Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.27 0 0 417
igaz, időközben rá kellett jönni, hogy az audiofind.ru szopatott be.
Előzmény: crockl (416)
crockl Creative Commons License 2005.03.27 0 0 416
hat latod, nem tegezed az albumot, nem csoda;) de magatol sosem tortenik semmi;)))
Előzmény: Törölt nick (415)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.26 0 0 415
az album tűnt el magától, a Netscape meg magamtól:D
Előzmény: crockl (414)
crockl Creative Commons License 2005.03.26 0 0 414
nahat, ha eltunt a netscape, mar nem is kellett megszabadulj tole :D)
Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.25 0 0 413
amióta letöltöttem egy full  mp3 albumot a netszképpel, és az eltűnt a p*csába, úgy ahogy volt, elhatároztam, hogy megszabadulok tőle.
crockl Creative Commons License 2002.11.17 0 0 412
Edit->Preferences->Massanger
Előzmény: Mayan (411)
Mayan Creative Commons License 2002.11.16 0 0 411
Udv!

Reg jartam itt, azota attertem 7-esre. Egesz jo, de van egy problemam: be van kapcsolva a Quick Launch, es minden bootolasnal elindul az Instant Messenger, amit en nem igazan szeretnek hasznalni. :) Le lehet errol valahogy beszelni?

crockl Creative Commons License 2002.06.26 0 0 410
regi de rajtavannak a fijjjjjjuk :)
Előzmény: Mayan (409)
Mayan Creative Commons License 2002.06.26 0 0 409
Thx, ugy latom eleg regi bug. :)

Elkezdtem leszedni a 7-est, megnezem azt is.

Előzmény: crockl (403)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 408
jóvan, akkor frissítek ;-)
Előzmény: crockl (406)
rumci Creative Commons License 2002.06.25 0 0 407
Kösz a tanácsot, majd kipróbálom.
Előzmény: crockl (401)
crockl Creative Commons License 2002.06.25 0 0 406
letud: File-Save page as-> web page complete. De a te 0.9.8-as mozillad ota rengeteget fejlodott am :)
Előzmény: Törölt nick (405)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 405
Persze a nyilt-forraskod rajongoi akkor is azt hasznaltak, amikor meg naponta tobbszor osszeomlott:)

vagy esetleg linkset. legkirályabb böngésző lenne, ha az indexre is lehetne vele írni, kicsi, gyors és egy ssh-kliensről is elindul

na de flame-et félretéve, még a 0.98-as mozillát és a 6.2.3-as neccképet használom (linux és win alatt, összevissza), így nem tudom, vajh' a mozilla1-ben van-e olyan okosság, hogy egy weboldalt le tud minden csicsamicsával együtt szedni. tudom, wget ezerrel okosabb, de nekem a merevlemezemen összekavaradott képek és html filék szétválogatására jól jönne ez az opció

Előzmény: ggaabboo (404)
ggaabboo Creative Commons License 2002.06.25 0 0 404
Sziasztok!

En is felvaltva hasznalom a Mozilla-t es a Netscape 7-es elozetes verziojat. Nekem nem csinal semmi csunya dolgot a profilokban az egyuttes hasznalat.
En minden reggel letoltom a legfrissebb mozillat, tehat elegge tesztelokent dolgozon:)
Erdekes, hogy parhuzamosan megy az 1.0-as es az 1.1-es fejlesztese. Az 1.0-as mar iszonyatosan stabil, az 1.1-es kapott egy-ket ujabb funkciot(fejlettebb letoltes-vezerlo, a levelezoben html/text kapcsolo, ez nagyon hasznos)
Ez is stabilnak mondhato, bar az elso egy ket nap buildje meg nem volt teljesen az.
Varom mar a vegleges 7-es Netscape-et is, mert a radio tenyleg nagyon jo es valoban stabilabb Mozillanal, pedig mar az is az. Tenyleg ajanlani lehet az IE helyett amint megjelenik a vegleges 7-es.
Persze a nyilt-forraskod rajongoi akkor is azt hasznaltak, amikor meg naponta tobbszor osszeomlott:)

