Keresés

Részletes keresés

FlashBack Creative Commons License 2001.10.17 0 0 73
HEUREKA!

Erkel utca RULZ! :)

6210:
V 05.27

Végre a kihangosítóval is normálisan működik:
van billentyűzárás! (és nem a "Szabadkezes" felirat láccik) :))

Na ennyi.
FB.

chicken Creative Commons License 2001.10.09 0 0 72
Ha a Rádayról mész (a Kálvin tér felől) balra kell fordulni az Erkel utcán, és az utca jobb oldalán lesz a NOKIA hátsó bejárata mellett. De biztos, h. megtaláljátok! (Kálvin tértől 5 perc)
Előzmény: hORK (70)
FlashBack Creative Commons License 2001.10.09 0 0 71

HI ALL!
Nahh asszem én is elviszem Nokiáékhoz szerencsétlen telómat.

Iszonyú amit most a kihangosítóban művel.
Egyszerűen nem zárja le a telefont ha kiveszem a tartóból, csak ha egyszer belépek a menübe és kilépek onnan "piros telefonnal".

Vagy olyan is volt már hogy úgy csinált mintha lezárná ("gombok lezárva" felirat kis kulcs a baloldalon) de ugyanúgy volt "Menü" és "Nevek" tehát farzsebbe be, gyorshívás beindul, néhányperc hallózás a másikoldalon ...stb.stb.

Remélem, SW upgrade után leszokik ezekről, mert ha nem hát én komolyan kidobom a tetőablakon 160-as sebességnél ... :)

FB.

hORK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 70
Huh, pontos címet nem tudok mondani sajnos. De az alapján amit leírtam, könnyű odatalálni! Én is a Köztelek u. 6-ot kaptam címként, namost a szervíz az ott levő nagy nokiás háztömb másik oldalán van, a Köztelekkel párhuzamos, következő utcában. Úgyhogy 2 perc séta és ott vagy.
Előzmény: igazi hős (69)
igazi hős Creative Commons License 2001.09.17 0 0 69
Pontos címet mondanál a Nokiahoz?
Előzmény: hORK (68)
hORK Creative Commons License 2001.09.14 0 0 68
Tsáo! Voltam nokiáéknál, és pikk pakk 5 perc alatt, ott helyben megcsinálták a sw updatet!
És persze ingyen. Úgyhogy hasonló porblémákkal érdemes hozzájuk fordulni. Valójában a szervízhez háztömb másik oldalánál, az Erkel utcából lehet eljutni.

A feltöltött sw verziója:
V 05.27 01-08-01 NPE-3 (c) NMP.

Változás talán annyi, hogy mintha gyorsabb lenne az Inbox megnyitása, mint a régivel.

Kérdés: meg tudná mondani vki, hogy miként kapcsolható ki/be az EFR/HFR mód? A neten keresgélve találtam kódokat (*4370# stb) de ezek egyike se müxött. Talán az új verzió miatt? Igazán beletehetnék ezt az opciót a telefonba is.

hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 67
Közben önállósítottam magam és meglátogattam a szervízt, de így hogy a gép nem westeles, csak pénzért csinálnák meg (meg nagyokat pislogott mikor mondtam hogy semmi bajom a telóval, "csak úgy", szeretném frissíteni :)

Épp nem volt nálam egy fillér se, de azt mondta, hogy a Nokiánál ezt ingyen megcsinálják, a Köztelek u. 6-nál (Ferenc körúti metrómegállótól Üllői úton a Kálvin tér felé, bal oldalra nyíló utcácska). Majd elnézek oda vmelyik nap.

