Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.25 0 0 2338

Üdv. Egy kérésem lenne. Le tudná valaki írni Marilyn Manson - Get Your Gunn dal magyar fordítását? Nagyon megköszönném! 

otherwheres Creative Commons License 2017.07.24 0 0 2337
Leonanonprofit Creative Commons License 2017.07.22 0 0 2336
KuZo Creative Commons License 2017.07.21 0 0 2335

Az öltönyös 50+ azért nem lehetett semmi. :D Bár lassan én is az leszek...mármint nem öltönyös. :) Mondjuk aki abban az időben (96-98) volt huszonéves az kénytelen lesz ebbe belenyugodni.

Előzmény: _DREAM_ (2334)
_DREAM_ Creative Commons License 2017.07.21 0 0 2334

Tényleg nem vesztettél sokat. A "show" se volt akkora hogy most lefossam a zoknimat, mondjuk ez már valszeg a korom miatt is van. :)

 

A közönség összetétele viszont nagyon érdekes volt, tényleg minden féle fajta ember, korosztály képviseltette magát. Voltak családosok kisgyerekkel, 50+-ös öltönyösök (wtf??), tinédzserek, jól sikerült és kevésbé jól sikerült maszkírozottak, szóval nagyon vegyes volt, jó volt ezt látni.  

 

Mondjuk ha lenne egy koncertje jövőre is, biztos vagyok benne hogy sokkal kevesebben lennének és a közönség se lenne ennyire vegyes. 

Előzmény: KuZo (2333)
KuZo Creative Commons License 2017.07.21 0 0 2333

Nekem már sajnos nem jutott jegy, de ahogy leírtad nem biztos, hogy sokat vesztettem. Nálam is az akkori számok/lemezek vannak meg, új dalokról nem tudok semmit, bezzeg a NiN ismét aktívkodik rendesen..

Előzmény: _DREAM_ (2332)
_DREAM_ Creative Commons License 2017.07.21 0 0 2332

Én voltam. :) Nem mondanám magamat hatalmas MM fannak, még tacskókoromban hallgattam sokat, az Antichrist-ot még ma is egy baromi jó lemeznek tartom. Sajnos pont arról alig játszottak.

 

Összességében a buli nekem kicsit lapos volt, a sok üresjárat a számok között (átöltözés, f.szkodás) totál leültette a hangulatot és egyébként se igazán pörgős számok voltak. De úgy voltam vele hogy MM-t egyszer látni kell. Ez is meg volt.

Előzmény: KuZo (2331)
KuZo Creative Commons License 2017.07.20 0 0 2331

Két és fél éve egy hozzászólás se? Há' ki megy akkor ma a koncertre? :)

darkish Creative Commons License 2015.02.22 0 0 2330

Tud valaki a MM-hoz hasonló zenekart, csak női énekessel?

darkish Creative Commons License 2014.08.16 0 0 2329

Kár, hogy kihalt ez a topik, jópofa beszélgetések zajlottak itt.

reszegilaci Creative Commons License 2013.03.05 0 0 2328

Eladó Manson cuccaim:

 

- Dead to the World EU VHS

- The Last Tour on Earth EU MC

- Holy Wood EU MC (külső kartontokkal)

- Holy Wood EU CD (külső kartontok nélkül)

- Personal Jesus EU CD (multimédiás)

- The High End of Low cseh CD (bontatlan)

 

Továbbá érdekel bármilyen megunt hivatalos Manson cucc, szeretném gyarapítani a meglévő kollekciómat.

Írj, ha olyanod van, amit nem látsz itt: https://www.facebook.com/laszlo.reszegi.collector/app_208195102528120

 

Köszi,

Laci

 

Előzmény: reszegilaci (2327)
reszegilaci Creative Commons License 2013.01.10 0 0 2327

Eladó Manson cuccaim:

 

- Dead to the World EU VHS

- The Last Tour on Earth EU MC

- Holy Wood EU MC (külső kartontokkal)

The High End of Low cseh CD (bontatlan)

 

Továbbá érdekel bármilyen megunt hivatalos Manson cucc, szeretném gyarapítani a meglévő kollekciómat.

