Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.21 0 0 4121
Ő még mindig nem kiáltotta ki a függetlenséget. De sebaj, ezennel megteszem én. Éljen a budapesti birodalom!
Előzmény: nazarene (3157)
zsombi Creative Commons License 2004.08.30 0 0 4120

A törvény betüe számít vagy a szelleme?

Azért kérdezem, mert a mi derék föpolgármesterünk az önkormányzati törvény betüje szerint nem létesíthet polgármesterségén kívül egyéb munkavégzésre irányuló jogviszonyt. Az EP képviselöség pedig az.  Demszky Gábor összeférhetetlen? Segítsetek jogászok!

zsifru Creative Commons License 2004.06.21 0 0 4119
Nem tudjátok hol van Demszky? A büdös fővárosban? Budakeszin? Brüsszelben? Horvátországban? Vagy elfújta egy tornádó?
zsombi Creative Commons License 2004.06.21 0 0 4118
A Hírlapban szó szincs csalásról, az Origo újságírója szerint érzékeltette ezt a fideszes képviselő. Ennyit a pontosságról!
Előzmény: Dzsugas Viki (4117)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2004.06.17 0 0 4117
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=84395
http://www.origo.hu/itthon/20040616fidesz.html
Előzmény: zsombi (4115)
zsombi Creative Commons License 2004.06.17 0 0 4116
És egy személyes figyelmesség Demszky Gábornak ajánlva. a Időjárási oldal sofőriskola melléklettel. Derűs estét főpolgármester Úr!
zsombi Creative Commons License 2004.06.17 0 0 4115
Honnan veszed, hogy Kupper egyáltalán kiejtette volna a száján (közleményében) a csalás szót? Honnan túrtad elő ezt a balf@sz idézetet?

Ja, és engedd meg, hogy a Zuschlag-os felsorolásodat a tornádós emberrel egészítsem ki!

Előzmény: Dzsugas Viki (4114)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2004.06.17 0 0 4114
Fidesz: Tornádóval akart csalni az SZDSZ
A szociknak van cúslágjuk, a fijúknál viszont Kupper hajt nagyon a hét balf@sza címre.

2004. június 16., szerda, 17:41
A Fidesz fővárosi frakciója jogi lépéseket kíván tenni Demszky Gábor főpolgármester ellen. Az ellenzéki párt szerint Demszky pénteken tornádóval ijesztgette az embereket, hogy jobb eredményt érjen el az EP-választáson.

Kupper András, a Fővárosi Közgyűlés Fidesz frakciójának vezetője ugyanakkor érzékeltette, hogy a csalási kísérlet nem sikerült. A részvétel Budapesten jóval az országos átlag fölötti volt, és a Fidesz több szavazatot kapott, mint 2002 őszén.

Viharveszély: a főpolgármester felhívása
A főpolgármester felhívása: Az előrejelzések szerint a mai napon ismét tornádó-erejű vihar várható Budapesten. Ma reggel felkértem a Fővárosi Polgári Védelmi Parancsnokságot, hogy fokozott készültségben álljon készenlétben a viharkárok elhárítására. Arra kérem a budapestieket, hogy a szokásosnál nagyobb körültekintéssel közlekedjenek Budapesten a délutáni és esti órákban. Aki teheti, ne induljon útnak. A forgalmi lámpák és a jelzőtáblák megrongálódására is számítani lehet, ezeket az FKF Rt. minél hamarabb helyreállítja. A gépkocsivezetőket arra kérem, hogy lehetőleg ne parkoljanak autójukkal fák alá, mert nagyobb faágak letörése is valószínű. Kérem a budapestieket, hogy a különböző káreseményekhez csak akkor hívjanak tűzoltót, ha valóban beavatkozásra van szükség. A tűzoltók előzetes helyszíni bejárás alapján határozzák meg a beavatkozások sorrendjét, előbb mindig az életveszélyes helyzeteket hárítják el és a forgalmi akadályokat szüntetik meg. A villanyvezetékek esetleges megrongálódása miatt fel kell készülni áramkimaradásokra is. Az elektromos művek és polgári védelem felkészült az ebből eredő károk elhárítására. Ilyen esetben azonban először az egészségügyi intézmények áramellátásának biztosítása az elsődleges, és csak ezután kerül sor a lakossági áramellátás visszaállítására, ezért türelmet kérek a budapestiektől. A Fővárosi Közterület-Fenntartó Rt.-nél 24 órás megerősített szolgálatot rendeltem el. A társaság szállítójárművei és takarítógépei készenlétben állnak, hogy folyamatosan el tudják takarítani a viharkárok nyomait. Demszky Gáborfőpolgármester Forrás: Főpolgármesteri Hivatal Sajtóiroda

