Keresés

Részletes keresés

nisnis Creative Commons License 2005.10.03 0 0 70
Még pár hónap és az ingyen luxus társasutak szezonja elkezdődik!!
Előzmény: mrcashman (-)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.16 0 0 69
Az új-zélandi miniszterelnök asszony fizetését 222.000 dollárra emelték fel. (Ezzel nem lesz éppen multimilliomos, de szépen tud félre tenni belőle a szűkebb időkre.) Lehet, hogy a kisgazdák ellátták egyéb tanácsokkal is...?
Zalancelot Creative Commons License 2000.11.15 0 0 68
Itt valami orbitális tévedés áll fenn!
Jónéhány Megyei FM Hivatalvezető vérig lehet sértve, hogy itt lekisgazdázzák. Lehet hogy vajaskenyértúra volt, de azt le kell szögezni, nem csak kisgazdák voltak a különitmény tagjai.
Összeesküvő Creative Commons License 2000.11.15 0 0 67
Miért lenne kirúgva? Mikor láttál Te összefüggést az alábbi szavak között: szakmai, racionális, tisztességes, őszinte, önzetlen, értelmes, kisgazda? Fogas kérdés, mi?
Előzmény: jacksonhole (66)
jacksonhole Creative Commons License 2000.11.14 0 0 66
"A tárca közleménye szerint a kéthetes út
szakmai volt, amelyet bizonyít, hogy a szakmai főosztályvezető javasolta azt.."
Na, akkor az ki lesz rúgva. (Gondolom már ki is akarták rúgni, ezért íratták vele alá a javaslatot.)
(Amennyiben vannak még ott szakmai főosztályok és vezetők.)
Előzmény: Törölt nick (57)
Torgyánjózsi Creative Commons License 2000.11.14 0 0 65
Józsi vagyok, tuggyátok bort, búzát, békességet, ja és a kormány mondjon le!!
badcard Creative Commons License 2000.11.14 0 0 63
idézojel :)
Előzmény: Törölt nick (61)
Kagakusha Creative Commons License 2000.11.14 0 0 62
Lehet, hogy hasmenést kellett volna írni ? :-)
Előzmény: Törölt nick (61)
badcard Creative Commons License 2000.11.14 0 0 60
Helyesen: "észjárásra"
Előzmény: Törölt nick (59)
shAdow Creative Commons License 2000.11.14 0 0 56
Lehet hogy van valami Osszeeskuvo irasaban, de akkor is lejarattak magukat a kisgazdak a telefonos TV riporttal. legkozelebb nem megyek szavazni, mert nem ismerek egyetlen szavahiheto politikust sem. majd az lesz, mint Amerikaban, ott is leszarjak az emberek a politikat.

ez az egesz egy nagy tragyadomb tele penzehes korrupt szarturoval.

ez ma az emberek velemenye. Pápá torgyan papa!

M_Árpi Creative Commons License 2000.11.14 0 0 55
Nem kell félni. Legalábbis én még nem nagyon láttam értelmesebbjét.
Előzmény: badcard (54)
badcard Creative Commons License 2000.11.14 0 0 54
persze az "értelmesebbje"
Jó vicc...
Előzmény: Összeesküvő (53)
Összeesküvő Creative Commons License 2000.11.14 0 0 53
Bár a beszélgetés elterelődött az eredeti témától, én azért szeretném kiegészíteni a Pixy által felvázolt képet. Szerintem alapvetően 4 típusú kisgazdi szavazót kell megkülönböztetnünk. Az értelmesebbje a fideszre fog szavazni, mert rájön, hogy nekik lesz szerepük a politikai életben 2002 után is. Az ostoba, véresszájú agyatlanok a MIÉP-re, me' aok maj jó betesznek a zEU-nak, jó seggberugdalják a büdös zsidrákokat, nu mög jó haza kűdik a vérp*csa Ingyába a k*rva cigányokat - ennek "hála" lesz másfél év múlva 10-12% MIÉP-ünk (az lesz aztán Európa!). Az naív, szerencsétlen, nem véresszájú rész leszavaz az MSZP-re, mert bedől a szociális demagógiának, a maradék pedig továbbra is kitart az FKGP mellett, de nem biztos, hogy elegen lesznek akár csak egy szűkös kis 5%-ra. Ez elvezet minket egy másik topichoz, vagyis hogy miért fog a jobboldal győzni 2002-ben.
Előzmény: Törölt nick (13)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 52
Természetesen a madarakról beszélek!
Előzmény: M_Árpi (51)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 51
Az új-zélandiak megismerhetők a dialektusukról, ami nem csupán kiejtésbeli, hanem szókészletbeli eltéréseket is jelent.

Egyesek szerint a szaguk alapján is megkülönböztethetők, mert nem tudják lemosni a birka szagát. De ezek csak rosszindulatú pletykák.