Írj, ha olyanod van, amit nem látsz itt: https://www.facebook.com/laszlo.reszegi.collector/app_208195102528120

 

Köszi,

Laci

Előzmény: reszegilaci (2326)
reszegilaci Creative Commons License 2012.11.27 0 0 2326

Eladó Manson cuccaim:

 

- ultra ritka Get Your Gunn kazetta (mindössze 300 példány készült belőle)

- Dead to the World VHS

- cseh kiadásó The High End of Low CD (bontatlan)

 

érdeklődni: laszlo.reszegi@gmail.com

reszegilaci Creative Commons License 2012.03.09 0 0 2324
reszegilaci Creative Commons License 2012.02.26 0 0 2323

Sziasztok!

 

Van egy eladó eredeti Dead to the World VHS-em. A laszlo.reszegi@gmail.com címen tudtok érdeklődni. Budapesti személyes átvétel megoldható.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 2322

De fényképük nincs.

Előzmény: DR. ECK (2299)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 2321

Szemetek. Olyan ez, mintha kinyírták volna Kennyt. Vagy tulajdonképpen még rosszabb.

Előzmény: Hollófekete (2313)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 2320

Mondjuk ilyen német tisztek nemigen voltak. Még a Waffen-SS-ben is a háború végét várták, persze lehetőleg győzelemmel vagy legalább megfelelő békefeltételekkel. Legrosszabb esetben a keserű végig harcoltak, amikoris főbe lőtték magukat. De hogy örök háborút akarjanak? Á, azt mindenki tudta, hogy a német nép (meg egyébként az ellenfeleik legalább egyike is) teljesen kivérzett, és a háború nem tarthat már túlságosan sokáig.

 

Azért filmnek nem volt rossz, de ma már nem tudnám megnézni.

Előzmény: Hollófekete (2315)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 2319

Tényleg popos, mondjuk én még kábé tizennégy évesen olvastam, úgy még jó volt. De én nagyon nem bíznék meg benne, elképzelhető, hogy akad benne néhány vesszőhiba. :)

Előzmény: DR. ECK (2316)
reszegilaci Creative Commons License 2011.10.14 0 0 2318

Sziasztok!

 

Vannak itt még érdeklődők, gyűjtők? Természetesen a régi lemezekre és időkre gondolok én is. :)

Továbbra is elszántam kutatom a régi kiadványokat, épp nemrég sikerült beszerezni a Get Your Gunn kislemez két különböző promó CD-jét például, illetve tegnap az Antichrist Superstar lengyel nyomású (de nem kalóz!) kazettáját. Btw, az album épp a napokban lett 15 éves...

..CALA.. Creative Commons License 2010.03.08 0 0 2317

sziasztok

ez is off lesz:

 

Dark-fétis shop bolt megszünése miatt a meglévõ árukészlet
 kiárusításra kerül. Az árukészlet megtekinthetõ
személyesen Csepelen idõpontegyeztetést követõen.
Egyéni vásárlókat is fogadunk, kedvezõ árak, dark,
 gothic, alternatív, fétis cuccok.

http://s753.photobucket.com/albums/xx176/kareszdm/?mediafilter=images

 Karesz és Vera:
20-416-0616, 30-944-0950 e-mail: valentin.rita@freemail.hu

DR. ECK Creative Commons License 2010.02.26 0 0 2316
Nnna remélem épp megfelelő mennyiségű időt töltöttem távol e kis topiktól, dehát ügyeim voltak Kambodzsában :D

Viszont megtaláltam a Vörös Horizontok könyvet, amit évek óta ígérgetek, hálistennek valaki elvégezte helyettem a kulimunkát:

Letöltés: http://tttweb.hu/index.php?rovat=ekonyvek&konyv=327

Eléggé popos, viszont szórakoztató.

