Keresés

Részletes keresés

nazarene Creative Commons License 2001.01.17 0 0 320
>abból megint csak arra lehet következtetni
hat baratom, van meg mit tanulnod. neked annyira egy vaganyon halad a gondolatod, hogy nem birsz masra gondolni. ismet megkerlek, hogy olvasd el ujra.

ami a 2-t illeti: ostobasag.

ami a moderatori testuletet illeti: a topicot olvastam, es lattam, hogyan fetrengenek az onkent vallalt martiromsagban a jobboldaliak. Ha te is ilyen gyava vagy, menj csak.

Megerteni nem fogom az onkentesen vallalt szamuzetesedet, mert felesleges a martiromsagvallalasod, de te tudod.

Tamogatni sajnos nem tudlak, mert nincs semmi kapcsolatom az index-szel.

Előzmény: szasze (318)
nazarene Creative Commons License 2001.01.17 0 0 319
>Kuncze Gábor-Prisztás József kapcsolat
mitosz, nem letezik

>Petö Iván- Fenyö János kapcsolat
mitosz, nem letezik

>Tocsik Márta- SZDSZ/MSZP kapcsolat mit jelent hanem alvilági kapcsolatokat.
ebbol mi az alvilag? se Tocsik, se Mszp nem alvilag.

Előzmény: Törölt nick (317)
szasze Creative Commons License 2001.01.17 0 0 318

Kedves Nazarane !

1. Amit Kövér szavainak értelmezésére írtál, abból megint csak arra lehet következtetni, hogy a szadi rasszista párt. Olvasd el újra figyelmesen. Mondom: én nem hiszem, hogy ez így lenne.

2. Ha Pintérnek sikerült feltalálni a láthatatlan és érzékelhetetlen maffiát, akkor nagyon ügyes fickó. De ne legyenek illúzióid: ilyen definició szerint enm létezik. Következésképpen a maffia jórészt lelépett Magyarországról. Hogy miért most (1998 óta), és miért nem előbb, arra is biztos van valami az előzőhöz hasonló, frappáns magyarázatod.

Kedves Nazarane !

A helyzet az, hogy az Index moderátori testületében olyan antidemokratikus fordulat állt be, ami miatt lehetetlenné vált, hogy demokratikus meggyőződésű emberek továbbra is részt vegyenek a vitában. Az ezzel kapcsolatos részleteket a "médiafordulat balra - indexel" c. topikban találhatod.

Ez azt jelenti, hogy ez volt az utolsó válaszom az ügy tisztességes rendezéséig.

Számitok a megértésedre -- titokban még a támogatásodra is...

.

Előzmény: nazarene (316)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 317
Kuncze Gábor-Prisztás József kapcsolat
Petö Iván- Fenyö János kapcsolat
Tocsik Márta- SZDSZ/MSZP kapcsolat mit jelent hanem alvilági kapcsolatokat.
Előzmény: nazarene (316)
nazarene Creative Commons License 2001.01.17 0 0 316
>Értem: szerinted a Szadi rasszista párt.
nem erted. Most vagy ostoba vagy, vagy rosszindulatu. Az szdsz mint rasszista part?! te nem vagy normalis. olvasd el ujra figyelmesen.

>Ha a maffia elleni harcra gondolsz, az tényleg hordoz átfedéseket.
kisse paradox az allaspontot: a fidesz nem harcol a maffiaval (nincs egy robabntas se mostanaban), hanem megallpodtak (Pinter keresztapa vezetesevel).

>De azért a kommunistákat én nem tekinteném védendő rassznak.
minthogy nem is rassz.

>minek a gyengitése kétségtelenül elsőrendű nemzeti érdek.
hagydma' abba ezt a nemzetieskedest, mert hovatovabb kifordul tole a gyomrom. Fidesz erdekei != nemzet erdekei. en is a magyar nemzet tagja vagyok, es nem tartom elsorendu erdekemnek.

>Nyersnek nyers,
igy hivjak szalonkepes kifejezessel a "bunko"-t.

>Utóbbiért menjél Demszkyhez, vagy Vancsikhoz.
felejtsd mar el oket egy pillanatra. Attol, hogy D visszalo egy fricskaval, meg Kover igenis gyulolkodo. Attol, hogy (esetleg) mas is az, oz o gyulolkodese nem kisebbedik (sot).

