Keresés

Részletes keresés

Adam_17 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 370
1-szer jártam azon az oldalon de a címét sajnos nem tudom. :((
Aziza85 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 369

Sziasztok!

Találtam vhol olyan utalást,hogy van egy mutáns-tervező oldal.Mit tudtok erről?

Adam_17 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 368

Helló!

 

Valaki Katie Stuart-ról tudna képe(ke)t küldeni?

zoli79 Creative Commons License 2004.06.23 0 0 367
Vagy idejött valamelyik távoli galaxisból, büntetni az emberi fajt?
Előzmény: zoli79 (366)
zoli79 Creative Commons License 2004.06.23 0 0 366
Némá, kiderült a kisebbség üldözőröl, hogy maga is tagja egynek!
Előzmény: krég (365)
krég Creative Commons License 2004.06.23 0 0 365
a mutánsok köztünk vannak, és veszélyesek

f.boy Creative Commons License 2004.01.03 0 0 364
Oké... Nagyon off voltam. Bocsesz.

Plíz gó an.

:-D

f.boy Creative Commons License 2004.01.03 0 0 363
Uff. Nem olvastam végig egyelőre az egész fórumot (talán 15 perc múlva... :-) ), de ehhez muszáj hozzászólni!

Annak idején HIHETETLENÜL rosszul esett ez a Szomszédok epizód! Természetesen csak véletlenül láttam és a sorozatról már akkor is megvolt a véleményem, pedig csak 10 éves körül lehettem. A szomszédok "alkotói" (ha a barátok köztnek vannak "alkotói", emennek miért ne lehetnének? :-) )

Akkor éreztem talán először, hogy az emberek hajlamosak olyasmiről is véleményt nyilvánítani, amihez HALVÁNY LILA GŐZÜK SINCS. Nagyon bántott, hogy én, egy tízéves gyerek azonnal megértettem a történet végében rejlő iróniát, a "felnőttek" pedig abszolút nem, sőt: azt hitték, hogy ezzel végre sikerült a szomszédok c. NAGYSZERŰ sorozatban valami SZÓSÖLLI RELEVANT ISSÚra tapintaniuk. Már akkor is rosszul voltam tőlük. Aki a szomszédokat "alkotja", az nekem ne mondja meg, mi a jó és mi a rossz. Pláne az, aki a BK-t.

Ennek ellenére meg kell mondjam: HIBA VOLT az említett oldalt az újság hátsó borítójára tenni - bárki hibája is volt. Nem biztos, hogy Fazekas ATTILÁÉ. A fentiek ellenére magam is emlékszem, hogy mikor először megláttam az újságot egy -vasárnap lévén - bezárt árus kirakatában, bekukucskálva éppen ez a BIZONYOS kép ragadta meg a tekintetem. Hihetetlen, hogy 2003-ban az interneten olvasok róla, de hát ez azt jelenti, másban is megmaradt a cucc, mint egy fontos momentum a hazai képregénykiadás történetében.

Majdnem, mint a "fiatalság megrontása" az USÁban - ha tudjátok, miről beszélek.(Uh! :-) )

No, folytatom a fórum olvasását. Bocs, kissé OFF voltam, de nagyon felb@szott idegileg.

Előzmény: wice (99)
zoli79 Creative Commons License 2003.12.16 0 0 362
OK, megteszem, ha nem leszek lusta és megkeresem. :)

Esetleg valaki tudna segíteni: Valahonnan le lehet tölteni (vagy léteznek-e egyáltalán) az X-Men legelső számai magyarul? Az első kettőt megtaláltam a kepregeny.net-en, de ennyi. Tudtok másról? Kicsit el vagyok veszve még a netes képregény világban.

