön a kedvezményezett időszakban folyamatosan, akár hagyományos MATÁV telefonvonalán, akár MATÁV ISDN-en beszél vagy internetezik, a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizet.

A helyi és a helyközi I. díjzóna összevonása miatt ez utóbbi díjzónában is érvényes a kedvezmény, így sokkal több szám és az Internet kapcsolat hívásakor is automatikusan jár ez a kedvezmény.

Szal este hat után (hétvégén 15 óra után) ha nem szakadozol le, akkor csak 150 ft.

SGraun Creative Commons License 2001.01.02 0 0 73
Crazy: Itt vannak az aktuális MATÁV tarifák !!!

Skandar

Előzmény: CrazY (71)
bocimobil Creative Commons License 2001.01.02 0 0 72
Nem tudok táblázatot normálisan beilleszteni ezért inkább nézd meg a díjakat a www.matav.hu-n.
A kedvezmény amit lejjebb bekopiztam, azonban él.

"150 Ft-os" kedvezmény
A MATÁV a 150 Ft-os kedvezményt minden lakossági ügyfelének nyújtja.
A kedvezményt automatikusan biztosítjuk minden olyan hívásra, amelynek a kedvezményezett időszakba eső hívás része meghaladja a 150 Ft-ot. Ha Ön hívását a kedvezményezett időszak előtt kezdi meg, vagy utána fejezi be, a kedvezményezett időszakon belüli hívásra maximum 150 Ft-ot kell fizetni.

A "150 Ft-os" kedvezmény az alábbi kedvezményezett időszakokra érvényes: hétfő-péntek: 18 órától másnap reggel 7 óráig,
szombat-vasárnap: 15 órától másnap reggel 7 óráig.

Mindez azt jelenti, ha Ön a kedvezményezett időszakban folyamatosan, akár hagyományos MATÁV telefonvonalán, akár MATÁV ISDN-en beszél vagy internetezik, a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizet.

A helyi és a helyközi I. díjzóna összevonása miatt ez utóbbi díjzónában is érvényes a kedvezmény, így sokkal több szám és az Internet kapcsolat hívásakor is automatikusan jár ez a kedvezmény.


CrazY Creative Commons License 2001.01.02 0 0 71
Ki tudja így kapcsiból a Matáv percdíjjait? Már csak a végett, hogy mennyivel fog nőni a számlám ha továbbra is használom a Kiwwit? Eddig mindig csont nélkül és - viszonylag - gyorsan megy. CoooL!

Crazy

szilva Creative Commons License 2000.12.31 0 0 70
Kíváncsian várom a vidéki (free)startot!

Addig is BÚÉK mindenkinek!

szilva

Előzmény: iNfErNo (67)
blond007 Creative Commons License 2000.12.31 0 0 69
Miért is ne, ingyen van....
Akármennyi behívójuk van ugyis foglalt lesz mindig :)
Csúcsidőben ált cca6ik próbálkozásra mindíg bent van....
Előzmény: martinshort (68)
martinshort Creative Commons License 2000.12.30 0 0 68
nekem meg egyszer sem sikerult belepnem a freestartra. az lehet, hogy tobb mint 10 percig foglalt?
iNfErNo Creative Commons License 2000.12.30 0 0 67
Sgraun: Azon a számon aztán próbálhatod, mert az nem az ő számuk...
az övéké a 06-51-202-202 ami jelenleg hivatalosan CSAK budapestről működik...

CSAK budapest DEBRECENBŐL GYÖRBŐL NEM!!!
Eggyenlőre...

Vidék bővítés folyamatosan az 2001 folyamán, az egész országra ki lesz bővítve...
A foglaltságról meg annyit hogy a budapesti kapacítás is nagymértékben bővítve lesz január folyamán!!

(tudtuk meg a freestart-tól!)