Előzmény: szasze (315)
szasze Creative Commons License 2001.01.17 0 0 315

"ha a "a fidesz nem az a liberalis part..." tartalmat nezzuk, akkor annak lenyege az, hogy van egy part, ahol figyelembe vettek azt, hogy kicsiny hazank rasszizmusa nem turne el egy olyan partelnokot, igy kenyszerbol visszalepnek. O viszont azt allitja, hogy ok " nem az"-ok, tehat ok nem veszik ezt figyelembe, hanem kimondottan magukeva teszik az orszag rasszizmusat, es direkt olyan elnokot valasztanak, aki megfelel ennek - ergo ok teljes melszelesseggel tamogatjak az ilyen megkulonboztetest, es meg ki is hangsulyozzak."

Értem: szerinted a Szadi rasszista párt. Nekem is van egy ilyen érzésem -- mégha nem is merném ezt így kijelenteni.

"Kover hirdette meg a "harc a kommunizmus ellen napjainkban" c. kormanyprogramot. " :-DD.

Ha a maffia elleni harcra gondolsz, az tényleg hordoz átfedéseket. De azért a kommunistákat én nem tekinteném védendő rassznak. Annál is inkább, mert itt nem is egy ideológiai csoportról, hanem egy kliens rendszerről van szó, aminek a gyengitése kétségtelenül elsőrendű nemzeti érdek. Ellenkező esetben az MSZP- SZDSZ soros kormányra kerülése törvényszerüen a szabadrablás ismételt bevezetését fogja jelenteni.

"Kover egy meglehetosen gyulolkodo tipus"

Szerintem nem az. Nyersnek nyers, de az még igen távol van a gyűlölködéstől. Utóbbiért menjél Demszkyhez, vagy Vancsikhoz.

.

Előzmény: nazarene (314)
nazarene Creative Commons License 2001.01.17 0 0 314
kedves szasze, hagy aabba a cimkezest.

>szoclib harcos vagy
nem vagyok szoclib. en liberalis vagyok, es a sajat velemenyemet kepviselem, nem maset.

>De pont hogy igen. Ha szerinted nem, kérlek, magyarázd meg,
egyszeru: ha a "a fidesz nem az a liberalis part..." tartalmat nezzuk, akkor annak lenyege az, hogy van egy part, ahol figyelembe vettek azt, hogy kicsiny hazank rasszizmusa nem turne el egy olyan partelnokot, igy kenyszerbol visszalepnek. O viszont azt allitja, hogy ok " nem az"-ok, tehat ok nem veszik ezt figyelembe, hanem kimondottan magukeva teszik az orszag rasszizmusat, es direkt olyan elnokot valasztanak, aki megfelel ennek - ergo ok teljes melszelesseggel tamogatjak az ilyen megkulonboztetest, es meg ki is hangsulyozzak.

>Ja, hogy ő nem támadta, hanem védte ezt a két embercsoportot
naneeeee! ez meg toled is tul naiv. Kover hirdette meg a "harc a kommunizmus ellen napjainkban" c. kormanyprogramot. a zsidosagot meg egyszeruen nem vedi (de nem is tamadja jobban, mint masokat).

>Csak pont az ellenkezőjére.
figyelj, Kover egy meglehetosen gyulolkodo tipus. Ha o hasznal felreertheto kifejezeseket, akkor tole felre is fogjak erteni. Amugy nem kell sokat magyarazni rajta, ld fent.

Előzmény: szasze (313)
szasze Creative Commons License 2001.01.17 0 0 313

Na, megint hamar itéltem. Belátom, hogy tévedtem. Csak korrektenk látszott. Így szépen kibontva már sikerült visszazökkenned az eredeti kerékvágásba.

Ha egyszer végiggondolnád tisztsa ésszel, amit mondasz, lehet, hogy még te is belepirulnál, pedig igazán rutinos szoclib harcos vagy, akinél a saját érdekből elkövetett átverés a szövetekben kell hogy legyen.

Ugyanis:

1. "nem eppen az ellenkezoje " De pont hogy igen. Ha szerinted nem, kérlek, magyarázd meg, hogy miért gondolod úgy. Kérlek szépen, hogy ne legalább a saját giteledet ne kockáztasd azzal, hogy ezoterikus magyarázatokat próbálsz ráerőltetni (a mondat polaritása). Nézzünk szembe a tényekkel ! Kövér itt tisztán, és igazat szólt. Ennyi, és nem kevesebb.

2. Minden félremagyarázható. Vannak, akiknél ez a két szó olyan szellemi láncreakciót indit el, aminek a vége a féktelen gyűlölet a szavak használója ellen. Ja, hogy ő nem támadta, hanem védte ezt a két embercsoportot ? Kit érdekel. Használta a szavakat, tehát bűnös.