lujza Creative Commons License 2004.06.15 0 0 4113
Ez meg hogy elsüppedt hirtelen..

Szóval: Demszky pajtás! Mi lesz?

lujza Creative Commons License 2004.06.14 0 0 4112
Demszky pajtás!

Nem kéne az állásokat halmozni, nem gondolod?
Tényleg asziszed, hogy te vagy erre a képviselöségre a legalkalmasabb?

Hány nyelvet beszélsz pl és milyen szinten?
Mi van, ha eccerre lenne munka mind a két helyen?

Melyiket választod és milyen alapon?

Hmmm?

bivisz Creative Commons License 2004.06.14 0 0 4111
Nem baj, legalább lesz egy főpolgármesterünk Brüsszelben/Strassbourgban. Majd odakintről pontosabb előrejelzést tud adni :-((((
Előzmény: EdgE (4106)
zsombi Creative Commons License 2004.06.14 0 0 4110
Bejött a szadi budapesti kampánya. Pontos volt, tudták, hogy kiket kell megszólítani. Még a tornádó sem tudta elfújni a főváros büszke liberálisait.
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4109
Akár a tornádó! :-)))
voks02 Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4108
http://www.katasztrofavedelem.hu/

Üdvözlettel,

Péter

Előzmény: EdgE (4106)
EdgE Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4106
Most hallom a híradóban, hogy Demszky hatalmas tornádót jósolt ma estére Pesten és kérte a városlakókat, hogy maradjanak otthon, zárkózzanak be! :)
A Meteorológiai Intézet munkatársa szerint igaz, hogy esőzésre, viharokra lehet számítani, de tornádóról szó sincs...

Kicsit érdekes, hogy a választások előtt két nappal történik ilyen bejelentés. Vagy korábban is jelezte már előre az időjárást Demszky?
Egyáltalán honnan van az infója, ha nem a meteorológusoktól?
Nem tudtam mire vélni ezt a hírt...

Előzmény: Veszpremi (4103)
Tibhor Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4105
nagyon leleményes vagy.:PP
Előzmény: Törölt nick (4104)
Veszpremi Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4103
Főpolgármester, EU képviselő, kátyúmester és meteorológus (mára őjabb tornádót jósol!). Szerintem egyiknek sem jó, de én vidéki vagyok, biztos nem tudom megítélni. Kétlem, hogy nincs más, csak demszky :)
zsifru Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4102
Demszky az FKF Rt-vel fizetteti a kampányát! Az pedig a TE pénzed!
zsombi Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4101
Mindig gyanítottuk, hogy fordítva ül a lovon (pedig nem is dakota) most azonban megbizonyosodhattunk erről :)
Előzmény: zsifru (4100)
zsifru Creative Commons License 2004.06.11 0 0 4100
Gyagya a főpolgármester

