Keresés

Részletes keresés

kalambo Creative Commons License 2001.12.27 0 0 60
Sziasztok!

A Kiwwi csődöt mondott, Magyarországon megszűnt, úgy néz ki többé nem használható.

Részletek a "Megszűnik a Freestart és a Kiwwi" topicban.

Kalambo

Füstölgő Villám Creative Commons License 2001.12.27 0 0 59
Asszem mexűntek... :(
kultúrális ellenőr Creative Commons License 2001.12.27 0 0 58
köszönöm szépen :)
Előzmény: A hely szelleme (56)
Intersziti Creative Commons License 2001.12.27 0 0 57
Ez a köcsög nekem már napok óta nem műxik.
Most a benti, céges elérésemmel vagyok itt.
>:-(
Előzmény: A hely szelleme (56)
A hely szelleme Creative Commons License 2001.12.27 0 0 56
...767300
Előzmény: kultúrális ellenőr (55)
kultúrális ellenőr Creative Commons License 2001.12.27 0 0 55
üdv! valaki plííz a kiwwi behívószámát (az oldala nem működik...)
1/4...... mi a 6 hiányzó számjegy?
thx
-ke-
originalqszi Creative Commons License 2001.09.24 0 0 54
Isten tartsa jó egészségben és jó erőben!!!!!
Charlie Firpo Creative Commons License 2001.05.11 0 0 53
Szerintem is gyorsabb: este 6 után néhány perccel teljesen jól ment (na nem fénysebességgel, de a korábbihoz kéest száguldott).
Mondjuk kicsit nehezebben tudok belépni, bár ennek lehet, hogy nem ők az okai.
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.06 0 0 52
Most, hogy hetek után újra kipróbáltam, meglepődve tapasztalom, hogy felgyorsult a kiwwi, tán fejlesztettek a fiúk, viszont rendszeresen szaggat a vonal, van, hogy fél óra után, de néha 4 óráig is bírja.
Tegnap percre pontosan éjfélkor, ma pont 16 órakor vágott ki, állítom, direkt csinálják. Na jó, tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát.
Van másnak is hasonló tapasztalata?
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2001.03.05 0 0 51
Bocs, egy kicsit off, de muszáj rákérdeznem, hátha tudja valaki a megoldást. A sokak által használt 56K-s Acorp Rockwell modemmel netezek (már több éve), fizetős szolgáltatóknál. Matávnetet kivéve egy szolgáltatónál nem volt ilyen gondom, mint most az Interware-nél.
Ugyanis néha 5-10 mp-re totál leáll az adatforgalom. Folyamatos letöltés közben is, bár ez ritkább, ám böngészés közben állandó jelenség, és marhára idegesítő.

A ledobálás már mexokott dolog, azt még elviselem vhogy (bár anyagilag elég megterhelő), a feltöltés iszonyat lassú, a letöltés nagyon baba. A supportot is hívtam már a fenti problémámmal, de nem tudtak segíteni, ámbár azt belátták, hogy valszeg náluk van a hiba. Mégsem történt változás. Van valaki, akinek hasonló problémája van?

Üdv

Charlie Firpo Creative Commons License 2001.03.05 0 0 50
Én eddig a kiwwi.hu-t használtam és lehetett is levelet küldeni, de most nem megy mert azzal dob vissza hogy: 551 Command RCPT User not local and relying not permittet from you (saját_IP-m)

Sz'al ennyi

Előzmény: FatMo (48)
vasa Creative Commons License 2001.02.28 0 0 49
Én Miskolcról próbálkoztam a kiwwi-vel, a regisztráció után kb. 2 napig nem sikerült belépnem. Aztán ment pár napig (lassssan), most már kb. 2 hete nem tudok bejelentkezni... A win98 azt mondja a hívott sz.gép nem válaszol egy hálózati kérésre, vagy azt, hogy nem csatlakozhatok, sőt azt is, hogy a hívott sz.gép nem tud dial-up csatlakozást létrehozni... Már az őrület határán vagyok.. :( A regisztrációmmal elvileg minden rendben van, a kiwwi oldalra pl. be tudok lépni (munkahelyről). Ez nagyon jó, mert a sok próbálkozásból is össze tud jönni egy jó nagy tel. számla. Járt vki hasonlóan?
Esetleg a gépemen lehet a hiba? (56k Acorp Rockwell modem, ha sikerül 33-mal csatlakozik általában)

Előre is köszi.