3. Nem ő magát, hanem mások őt.

4. "egyszeruen ennyit torzul az informacio. " Csak pont az ellenkezőjére. Mint a másik példában is.
:-DDDDDD.

.

Előzmény: nazarene (303)
nazarene Creative Commons License 2001.01.17 0 0 312
>Monnyatokmán 1 tisztességes csapatot, akikre 2-ben szavazni lehet!
>MIÉP.
ezt ugye viccnek szantad? miert tisztesseges az, aki felveszi a 27millas eloleget, majd lelep vele (nem csinal erte semmit)?
A miep rasszizmusanak boncolgatasatol most eltekintek, mivel csak a tisztesseg szot veltem hallani
Előzmény: Törölt nick (310)
fordfairlane Creative Commons License 2001.01.17 0 0 311
Koszonom neked, Nagy Kombinator!
Mar koran reggel mosolyt varazsolsz az arcomra. Csak igy tovabb! :-)
Udv:
ff
Előzmény: Törölt nick (310)
fordfairlane Creative Commons License 2001.01.16 0 0 309
Vazze'! Nincs rajtuk sapka. :)
Előzmény: fordfairlane (308)
fordfairlane Creative Commons License 2001.01.16 0 0 308
Alszentseg:
Cseszegetik a szadeszt, hogy zsido part. Erre az - hogy emiatt ne erje szo a haz elejet - direkt olyan embert jelol, aki meg veletlenul sem zsido. Viszontvalasz: lam-lam, itt bizony nagyon szamit, hogy ki micsoda.
Kogyenge.
Előzmény: szasze (301)
fordfairlane Creative Commons License 2001.01.16 0 0 307
Persze, persze. Nekem meg "hulye van a fejemben" ... ehe-ehe-ehe :-)
Kogyenge!
Előzmény: szasze (301)
Sirfélix Creative Commons License 2001.01.16 0 0 306
Kedves sicumaci!

Azért van ebben egy kis csúszás: Kövér a barátairól, munkatársairól beszélt, míg Kennedy 300 ismeretlen zenészről. Ha meg nem tudta volna akkor is megírta valamelyik véleményformáló(tudod: édesfijjam, dajjcs tomi! Mit keresel ezek között zsidó létedre?).

A történet egyébként bájos és van magyar aktualitása is csak a változót kell a függvényben kicserélni. Engem is hol nevetésre, hol bosszankodásra ösztökél amikor maszpopos politikusok arról beszélnek, hogy minimum hány % nő fog szerepelni az országos listán és erről talán még határozat is született.

sf

Előzmény: sicumaci (304)
nazarene Creative Commons License 2001.01.15 0 0 305
QL:)
kivancsi vagyok, szasze megerti-e a lenyeget?:)
Előzmény: sicumaci (304)
sicumaci Creative Commons License 2001.01.15 0 0 304
Kezembe került egyszer (kb. fél éve?) egy lap, ami újraközölte az izraeli magyar nyelvű lap interjúját Kövérrel. Nem emlékszem a nevére, ki csinálta az interjüt, de az a pali, akinek megjelent egy gyermeteg könyve a 67-es háborúról magyarul. Tudjátok, az a fajta könyv, amiben "a mieink" mindig és mindenkor fasza gyerekek. Mivel én még 52.-ből emlékszem a szovjet gyermekiradolomra, nem szeretem ezt a könyvtípust. A pasi megkérdezte Kövért, van-e zsidó a Fidesz felső vezetésében. Kövér válasza az volt, hogy nem foglalkoznak ezzel különösebben, de megnyugtathatja, hogy van!!!
Kövér nem ismeri a Hruscsov-kor egyik szép alapviccét, sajnos.
"Mondja, Mr. Kennedy, mit izélgetnek maguk minket, hogy a Szovjetunióban antiszeitiznmus van? Hát tudja maga, hogy a leningrádi filharmonikusok zenekarában, ami egy nagyon jól fizetett, rendszeresen utazó, a szakmában irígyelt társulat, 62,5 % zsidó nemzetiségű tag van? He? És maguknál mi a helyzet, például a washingtoniaknál? He?"
"Fogalmam sincs..." - mondja Kennedy.

nazarene Creative Commons License 2001.01.15 0 0 303
>Ja, hoogy ő pont az ellenkezőjét mondta annak, amit a szájába adnak

1. nem eppen az ellenkezoje - ha mar a mondat "polaritasat" nezed, akkor semleges.
2. igencsak felreertheto volt (szerintem szandekosan).
3. az a gond, hogy Koverrol leven szo, o magat mar betette egy polcra. marmost ehhez kepest nyomat egy felreertheto szoveget - hat vessen magara, aki ilyen hulye politikus.
4. nem adtak a szajaba, egyszeruen ennyit torzul az informacio. ez jusson eszedbe akkor is, ha Ovi listajara gondolsz (off).

