Keresés

Részletes keresés

JoeSanyriani Creative Commons License 2001.12.05 0 0 49
Hali!

Adott egy gép, amint adott ie55, azon belül már nem emlékszek milyen alverzió, erre rányomtam egy ie55sp2-t, ez ugye az outlook express-nél is cserélt pár dolgot, de alapvetően azis 5.5 maradt, csak magasabb alverziószáma lett. A csere előtt volt az inbox-ba 116 levél, csere után eltűnt az összes, az érdekes, hogy az összes többi mappát nem ürítette ki. Bemásolom ide a cleanup.log erre vonatkozó részét. Ha vki tudja a választ, hogy érdemes-e egyáltalán kereseni vhol a leveleket, az írja le, mert fontos dolgok voltak, a mappa dbx fileja már nem tartalmazza a leveleket, teljesen kiürült. Tehát a cleanup.log ide vonatkozó részei:

Outlook Express 5.50.4522.1200
CLEANUP: 09:15:51 [db] Berkezett zenetek.dbx, CompactAt: 20%, Wasted: 02%, File: 019363824, Records: 00000116, Allocated: 019275308, Freed: 00500652, Streams: 18687504, RemovedRead: 0, RemovedExpired: 0, JunkDeleted: 0

Outlook Express 5.50.4807.1700
CLEANUP: 09:51:41 [db] Berkezett zenetek.dbx, CompactAt: 20%, Wasted: 423445%, File: 019363824, Records: 00000001, Allocated: 000004540, Freed: 19224448, Streams: 00003168, RemovedRead: 0, RemovedExpired: 0, JunkDeleted: 0

Érdekes módon ezt a mókát csak a Beérkezett üzenetekkel játszotta el, az összes többi mappát békénhagyta. Ha vki tudja mit lehet csinálni, az segítsen, mert sok nagyon fontos mail volt, ami elveszett!

Kösz!
Sanyesz

kabala Creative Commons License 2001.12.04 0 0 48
Szia Tabby2!

Megint én vagyok. Utoljára a dátum problémám volt.
Most meg nem tudom megnézni a forráskódokat. Bármelyik akár egyszerű html oldalnál sem történik semmi, ha a nézet/forrásra kattintok. Se jegyzettömb, se wordpad. Nem mutatja meg forrást.
Mi lehet a hiba?
Hol lehet ezt beállítani?

Talán egyszer egy forrás megtekintésénél valami rosszat tettem?

Várom válaszod!

Előzmény: Tabby2 (47)
Tabby2 Creative Commons License 2001.10.08 0 0 47
Hát igen, netes telepítők... Csak vmelyik remover segít és utána újra kell rakni az egész IE -t. Egyébként meg érdemes egyben letölteni az egész pakkot, igaz, méretes (70+ mega), de modemmel is lejön max. pár nap alatt (vannak már magyar szerverek is).
Előzmény: mirminc (45)
WinFan Creative Commons License 2001.10.05 0 0 46
Hali!
Üsd be valamilyen (pl. google-ez a kedvencem) keresőbe, hogy: internet explorer remover.
Win98-hoz volt progi, ami teljesen leszedte, gondolom azóta csak kiadtak a többi winhez is hasonló progit.
Előzmény: mirminc (45)
mirminc Creative Commons License 2001.10.05 0 0 45
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy az IE 5.5-ömre elkezdtem feltelepíteni az IE6-ot, de a telepítés megszakadt (netről telepített, és hát az a fránya kapcsolat :(( ). Emiatt az 5.5 fennmaradt a gépemen, működött is, de nem lehet újratelepíteni, mert úgy gondolja magáról, hogy ő IE6-os és kiírja, hogy újabb verzió jelenlétét érzékeli.

Közben sikerült rátelepítenem az IE 6-ot, de uninstallkor visszatér a hibás 5.5 verzióhoz. Szerintetek, hogyan szabadulhatnék meg a rossz IE 5.5-től? (az IE 6 sajnos nem vált be)

