Keresés

Részletes keresés

Maedhros Creative Commons License 2007.04.17 0 0 551

Pár hete, asszem a retekklubon, aznap, mikor a tetves Oscar gála volt, valami csoda folytán, persze rohadt későn, leadták a Tigris és Sárkányt. Azaz lópikulát adták! Levágták a végét! Nem csak a feliratot, az utolsó pár percet! A reklámokkal való széttépésről nem is szólva. Gyöngyöt a disznók elé?

 

A másik, amit nem bocsátok meg a retekklubnak, az A Jó, a Rossz és a Csúf újraszinkronizálása.

 

Egyéb panasz: a két adó puszta létezése.

giornalista Creative Commons License 2007.01.07 0 0 550
Ha annyira érdekel, beállítod a videót és felveszed.
Előzmény: Hierro Nyh. (549)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.01.07 0 0 549
A topikcímre: per pillanat az RTL-Klub. Azon a XXI.század és a Házon kívül nevezhető normális műsornak, naná, hogy lehetetlen időpontban van mindkettő...
Macroglossa Creative Commons License 2007.01.07 0 0 548

Nem az emberi gyengeségeikre céloztam, mert akkor a Gálvölgyit se hagynám ki, de van még pár ripacs köztük....

Előzmény: Törölt nick (547)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 547

Emberileg értékesebb Éles mint egy Sasjózsi, de Sasnak -minden stiklijável együtt- a kisújjában van a szakma Élesnek nem.

Éles olyan a szememben , mint a megasztáros villamosvezető fiú, csak az belátta, hogy nem lesz ász és visszament az 1-es villamost vezetni.

Éles meg erőködik. 

Előzmény: Macroglossa (546)
Macroglossa Creative Commons License 2007.01.07 0 0 546
Azért hihetetlenül nagy ripacsok is belekerültek a felsorolásba...
Előzmény: Törölt nick (545)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 545

1. Nacsa Olivér

2. Bagi Iván

3. Bödöcs Tibor

4. Fábry Sándor

5. Sas József

6. Irigy Hónaljmirigy (mint egy produkció)

7. Gálvölgyi János

8. Bajor Imre

9. Markos György

10. Nádas György

11. Nagy Bandó András

12. Kern András (bár ő nem elsősorban humorral foglalkozik)

13. Sándor György

14. Nagy Sándor József

15. Böröczky József

16. Galla Miklós

17. Laár András

18. Dolák-Saly Róbert

19. Maksa Zoltán

20. Heller Tamás

Előzmény: Derek (543)
Macroglossa Creative Commons License 2007.01.07 0 0 544

Hofi hihetetlenül tehetséges ember volt, ettől független az, hogy udvari bolondként, hivatásos gőzszelepként működött.

 

Amikor szilenciumon volt, akkor az egyik állami vadászházban pihent a balaton partján...

Előzmény: Derek (543)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 543
Sorold az elotte levo 19-et.
Előzmény: Törölt nick (542)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 542

Éles, addig létezett humoristaként amíg az idióta Torgyán politikus volt és őt utánozta.

Egy időben Hofit próbálta utánozni, de szánalmas volt.

Jelenleg Éles nincs a legjobb 20 élő magyar humorista között.

Előzmény: Derek (541)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 541
Hat ne is, Eles Pista egy meglepoen muvelt okos ficko,hallottam parszor nyilatkozni,ugyanez Hofirol nem volt elmondhato.
Előzmény: Törölt nick (540)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 540

Azért ne hasonlítsuk már össze minden idők legnagyobb magyar humoristáját, Hofit, a szánalmas Éles Istvánnal.

Ez olyan mintha Frank Sinatrát és Uhrin Benedeket emelnéd egy szintre.

Előzmény: Derek (533)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 539
En mar regen emigraltam
Előzmény: fletotőke (538)
fletotőke Creative Commons License 2007.01.07 0 0 538
Nem érdekel külföld. Mi magyarok vagyunk. Ha annyira teccik a külföldi lét tessék emigrálj, de ne hozd be ide a szemetet!
Előzmény: Derek (528)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 537
Én egy házibuliban voltam és lehalkítva ment a tévé.
Volt evés ivás, pókerezés, baromkodás ezerrel...
Aztán még fél hétkor indultunk kocsmázni reggel, de mindegyik zárva volt :DDD