Előzmény: szasze (302)
szasze Creative Commons License 2001.01.15 0 0 302

Kösz, Nazarane -- ez korrekt volt !

Ebben a beszéd értelmezésben (a kommunista zsidó beszéd értelmezésében) egy platformra kerültünk.

Tessék észrevenni, hogy ha egy mondatban ez a két szó (vagy valamelyik a kettő közül) előfordul, akkor egy hatalmas tömeg -- magát mértékadó értelmiségnek, véleményformálónak gondoló tömeg -- agyában kattan valami, és onnantól kezdve aki mondta, az már rasszista demagóg uszitó antiszemita is.

Ja, hoogy ő pont az ellenkezőjét mondta annak, amit a szájába adnak -- ez már az ő hibája. Akkor biztos úgy gondolta, csak kódolt....

Ne süllyedjünk már ennyire le, fiug !!!

.

Előzmény: nazarene (293)
szasze Creative Commons License 2001.01.15 0 0 301

Szerintem ez a mondat csak azt jelentheti, hogy a Fideszben NEM SZÁMIT, hogy mik-kik a szüleid: ott nem annak alapján történik a választás.

Ha a te értelmezésed más, kérlek, magyarázd meg, hogy miért értelmezed úgy !

.

Előzmény: cleantone (284)
minderbinder Creative Commons License 2001.01.15 0 0 300
Na az azert tulzas, hogy peldaul en gyulolnem Kovert. A viszolygas az jobb szo.
Egyebkent meg az ellenerzesekre tobb indok nem is kell, mint amit irtal:
".. faragatlan, erőszakos mucsai bunkó.."

Ossze-vissza vagdalkozik es nem foglalkozik azzal, hogy idonkent indokolatlanul egy csomo ember onerzetebe belegazol. Egy darabig persze politikailag lehet tokesiteni a prosztosagot, de azert csak jobb lenne, ha vegre nalunk is kulturalt modon mennenek a dolgok. En egyebkent erosen ketlem, hogy akar Kover akar Orban kepes lenne megerteni, hogy egy orszag vezetese nem abbol all, hogy szerdankent kinyilatkoztatom orok es megcafolhatatlan igazsagaimat, idonkent lenullazok mindent ami ebben az orszagban 90 elott tortent (lasd meg elveszitett 20. szazad), meg lehernyozok meg nyuvezek mindenkit aki balsorsa okan itt elt vagy eppen nem ertek vele egyet, es radasul hulyenek nezek mindenkit ha erdekeim ugy kivanjak.

A fiuk a legszebb peldai annak, hogy hogyan torzithatja el az ember szemelyiseget a hatalom. Kar ertuk. Volt bennuk lehetoseg.

Előzmény: Sirfélix (296)
cleantone Creative Commons License 2001.01.15 0 0 299
kerdest nem latok 296-ban.

mindenesetre szvsz kovert szovegeben cseppet sem kell a sorok kozott kutakodni rasszizmusert. ami fuggetlen a szadi velt vagy valos rasszizmusatol.

Előzmény: Sirfélix (297)
nazarene Creative Commons License 2001.01.15 0 0 298
>hogy a történet amire Kövér utal,
valoban nem. egyreszrol szuksegszeru (de ettol meg nem kevesbe elitelendo) elvtelenseg az szdsz reszerol, masreszrol - es ez a legkegyetlenebb - nagyon sulyos onkritika az oraszgrol; es pontosan emiatt durva fricska, hiszen fidesz gyakorlatilag ebbol az orszgagos eloiteletbol huzott hasznot.

>Mindenki azt hall bele a politikusok nyilatkozataiba, amit az előítéletei diktálnak.
ez altalaban igaz, de Koverbol csak az nem hallja ki a kirekeszto, gyulolkodo hangnemet, akit elvakit a megggyozodese.

>Ha tudnád, hogy én mit hallok, ha meglátom a Demszkyt
oszinte legyek? nem erdekel:))

>Tényleg nem értem miért gyűlölitek ennyire Kövért
kisse felreertettel, vagy tulsagosan altalanositottal. En nem gyulolom sem ot, sem mast. Kover mar minositette magat nalam, egyszeruen kb annyi hitele van nalam, mint a Magyar Nemzetnek (ujsag).

