Keresés

Részletes keresés

condriXM Creative Commons License 2009.03.04 0 0 187

Na jó, de ez már vagy egy éves történet :)

 

Most viszont a Sophos bizonyította be hogy szart sem ér :)

Előzmény: Törölt nick (186)
condriXM Creative Commons License 2009.01.27 0 0 185
Nekem még mindig a NOD32+vista defender+vista tűzfal.
DJG Creative Commons License 2008.05.12 0 0 184
Én jól megvagyok az AVG-vel (bár az Avastnak is jó a híre). Az új 8-as még kicsit szimpatikusabb is lett, még kevésbé tolakszik az előtérbe. Az előző frissítéskor feljött egy ablakkal, igaz, figyelmen kíivül lehetett hagyni, az OK gomb a végén visszaszámolt és magától eltűnt. Ez csak csöndben elvégzi a dolgát a háttérben, szót se szól (illetve, lehet tőle valami jelzést kérni, de ugyan minek). A rezidenst és az e-mail ellenőrzést én nem szeretem, sosem használom, de nyilván az is jó.

De a korábbival én is láttam egyszer egy ilyen hamis riasztást, na bumm, félretettem a kérdéses fájlokat egy napra, másnap már nem jelzett rájuk semmit, és azóta sem.
Előzmény: condriXM (183)
condriXM Creative Commons License 2008.05.12 0 0 183
Format C: lett, azt csak nem élte túl :-) Egyelőre a Nod32 3.0 van fent, az XP-s dolgozó gépeken nem volt még gond, elcsípett pár behatolót a korábbi verzió. Ez pár napig ingyenes, lesz időm választani. Itt van még az Avast, és a céges Sophos is. Szóval az AVG legyen? Nem zavar ha tévesen riaszt, inkább az ha nem szól...
Előzmény: DJG (182)
DJG Creative Commons License 2008.05.12 0 0 182
Te vagy úgy nagyjából a hatvanmilliomodik a világban, akinek meggyűlik a baja a Nortonnal, úgyhogy fel a fejjel. Ja, nem lesz egyszerű megszabadulni tőle, saját magát nem tudja leszedni, a Symantec csinált hozzá külön eltávolítót, de az sem tudja leszedni. Röhej.

Konnektororrú régebben írta már ugyan, de egy ilyesmi miatt nem szabad otthagyni egy jó programot, és az AVG kifejezetten jó. Mindegyikkel előfordul időnként, hogy valami hamis riasztásra okot adó anyag beleköltözik az adatbázisba, jellemzően órák, legfeljebb egy nap alatt javítják, utána minden megy tovább rendesen.
Előzmény: condriXM (181)
condriXM Creative Commons License 2008.05.09 0 0 181

Ez a kedvenc Nod gyagya, szerintem azt látja hogy a telepítés napja ez, hát akkor minden rendben, még ha 2 hónapos a dat file mint pl. tegnap a felrakott 3.0-nál... De ha erőszakoskodsz egy ideig vele, akkor elkezdi azért leszedni a legújabbat.

 

Én most kaptam be a vistára valamit a Norton systemguard mellett: minden exe file az iexplorerhez kapcsolódott, semmit nem lehet futtatni... Szerencsére a második user accounton elindul, itt van nálam a 3.0-és Nod, ez sajna kiesett mert 9MB a dat file és képtelenség 1-8KB-tal letölteni, felraktam az Avast-ot, ő talált 4 fertőzött file-t és leszedte, de még mindig kakás a másik account. (Win32:VB-RU (Wrm) volt rajta).

Més megpróbálom a céges Sophossal, de ha azzal is sophok, akkor ledara.

A norton meg ki van fizetve még 137 napig, de megy a kukába....

Előzmény: Maura77 (175)
Demokrapia Creative Commons License 2008.05.06 0 0 180
Nekem winxp-ben AVG van, semmi gond vele, igaz leggyakrabban a Linux megy. Ott nem használok vírusírtót. Nagy ritkán linuxos f-prottal átnázem a partíciókat, hátha valami akad.
Előzmény: Konnektororrú (179)
Konnektororrú Creative Commons License 2008.01.16 0 0 179
Kurvajó az az AVG... Amikor végképp könnyes búcsút intettünk egymásnak, az az volt, még 2006-ban, hogy az egyik napi frissítés után MINDEN itthoni gépen egyszerre kezdett nyivákolni valami trójai miatt. Minden létező on-line scannerrel megnéztem, sehol semmi. Újrahúztam az egész rendszert (minden gépen) ghostfájlból, természetesen sehol semmi. Frissített az AVG a netről - megint trójai-hiszti! Na itt gondoltam azt, hogy mindenkinek jobb lesz, ha nagy ívben takarodik a gépemről az a zsák szar.