Előzmény: Nitro1 (361)
Nitro1 Creative Commons License 2003.12.15 0 0 361
Ha lehetek arcátlan (és mellesleg lusta), akkor nézz el az x-fanzine fórumába és nézz vissza jó néhány hozzászólást, ott találhatsz néhány tippet. 8-)
Előzmény: zoli79 (360)
zoli79 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 360
Hát kísérletet teszek a téma felélesztésére:
Tud valaki hús-vér előképeket X-men képregényalakoknak, vagy esetleg más képregények alakjainak? Gondolok arra, hogy nem lennék meglepve, ha pl. Siouxsie lenne Calisto előképe...
A Walt D. féle Aladint Mc Hammerről mintázták - llegalábbis a mozgását.
Elmindreda Creative Commons License 2003.11.16 0 0 359
X-Men:Evolution rajongóknak figyelem! kötelező aláírni!!!!! http://www.petitiononline.com/71395562/petition.html
Előzmény: Nitro1 (358)
Nitro1 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 358
És ha valakit még ennél is jobban érdekel Herkules, meg az Angyalok, az én oldalamon is lehet majd idővel olvasni róluk a Vérkötelék című X-Men/Bosszú Angyalai crossoverben, ami a Rejtélyes X-Men 307. száma körül fog sorra következni.
Előzmény: Farek4u (357)
Farek4u Creative Commons License 2003.10.31 0 0 357
Hali!

Védelmére kell kelnem a Bosszú Angyalainak, már csak azért is, mert én az Ő füzetüket gyűjtöm. Szerintem az nagyon korrekt sztori volt és egyébként is, meg vagyok elégedve velük. Egy történetből még nem szabad komoly következtetést levonni fiúk! Egyébként Herkules nem halt meg, csak kómába esett, ahonnan Zeusz megbízására Hermész elvitte haza az Olümposzra és megpróbálták meggyógyítani. Mivel sérült egy kicsit az agya, ezért összevissza motyogott és Zeusz azt hitte, hogy az Angyalok tették ezt vele. Ezért a többi istennel elhozatta, majd a Hádészba vetette őket. Végül persze minden kiderült és jóra fordult, de lényeg, hogy Herkules felépült és azóta is hűen szolgál. Aki még véglegesen meghalt, az pl. Gwen Stacy, akinek csak különböző klónjai tűntek fel eddig. Ja és Harry Osborn. És akik véglegesen meghaltak azok azok, akiket az Alvilág Ostora (legalábbis az egyik) megölt valahol ha jól tudom Új-Mexikóban, a Névtelen Bár-ban. Egyébként ezt az egyik Pókemberben is említik, ahol szintán feltűnik az Ostor és a rádióban mondják, hogy megölt egy csomó bűnözőt pl. Megatakot, Forrasztót, stb.

Üdv,

Farek

zoli79 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 356
Ja, én is úgy emlékszem, hogy leadták - elég gyenge sztori volt. Mondjuk eleve gyengének találtam a bosszú angyalai féle cuccokat...
Előzmény: thing froM ANOther world (355)
thing froM ANOther world Creative Commons License 2003.10.30 0 0 355
herkules? talán itthon a marvel extrában (is leadták) meghal, nem tudok róla hogy feltámadna...
Előzmény: matrixhv (352)
zoli79 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 354
Na meg az utcai suhanc, aki lelőtte...
hagen Creative Commons License 2003.10.30 0 0 353
Véglegesen?

Ugyan már... :)
Talán Peter Parker Ben bácsija az egyetlen, aki még nem tért vissza a halálból.. :)

Helló!

matrixhv Creative Commons License 2003.10.30 0 0 352
Helló!

Rozsomák karmain már én is gondolkodtam. Lehet, hogy egy sínrendszer "tok" van neki beépítve? Mint pl. a kard és a kardhüvely? HA mégsem, akkor visszahúzáskor nemcsak a kézfejét vágja meg, hanem a húst is a kezében. Ha így van, akkor valószínüleg a másik vége is éles.

Magneto hogyan halt meg és mikor?

Milyen Marvel karaktrerek haltak meg véglegesen?