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

zsombi Creative Commons License 2004.06.10 0 0 4099
Demszky az uniós kátyú managger! Ezt képviselné:

l-a Creative Commons License 2004.06.07 0 0 4098
Ez a demszkyizmus felmutatható eredménye, pl. a kidöglött fa:
vertol Creative Commons License 2004.05.19 0 0 4097
Azt a rohadt büdös kozmopolita hazaárulóját. Pedig odaítélhetné a sarki kis bútor-asztalosnak is. Egyébként biztos vagyok benne, hogy ha az a bizonyos napilap jobban utána nézne, találna a cég közelében (magyar beszállítónál, könyvizsgálónál) olyan embert aki közel áll a Fideszhez. Na és akkor mi van? a pályázatot majd nyilvánosságra hozzák, aztán majd eldöntik a szavazók, hogy mi a szitu.
Előzmény: zsombi (4096)
zsombi Creative Commons License 2004.05.19 0 0 4096
MTI - Demszky Gábor multinacionális cégeket pártoló szemléletét bizonyítja a fővárosi utcabútor tender is, amelynek nyertese 25 év alatt, akár 100 milliárd forintos bevételhez is juthat - jelentette ki a fővárosi Fidesz-MKDSZ frakcióvezetője szerda délutáni tájékoztatóján.
Kupper András helyettesével, Sasvári Szilárddal együtt színjáték jellegűnek nevezte a pályázatot, amelynek már eleve eldöntötték a nyertesét. Ez csak külföldi cég lehet, mivel hazaiak nem tudják teljesíteni a feltételeket. Kupper András hangsúlyozta, ez is azt mutatja, hogy Demszky Gábor nem a budapestiek főpolgármestere.
Az ellenzéki politikus az egyik napilap szerdai cikkére hivatkozva közölte, hogy vizsgálataik alapján is személyi összefonódás van Demszky Gábor egyik helyettese és az egy utcabútorokat gyártó cég között. A Wall Kft. könyvvizsgálója ugyanis Bakonyi Tibor (MSZP) főpolgármester-helyettes felesége.
acontrecourant Creative Commons License 2004.05.19 0 0 4095
Demszky több uniós pénzre számít

A főpolgármester szerint egységes önkormányzati szövetségre van szükség ahhoz, hogy az Európai Unióban jobban lehessen a várok érdekeit képviselni. Demszky Gábor az EU URBACT elnevezésű városfejlesztési programjának budapesti találkozóján arról beszélt, hogy bár az EU-ban az emberek 80 százaléka él a városokban, a központi pénzek 80 százalékát mégis az agráriumra és a vidékfejlesztésre költik. Ezen a rendszeren változtatni kell: a nagyobb településeknek az uniós költségvetés 30 százalékát kellene megkapniuk, hogy megoldódjanak tipikusan városi problémáik, mint például a lakótelepek elmaradottsága - fogalmazott a városvezető. (Népszava)

Molaf Creative Commons License 2004.05.15 0 0 4094
Nem rohanunk sehová! Nyugodt vezetést! SZDSZ a Casco

:)

Slim Panatella Creative Commons License 2004.05.15 0 0 4093
?
Előzmény: I. o. vidéki srác (4090)
JuanSancezVialobosRamirez Creative Commons License 2004.05.15 0 0 4092
Kedves Demszky Úr, vagy ha szólíthatom így, Kedves Gábor!

Kérésednek eleget téve, ellenőriztem a jogosítványom érvényességét.Még van bő 6 évem a lejártáig. Ellenben szeretnélek megkérni, hogy cserébe, ellenőrizd a futóműved állapotát, mert ha egy szép napon, netalántán a pármilliós gépjárműved egyik kereke megsérül egy vásárcsarnok méretű kátyú miatt, akkor baromi nehéz lesz leveleket írkálnod, bűnbakokat keresve! Bár nem féltelek, de azért helyénvalóbb a megelőzés! Pár ezer forint a futóművesnek nem a világ, hidd el! De ha mégis úgy alakulna, szívesen leszek a tanúd, bárhol is jársz, csak szólj! Végül is teljesen hihetetlen, hogy egy autóban néha egyedül utaznak... nehogy emiatt belédkössenek! Már meg is vettem a digitcamet, hogy ne kelljen rohangálni.