Előzmény: SGraun (65)
Tündéry Creative Commons License 2000.12.21 0 0 66
Noss eegen. :)
Sziasztok.
Látom nektek sem nagyon jön be a dolog.
Én pont tegnap kaptam frászt.
Használtam én gyönyörűen,bár féltem,hogy azért lesz benne turpisság.
Nos tegnap,óta még mindíg cseng a fülem a folyamatos próbálkozásokra válaszoló állandó foglalt jelzéstől.
Az meg,hogy lekonnektál állandóan,az még akár a modemem is lehet,de a fene tudja.
SGraun Creative Commons License 2000.12.21 0 0 65
Győrből szintúgy.
ISDN-nel már a 51/202...-nél hibajelzés, analóg vonalon folyamatosan foglalt jelzés.
:o(((
Előzmény: szilva (64)
szilva Creative Commons License 2000.12.21 0 0 64
Én nagyon sokszor próbáltam már, napközben is, ISDN-ről is, analóg modemről is, mindig foglalt volt...

Debrecenből, az 52-es körzetből szerettem volna kipróbálni.

Előzmény: SGraun (62)
Rastaman Creative Commons License 2000.12.21 0 0 63
a 06 51 202 202 csont nelkul ment, most reggel

Rastaman

Előzmény: SGraun (62)
SGraun Creative Commons License 2000.12.21 0 0 62
Pont egy órája hívom ezt a 481-6100 számot, és folyamatosan foglalt.
Szerintetek ez véletlen ?
Előzmény: koka (59)
Rastaman Creative Commons License 2000.12.20 0 0 61
Hat mostansag nem nagyon megy ez a csatlakozas: foglaltak a vonalak.
Eddig bejott nekik!!

Az foltunt vkinek,h a Matavnetes hivoszam 06 51 201 201, mig a freestartos 06 51 202 202???
eleg kozel alla ketto, talan nem veletlenul...

Rastaman

Kami Kaze Creative Commons License 2000.12.15 0 0 60
Cégem megbízásából (én hülye) a Matávtól rendeltem egy full szolgáltatáscsomagot.
Irodanet 64, domainnév, tárhely. Ajánlottan kb. 1 hete elküldtem a papírokat, két nap múlva jött egy tfax, hogy ha nem küldöm el x papírt (benne volt a csomagban), semmisnek tekintik a szerződést. Nagy nehezen elértem egy manust, aki az istennek nem akarta kapcsolni azt, aki a faxot aláírta, mint valami kamu csomagküldőnél szokott ez lenni. Így közvetítő utján a harmadik telefonra kiderült, meg sem érkezett a boriték. (3 nap elteltével!!!) Azóta a dolognak 2 hete, de se kép se hang. Ne álljatok szóba a Matávval ha jót akartok. Aztán magamnak is kellett hasonló szolgáltatáscsomag, elmentem egy BT-hez és kb. fél óra alatt mindent elintéztem, mire hazaértem élt a jelszóm.
Freestart, jó pár napja használom, nincs vele gond.
koka Creative Commons License 2000.12.13 0 0 59
Friss hirek!

Cegledrol az 53-as korzetbol mukodik a Freestart! Regisztraltam magam es kiprobaltam, mukodik.
BanJani

Akiknek gondot okoz a 06 vagy szakadozik az ismert behivoszam, azoknak itt, egy kozvetlen freestart behivo, ami ISDN vezerszam, 2000 modemmel a hata megett. budapesti szam: 481-6100 a szam videkrol es radiotelefonrol is hivhato. A radiotelefon hivas eseteben az adathivas uzemmodja ISDN. A minenkori tarifat a HIVO fel allja aktualis tarifa szerint, csak a szolgaltatas ingyenes.
Johannes.

Bovebben itt.

koka.

Laja73 Creative Commons License 2000.12.13 0 0 58
Há ez az ! Mikor ?!
Előzmény: originalqszi (57)
originalqszi Creative Commons License 2000.12.13 0 0 57
Ki tudja, mikor lesz vidék is?????
zako Creative Commons License 2000.12.12 0 0 56
Nem én kezdtem el zsidózni, csak nevén neveztem a gyereket, mert nem szeretem a sanda összekacsintós gyanúsítgatásokat. Ez az egész "gonosz tőkés, gonosz zsidó" olyan gyermeteg, puszta bűnbakkeresés. De tényleg nem folytassuk ezt a vitát, mert átteszik a topikot a Poitikába... :-O
Előzmény: Laja73 (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!