Sokkal részletesebb betekintést nyújt azonban a Szekuritáté felépítésébe az alábbi műve:

http://bookline.ro/product/home!execute.action?id=2100523190&type=10&_v=Pacepa_Ion_Mihail_A_Kreml_oroksege


Az ontopik ügyekre majd visszatérek.


Hollófekete Creative Commons License 2009.09.19 0 0 2315

filmbéli beszélgetések:

C: - I don't understand. If we have not won
and we have not lost...then what's happening?

H: - The best thing possible is happening: The war will go on.

C: - For how long?

H: - Indefinitely. On and on and on.

C: - But it must come to an end.

H: - You're a fool, Conrad. Those of us who understood
knew, in 1941, we could never win.

C: - You mean, colonel, for three years,
we have been fighting... without any hope of victory?

H: - There are many kinds of victory. For the German army to survive,
for us to remain in uniform...
...that is our victory.
...

C: But when do we go home?

H: This is our home.








H:
Conrad.
...
I am ashamed of you.
Get up.

C:
They could have killed us, sir.

H:
If you'd taken the pains
to have looked carefully...you would have observed it was
an unarmed reconnaissance plane.

C:
You would stay in the car if it were
a fighter plane shooting at us.

H:
I did not lose a war to die
in the back seat of a car.

C:
Does the colonel think any of us
has a choice where we will die?

H:
I know where you'll die, Conrad,
at home, in your own bed.

C:
Is the colonel trying to get rid of me?

H:
I think that the world is going
to get rid of both of us.



...






H:
Conrad, I've told you before...
...never leave the motor running.
Petrol is blood.



Hollófekete Creative Commons License 2009.09.07 0 0 2314
ennek örömére egy kis ontopik

"Vannak olyan létállapotok is, amelyekkel összefüggésben a távlati értelmes cél megléte nagyon is valószínűsíthető, sőt, szinte igényként merül fel ennek szükségképpeni volta. Ez a teleologicum-ok érvényesülésének a szintje. A távlati értelmes cél felmerülhet egy emberi életvezetés vonatkozásában vagy egy emberalkotta tárgy esetében. Az erre vonatkoztatott kérdésekre többnyire megfogalmazható, világos válaszok adhatók. Ha természeti lényekre, például növény, vagy állatfajokra vonatkoztatjuk az ezzel kapcsolatos, jogosnak tűnő kérdéseket, a válaszok — még ezek esetleges benső ismeretében is — megfogalmazhatatlanok maradnak: nem lehet megmondani, hogy a vörös bokrétafa létének mi a távlati értelmes célja, vagy azt, hogy a hegyi gorilla meglétének mi a távlati értelmes célja, s azt sem, hogy egyáltalán miért létezik ilyen állat. Itt a teleologicum még vagy már nem iktatódik ki, de a válasz — ha van is ilyen — nem fogalmazható meg.

Vannak azonban olyan létállapotok vagy létkörök, amelyek felette állnak — egyrészt létrendjük, másrészt hatalmasságuk miatt — mindannak, aminek távlati értelmes célja lenne vagy kellene lennie. Ez a hyperteleologicum és a hyperteleologicum-ok síkja. Az, hogy miért van egyáltalán valami nem csupán a megfogalmazhatatlanság miatt megválaszolhatatlan, hanem egyáltalán az. A teljes-egyetemességnek nincs sem miértje, sem távlati értelmes célja. Ebből következően voltaképpen annak sincs távlati értelmes célja — fogalmazzunk paradox módon —‚ aminek van. A megvalósításnak feltétlen célja van, távlati értelemfelettien értelmes célja, — de a megvalósítás beteljesedett abszolúciója során eltűnik a cél, eltűnik a megtett út is, és kiderül, voltaképpen nem volt sem út sem cél. (A Tao például mint Principium Principiorum az Út és a Cél egysége, de úgy, hogy ez az Út és ez a Cél — és ezek egysége — felülmúltságában-felülmúltságukban — meg sem volt soha.)

