Keresés

Részletes keresés

Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.02 0 0 19
Szerintem is a negyediken, bár az olasz egy kicsit mostanság kilóg a trióból.
Előzmény: huszabi (17)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 18
termeszetesen amire reagaltal!!!
Előzmény: huszabi (17)
huszabi Creative Commons License 2001.09.02 0 0 17
Most én voltam túl elfogult és nevetséges, vagy amire reagáltam ?

Szerintem egyébként jelenleg a spanyol-angol-olasz trió mögött 4. a német bajnokság.

A miénk pedig kb. a 30. lehet.

Előzmény: Mighty Mike (15)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.02 0 0 16
A Schalke és a Dortmund eredénye óta már sok minden megváltozott.
Az UEFA Kupában pedig jóval könnyebb menetelni.
De azért azt se mondom, hogy rossz a német bajnokság, csak nagyon messze van az elitligáktól.

Igen azt gondoltam, hogy valamilyen éves összesítésben számolják ki az induló csapatokat, csak nem tudtam milyenben. Az külön öröm számomra,
hogy jövőre 4 angol indul.

Előzmény: huszabi (14)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.02 0 0 15
huszabi,

azert ez mart nekem is vicces volt:) lehet elfogultnak lenni, de azert ennyire nem:)

Előzmény: huszabi (14)
huszabi Creative Commons License 2001.09.02 0 0 14
Ne legyetek már ennyire elfogultak, mert ez már nevetséges.

"A mai Bundesligában egyetlen erős csapat van: a Bayern. A többi erejéről simán fogalmat alkothat, aki megnéz egy Bliga-összefoglalót. Nagy különbség a Borsodi Ligával szemben: sokkal több a néző. Most még."

Ugye ezt nem gondolod komolyan?

Dortmund-BL győzelem
Schalke-UEFA kupa győzelem
Bayern-2 BL döntő, ebből 1 győzelem
De még a gyengébb 'Lautern is elődöntős volt tavaly az UEFA kupában.

"Tavaly a Bayern kívételével mind kiesett az első körben."

Választ lásd fent. Még a szar Stuttgart is bejutott a 8 közé.

"Nem is értem, hogy a német bajnokságból miért négyen indulnak a BL-be, míg az angolból csak hárman."

Azért mert ahol ezt eldöntik, ott a számok döntenek és az eredmények 5 évre visszamenőleg.Jövőre egyébként már megfordul a helyzet az angol klubok javára.

Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.02 0 0 13
Szerintem az egyetlen erős csapat a Bundesligaban a Bayern. A többieket csak meg kell nézni nemzetközi szinten. Tavaly a Bayern kívételével mind kiesett az első körben.
Nem is értem, hogy a német bajnokságból miért négyen indulnak a BL-be, míg az angolból csak hárman.
És szerintem is inkább a Bundesliga süllyedt le a magyar játékosok szintjére.
Most lehet azt mondani, hogy a magyarok csak a kiscsapatokban játszanak.
De mikor kerülne be egy magyar mondjuk egy Leicester Citybe vagy egy Bolognaba meghatározó játékosként? Mert ugye ezek is csak kiscsapatok a hazájuk bajnokságában.
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.09.02 0 0 12
Na, azért álljunk meg egy baráti pillanatra! Nézük már meg, hogy milyen csapatokban fociznak(ill. inkább nem fociznak) az aranylábú magyar gyerekek.
Sebők, Mátyus, Miriuta - egy szar kiscsapat, Cottbus, akiknek egyelőre kijön a lépés.

Lisztes - Werder Bremen. Zéró, nulla, nem focizik egy percet sem, értékelhetetlen. 25 éves korára "beérett".

Király, Dárdai - Herta. Király stabil kezdő, de ő kapus, ezért más szemszögből kell nézni. Dárdai nem játszik, nem is csodálom...

Ennyit arról, hogy milyen kurvaerős a Bundesliga légiónk!

Magával a Bundesligával semmi baj nincs, rengeteg lengyel és cseh focista játszik ott, akik tényleg játszanak, meg is lehet nézni, hogy hol tartanak ők(ok, most a cseheket rendesen leverték a gejzírföldön).
Shalke, Dortmund, Leverkusen nem erős? Hát, szerintem azok.

Előzmény: Törölt nick (10)
misimacko Creative Commons License 2001.09.01 0 0 11
De ott nem is játszik magyar labdabűvész.
Előzmény: Törölt nick (10)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.09.01 0 0 9
hát igen a németek 5:1-re égnek otthon az angolok ellen, mi idegenben csak 3:1-re kaptunk ki, nemhogy felnőttük, de már le is hagytuk őket...

Előzmény: misimacko (7)
redtrain Creative Commons License 2001.09.01 0 0 8
Hát igen!

Mindkét csapat (MI és a németek is)fantasztikus
volt a mai VB-selejtezőkön.

Előzmény: szaki2 (5)
misimacko Creative Commons License 2001.09.01 0 0 7
Látszik az eredményen is.
Tempo007 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 6
Én egyetértek a topic-gazdával.Szerintem,az nem jelent rosszat,ha egy csapatban egy Lisztes-kariberű játékos a meghatározó.És különben is;Lisztes Balakov nélkül nem lenne ilyen jó,ők ketten nagyon jól megértik egymást.Én is kíváncsi vagyok a Bayernre,főleg az ügyeik után....
szaki2 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 5
De a nemeteknek azer eleg jol megy. A kinos EB utan ok is feljovobeen vannak. De kivancsi vagyok nagyon, hogy micsinal a bajern a BLben.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.17 0 0 4
szaki2!

Sajnos, csatlakoznom kell Keano véleményéhez. Nagyon úgy tűnik, hogy nem a magyarok nőttek fel a B.liga szintjéhez, hanem a B.liga süllyedt olyan mélyre, hogy pl. a Stuttgartban , a Herthában magyar játékos tölt be meghatározó szerepet. Ez nem azt jelenti, hogy nem örülök a sikereiknek (minden héten bámulom a ran-t, hogy mi történt velük), csak azt, hogy ettől még nem kell "elszállni": majd ha a spanyol, olasz vagy az angol bajnokságba törnek be a mieink, akkor lehetünk elégedettek.

Hajrá Fradi!
Hajrá MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Törölt nick (3)
Mr_Drunken Creative Commons License 2000.10.17 0 0 2
Ebből az egy eredményből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni.
Előzmény: szaki2 (-)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1
Eredmeny a sok kozul. Lisztes nelkul pl. a stuttgart a kiesok kozott lenne.
Előzmény: rosbi (0)
rosbi Creative Commons License 2000.10.17 0 0 0
hát ez a baj, szaki: csak EGY eredmény... (ettől függetlenül azt mondom, hogy lassan a legjobb magyar csapat a Cottbus!)
Előzmény: szaki2 (-)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.17 0 0 topiknyitó
Csak egy eredmeny: COTTBUS-bajern 1-0, golszerzo: Sebok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!