Előzmény: igazi hős (66)
igazi hős Creative Commons License 2001.09.13 0 0 66
Közkívánatra:
Cím: 1117 Budapest, Budafoki út 103-107
Telefon: 9500-900, 1/265-9473
Nyitva: H-P:8:30-18:00, Sz:10:00-13:00
Termékskála: Teljes termékskála

Beállítások: elmegy bizony, és ez még a jobbik eset. Nekem a hanghívás címkéje megmaradt, de nem reagált rá, és lejátszás helyett kilépett: totál káosz. Update után le kell törölni az összes "hívóhangot" és újra felvenni. (Ezt utólag a szervízes is megerősítette, mondhatta volna előre is.) Még szerencse, hogy ilyen kevés van :-)

"Vajon ilyenkor is megcsinaljak ingyen?! :)"
Kollégámnak megcsinálták a software upate-et ingyen, garaniaidőn túl, garanciapapír nélkül is, elég volt hozzá egy Westeles szám, de ha nem ingyen van, akkor is csak 2eFt, ami persze pénzkidobás, ha nincs semmi baj az aktuális software-rel.

hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 65
Masik kerdes: soft update-nel elmennek a beallitasaim/telefonmemoriában levo kontaktok, ugye?
Előzmény: hORK (64)
hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 64
Ok, elmegyek oda és megcsinaltatom. Amugy a sim kartyam westeles (aranykartya), de a telefont nem toluk vettem, fuggetlen. Vajon ilyenkor is megcsinaljak ingyen?! :)

Legyszi mondd meg a hazszamot is a szervizhez, nem voltam meg a Budafoki uton! Thx

Előzmény: igazi hős (61)
hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 63
Ok, elmegyek oda és megcsináltatom. Amúgy a sim kártyám westeles (aranykártya), de a telefont nem t
Előzmény: igazi hős (61)
concretebush Creative Commons License 2001.09.13 0 0 62
Budafoki u. hany? Ott lakom ui. :)
-cb
Előzmény: igazi hős (61)
igazi hős Creative Commons License 2001.09.13 0 0 61
Verzió nálam: V 05.02 02-04-01 NPE-3 (c) NMP.
Szóval van újabb, mert már ez is elég régi, áprilisban update-eltem. Ha most vetted, hogy lehet ilyen régi software benne? Ilyen lassan fogynak a Westel (Pannon) készletei? Adják olcsóbban. Ha Westeles vagy (és pesti), akkor a Budafoki úti szervízben ingyen és gyorsan (fél nap) megcsinálják a softwar upate-et.
Előzmény: hORK (60)
hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 60
Köszi!

Namost ez azt írja, hogy V 04.36, 31-01-01

Tényleg jó volna tudni, hogy van-e újabb (gondolom igen), és érdemes-e felnyom(at)ni. Végső esetben bebattyogok a Nokiához majd valamikor... Ha találok valamit, megírom, persze.

Előzmény: igazi hős (59)
igazi hős Creative Commons License 2001.09.13 0 0 59
Verzió: *#0000#. Tudtommal csak kábelen keresztül lehet frissíteni.
Ha találsz ilyen listát, akkor velem is tudasd :-)
Előzmény: hORK (58)
hORK Creative Commons License 2001.09.13 0 0 58
Halihó, tegnap vettem egy új 6210-est. Nem mintha gondom lenne vele, csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogy hogyan lehet megtudni a rajta levő szoftver verzióját? Esetleg ezt otthon frissíteni infrával? (ha lehet, akkor honnan lehet letölteni a szoftvert? Esetleg az egyes szoftverek közti fejlesztések listáját online elérni?)

előre is kösz

concretebush Creative Commons License 2001.08.23 0 0 57
En mindenutt hasznalom (tengerparttol dzsungelig mindenutt jart velem), es eddig nem vettem eszre hogy poros lenne. A dologhoz hozza tartozik, h csereltek a kijelzojet meg ujkoraban, ugyhogy lehet hogy ez javitott a helyzeten..
-cb
igazi hős Creative Commons License 2001.08.22 0 0 56
Lehet, hogy én szerencsés vagyok, de az enyémen csak kívülről porosodik. Igaz irodában használom, de itt is van por elég :-(
Előzmény: FlashBack (54)
bocimobil Creative Commons License 2001.08.22 0 0 55
Nem csak a tiéd. Nekem is porosodik, sőt volt hogy bogár mászott bele :)) Kiráztam a lelkét a szemétjének! :))
Előzmény: FlashBack (54)
FlashBack Creative Commons License 2001.08.22 0 0 54
Felháborító hogy mennyire hamar porosodik a 6210-es a plexi alatt, nem?
Ez eddig nem volt szokás nokiáéknál. Vagy csak az enyém BUGos?
Tapasztalatok?