Udv: Gabo

crockl Creative Commons License 2002.06.25 0 0 403
Visszaterve az 1-es pontodra, ez egyenlore nem mukodik, de tudnak rola, es fixalas alatt van :) Ha ertesulni akarsz rola hol tart epp ez a bug, akkor itt: bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=10872 figyelemmel kiserheted. Elvileg mozilla 1.2 alpha-ra igerik a kijavitasat.
Előzmény: Mayan (392)
crockl Creative Commons License 2002.06.25 0 0 402
szerintem erdemes, sokkal tobbet tud, ugye TAB-ok es tarsai :)), a mozilla 1 rc1 mar eleg stabil volt, es megbizhato, de igazabol a mozilla 1.0 az ami tenyleg kiforrott, es persze hamarosan jon az 1.1:) Az 1.1 alpha-t egyenlore nem advanced user-eknek annyira nem ajanlanam. Most neztem a 6-os ns-t, es ott ugy latom tenyleg nem lehet huzni a mail felso reszet, atrendezni a sorrendet. Ha csak sima felhasznalokent szeretned elvezni a bongeszest, es nem akarsz ide oda valtogatni, akkor donts el netscape-et vagy mozilla-t hasznalod:) Bar en ajanlom inkabb a netscape-et, pl a radio, meg egyebb kiegeszitesek, meg kicsit javitanak is az aktualis mozilla kodon, soxor stabilabb, konnyedebb a netscape kiadas mint az a mozilla kiadas amire epul.
Előzmény: Mayan (396)
crockl Creative Commons License 2002.06.25 0 0 401
rumci: csinalj kulon profile-okat, es hivd meg a mozillat vagy netscapet a -P profneve kapcsoloval, igy nem kerdez ra indulaskor. Nem jo, sot kifelyezetten ellenjavalt a netscape-es profile es az frissebb mozilla profile-ok osszeeresztese, mivel a mozilla-ban folyamatosan tortennek valtozasok, igy egy 1.1alpha-s mozilla mas cuccokat is fog irogatni, es maskepp kezelhet ezt azt mint a ns6, vagy ns7 pre. Nalam is kulon profile-ok vannak, ha netan a cuccok kellenek, siman atmasolom a frissebb bookmark.html-t vagy a xxxx.s xxx.w file-okat, cookies.txt :)
Előzmény: rumci (397)
Mayan Creative Commons License 2002.06.25 0 0 400
Jelszomentes bejott, kosz!
Előzmény: Mayan (396)
rumci Creative Commons License 2002.06.25 0 0 399
A főbb alkatrészek: Böngésző; Levelező és hírolvasó; IRC-ügyfél; HTML-szerkesztő; Címjegyzék.
Előzmény: Mayan (398)
Mayan Creative Commons License 2002.06.25 0 0 398
Mozillaban is benne van a levelezo? Lehet hogy megnezem, nemsokara ugyis reinstall lesz, aztan meglatjuk utana mit rakok fel. :)
Előzmény: rumci (397)
rumci Creative Commons License 2002.06.25 0 0 397
Én is ősnetscape-es vagyok. Nekem a Netscape 7 PR1 nagyon nem jött be (lehet, hogy egy Windows-reinstall segítene, ahhoz viszont lusta vagyok), amint a 6-osnak a PR-jei sem jöttek be (de a 6.1-től nagyon). Most a Mozilla 1-et használom, magyarítással. Egészen kiváló. Majd a Netscape 7 végleges változatánál fogok valószínűleg visszatérni a Netscape-hez. Az viszont nagyon zavar, hogy mivel ugyanazt a felhasználói könyvtárat használja a két program, párhuzamos használat esetén csúnyán belezavarnak egymás működésébe. Persze, megvan az az előny is, hogy így a installálása után a Mozilla szinte be is volt konfigurálva az igényeimnek megfelelően.
Előzmény: Mayan (396)
Mayan Creative Commons License 2002.06.25 0 0 396
Kosz a segitseget!

Mint mondtam, osidoktol netscape-es vagyok, levelezesre is a messengert hasznalom. Innen jonnek ezek a kerdesek, mivel az evek alatt mar hozzaszoktam. :)

2-es pont igy mukodott a 4.7-ben, de most nem megy (6.2.1). 7-est erdemes felrakni? Nem szeretem a beta verziokat. :)

Jelszot kiprobalom, azt hittem az csak a bongeszore vonatkozik.