Különben melegen ajánlom neked is, meg mindenkinek is, hogy valami (NEM vindózos!!!) képfájlkészítővel (pl. régi, DOS-os Norton Ghost bootolható DOS-CD-n, vagy valami linuxos rendszermentő CD a partimage-dszel) közvetlenül a vindóz telepítése után készítsen egy képfájlt valahova egy másik partícióra. (Ez kábé 2-3-4 gigabájt vinyahelyet jelent, ami a mai meghajtóméretek korában egy nagy túró.) Így ha végképp elmegy kapálni a rendszer, nem kell az egész vinnyózt újrapakolni elölről, hanem elég szépen visszaírni 15-30 perc alatt a feltelepített vindóz-rendszerpartíciót.
Előzmény: chabesz (176)
locsemege Creative Commons License 2008.01.14 0 0 178
Vagy tisztességes jogosultságkezelés. Aki adminként használja a gépét, ne csodálkozzon.
Előzmény: fahej80 (177)
fahej80 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 177

Én se nagyon értek hozzá de egy szem virusirtóval mit akar kezdeni?Pláne trójai ellen.

1,   a-squared Free program keres letölt telepít

2,  Advanced WindowsCare 2 keres letölt telepít

3.  Spaybot Search  keres letölt telepít

Mindegyiket telepítés utánn frissíteni futatni..Ha ezutánsem sikerult kiírtani online scan.

Vannak 30 napos próbaverziók vagy 4-5 féle,ahol tűzfal,spam,vírusirtó egyben vannak ezek közűl tegyen fel eggyet.

 

Mapság csak a kombinált védelem ér valamicskét. 

Előzmény: chabesz (176)
chabesz Creative Commons License 2008.01.13 0 0 176
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, elég kezdő vagyok a vírusok frontján.
Win XP van a gépemen és egy free AVG-t használok. Mostanában rendszeresen kapok figyelmeztetést, hogy threat van trójai formájában.
Kezd idegesíteni a dolog, mert úgy látszik nem tudok szabadulni. Mennyire ártalmas? Kellene egy komolyabb vírusirtót használnom? Mennyire van veszélyben az online bankszámlám? CIB-et használok és csak internet kártyán keresztül fizetek, ha online vásárolok valamit?
Le kellene gyalulnom a gépem és újrahúzni mindent?
Mit javasoltok?

Köszi,

Cs
Maura77 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 175
sziasztok!
Egy nod 32es kérdésem lenne. Eddig is azt használtam a 30 naponta újratelepítettem, de most van egy kis gondom vele
most újratelepítettem azt a 30napos verziót ami fent van a neten a magyar oldalon, de nem a 3.0-át, mert ugye az még csak angol nyelvú, hanem a 2.70-es verzót.
Akármit csinálok vele, nem akarja magát sehogysem lefrissiteni, már háromszor is telepítettem!

tudnátok nekem tanácsot adni?

előre is köszi!
Konnektororrú Creative Commons License 2008.01.01 0 0 174
Nálam évek óta ez van, és egy darab vírust nem engedett eddig be. Hátránya, hogy az ingyenes frissítés szervere néha leterhelt, ezért 8-10 percig is próbálkozik hozzá csatlakozni, és lehet, hogy egyáltalán nem is sikerül neki.
Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.01 0 0 173
Szerintetek ez megfelelő védelem?(+ OutpostFirewall)
katt
Rckbl Creative Commons License 2007.05.08 0 0 172
Próbáld meg itt, olcsó: http://www.nod32virusirto.com
Előzmény: Larryyy (168)
Jaky12 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 171
Sziasztok, azért fordulok hozzátok, hogy esetleg valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a vírusBusters 6.2 verziójához valami okosságot tudna. előre is kössz
chrome astronaut Creative Commons License 2005.11.15 0 0 170
helo olvastam hogy tudsz 10 éves licenszt az outposthoz nos engem érdekelne amennyiben a legujabb verziohoz is jó ?előre is köszi mert nagyon kellene a tűzfalak közűl eddig az outpost aminek tudása már megnyugtató számomra jonesc@freemail.hu ra help!
Előzmény: franjo (150)
Fedor Creative Commons License 2005.11.13 0 0 169
Emberek, az XP beépített tűzfala szerintetek megbízható? Nekem most Panda Titaniumom van, benne tűzfal is, de rengeteg problémát okoz, meg lassú is, ezért váltanék, de nem minden vírusírtóban van tűzfal is, ezért érdekelne. Most vetetm egy XP-t, és a Microsoft adna hozzá egy év ingyen Virusbustert, szerintetek a az XP tűzfallal kombinálva elég lenne? Jó lenne, mert akkor legalább jönne vissza valami a az oprendszer árából...
Larryyy Creative Commons License 2005.10.23 0 0 168

