Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.12 0 0 11
(Caps Lock off)
Előzmény: TRIXI (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.12 0 0 10
Valami istenverése ez a majom! Tényleg ennyi pénze van, hogy heti három estét meg tud venni az ATV-től? A butaságnak és arroganciának ilyen párosítása tényleg ritkaság!
Előzmény: TRIXI (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 9
A politikai fórumon vagy egy topic, Juszt rehabilitációja néven. Odairogat Juszt is.Naponta egyszer-kétszer előfordul ott.
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2000.10.14 0 0 8
Ja igazad van. Lehet hogy nekünk is el kellene menni oda a nagy szájba és megmondani hogy a Takács tanár úr egy állat mert két hónapja csak ifa fülkéket csiszoltat meg kromofágoztat velünk és nyeljük a port ezerrel és ez már sok. És akkor az újságírók meg a politológusok velünk is foglalkoznának egy kicsit és lehet hogy én is politológus és újságíró leszek egyszerre.
Előzmény: Törölt nick (6)
TRIXI Creative Commons License 2000.10.14 0 0 7
A KIRÁLY TV LETILTTOTA A MÚSORVEZETÖT LECSUKATTA
DE JÓ NEKI
TRIXI
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.14 0 0 6
az tény, hogy sokakon jól lehetett derülni. de akkor még kíváncsi volt valaki az emberek véleményére. újságíróknak és politikusoknak a vitája már-már unalmas. igenis adjanak teret annak, hogy a hétköznapi ember is megmondja a magáét! ez lenne az igazi. és akkor majd újra elpirulnak a politikus bácsik is. :)
Előzmény: millivanilicsillibilli (5)
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2000.10.14 0 0 5
Na mondom én. Én még elég kicsi voltam de a papám mindig sokat nevetett a műsoron hogy mennyi marha van aki odaálla a kamera elé és nevetségessé teszi magát és az egész ügyön csak a műsorvezető jár jól senki más.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.14 0 0 4
aham.
Előzmény: millivanilicsillibilli (3)
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2000.10.14 0 0 3
Nem a Juszt az a dagadt ipse, akinek volt az a rendőrös műsora és az ahol midenki mondhatta a magáét?
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.14 0 0 2
helyes!
Előzmény: TRIXI (1)
TRIXI Creative Commons License 2000.10.14 0 0 1
JUSZT LÁSZLO UJRA TV-BEN
ATV-N ÉLÖ MÜSOR HÉTFŐ,KEDD,SZERDA ESTE
nickwarren Creative Commons License 2000.10.14 0 0 0
király a topic

egy szép kerek lufi, bár ezúttal bízom benne, hgoy nem durran ki

Előzmény: TRIXI (-)
TRIXI Creative Commons License 2000.10.14 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!