Előzmény: crockl (394)
crockl Creative Commons License 2002.06.24 0 0 395
na, az elso pontot meg felvetettem, majd reagalnak ra, hasonlot felvetest meg nem lattam, igy szolok ha van vmi :)
Előzmény: Mayan (392)
crockl Creative Commons License 2002.06.24 0 0 394
Na, a 2-es pontra a megoldas adott:)) fogd meg fent az oszlopot, mondjuk a Sender-t es huzd at a Subject ele:)) Es maris ott lesz ;-). Legalabb en is tanultam valami ujjat;), erre meg sose gondoltam eddig, speciel nekem igy logikus, mert a cim erdekel leginkabb utana a felado es utana a datum. De persze kinek mi.
Előzmény: crockl (393)
crockl Creative Commons License 2002.06.24 0 0 393
1.) ez meg nekem se jutott eszembe, megnezem bugzilla-ban van-e hasonlo felvetes, ha nincs majd irok :)
2.)szinten ugyan az mint az 1es pont:)
3.)marpedig a jelszo elmentese az egyik erossege a mozillanak, nem csak a mail-es jelszavakat, de a web oldalakon a form-os beleptetos infok automatikus kitoltese, megjegyzese, valamint egyebb formok elmentese. Speciel 6.x -es netscape-t mar nem hasznalom, kozbe kijott a mozilla 1.0 rc1-re epulo netscape 7 pre1 is. (ftp.c3.hu/pub/mirrors/netscape/netscape7/english/7.0_PR1/ ). A jelszot elvileg megkerdezi elso alkalommal hogy megjegyezze-e vagy sem, lehet a no-ra kattintottal?:)
Az Edit->Preferences->Privacy&Security->Passwords => Password manager: itt Remember Password checkbox-ot kapcsold be, es ha rakerdez akkor mond azt igen :) A manage-el tudod megnezni hova milyen nevvel vannak elmentve a jelszok (itt megtalahato minden usernev:jelszo, a web-es formos, mail-es, egyeb) Ajanlom az Edit menu Preferences atnezeset:), valammint a Tools menu es almenui kiprobalasat. Amit tudnod kell, hogy a netscape a mozilla.org -bol keszul, igy ha barmi van, ott lehet utananezni is, vagy ha a legfrissebb ujdonsagokat, fixalt dolgokat akarod hasznalni akkor hasznald magat a mozillat. Maga a netscape egy kicsit kesobbi valtozatara epul a mozillanak, es kicsit tuningoltabb, valamint csomo kiegeszitessel rendelkezo, kereskedelmi termek:)
Előzmény: Mayan (392)
Mayan Creative Commons License 2002.06.24 0 0 392
Udv!

Regi netscape-es vagyok, sokaig hasznaltam 4.7x-et. Nemreg felraktam a 6-ost (pontosan 6.2.1), azota mar ezt hasznalom bongeszonek (stabil, nem fagy, mindent megjelenit). Viszont a mail progival meg nem alltam at nehany aprosag miatt, amik engem nagyon idegesitenek.

1. Ha egy folderben olvasok egy levelet, atvaltok masik folderre, majd vissza, akkor nem all ra erre a levelre.
2. Nem tudom megcserelni a mezoket (sender, subject, date, stb). Ez nagyon idegesit, mert megszoktam hogy a sender van elol. :)
3. Nem jegyzi meg a jelszot.

Van ezekre valami beallitas, vagy ujabb verzioban javitas?

Floriol Creative Commons License 2002.06.05 0 0 391
Köszi értem már. de miééért?:)

Arról nem is beszélve, hogy se a mandrake 8.1, se a 8.2 alatt nem indul el a Netscape7.

Előzmény: crockl (390)
crockl Creative Commons License 2002.06.05 0 0 390
Floriol: amugy valaszod a netscape mail kerdesre:
"Mozilla does not integrate with AOL Mail and Netscape WebMail, as Netscape 6 does. If you share your Netscape 6 profile with Mozilla, you may be able to see headers for messages in the account's Inbox if you have previously checked one of these accounts in Netscape 6, but you will be unable to interact with the messages. To access your AOL Mail, WebMail, or Netscape Instant Messenger, you need to use Netscape 6"
Előzmény: Floriol (357)
crockl Creative Commons License 2002.06.05 0 0 389
ezt nem is tudtam, csak most olvasom, igaz regebben volt user.js, de eltunt, azt hittem kiszedtek, de megsem :)
"To make a manual change to preferences, do not edit prefs.js. Create a new text file, user.js, in the same directory as prefs.js. Entries in user.js will override entries in prefs.js, if necessary."
crockl Creative Commons License 2002.06.05 0 0 388
Ah, megeloztel ;)) GG, mit GG, nagy GG! :)
Előzmény: Floriol (387)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!