Előzmény: Sirfélix (296)
Sirfélix Creative Commons License 2001.01.15 0 0 297
Szerintem igen. A 296 kérdése neked is szól. Tényleg nem értem.
sf
Előzmény: cleantone (295)
Sirfélix Creative Commons License 2001.01.15 0 0 296
Kedves nazarene!
"ez onmagaban nem rasszista kiszolas, ugyanis ez egy durva fricska volt az szdsz fele."
Egyetértek, de a durvaságról csak annyit, hogy a történet amire Kövér utal, az sem a Pöttyös könyvek sorozatába illő leányregény.

"Szoval a gond az, hogy nem lehet fuloncsipni Kovert, de aki tud a sorok kozott olvasni, illetve van politikai hallasa, az vilagosan kihallja/kiolvassa a szovegebol a rasszismust, gyuloletkeltest, ellensegeskedest, kirekesztest."
Egy nagy túrót kedves nazarene! Mindenki azt hall bele a politikusok nyilatkozataiba, amit az előítéletei diktálnak. Ha tudnád, hogy én mit hallok, ha meglátom a Demszkyt:-)

Tényleg nem értem miért gyűlölitek ennyire Kövért. Egyszer faragatlan, erőszakos mucsai bunkó aki mindenkinek a pofájába vágja a magáét, másszor meg mellékmondatok írásjelei mögé dugdossa aljas gondolatait.

sf
A mea culpa-ért őszintén gratula.

Előzmény: nazarene (293)
cleantone Creative Commons License 2001.01.15 0 0 295
megoldas. de hogy jo-e?
Előzmény: Sirfélix (287)
Sirfélix Creative Commons License 2001.01.15 0 0 294
"Azt gondolom, hogy eleg pontosan sikerult a fiu beszedeit dekodolnom"

Tudod mit: sikerült...
üdv: sf

Előzmény: minderbinder (292)
nazarene Creative Commons License 2001.01.15 0 0 293
fiuk, itt most liberaliskent meaculpaznom/nunk kelle, ugyanis Kover elvtas szovege valojaban igy hangzott:
A Fidesz nem az a liberális párt, ahol azért nem választanak meg valakit elnöknek, mert a szülei kommunista zsidók voltak.
ez onmagaban nem rasszista kiszolas, ugyanis ez egy durva fricska volt az szdsz fele.
Mindazonaltal Kover valoban kirekeszto es gyuloletkelto demagog. Egyre azonban nagyon vigyaz: soha nem nevezi neven a gyereket, tudatosan. Ezert mondhatjuk ra, hogy kodol; erre jo pelda, amikor az ominozus "moszerolas"-rol beszelt, vegig hazaarulozta az mszp-t, de nem mondta ki, hanem helyette azt mondta: hogy minek nevezik az ilyet, azt az onok fantaziajara bizom - marmost itt az o fantaziajarol volt szo.
Szoval a gond az, hogy nem lehet fuloncsipni Kovert, de aki tud a sorok kozott olvasni, illetve van politikai hallasa, az vilagosan kihallja/kiolvassa a szovegebol a rasszismust, gyuloletkeltest, ellensegeskedest, kirekesztest.
minderbinder Creative Commons License 2001.01.15 0 0 292
Azt gondolom, hogy eleg pontosan sikerult a fiu beszedeit dekodolnom. Eleg szomoru az nekunk, hogy ilyen ember a vezeto kormanypart elso embere. Civilizalt orszagban valoszinuleg teremor sem lehetne a parlamentben.

Sotetnek lenni termeszetesen allampolgari jog. Azt persze nem ertem, hogy egyeseknek ez miert esik jol, de mint a nagy filozofus mondta " Mindenki ugy csinal pojacat magabol, ahogy akar!"

Előzmény: Sirfélix (289)
Sirfélix Creative Commons License 2001.01.15 0 0 291
"sohaeddig nem volt nyílt-tövényesnek kikiáltott korupció "

Kedves joy!

Te honnan szerzed az információidat?
sf

Előzmény: joy (290)
joy Creative Commons License 2001.01.15 0 0 290
Szájer-kövér hazudik!
2ésfél éve folyamatosan szarozzák a maszopot.
Bizonyíthatatlan marhaságokat akarnak más szájába adni, hogy a folyamatos negatív propagandával eltereljék a jelenlegi uralkodókról a figyelmet, ami ugyebár nagyon rájuk irányult, a sohaeddig nem volt nyílt-tövényesnek kikiáltott korupció miatt...

Monnyatokmán 1 tisztességes csapatot, akikre 2-ben szavazni lehet!

Előzmény: alfalfa58 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!