Keresés

Részletes keresés

hWindy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 17
Sziasztok!

En egy kicsit mashonnan es meglehet strange modon kozelitenem meg:

Szerintem akkor megcsalas ha szemelyed miatt csalnak meg. - ertsd: keves vagy. (Akar az agyban, akar partnerkent).

DE:
Egyre tobb esetben latom azt, hogy sokakat a sajat lelki problemai hajszolnak bele egy-egy kilengesbe, avagy az orokos nozesbe/pasizasba. Pl. mert orokos megerositesre van szukseguk - sajat magunkban bizonytalanok. De egyeb okok is lehetnek.
Ez az o problemajuk s nem a tied (enyem:).
Ezzel egyutt persze nem biztos, hogy el lehet viselni a tudatot - ez nagyban fugg attol mennyire szereted es mennyire erted meg a masikat.

Vagy gondolok itt pl. egy ferj esetere akinek letszukseglet a "vadaszat", az az endorfin tobblet, ami ezzel az allapottal egyutt jar. (Akar egy dohanyosnak a cigije.)

Szoval nyugodtan hurrogjatok le, ez bennem sem tisztult meg le... De erdekelne mit gondoltok.

leha Creative Commons License 2000.10.20 0 0 16
eszondom én es!
ReRack Creative Commons License 2000.10.20 0 0 15
A megcsalás szerintem érzelmi és nem fizikai kategória. Illetve felmerül a kérdés: Ha a párom nélkül elmegyek egy buliba, és másokkal táncolok, esetleg pusztán a tánc jellegéből adódóan összebújok valakivel, vagy ilyesmi, akkor az nem megcsalás valahol?? Biztos vagyok benne, hogy legtöbben azt mondanátok, hogy nem! Pedig lehet, hogy sokkal több érzelmi emóciót kelt, vagy legalább is nem kevesebbet mint egy hirtelen adódott, a pillanat erejének engedelmeskedő ágyba bújás! Azt gondolom, hogy a hagyományos sémáktól el kellene szakadni. volt kefélés? Akkor megcsalás! Nem volt? Esetleg csak csók volt? Nincs ilyen határ, higyjétek el! Szeretni kell a párunkat, akkor mindez nem számít. Ha nem szeretjük már, akkor viszont kár megcsalásról elmélkedni, teljesen mindegy!!


szita Creative Commons License 2000.10.20 0 0 14
Irány Kiskegyed.hu! A chat tök jó, lehet kérdezni az egyik újságírótól.
leha Creative Commons License 2000.10.20 0 0 13
pro primo előszr: a leha, az nem leva, hanem leha
pro primo másoccor: fickó vagyok
pro primo harmaccor: azt elfelejtettem mondani, hogy ha a másik megtudja, az már más tészta ...

én csak azt tudom, hogy voltam már nagyon szerelmes és akkor mekktörtént, hogy félrekurváztam (lehet, hogy az egéssel csak magamat akarom igazolni : )), dea lányt továbbra is nagyon szerettem. ugyanekkor nem tudtam volna elképzelni, hogy elmegyek pl dizsibe néhány ismerős lánnyal és "csak" megcsókolom valamelyiket. annak lett volna érzelmi töltete, ennek nem volt. persze 1értelmű volt számomra, hogy soha nem mondom el a lánynak
nem tartottam komolyabb félrelépésnek, mint egy maszturbálást (csak drágábbnak, meg szarabbnak, de egyszer minden úri huncutságot ki kell próbáni : ))

gap176 Creative Commons License 2000.10.19 0 0 12
A megcsalás az, ha az illető egyértelműen félrelép. Tehát megteszi: testi kapcsolat - nem a puszi-, akár már a csók is az. Szerintem. Hogy az ember időnként másról is fantáziálgat, megesik, főleg hosszabb távú kapcsolatnál. Azért úgy a 4. vagy 5. évtől kezdve ez szerintem normális, attól még nagyon szerethetem a páromat.
kecsegem Creative Commons License 2000.10.17 0 0 11
Sziasztok!
Természetesen a megcsalás életkor függő. Fiatalon az ember el sem tudja képzelni, hogy az imádott mással is.... Ha jó a kapcsolat akkor neki sem jut rá energiája.
Aztán késöbb egy kissé ritkul a tempó. Hall ezt azt amazt, amit a kapcsolatában nem mindig kap meg. Neveltetés, tabuk, stb.
Keresni kezdi a lehetőséget, persze nem mondja el, így nem fáj senkinek. Diszkréten kell csinálni. Új életet kezdeni nem könnyű!
Úgy hallottam, hogy a csoki is hasonló gyönyörközpontot aktivál mint a szex. Csak hizlal. Ha csokit eszünk sutyiban, az mégsem megcsalás!
Szerintetek?
csokko Creative Commons License 2000.10.17 0 0 10
leha!
(bocs de nem nyomoztam utánna a nemednek, :) felteszem hogy hölgy, ha nem akkor transzformáld! :) )

lefordítom amit mondtál:
mi esne neked jobban???
1.) ha a barátod elmesélné hogy valakit nagyon megkívánt, de mégsem történt semmi
vagy:
2.) ha a barátod megcsalna és elmeséné hogy valakivel szeretkezett, de nem történt több egy fizikai érintkezésnél.