Helló!

thing froM ANOther world Creative Commons License 2003.10.29 0 0 351
érdeklődj a KÉPREGÉNY.NET fórumán, hátha sikerrel jársz!
Előzmény: zoli79 (345)
morte Creative Commons License 2003.10.29 0 0 350
Illetve, ha a kézhátból ugranak is elő, akkor is a pengék alsó része a bütykök közéig érne.
morte Creative Commons License 2003.10.29 0 0 349
Én a penge alakjára gondoltam elsősorban, de ha a valósághűséget nézzük, akkor a kézhátból NEM tud kijönni, mert ahhoz a pengék túl szélesek ill. a kéz túl keskeny. A kézhátból csak akkor képesek kijönni, akkor férnek el, ha olyanok, mint vmi kis görbe nyársok és nem pengék.
Szóval, ha ilyenek:

De ezek szerintem borzasztóak.

Előzmény: fmsahs2 (348)
fmsahs2 Creative Commons License 2003.10.29 0 0 348
Sztem meg pont bénábban néz ki mintha a kézhátából jönne elő, mint rendesen szokott. Úgy néz ki, mint ahogy a 2 filmben néha nagyon látszik, hogy a fémdarabokat csak úgy odaszoritja az ujjai közé, na ez is úgy tűnik.
Pont valamelyik nap jutott eszembe, hogy az rendben van hogy az adamantium törhetetlen, és hogy Rozsi iszonyat erővel tud odacsapni, de nem tudom hogy kellene a karmainak rögzitve lenni (akár csontból van a váza, akár adamantiumból) hogy ilyenkor ne szakadjon ki ánblokk az alkarjából
Előzmény: morte (347)
morte Creative Commons License 2003.10.28 0 0 347
Szerintem ezek végre olyan karmok, ahogy azoknak ki illik néznie.
Előzmény: morte (346)
morte Creative Commons License 2003.10.28 0 0 346
zoli79 Creative Commons License 2003.10.28 0 0 345
Underground alatt "nem hivatalosat" értek. Vagyis hasonlóan a fanzineokhoz nem hírlapárusoknál kapható, hanem megrendelésre és különböző kisebb boltokban. Hobbiból, szeretetből csinálják, nem a megélhetés miatt. Low budget.

Totál magyar készítésűre lennék kiváncsi elsősorban. De, ha van színvonalas külföldi is, az is.

Azért vetettem ezt fel, mert rengetegen vannak, akiket érdekel a képregény rajzolás, a képregények általában és nem hiszem, hogy ne lenne egy pár, aki csinálna is valami eredetit. Annyi téma lenne itthon. Vannak haverjaim, akik csinálnak sikeres fanzinet, miért ne lehetne képregényt is?

Előzmény: thing froM ANOther world (344)
thing froM ANOther world Creative Commons License 2003.10.28 0 0 344
kérdés, hogy mit értesz underground alatt?
totál magyar készítésüt? (nincs)
vagy csak magyarítottat? (van) :)
Előzmény: zoli79 (343)
zoli79 Creative Commons License 2003.10.27 0 0 343
Hát igen, nem vagyok elég lelkes...

Más: Tud valaki színvonalas magyar underground (gondolom csak ilyen formában lehetséges...) képregényről? Kéne, hogy legyen!

Előzmény: thing froM ANOther world (335)
Nitro1 Creative Commons License 2003.10.27 0 0 342
Excalibur: bonyolódik a dolog: az egész úgy volt, hogy akkoriban halottnak hitték az ikszeket, mindenki láthatta őket meghalni a tv-ben. Amikor később kiderült, hogy nem azok, akkor az Excalibur már annyira össze volt rázódva és annyi kalandon mentek át együtt, hogy eszükben sem volt visszamenni az X-Menhez. Ekkoriban úgy emlékszem Rachel már nem is volt tagja a csapatnak, mert a jövőben rekedt. Ha Árnyékot akarod látni(aki mellesleg az Excalibur vezetője), akkor a soron következő (300.) számban találkozhatsz vele, amikor egy sztori erejéig csatlakozik a csapathoz.
Előzmény: fmsahs2 (339)
Valodi Broafka Creative Commons License 2003.10.26 0 0 341
A mélyenszántás igény nélkül:
Akkoriban Madelyne Scottban, Alex pedig Lornában csalódott, ez, és talán az akkor már megmutatkozó Inferno-hatások hajtották őket egymás karjaiba.
Előzmény: fmsahs2 (339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!