A Traditionalitas Spiritualis et Metaphysica Universalis principiumaira alapozódó létszemlélet hívei megtagadják a Teljes-Egyetemesség — és ezen keresztül az egyes és különféle entitas-ok miértjére és távlati értelmes céljára irányuló kérdésekre a feleletet. Ha azonban a kérdező kérdéseiben a végletekig elmenően állhatatos, kaphat egy sajátos a Tantra-k tanításaiban fogamzott — választ, amit azonban csak valóban magasrendű volta esetén fog megköszönni. Ez a létezés és a létezők miértjére irányuló kérdésekre adott válasz a következő: minden játékból van, minden játék, mindennel és mindenkivel játszanak, vagyis játszik a Játékos, a Játék Ura.

A Játék, a Līlā — más megközelítésből — approximative ugyanaz, mint a Varázslat, a Māyā, — és a Līlā-Māyā, valamint a Māyā-Līlā sem teljesen ismeretlen megnevezések.

A Játéknak szabályai, olykor szigorú szabályai lehetnek, amelyeket a Játékos noha semmi sem köti végtelen hatalmát és uralmát — általában betart.

Nincs vidámabb és nincs komolyabb a Játék vídámságánál és komolyságánál. Ezt — actitudinalis-an — a megvalósítónak tudnia kell, s ehhez kell tartania magát.

A Játékos — a Līlāvī, a Játék Ura, a Līlēśvara,a, nem más, mint a Varázsló — Māyāvī, a Varázslat Ura — a Māyēśvara: ez pedig az Ātmā, vagyis önnön Önmaga(m). Potenciálisan már itt és most is a tudati lét Egyetemes Varázslat-Játékának az Ura vagyok. Aktuálisan akkor lehetek a Tudati-Lét Egyetemes Varázslat-Játékának Játékosa-Varázslója és Ura, ha Önmagam Önmagamat Önmagam által, Önmagamon át Önmagamba-Önmagamhoz vezetem vissza, — teljesen és abszolút mértékben.

Vagy elvarázsolt vagyok a varázslat örvényében, vagy magam vagyok a Varázsló, a Varázslat Ura. Vagy játszanak velem, — mint a Játék egyik tartozékával vagy bábjával, — vagy pedig én magam vagyok a Játékos, a Játék Ura"
Előzmény: Hollófekete (2313)
Hollófekete Creative Commons License 2009.09.07 0 0 2313
most látom átkerültünk a kultúra rovatba, hehe

Hollófekete Creative Commons License 2009.09.07 0 0 2312
ha már móka, akkor én ma láttam ezt:
10drogen
Előzmény: DR. ECK (2307)
Hollófekete Creative Commons License 2009.09.07 0 0 2311
azt hittem valami fos lesz, de basszus, ez a Cybotron hatalmas:)
és még csak nem is nem a szinti miatt, hehe, hanem hogy miket tekernek benne gitárral
Előzmény: DR. ECK (2308)
DR. ECK Creative Commons License 2009.08.25 0 0 2310
Mondjuk ez után már nem lehetett újat alkotni, a világ első és utolsó techno száma:


http://www.youtube.com/watch?v=3yx9GlK--9c
Előzmény: DR. ECK (2308)
DR. ECK Creative Commons License 2009.08.25 0 0 2309
Hű gec, instant get!
Előzmény: Hollófekete (2304)
DR. ECK Creative Commons License 2009.08.25 0 0 2308
Teszkó Diszkó :D

Detroit, 1983, 3 db néger, TR-808 szintetizátor:

Cybotron - Enter

" Enter the program, technofy your mind! "
Előzmény: Hollófekete (2306)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!