Keresés

Részletes keresés

GombocArtur Creative Commons License 2003.08.06 0 0 5
Nálunk az egyik pizzéria most azzal hirdeti magát, hogy 40 perc vagy ingyen pizza. Persze a 32 centis 2x annyiba kerül, mint máshol a 28-30 centis és sok helyről már 20 perc alatt ittvan.
Előzmény: szintis_srác (4)
szintis_srác Creative Commons License 2003.08.04 0 0 4
nem emberi, hogy néha mennyit kell várni a kajára
baphomet Creative Commons License 2003.04.15 0 0 3
én is a netpincért használom és eddig soha nem volt semmi problémám.
nem értem, miért ne használjam a netet a rendeléshez, minek telefonon keresztül szenvedni?
Előzmény: Tomi13 (2)
Tomi13 Creative Commons License 2003.04.15 0 0 2
Nem értem miért nem lehet a telefont használni rendeléshez,miért kell neten keresztűl szenvedni.
Tamska Creative Commons License 2001.05.25 0 0 1
Figyu, én nem akarok kötekedni, de egy pizza nem feltétlenül éri meg, hogy elkezdjenek kutatni a megrendelő után. Pláne, hogy rossza számot adtál meg (ez inkább vicces). Hamarabb fogják azt gondolni, hogy a rendelés kamu!

Mellesleg egyéb vontakozásban meg tudlak érteni és is giga ideges lettem volna. nincs rosszabb mint éhesen idegeskedni.

Előzmény: Bby (-)
blr Creative Commons License 2000.11.17 0 0 0
Biztos nem 0 alakú pizzát kértél
Előzmény: Bby (-)
Bby Creative Commons License 2000.11.16 0 0 topiknyitó
Üdv!

Akkor most egy kicsit kidühöngöm magam! Már egy ideje használom a netpincert valami junk magambatömésére.
Aztán ma rendeltem egyet a Pizzafutártól.
Meg is jött a rendelés visszaigazolása.
Ezekután csak várok, az égvilágon semmi sem történik!
Majd jó sok idő múlva telefon! Ahol kedvesen közli, hogy ők biza törölték a rendelésemet...
OK kérdem én és ugyan miért? Hát mert próbáltak felhívni és nem sikerült...
Eddig ilyennel nem próbálkoztak, sőt a rendelés oldalán sem szerepelt, hogy ez az ellenőrzés. (hát nem valami cyber). Úgyis lógtam a neten, hogyan is hívhattak volna vissza? (Aztán jött a blamázs még mindennek a tetejébe rossz számot is adtam meg! Na persze, hiszen viszonylag ritkán hívom magam.) De legalább egy maillel megdobhattak volna!! Vagy valami. (Az történet úgy teljes, hogy a címhez sem sikerült illeszteni a telefonszámot (nem a nevemen van a szám...).)
Ezek után elhajtanak az még csak hagyján, de amikor érdeklődtem, hogy miért nem dobnak meg egy maillal legalább az volt a válasz: HÁT NEKÜNK ITT TILOS AZ INTERNETET HASZNÁLNI!!! Akkor mi a bánatnak van rendelési nemlehetőség???
üdv mindenkinek
Bby

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!