Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 24
Mé nem húztál kotont a farkára, mielött leszoptad? Így is fertözhet a vírus. Azt Te nem tudhatod, hogy éppen akkor van/volt-e seb a szádban. Miért gondolod, hogy nem volt fertözött? Rá volt írva a homlokára? Óvatosságról már a Te helyzetedben nem lehet beszélni. Ez a szó azt takarja, hogy a történés elött teszel valamit annak érdekében, hogy megelözz kellemetlenségeket.
Előzmény: ribizli77 (23)
ribizli77 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 23
kb 3 héttel ezelött közlebbi kapcsolatba kerültem egy arab sráccal, pontosabban orálisan nyujtottam neki örömet...az ondót meg lenyeltem!  a kérdés az lenne h így meg lehet e kapni??? mondjuk elöttem már volt neki egy 1,5 éves kapcsolata egy magyar lánnyal, de franc tudja h elötte kikkel volt..meg utána egy darabig, amíg nem találkoztunk! egyébként nem hiszem h a srác fertőzőtt, de sosem lehetek eléggé óvatos
Nem volt semmilyen sérülése a számnak,( számban ) éppen akkor!!!
pillepke Creative Commons License 2007.03.11 0 0 22
Én úgy tudom, hogy a csókolózás "nem elég". A vírus jelen van a nyálban is, de annyira kicsi koncentrációban, hogy még ha sem van is a szádban, több liter fertőzött nyálnak kéne a szervezetedbe jutnia, olyan rövid idő alatt, hogy az fizikai képtelenség - ezt egy orvos mondta, egy ilyen témájú felvilágosító előadáson - persze ettől még sem szentírás. Ha a másik szájában vérző seb van, és a tiedben szintén nyílt seb, akkor gondolom más a helyzet.
Az biztos, hogy gumi ide vagy oda, sehogy nem egy életbiztosítás. Akármit teszel, nem lehetsz benne száz százalékig biztos, hogy nem kapod el, egy intim (ezen nem csak a konkrét közösülést értem) kapcsolat során.
Előzmény: Mákdaráló (()) (19)


Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.03.11 0 0 21

Menj el vért adni.

Legbisztosabb eredményt mondják meg.

Előzmény: csabilaci (18)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.03.11 0 0 20
Nem hiába nevezik korunk pestisének az AIDS-t.
Előzmény: Törölt nick (13)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.03.11 0 0 19

Akkor eddig csak szerencséd volt, mi 4 hónapja voltunk együtt barátommal amikor elszakadt egy gumi... Maradt nálunk is a tapletta. És minőségi gumi volt az is... Szóval ez nem jelent semmit.

És mi van akkor ha gumival csináljátok de a szátokban van egy seb amiről lehet nem is tudtok? Az is elég amikor csokolóztok.

 

Lány vagyok, de ha fiú lennék sem tenném meg.

Előzmény: hujenick (6)
csabilaci Creative Commons License 2007.03.10 0 0 18

Álmaim nője.....akivel lassan révbe érek.....mármint értitek....

 

AIDS tesztet akar tőlem.......

:))

Na mondom nem gond végülis........neki már van...

 

Hol is csinálják.....

 

CSL

 

pez Creative Commons License 2000.11.09 0 0 16
László Kórház AIDS-es osztályának orvosa szerint egy aktus alatt átlag 3% az esélye, hogy elkapod.

Relativ, hogy ez sok, vagy kevés.

zotyo Creative Commons License 2000.11.08 0 0 15
Nade Gyerekek!!

Hol marad a romantika???? Meghalni a szeretett nővel... Van ennél szebb??? :)

(Szerintem van. Élni vele)

caixa Creative Commons License 2000.11.08 0 0 14
En azert vigyaznek a pontokkal, mert a vegen meg elveszik Kiran jogositvanyat, ha tul sok pontja gyulik ossze:))
hujenick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 12
kedves kiran

csak az allaspontod melle szerettem volna meg egy strigulat huzni :) mar megint helyettem fogalmaztad meg a gondolataimat, dehat ez mar csak igy van, ami a hozzaszolasaidat illeti :) (lehet, hogy at kene mennunk a nyalizos topicba... :)))

az AIDS tenyleg nagyon szomoru dolog. remelem, hamarosan megtalaljak az ellenszeret.

Előzmény: Törölt nick (11)
hujenick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 10
jogos a 2 pont, kiran mester...
Előzmény: Törölt nick (9)
rokko_ Creative Commons License 2000.11.07 0 0 8
Én egyszer összetalálkoztam egy hibás példánnyal, szépen elszakadt az eksön közepén, úgyhogy maradt a tabletta, miután végeztünk, és kiderült, hogy mi van. Vadiúj gumi volt, úgyhogy számomra bizonyított, hogy előfordulhat ilyen is.
Épp ezért NEM feküdnék le álmaim nőjével, ha AIDS-es. Lehet akármilyen álomnő, annyit nem ér, a következő hasonló topic témája én legyek...

rokko_

Előzmény: hujenick (6)
mr.hyde Creative Commons License 2000.11.07 0 0 7
Igen.
hujenick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 6
nemtom mit csinaltak fridiek, de en csak minosegi gumit hasznalok (durex, esetleg lifestyles), masreszt mindig megnezem, amikor "belebujok", hogy serult-e, harmadreszt 8 ev alatt nem sikerult meg hibas gumival talalkoznom, pedig azert joparat elhasznaltam mar... :)
Előzmény: daKing (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 5
NEM!
NEM!
NEM!
Előzmény: daKing (-)
daKing Creative Commons License 2000.11.06 0 0 4
Ennyire biztok a modern ipari muanyagban? A friderikusz showban amikor orral fujtak fel a gumikat, akkor is 10%-a hibas volt!
Eleg az a 10% is...
Es mit tennel, ha a no mar x honapja baratnod lenne, es pont amikor sor kerulne az aktusra, kiderulne a betegseg... ?
es hasonlo erdekes kerdesek...
Laslow Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3
Ne aggódj, velem is előfordult már, hogy elfelejtettem. Csinálni kéne egy topicot Elfelejtettem nullázni címmel :)
Előzmény: hujenick (1)
Laslow Creative Commons License 2000.11.06 0 0 2
Igen, persze csak okosan (gumi).
Előzmény: daKing (-)
hujenick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 1
basszus, elfelejtettem nullazni... :)
na mindegy, szoval 0-szor tennem meg gumi nelkul :))
Előzmény: hujenick (0)
hujenick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 0
nem

ha megis, akkor gumival

Előzmény: daKing (-)
daKing Creative Commons License 2000.11.06 0 0 topiknyitó
Arra lennék kiváncsi hogy ha lehetöséged nyilna rá
hogy álmaid nöjével lefeküdj miközben biztosan tudod hogy AIDS-es,megtenned-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!