Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2011.04.09 0 0 1466

Jól tud helyezkedni :

 

Jókor mondott beszéd repítette Baloghot

A világbajnok öttusázó évi nyolcmillióért ad tanácsot Orbán Viktornak. A hazai sport problématérképét készíti, a miniszterelnök szereti, érinthetetlen. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

Cicalekvar26 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 1465

Ugyan már nem öttusa, de Gábor:

 

Balogh Gábor: a sportnak a politika középpontjába kell kerülnie

A miniszterelnök sporttanácsadója szerint fontos a sportban rejlő nemzetgazdasági és társadalmi lehetőségek kihasználása. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

 

 

 

És magamnak meg ejnye-bejnye, hogy nem voltam itt a topic 10 éves születésnapján.

 

:)

cornexis Creative Commons License 2009.01.09 0 0 1464
Lilian Creative Commons License 2008.09.21 0 0 1462

Érdekes  szemszögből mutatja be Balczót és a Balczó-Török-Móna aranycsapatot - és leginkább rajtuk keresztül: az embert a maga nagyságával és esendőségével - az M2 mai műsora:

 

Balczó András - 70 éves az öttusázó legenda

 

45 perces, öttusahívőknek érdemes rászánni az időt... :)

Lilian Creative Commons License 2008.09.14 0 0 1461

Szia!

A kérdésedre válaszolva: megvan az Öttusa topik a Drukkerkocsmában.

Hogy mit csináljunk? Nem tudom, hogy van-e lehetőség a két topikból egyet csinálni, ha igen, sztem az lenne a legjobb megoldás. Ha nem lehet, akkor csak ezt kellene átnevezni, és maradna a két topik. Az Öttusa név lenne a legjobb, vagy az Öttusarajongók klubja is jó /az már több helyen is bevált :)/ és így nem kötődne konkrét személyhez a téma.

Gondolom a fórum-moderátorokkal kellene felvenni a kapcsolatot, megtennéd?

Előzmény: Cicalekvar26 (1459)
pantokrata Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1460
Sajnálom Gábort... Olyan szomorú és fájó volt olvasni ezt a cikket... Remélem, hogy sikerül neki lelkileg egyenesbe jönnie, és szép emlékként fog visszatektinteni az öttusás pályafutására. Egyébként számomra eltörpül ez a pekingi dolog amellett, amit letett Gábor az asztalra!!! Én is sok sikert kívánok neki az élet más területein is!! :)
Előzmény: cornexis (1450)
Cicalekvar26 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1459

Nos, bevallom, kicsit elvesztem. Szóval most legyen még egy Öttusa topic a drukkerkocsmában a meglévő mellé, vagy azzal a topickal történt valami? (Csak mert most nem találom.)

Vagy hogy csináljuk, mit csináljunk? :) Nyitott vagyok bármi ötletre, hogy életben maradjon a topic (mondja az, aki valszeg a legkevesebbet írta ide). Esetleg gyűjtsünk paparazzi fotókat Gáborról? :)))

HanzimániÁkos Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1458
lehet, hogy engem nagyban befolyásol, hogy a szinhaz.hu fórumon minden egyes személynek (színésznek, színházi embernek) külön, névre szóló topicja van. ha azt látom, hogy van egy Balogh Gábor- 5tusa és egy Öttusa topic és nem Gáborról szeretnék írni, akkor nyilvánvaló, hogy a másik topicot választom. de ez legyen az én problémám. :)
Előzmény: Lilian (1457)
Lilian Creative Commons License 2008.09.11 0 0 1457

Nyolc éve írunk ide /ez maga is megérne egy kommentet... :) /. Én mindig is öttusatopikként kezeltem, sosem BG miatt írtam ide - hanem minden öttusázó miatt, az öttusa miatt.

Nem is értettem mit akar Hanzimáni, mikor néhány hete felvetette, hogy minek írunk Viktorról BG topikjába??? Pedig mindig ide írtunk, Hanziról is, Sápéról is, a lányokról is, a külföldiekről is, a régi nagyokról is... Cicalekvár is eddig mindig annak örült, hogy életben tartjuk a topikot, azzal sosem volt problémája, hogy nem csak Gabiról írunk. Szóval nem értem, miért lett hirtelen ez Gabiról szóló topik...

 

Én sajnálnám "eldobni" és itthagyni ezt az 14xx hozzászólást, elvégre itt ismerkedtünk meg, itt csábított el Hanzimáni először öttusaversenyre, itt beszéltük meg, hogy hogyan áztunk együtt bőrig a Hajógyári-szigeten, ésatöbbi kedves emlék, nem sorolom :)  

Én a folytatásra és az átnevezésre (és áthelyezésre) voksolnék, ahogy az már régebben is tervezve volt - és ami miatt Mac megcsinálta a Drukkerkocsmában az Öttusa topikot. Csak azért, mert olyan néven és ott könnyebben megtalálható lenne mások számára is.

 

Nos, ez az én véleményem, annyit tudtam tenni, hogy leírtam, ahogy nyolc év alatt mindig - sztem a legtöbb hozzászólás az enyém volt a topikban :)

 

Változtatni gondolom csak a topiknyitónak van joga, ha akar. Én megköszönném :)

Előzmény: MacPhisto (1456)
MacPhisto Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1456
Szerintem ez eddig is öttusatopik volt, nem szorítkozott BG pályafutására. De ahogy jónak látjátok.
Előzmény: ColinCrazy (1455)
ColinCrazy Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1455

és mi lenne, ha ide továbbra is az írna, akinek Gáborral kapcsolatban van írnivalója, aki pedig a sportágról írna, az az Általad indított Öttusa topicba jönne?