foggyümölcs Creative Commons License 2001.10.04 0 0 44
Hehe. A múltkor egy Sony boltban esett meg velünk, amikor egy zenedobozt akartunk venni, hogy az eladó annyira lelkes volt, hogy állandóan egy JVC masinát dícsért. Mellesleg az volt az egyetlen nem Sony cucc az egész boltban.
Előzmény: Tabby2 (43)
Tabby2 Creative Commons License 2001.10.03 0 0 43
Nem is azért mondtam, hogy térj át! Isten ments! ;-)
Előzmény: búvárszivattyú (42)
búvárszivattyú Creative Commons License 2001.10.03 0 0 42
Hát igen, van még mit javítani az exploreren. Viszont mikor kijött a 6-os Netscape első változata, hirtelen felindulásból áttértem erre, most meg már úgy hozzászoktam, hogy nem nagyon akaródzik visszatérni a netcápára. Kösz!
Előzmény: Tabby2 (41)
Tabby2 Creative Commons License 2001.10.03 0 0 41
IE-nél nincs (még) lehetőség a jelszavak egyenkénti szortírozására (a Netscape 6 már tudja). Ha törölsz a gombbal, akkor mindet törli, de később fel fogja ajánlani újra a megjegyzéseket (ha nem, akkor a "beállítások - tartalom - automatikus kiegészítés" gomb alatt megtalálod az ezt szabályozó checkboxokat).
Előzmény: búvárszivattyú (40)
búvárszivattyú Creative Commons License 2001.10.02 0 0 40
A következő lenne a problémám:
A jelszavak megjegyzése körül csináltam egy kis galibát - hibás jelszavakat is elmentettem a géppel -, és most ezeket a hibás elemeket szeretném kitörölni. Lehetséges ez? Vagy az összes jelszót ki kell törölnöm, majd újra megjegyeztetnem? Egyáltalán, ha az Internet-beállításoknál ráklikkelek, hogy jelszavak törlése, akkor később felajánlja nekem az újboli eltárolást, vagy akkor már szarik az egészre?
kabala Creative Commons License 2001.07.26 0 0 39
Tabby2!

Az indexnek is jeleztem a problémámat, és azt javasolták ellenőrizzem a dátumot.

Igazuk volt mert 2007-re volt állítva.Azért olyan öregek ne legyünk már!=;-)

Visszaállítottam 2001-re és most jól működik!

Köszi mindent!

Előzmény: kabala (38)
kabala Creative Commons License 2001.07.24 0 0 38
Tabby2!

Újra telepítettem az (ISDN) modemem és legalább a felkapcsolódás most gyorsabb lett.
Megpróbálom frissíteni az explorert ,talán akkor meoldódik a login problémám.

Köszi a segítséget!

Előzmény: Tabby2 (37)
Tabby2 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 37
Akkor passz. Ez a ME valami hülyesége lehet, nem tudom, sohasem dolgoztam még ME -vel.
Előzmény: kabala (36)
kabala Creative Commons License 2001.07.19 0 0 36
Tabby2!

Sajna egyik tipped sem segített.
A "'Bejelentkezés a hálózatba'" nem találom legalább is ott ahol a 'Szoftveres tömörítés' és a 'TCP/IP' van csak kijelölve.

A jelszavakat megjegyzi (automatikusan kitölti a login név után) ,de mindig újra be kell lépni.

Előzmény: Tabby2 (34)
ALEX6 Creative Commons License 2001.07.19 0 0 35
Hali!

Nekem is lenne egy apró kérdésem : Winme van otthon, + az eredeti Ie 5.5 hozzá, a problem meg abban áll, hogyha a winchesterről olvasgatok html lapokat, valahányszor új file-ra kattintok (offline), az Ie mindig új ablakba hozza elő a page-t , ami 10-15 alkalomkor már qva idegesítő tud lenni, hogy a már nem használt ablakot bezárjam ujra és ujra.

No ezt kéne megoldani, hogy csak 1 ablakom legyen és ebben jelenjen meg az összes doksi..

Ötleteket előre is thanxx

Tabby2 Creative Commons License 2001.07.19 0 0 34
1. A jelszavak megjegyzésére még nézd meg ezt: beállítások - tartalom - automatikus kiegészítés (itt legyen bepipálva minden, ami kell).
2. Lassú bejelentkezés: telefonos hálózat - (kapcsolatod neve) - kiszolgálótípusok: csak a 'Szoftveres tömörítés' és a 'TCP/IP' legyen bekapcsolva, a többi nem kell. A lassulást rendszerint a bekapcsolt 'Bejelentkezés a hálózatba' okozza, ami nem kell (illetve csak speciális esetekben)!
Előzmény: kabala (33)
kabala Creative Commons License 2001.07.18 0 0 33
Tisztelt Tabby2!

A beállításoknál már engedélyezve volt a cookie-k használata.Ami ha jól tudom alapbeállításnál is engedélyezett.
Ami még furcsa ,hogy percek kellenek ,hogy fellépjen az internet szolgáltatóhoz.
Ami még érdekes ,hogy néhány más weblapnál tudom használni a cookie-kat,tehát ha egyszer loginelek azt később már nem felejti el (pl vianovo)!
Mi lehet még?
Inkább telepítsem újra a windowsot?