Meg kellene kérdezni a legilletéskebbeket, a független kisgazda különítmény tagjait.

Előzmény: Triste (50)
Triste Creative Commons License 2000.11.13 0 0 50
Miután ránézésre senkiről sem dönthető el, hogy új-zélandi ember (Kiwi), ezért kizárásos alapon - hiszen a kiwi nevű gyümölcsnek nincs látószerve - a kiwi nevű madár utazhatott a számára annyira idegen földalattin. Talált?:-)
Előzmény: M_Árpi (48)
badcard Creative Commons License 2000.11.13 0 0 49
Árpi !
Inkább gyorsan hagyd ezt abba, amíg lehet plíííz.
:)
Előzmény: M_Árpi (48)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 48
Ahogy te se hívod magad hunnak, ők se hívják magunkat kiwinek.

Képzeld el a következő beszélgetést a londoni metróban: Nézd már ezt a kiwit, mit bénázik, nem látott még földalattit!

Rejtvény: itt vajon a madárra, gyümölcsre vagy az új-zélandira gondolnak?

Előzmény: Triste (47)
Triste Creative Commons License 2000.11.13 0 0 47
És egy új -zélandi ember, ha beszélget valakivel, azonnal tudja a kiwi szó hallatán, hogy most egy honfitársáról, egy madárról avagy egy gyümölcsről van szó?? Angolosok help, plizzzz!:-)
Előzmény: M_Árpi (46)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 46
Ha már ennyit okoskodunk, akkor már legyünk pontosak: az új-zélandiakat úgy nevezik, hogy "Kiwi", a madarat meg úgy, hogy "kiwi".
Előzmény: badcard (45)
badcard Creative Commons License 2000.11.13 0 0 45
Let there be light!
Hát nem egészen így van. Ugyanis az angolban a kiwi az új-zélandiakat jelöli

Igen és pont a madár miatt.

Előzmény: hamba (43)
M_Árpi Creative Commons License 2000.11.09 0 0 44
Angol szakfordítóként tisztában vagyok azzal, amit mondasz.. A manus azonban a kiwi ültetvények megtekintéséről beszélt. Helyénvaló volt tehát a helyesbítés.

Uff-uff.

Előzmény: hamba (43)
hamba Creative Commons License 2000.11.09 0 0 43
Egy kis offtopic:
> kiwi ültetvény
Az a kiwi madár.

Hát nem egészen így van. Ugyanis az angolban a kiwi az új-zélandiakat jelöli. Mint a jenki az amcsikat, a kraut a németeket stb. A gyümölcs kiwi szerintem nem terem meg Új-Zélandon, de ehhez nem értek.
Ontopic.
Gyerekek, irigyek vagyunk, ki ne szeretne messzi országokba utazni ingyen? Hát ők megcsinálták! Ki ne szeretne nagy házat, focicsapatot, feszített tükrű 50m medencét? Ők ezt is elérték! Kövesd a kisgazda utat!
David, aki nagy gazda.

Előzmény: M_Árpi (35)
hamba Creative Commons License 2000.11.09 0 0 42
Hali,
Itt felvetődött, hogy miért nem kért a tv2 engedélyt. Valszeg nem úgy történt, hogy felhívta őket a riporter, hogy gipsz jakab vagyok, kiváncsi vagyok, mi van magukkal. Ha láttad, tudod, hogy előtte bemutatkozott meg minden. a kisgazda csávó volt a kretén...
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 41
Na persze :-)
Előzmény: bunyec (40)
bunyec Creative Commons License 2000.11.06 0 0 40

Állítólag ez a 25-fős kommandó a szálláscsináló és a többi párttárs elnököstül megy utánuk gyarmatosítani/letelepedni. A villaépítés csak elterelő művelet.

Majd a sárgadinnyés magyar-japán légihidat kiépítő MIG-eket eltérítve akarnak lefarolni. De most leleplezték őket.

Azé csak mennyenek (vagy monnyanak lefele).

bu.

PECSKEKE Creative Commons License 2000.11.06 0 0 39
SZiasztok!

Koszi Inside1 !!!!!!

inside1 Creative Commons License 2000.11.06 0 0 38
Pecskeke!
http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/fkgp/
Nagyon jó!
Előzmény: PECSKEKE (37)
PECSKEKE Creative Commons License 2000.11.06 0 0 37
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy melyik oldalra tette fel a TV2 a kisgazda uj-zelandi telefonbeszelgetest?????

pecskeke

Horus Creative Commons License 2000.11.06 0 0 36
Rékerestem a .NZ agricultural farm model dologra. Csekély 450 találatot kaptam. Ha nem csak a poróképeket nézegették volna, nem is kellett volna elutazni. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!