A tévé manapság szerintem nézhetetlen. Ez már nem az én világom...
Előzmény: Derek (535)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 536
Meg egy dolog , MO-on van egy jol behatarolt eloadoreteg ebben a mufajban,azokkal csinal a radio egy 3 oras kabaret,ezt leadja egy csatornan a Kossuthon, kikkel keszitsen a tobbi radioado ,ugyanazokkal a pofakkal, ugyanigy van ez a TV-nel is, van egy csatorna akik adnak kabaret a tobbiek egyszeruen ha akarnanak sem tudnanak kikkel csinalni,foleg ha az eloadokkal kot mondjuk az MTV egy olyan szerzodest ami kizarja,hogy mashol is szerepelhessenek azon idopontban.
Előzmény: Derek (535)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 535
De nem kell nezned,Szilveszterkor el kell menni egy kocsmaba, osszejonni a haverokkal, pendlizni egyik helyrol a masikra,vagy haznal kiknek izlese szerint zajosabb ,vagy csendesebb bulit tartani,jokat enni inni.malacot ,pezsgot.Az oregapam aki egy letunt kor tanuja volt meg 75 eves koraban is vegigjarta a kocsmakat par regi haverjaval akik meg eltek aztan reggel hazajott boldog ujevet kivanni.
Előzmény: négyeshatos (534)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 534
Persze, sok-sok éve nem lehetett látni normális kabarét.
Amerikától meg szépen mindent átveszünk, meg a japánoktól is, ez a világ rendje, nincs egyén, csak birkanyáj....
Szépen terelgetik a magyart.
Előzmény: Derek (531)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 533

MO-on az otvenes evektol a szilveszteri radiokabare ,majd kesobb a TV kabare volt a biztonsagi szelep egyszeru politikai okokbol semmi mas. Semmi koze a kulturahoz.

Vegigneztek a 2 oras vagy 3 oras musort es addig is a valagukon ultek az utolso 15 perc miatt amikor Hofi volt.Ma Eles Pista

Előzmény: Törölt nick (529)
mac.m Creative Commons License 2007.01.07 0 0 532
Itt meg marathoni hosszúságban nyomták a hülyébbnél hülyébb vígjátékokat, napokon át az összes csatornán.
Ebben meg max annyi volt a fejlődés, hogy nem adták le negyvenedszer a "Reszkessetek Betörők" valamelyik részét.
Előzmény: Derek (528)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 531
Ja a kabarenak nevezett tobbnyire idetlen ripacskodas az a kultura, tisztelet a ritka kivetelnek .
Előzmény: Törölt nick (529)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 530
Akkor ez már afféle átmenet volt, mert ugye nem lehet csak úgy átállni a külföldi rendszerre.
Jövőre jöhet a filmmaraton, az eddigi műsorokhoz képest kész felüdülés lesz. :DD
Előzmény: Derek (528)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 529

Magyarországon ennek van kultúrája, tudod?

Nem érdekel, hogy a bantu néger Louisanában -ahol te laksz- mik a szokások, így is sok amerikanizmust átvettünk már.

Előzmény: Derek (528)
Derek Creative Commons License 2007.01.07 0 0 528

"Én azon röhögtem, amikor szilveszterre az rtl már nem csinált külön műsort, hanem az elmúlt 5 év csodás terméséből válogatott."

Miert kellene nekik szilveszteri musort csinalni, sehol a vilagon nem csinalnak ilyet a kereskedelmi TV-ek. leginkabb valami filmmaratont adnak,pl 24 oran keresztul James Bond filmeket egyfolytaban,.

Előzmény: négyeshatos (523)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 527

Kihagytad a legjobbat: Győzike-show.

Idézem vidéki nagyanyámat: "azért szeretem nézni, mert ollan hülye! ))))"

Előzmény: négyeshatos (514)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 526
Van benne valami...
Előzmény: fletotőke (525)
fletotőke Creative Commons License 2007.01.07 0 0 525
Sokan vagyunk így ezzel, de azt állítják, hogy statisztika szerint erre van igény.
De nem hinném hogy ez így van. Csak egy nagyon kicsi réteg képes ezt értékelni.
A többi meg csak röhög rajta és azt mondja magában jajj, de jó hogy én nem vagyok ilyen idióta mint pl. győzike.

Látod én próbálom a szarban is a jót keresni.

Az a baj hogy túl sokat néz a magyar tv-t és nem is csoda, hogy annyi üresfejűt látni az utcán. Öl butit és manipulál a rosszra.

Nem baj egyszer talán lesznek majd jó alternatívák a gennycsatornák helyett.

Ja az egyik középkorú ismerősöm (aki azóta sajnos rákos lett) ki volt akadva amikor azt istenítették, hogy az a jó ha valaki elválik. Bedurvult és kikapcsolta a tv-t.
Kérdezem tőle: Akkor miért nézed ha nem tetszik?
Mondja: Hát mit csináljak már ilyen öregen?

No comment.
Előzmény: négyeshatos (521)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 524
:DDDDD
Előzmény: IsTáPóló (522)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 523
Én azon röhögtem, amikor szilveszterre az rtl már nem csinált külön műsort, hanem az elmúlt 5 év csodás terméséből válogatott.
Vazze, már ahhoz lusták voltak, hogy gyártsanak valami gagyi kabarét szilveszterre.
Mindegy, ez kell a magyarnak, ettől lesz pépes az agyuk, fogynak az igények és terjed a butaság. :DDDD
És ez nem összeesküvés-elmélet :DDD
Előzmény: mac.m (520)
IsTáPóló Creative Commons License 2007.01.07 0 0 522
Mi az gyenge az idegzeted? Nézd a Spektrumot ott az emberi robotokról volt szó. :) Meg, hogy a kés, az olaj, az X, vagy a zokni veszélyesebb karácsonykor. Közölték: Természetesen a zokni. :)
Előzmény: fletotőke (519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!