??? :-o

csokko Creative Commons License 2000.10.17 0 0 9
Nyomkereső:
teljes mértékben igaz.

A többi pedig szubjektív VÉLEMÉNY.

csokko.

Előzmény: Nyomkereső (7)
Bazsalikom Creative Commons License 2000.10.16 0 0 8
Hahó!

Nyomkereső: nagyon matematikaiul fogalmaztál, de szerintem találó!
Viszont nagyon nem értek egyet leva-val!!! A félrekefélés nem megcsalás?! Milyen lehet már megtudni, hogy a páromnak valaki "berakja", vagy ő "rakja be" valakinek?! Az gyakorlatilag egyet jelent egy elválással, akármennyire szeretem is az illetőt! Azért azt tisztázzuk előre, és azért tisztázzuk előre, hogy ne legyen félreértés: az hogy "járunk", az azt jelenti, hogy csak te és én! Ha valami gáz van, akkor beszéljük meg. Pláne az milyen gáz, amikor valaki gyűrűvel a kezén csinálja ezt! Fúj! Még az ellenségemnek sem kívánom ezt!
Kibuktam! Felháborító!
Há!, még csak az kéne! Méghogy nem több egy maszturbálásnál! Hö!
Ne haragúdj leva, de nem értünk egyet.

Bazsalikom

Nyomkereső Creative Commons License 2000.10.13 0 0 7
Szerintem megcsalás az, amit ha tudna a megcsalt fél, megcsalásnak érezne.
Curieux Creative Commons License 2000.10.13 0 0 6

szvsz az ember, ha megcsal valakit, azt a legritkább esetben ismeri el, hogy ha ezt vele tennék, akkor neki kurva szarul esne.

Jó példa erre az egyik lányhaverom. Gűyakran meséli, hogy csalta meg az általa egyébként szeretett barátját, ilyenkor jót röhögünk a dolgon, de azért ha velem ezt megtenné a barátnőm, igencsak ideges lennék. De ez a lány is elismeri, hogy nagyonr rosszul esne neki, ha a barátja megcsalná.

Szpiridula Creative Commons License 2000.10.13 0 0 5
Szeretjük áltatni magunkat...Tologatni a határokat, ez még nem megcsalás, ez még mindíg nem,tán még ez se...Megcsalás az, amikor mással is el tudod képzelni azt, amit eladdig csak az egyetlen kedveseddel tudtál. Az egészet, vagy egy részét, mindegy. Aztán már csak fokozatok vannak: csak fantáziálsz róla, nyitottá válsz az esetleges alanyokra, belemész helyzetekbe, amelyek persze még "ártatlanok",de...vagy belemész testileg, lelkileg. Ám felvetődik egy másik kérdés: jogod van-e hozzá? S, ha úgy érzed, hogy igen, adod-e ezt a jogot annak is, akit éppen csalsz, vagy csalni készülsz? Elviselnéd-e tőle, amit vele éppen teszel, vagy tenni készülsz?
Master Szaki Creative Commons License 2000.10.13 0 0 4
Maximálisan 1-et értek.
Előzmény: beluking (0)
leha Creative Commons License 2000.10.13 0 0 3
szerintem megcsalás, ha nem történik semmi, de szeretnéd (nem a történést, hanem az illetőt). tehát egy másik személyhez vonzódsz. ez előbb-utóbb úgyis bukta lesz, mert a viselkedéseden meglátszik.

nem tartom nagy problémának viszont a félrekefélést, ha azt csak a testnedvek generálják. adott esetben lehet, hogy nem több egy maszturbálásnál (valahogy mégsem érzek késztetést : ))

Bazsalikom Creative Commons License 2000.10.13 0 0 2
Kedves Princess!

Nem volt még ebben pár topic? Lehet, hogyha azokat elolvasod, akkor megismered más véleményét, és nem kell kétszer leírni mindenkinek. Az enyém pl ez:
Régi ismerősnek, barátnak/bartátnőnek lehet puszit adni. Fantáziálni, álmodozni is lehet (hogy is tudnád visszafogni?!), de csak "név nélkül", értsd nem konkrét személyről. Nézelődni lehet, de csak mint a múzeumban (mindent a szemnek, semmit a kéznek).

Üdv: Bazsalikom

beluking Creative Commons License 2000.10.12 0 0 0
Attó, hogy semmibe (0) vesznek !
Előzmény: Princess (-)
Princess Creative Commons License 2000.10.12 0 0 topiknyitó
Tisztelt Forumtagok!
Annyiszor olvastam mar a magcsalasrol es elgondolkodtam, hogy kinek mi a velemenye errol a temarol. Kivel, mikor, hogyan, mit, hol, hanyszor, stb.? Hol van a hatar vagy vajon van-e hatar? Netan eleg annyi, hogy egy harmadik fel fele iranyul a gondolat?
P.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!