FatMo Creative Commons License 2001.02.26 0 0 48
Megmondanátok a Kiwwi pop3 és smtp szerverének a nevét?
A hely szelleme Creative Commons License 2001.02.12 0 0 47
Vki próbálta már a Kiwwit Szentendre (06-26) körzetéből?
mondhur- Creative Commons License 2001.02.06 0 0 46
Sziasztok!

Én a 23-as körzetből próbáltam ki a Kiwwi-t.
ISDN-el céghez, datanethez, matávnethez, elenderhez 64-val csatlakozom a Kiwwi-hez 19.2-vel. A sebesség mint egy csigáé.
Felhívom az ügyfélszolgálatot, rákérdezek. Azt mondja nem tudja. Esetleg valami megoldás lesz? Nem tudja.

Ennyi róluk.

MH

berenyiz Creative Commons License 2001.02.06 0 0 45
No, megkerestem a keresővel Tényleg nem káros az egészségre (kösz! T. Alexandrosz!). A freeweb részéről nincs infóm, nekem csak a levelezés volt a fontos, és SZERINTEM: gyors, megbízható, igaz, hogy az OE-el használom, nem pedig a Netscape-el. Azért még a korábbiakat tartom:
Ki, miért csalódott a freemailjében-> íme a kompromisszumok nélüli alternatíva, teljeskörü POP3+SMTP támogatással. Jó pár freemail-t megjárván kellemes felüdülést jelent a hazai e-mail kínálatban. Ja, és nem vagyok belsősés ez itt nem a reklám helye, csupán egy alternatíva, vagy ha jobban tetszik: egyfajta megoldás azoknak, akik a MATÁV Nagyúr és bérencei (freemail, origo, stb..) ellen tiltakoznának.
További ötletek, tapasztalatok......
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.23 0 0 44
Hogy tudjtok elérni a freestartot? nekem állandóan foglaltat jelez a vonal. Viszont a kiwwiről + a kép, bár igen lassú, letölteni gyakorlatilag nem lehet (fél mega egy óra vagy több alatt), szerencsére a feltöltésnél gondot nem tapsztalok, mert nekem tegnap este is sikerült 23 megát felpakoljak a szerverünkre 2-2,5 óra alatt, igaz, ekkor még a képek nélküli index.hu/forum oldal se jött le a kétés fél óra alatt.

Nem tudjátok, mi lehet az oka, hogy mi ennek az oka, hogy letölteni nem bírok, feltöltés viszont szépen megy???

Előzmény: szalapala (42)
Wégé Creative Commons License 2001.01.23 0 0 43
Ez a bontás új dolog a kiwwinél. Én két hete csatlakoztam rá akkor napokig nem bontott egyszer sem. Aztán a hétvégén nekem is négyszer bontott.
A sebesség is változó. Volt olyan három nap, hogy ment mi a szélvész, de mostanában megint nagyon tetű lett.
Viszont az ügyfélszolgálatukkal elégedett vagyok. Igaz, hogy a mai napig nem értem, hogy az első pár napban miért ment simán és egy hét után miért kellett az elsődleges és a másodlagos DNS-t átállítani.
Aztán az is furcsa, hogy van amit a kiwwin keresztül nem tudok elérni. Egyszerűen nem tudom megnyitni. Hogy miért....?
Előzmény: szalapala (42)
szalapala Creative Commons License 2001.01.22 0 0 42
És arról mit tudtok, mert én hülye vagyok ezekhez, hogy miért bont annyiszor a kiwwi?
Én hármat használok: matávnet,freestart,kiwwi.
Tegnap este 11 körül a matávnet helyett rámentem a kiwwire, 40 perc alatt 4-szer bontott, egyébként olyan lassú volt mint a lajhár.
Az ő hibája a bontás, vagy a telefonszolgáltató - MATÁV - a ludas?
Érdekes, MindenkiNet csomaggal a MATÁVNet még sose bontott, de a kiwwi rendszeresen, és sokszor a freestart is.
A MATÁV bosszúja lehet? Nehogy lemondjam a MATÁVNetet?
blablacko Creative Commons License 2001.01.22 0 0 41
nekem ez bejött, bár eloször hüje vótam és nem jó helyre írtam, de azután sikerült 1000tenksz