Üdv tud valaki nod32-höz kodot??? a frissitésnél kéri.... előre is köszi

petyissimo Creative Commons License 2005.09.28 0 0 167

Sziasztok! Ezek a spyware-ek már a windows háttérképemet is átállitották. Ha bemegyek a Display Properties-be, egyszerüen hiányzik a Desktop fül...

Persze pop-upok ezerrel, home page is az, amit ö akar stb...

Ilyenkor van még megoldás, vagy format cé? :))

Netre már föl se birok menni, mert rögtön ledob :(

 

franjo Creative Commons License 2005.09.27 0 0 166
A Google engem dobott ki, híres ember lettem?!
Elküldtem amit kértél.
Szia.
Előzmény: VirusPalee (165)
VirusPalee Creative Commons License 2005.09.27 0 0 165

Hello megint!

 

Tehát látszik, hogy nem értek a fórumhoz.

Az alábbi Üzenet franjo-nak szól!

 

Köszi :)))

Pali

Előzmény: franjo (163)
VirusPalee Creative Commons License 2005.09.27 0 0 164

Szia

 

Én alapból nem vagyok nagy fórumozó, csak akkor regisztrálok, ha nagyon kell, és most ez elég fontos.

Eddig én a Sygate-t használtam tűzfalnak, aminek megvettem a licenszét, de ez le fog járni nemsokára. Meghosszabítani nem akarom, mert a Symantec felvásárlási lázának köszönhetően meg fog szünni.

 

Sokan ajánlották a Outpost-ot. Rákerestem gógülben és így találtalak meg.

Nagyon érdekelne engem ez a 10 éves licensz. Ebben kérném, hogy segíts.

Remélem még segítőkész kedvedben talállak :)

 

Köszi

Palee

Előzmény: franjo (148)
franjo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 163
Elküldtem, de elgondolkodtam hogy ki is lehetsz 1 eddigi hozzászólással és ilyen nicknévvel. :)
CaMora Creative Commons License 2005.09.14 0 0 162

FRANJO!

Olvastam, hogy tudsz segíteni Outpost tűzfal licenszben. Kérdésem, hogy nekem is? 

Előzmény: franjo (148)
korutazo Creative Commons License 2005.09.12 0 0 161

Köszi huzat és franjo,

de az újságokat elég hektikusan szoktam venni és akkor is váltakozva, csemegézve a választékból.

Tapasztalatom szerint az Antivir után a Panda talált 8 valamit a gépemen, de köszönöm a tippeket még alszom rájuk egyet és megnézem a javasolt programokat.

 

huzat Creative Commons License 2005.09.08 0 0 160
Elvileg megoldhatod külön-külön ingyen.
van ingyen irtó:
AVG free edition
Avast! free
Antivir
1 éves triál a CA-tól
talán bitdefendernek is van ingyenes változata

fal is van ingyen: ZA
kerio-valameddig még
outpost
sygate

kiegészítve ezek valamelyike a windowsos antispy-jal egész jó védelem lehet.

Amúgy a platinumom-a régi- nagyon jó volt fal tekintetében is. könnyen beállítható, jól működő fala volt.
Előzmény: korutazo (158)
franjo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 159
A PcWorld nevű újságban mindig benne van két vírusírtó licenszem regisztrációs kulcsa.
Az egyik a Nod32 a másik a Panda Titanium Antivirus 2005. Szerintem a Nod32 a jobb választás, itt csak az újságban található kódot kell havonta beállítanod míg a Pandát minden hónapban újra kell telepítgetni, ami ökörség.
Így tulajdonképpen ingyen jutsz legális vírusírtóhoz, csak az újságot kell megvenni.
Előzmény: korutazo (158)
korutazo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 158

Köszi,

bár most abban töröm a fejem, hogy megveszem a licenszet.

Csak azon gondolkodom, hogy az Platánium legyen vagy Titánium+külön tűzfal, és az melyik legyen.

Előzmény: huzat (157)
huzat Creative Commons License 2005.09.06 0 0 157
Nekem régebben volt panda platinumom. Semmi bajom sem volt vele, ha tovább is lett volna licencem hozzá akkor most is pandam lenne:-)
Előzmény: korutazo (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!