FB.

concretebush Creative Commons License 2001.08.12 0 0 53
Igen, tavaly november korul vettem (uj, foliazva), es azt hiszem hollandiabol szarmazik.
Geitenbeffer: az enyemen van holland szoftver :) angol, nemet, francia, holland, de mas nincs.. es raadasul osregi V3.01-es, 2000 aug 21 a datum benne, habar nekem tokeletesen mukodik.
nem tudja valaki a ferenciek terehez vagy a gellert terhez kozel hol cserelnek szoftvert? van a kalvin terhez kozel valami nokia markabolt, ott regebben csinaltak de ugy hallottam mar nem.
-cb
Geitenbeffer Creative Commons License 2001.08.11 0 0 52
Sziasztok

Nem tudjátok, honnan szerezhetnék holland nyelvű szoftvert?

Kösz

G.

igazi hős Creative Commons License 2001.08.11 0 0 51
concretebush,
ezek szerint már fél éve is már több mint egy éves volt a 6210-esed? Ejha. (Vagy más okból nem volt garis?)
Szerintem ez az árengedmény ha nem is nagy dolog, de azért korrekt. A haverom 7110-esén garanciaidőn túl is ingyen cseréltek szoftvert. (Még mindig nem értem, hogy miért veszti el a telefon a garanciát, ha nem ők cserélnek rajta szoftvert, igaz nem tudom mi mindent lehet egy új szoftverrel trükközni.) Nekem egy apró kontakthibát megcsináltak és (mivel nem kellett hozzá alkatrész) garanciapapírt sem kértek. Szóval eddig pozitív.
Előzmény: concretebush (50)
concretebush Creative Commons License 2001.08.10 0 0 50
En bevittem egy 6210-est javitasra a westel szervizbe, mondtak egy osszeget es mikor mondtam hogy westeles vagyok kertek telefonszamot meg talan titkos kodot (ebben nem vagyok 100% biztos mert fel eve tortent), es 10%-zal olcsobban adtak, ennyi a kedvezmeny

-cb

Előzmény: igazi hős (49)
igazi hős Creative Commons License 2001.08.08 0 0 49
Szerintem az számít, hogy kinél vetted. Ha meg nem servicelockos, akkor eleve csúnyábban néznek rád, de fizetős javításra mindenképpen átveszik. (Viszont amikor beviszed, akkor mindenképpen a Westeles legyen benne, hogy lássák benned a Westel ügyfelet :-)
Előzmény: Hacsek (48)
Hacsek Creative Commons License 2001.08.08 0 0 48
Én Westeles és Pannonos is vagyok...
Ha a megfelelő kártyát teszem bele, csak akkor segítenek???
Előzmény: igazi hős (47)
igazi hős Creative Commons License 2001.08.08 0 0 47
Ha Westeles vagy és pesti, akkor a Budafoki úti szervízt csak ajánlani tudom: értelmesek, nem túl lassúk, igaz rendszerint sor van (15-45 perc).
Előzmény: Hacsek (46)
Hacsek Creative Commons License 2001.08.07 0 0 46
Kösz. És akkor hova vigyem a telcsit? Vagy dobjam ki egyből?
Előzmény: FlashBack (45)
FlashBack Creative Commons License 2001.08.07 0 0 45
HI!

Ez a topik nagyon lapos, én sem kaptam még választ a kérdésemre.
Gondoltam válaszolok legalább én neked.:)
Nekem is volt hasonló esetem (3210), csak fordítva: nem "vette föl" a fülhallgató üzemmódot.
De az valszeg valami kontakt hiba miatt volt.
Ez talán software bug.

FB

Előzmény: Hacsek (44)
Hacsek Creative Commons License 2001.08.01 0 0 44
Sziasztok!
Segítséget kérnék.
Tegnap este rátettem a headsetet a Nokia 3310-esre! (máskor is szoktam...)
Most viszont azóta nem hallok semmit (se kicsengést, se a partnert) a normál hangszórólukon.
A telefon cseng, csak beszélni nem tudok vele, csak headsettel!
Mi ez a hiba, komoly-e, javítható-e?

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!