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9046349

Előzmény: MacPhisto (1453)
Cicalekvar26 Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1454
A topic címet? És melyik irányba? Balogh Gábor - élet az öttusa után vagy [ifjoncnév] - öttusa?
Előzmény: MacPhisto (1453)
MacPhisto Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1453
Át kellene neveztetni. Mostmár mindenképp.
Előzmény: Cicalekvar26 (1451)
HanzimániÁkos Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1452
Előzmény: Lilian (1445)
Cicalekvar26 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1451
Sajnálom Gábort. Annak idején ugye a sikereire való tekintettel nyitottam a topicot. De tudom, nem egy elveszett ember ő, biztosan a sporton kívül is megtalálja élete célját. :) Sok sikert, Gabi!
cornexis Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1450
Balogh Gábor a pekingi kudarc után befejezi pályafutását http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=198599&
HanzimániÁkos Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1449

amikor a '99-es vb-ről kerestem képet, ez volt az egyik első link, amibe belebotlottam. legyen Gábor olyan sikeres és legfőképpen boldog a civil életében is, mint a sportban!

 

http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=86769

HanzimániÁkos Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1448

Gábor, ha hiszed, ha nem, bennem nem a hul-ló fog megmaradni Rólad, sokkal inkább a margitszigeti vb, annak is a férfi egyéni döntője, amit a szemem láttára nyertél meg. utána hónapokig azzal zártam az estét, hogy a nap eseményeinek összefoglalóját néztem videón.

 

Előzmény: ColinCrazy (1447)
ColinCrazy Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1447

Nap-kelte, 2008. szeptember 5. péntek

Balogh Gábor a stúdióban

http://napkelte.wildom.hu/naptv/naptv.visszanezo.page?nap=20080905#

cornexis Creative Commons License 2008.09.06 0 0 1446
mi lesz Gáborral?
Lilian Creative Commons License 2008.09.05 0 0 1445

Hm, te valamit nagyon félreértettél :)))

 

A többieknek mondom: az alba-volán oldalán sok-sok jó fotó van fent!

Előzmény: zsuzsa (1444)
zsuzsa Creative Commons License 2008.09.04 0 0 1444

Pedig  a reklámja megvan hozzá, kéttucatnyiszor hozták le a lovaglásáról a fotót  olimpiaértékelő cikkekben ,  az Eurosport Zappját is milliók töltik le. 

Akár a  Cirque du Soleiltől is megkereshetik .

 

Kár, hogy a BHSE honlapja csak mindenféle más sportágakkal foglalkozik a friss hirekben. Jó lenne tudni , milyen tervei vannak vele az egyesületnek.  Remélem nem fognak garasoskodni. Ird már be kérlek, ha megtudod. Megtörténhet,  hogy a londoni olimpián a dobogó tetején fogjuk látni ŐT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Lilian (1443)
Lilian Creative Commons License 2008.09.04 0 0 1443

nyomod a hülyeségeidet, haver ?

 

idézet innen: zsuzsa Nagy közvetítős topik 2008-08-22 11:40:30 (#45073)

Előzmény: zsuzsa (1442)
zsuzsa Creative Commons License 2008.09.03 0 0 1442
Talán meghivja valami kinai cirkusz lovasakrobatának.....


Előzmény: cornexis (1441)
cornexis Creative Commons License 2008.09.03 0 0 1441
mi lesz Gáborral?
pantokrata Creative Commons License 2008.09.01 0 0 1440
Én már szavaztam :) Olyanra, aki megítélésem szerint az öttusázóknál érdemesebb a címre. Mondjátok csak, hogy elfogult vagyok :)))

Előzmény: zsuzsa (1439)
zsuzsa Creative Commons License 2008.09.01 0 0 1439
Szavaznotok kéne, mert Balogh Gábor elég rosszul áll ezen a közvéleménykutatáson :



Peking legnagyobb buktái
pantokrata Creative Commons License 2008.08.23 0 0 1438
Zsuzsa komolyan ezt mondta???? húúúúúúúúúú.... Remélem ez az elátkozott 2 nap nem lesz sem anyagilag, sem erkölcsileg nagy seggberúgás a magyar öttusának... Remélem én is, hogy az új alapokra helyezés összejön, és azok, akik nálunk sokkal jobban értenek ehhez, meg ez a dolguk, összeszedik fejben meg testben a mi kedves/kedvenc öttusázóinkat!!!
Fel a fejjel ;)))
Előzmény: Lilian (1435)
Lilian Creative Commons License 2008.08.23 0 0 1437
Azért jó olvasni Fábián Laci reménykeltő sorait a blogjában:

 

"Nagyon szomorúan zárult számunka az öttusa verseny, mert a fiúk után a két magyar lány is a vert mezőnyben végzett. Persze tudom, hogy ide eljutni is nehéz dolog, de ez az eredmény rosszabb, mint amit vártunk. A magyar öttusasport megítélése az elmúlt évek alatt a ragyogó eredmények miatt ennél jobb volt. Pláne úgy, hogy Vörös Zsuzsi címvédőként érkezett, Gyenesei Leila pedig új csillagként jelentkezett be a budapesti világbajnokságon idén. Azt kell írjam, hogy egy pillanatig sem volt esélyük a jó szereplésre. És ettől nagyon szomorú vagyok…

 

Rengeteg munkát végeztek, hasonlóan a fiúkhoz, de a magyar öttusa ezen a két napon nem mutatta azt a formáját, amit tud az elvégzett munka alapján. Úgy érzem új alapokra kell majd helyezni odahaza a felkészülést, és szerintem rövid időn belül visszaszerezhetjük vezető pozíciónkat."

Lilian Creative Commons License 2008.08.23 0 0 1436
meg arra is rá kellett jönnöm, hogy a felfokozott érzelmek rossz hatással vannak a helyesírásra... :)
Előzmény: Lilian (1435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!