Lacko

Előzmény: BaKa (38)
gReg Creative Commons License 2001.01.14 0 0 40
:-((( Így se muködik. Azért kösz még 1x.
gReg Creative Commons License 2001.01.14 0 0 39
Köszi! Kipróbálom.
Előzmény: BaKa (38)
BaKa Creative Commons License 2001.01.14 0 0 38
Bocs, ha ezt már megnézted, de ilyen gondom nekem is volt és ezt csináltuk:
Eszközök -- Fiókok -- kiwwi (kijelölöd) -- Tulajdonságok -- Kiszolgálók. Na itt a Beérkező levelek kiszolgálójá-nál a Fióknév-hez a teljes emilcímed kell beírni.Nekem ez bejött. (De az is lehet, hogy túlzsúfolt a kiwwi, nem?!)

Ha ez jó, akkor nem tudom.

Előzmény: gReg (37)
gReg Creative Commons License 2001.01.14 0 0 37
Ki tudja miért van az, hogy a levelezoprogramom keptelen letölteni a leveleket a Kiwwi mail-serverérol (pop.kiwwi.hu)? Nem is ez a címe? Akárhányszor megpróbáltam, eddig mindig az történt, hogy elkezdett csatlakozni, aztán kérte a jelszót, majd közölte, hogy a kapcsolatot nem lehet létrehozni és újfent kérte a jelszavamat. ???

U.i.: már két levelezoprogram is produkálta ezeket a tüneteket.

BaKa Creative Commons License 2001.01.14 0 0 36
Bocsánat, rosszul írtam:a kiwi volt 5,6, a freestart fel sem engedett! Igy korrekt!!
Előzmény: BaKa (35)
BaKa Creative Commons License 2001.01.14 0 0 35
A freestart még a kiwinél is sokkal lassúbb tapasztalatom szerint! Ma du. megnéztem, a Matáv 57,6 kbps volt, a freestart 5,6!!!!!!!!
Adrian Mole Creative Commons License 2001.01.14 0 0 34
Kiwwi tetű lassú. Igaz, hogy 33600bps-sel kapcsolódom (ennyit tud a modem), de magának az indexnek az oldalai baromi lassúak.
De azért működik.
Freestartot mingyá' próbálom.
Wégé Creative Commons License 2001.01.10 0 0 33
Szívesen kipróbálnám én is a freestartot, de az csak Bp.-en és környékén ( 1-es hívószám ) müxik.
Előzmény: karhu (32)
karhu Creative Commons License 2001.01.10 0 0 32
Tapasztalat: a kiwwire bármikor gond nélkül lehet csatlakozni, de tragikusan lassú. A freestart néha csak tizedik hívásra jön be, de legalább használható. Használom is.
Wégé Creative Commons License 2001.01.10 0 0 31
Nos én vagy 4 éve nyomulok a neten a munkahelyemről (persze nem egész munkaidőben!) és most úgy gondoltam, hogy az otthoni gépbe is dobok egy modemet.
Előfizetést nem vettem (egyelőre) mert gondoltam ha van ingyen is akkor minek? Igazság szerint inkább a családnak vettem, mert nekem a napközbeni elérés untig elég, legfeljebb az emilek otthonra is jöhetnek.

A tegnapi tesztem alapján a bejelentkezés simán ment, nem dobott le, nem kapcsolt szét, csak éppen annyira lassú, hogy élvezhetetlenné teszi a netezést.
A modem amit vettem nem egy nagy durranás, teljesen átlagos (56kB, 14.400 bps etc.) ezért elöszőr gondoltam arra is, hogy ezzel lehet a gond.
Ja és én nem Bp.-ről, hanem Győrből netezek.

Délután mikor összedobtam a cuccot, kipróbáltam és akkor még elég tiszteségesen húzott, de este 9 felé halál.

Segítsetek nekem, nálatok is ez a helyzet? Előfizetősnél gyorsabb a cucc? Melyik előfizetés a jó?

Thx.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!