üdv

Előzmény: Tabby2 (22)
zümy Creative Commons License 2001.07.11 0 0 32
Kedves Tabby2!
-neked is köszi a figyelmeztetést, majd megpróbálom bütykölgetni, hátha nem kezd el önállóan "kisnyilakat" lövöldözgetni:)
-egyébként az egyik kolléganőm varázsolta ezeket a file-kat és két napig visított, hogy de ő igenis meg akarja nézni...
-na mindegy, még 1x köszi...
dz sm.
Előzmény: Tabby2 (28)
zümy Creative Commons License 2001.07.11 0 0 31
Kedves SnowCat!
-köszi szépen, letöltöttem és megy
dz sm.
Előzmény: Snowcat (27)
Tabby2 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 30
Ja, erről beszéltem...
Előzmény: Heavy_D (29)
Heavy_D Creative Commons License 2001.07.11 0 0 29
Warez oldalakon meg lehet találni a 8-as változatot az egész jó igaz kell utána egy fél óra mire mindent beállítasz rajta ha nem teszed önállósítja magát és szerintem annál nincs szarabb dolog
Előzmény: Tabby2 (28)
Tabby2 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 28
Snowcat válaszolt.
Mondjuk ezt a RealPlayer -t ritkamód rühellem, ráadásul eltart egy darabig, míg keresztülverekszel a sok reklámoldalon, meg efféle baromságokon, mire egy normális letöltési helyre jutsz. Maga a player is elég utálatos, de néha szükség van rá...
Előzmény: zümy (26)
Snowcat Creative Commons License 2001.07.11 0 0 27
A megoldas egyszeru, ezeket a fileokat RealPlayar-rel lehet lejatszani, mivel direkt egy ilyen spec formatumfajta.
http://www.real.com/
Előzmény: zümy (26)
zümy Creative Commons License 2001.07.10 0 0 26
Kedves Tabby2!
-tudnál nekem is segíteni?
-a "kavkazcenter"-ről letöltöttem néhány videót; a wmv kiterjesztésüek simán mennek, de a többség ram illetve rm kiterj., ami nem akar indulni; MMSYSTEM281-et ír ki, meg hogy nem játszható le, meg legyek szíves és telepítsek olyan illesztőprogit, ami támogatja bla-bla; a baj az, hogy azon az oldalon nincs utalás arra, hogy gond esetén mi a teendő (codec?); szóval ilyen tipusú videókat hogyan lehetne lejátszani?
-előre is köszi!
dz sm.
Előzmény: Tabby2 (24)
Heavy_D Creative Commons License 2001.07.10 0 0 25
Nem win2k hanem ME :(
Szerzek még 256 Ramot aztán upgradelek mert ez a millenium nagyon vacak.
Előzmény: Tabby2 (24)
Tabby2 Creative Commons License 2001.07.10 0 0 24
Véletlenül nem Win2K alatt fut?
Ha igen, akkor nem tudom, mit lehetne tenni, ott a felhasználói szintű adatok tárolása körül lehetne keresgélni. Nekem mondjuk a céges gépemen W2K van 5.5 -tel, de nem csinál ilyet. Igaz, rendszergizda vagyok (a gépemen is)... :)
Előzmény: Heavy_D (23)
Heavy_D Creative Commons License 2001.07.10 0 0 23
Így van beállítva csak állandóan visszaállítja magát :((
Előzmény: Tabby2 (22)
Tabby2 Creative Commons License 2001.07.10 0 0 22
Akkor válasz két helyre is :)

kabala: a beállításoknál Biztonság -> Egyéni és ott lesz a listában.

Heavy_D: neked pedig Speciális -> "Hibakeresés tiltása a parancsfájlokban" és "Üzenet megjelenítése minden parancsfájl hibáról". Értelemszerűen az elsőt be kell pipálni, a másodikat viszont nem kell bepipálni.

Heavy_D Creative Commons License 2001.07.10 0 0 21
Urak
van egy dolog ami irtózatosan idegesít az explorerben.
Nevezetesen az, hogy a script debuging mindig aktivizálja magát.
Naponta többször is disablere teszem az options menüben de mindig aktivizálja magát.
Hogy tudnám permanensen kilőni?
kabala Creative Commons License 2001.07.09 0 0 20
Tabby2!

Gondolom az internet-beállításoknál kellene engedélyezni a cookie-t?
De én nem találom!=;-(
Hol is kell?

Köszi!

Előzmény: Tabby2 (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!