Egyedül arra kérlek, hogy egy ilyen eset után is, legalább ekkora vehemenciával keresd a bűnbakot, mint a jogosítványod kapcsán! Nem akarlak bántani, de az országban élő, és autót vezető személyek száma elég magas, és (nekik) nem okoz gondot néha napján ellenőrizni a papírjaik érvényességét.Segít nekik a rendőr, hetente 2-3 alkalommal.( Őket biztos nem engedik tovább)Neked most peched volt, jó távol voltál a szemétdombodtól, és belefutottál egy olyan rendőrbe, aki tei****arja, hogy ki is vagy te.Lehet, hogy fel sem ismert?? :)

De azért köszönjük eme nemes gesztust, hogy figyelmeztettél minket, én is így fogok tenni! Hálával tartozunk érte. És felnézek rád amiatt is, hogy egy ilyen esetből is milyen mesteri módon tudsz előnyt kovácsolni! Már biztos senki sem emlékszik arra, hogy a szabályokat kaján vigyorral megszegve, veszélyeztettél pár embert... A legfontosabb dolog, amit leszűrtem ebből, rossz helyen van az érvényességi dátum az igazolványon...

U.i: Köszi, hogy ápr.23.-án egy rendőri kordon közepén vigyorogva kétszer megnyomtad a dudát! Csak sejtem, hogy min vigyorogtál...

JuanSancezVialobosRamirez Creative Commons License 2004.05.15 0 0 4091
Kedves Demszky Úr, vagy ha szólíthatom így, Kedves Gábor!

Kérésednek eleget téve, ellenőriztem a jogosítványom érvényességét.Még van bő 6 évem a lejártáig. Ellenben szeretnélek megkérni, hogy cserébe, ellenőrizd a futóműved állapotát, mert ha egy szép napon, netalántán a pármilliós gépjárműved egyik kereke megsérül egy vásárcsarnok méretű kátyú miatt, akkor baromi nehéz lesz leveleket írkálnod, bűnbakokat keresve! Bár nem féltelek, de azért helyénvalóbb a megelőzés! Pár ezer forint a futóművesnek nem a világ, hidd el! De ha mégis úgy alakulna, szívesen leszek a tanúd, bárhol is jársz, csak szólj! Végül is teljesen hihetetlen, hogy egy autóban néha egyedül utaznak... nehogy emiatt belédkössenek! Már meg is vettem a digitcamet, hogy ne kelljen rohangálni.

Egyedül arra kérlek, hogy egy ilyen eset után is, legalább ekkora vehemenciával keresd a bűnbakot, mint a jogosítványod kapcsán! Nem akarlak bántani, de az országban élő, és autót vezető személyek száma elég magas, és (nekik) nem okoz gondot néha napján ellenőrizni a papírjaik érvényességét.Segít nekik a rendőr, hetente 2-3 alkalommal.( Őket biztos nem engedik tovább)Neked most peched volt, jó távol voltál a szemétdombodtól, és belefutottál egy olyan rendőrbe, aki tei****arja, hogy ki is vagy te.Lehet, hogy fel sem ismert?? :)

De azért köszönjük eme nemes gesztust, hogy figyelmeztettél minket, én is így fogok tenni! Hálával tartozunk érte. És felnézek rád amiatt is, hogy egy ilyen esetből is milyen mesteri módon tudsz előnyt kovácsolni! Már biztos senki sem emlékszik arra, hogy a szabályokat kaján vigyorral megszegve, veszélyeztettél pár embert... A legfontosabb dolog, amit leszűrtem ebből, rossz helyen van az érvényességi dátum az igazolványon...

U.i: Köszi, hogy ápr.23.-án egy rendőri kordon közepén vigyorogva kétszer megnyomtad a dudát! Csak sejtem, hogy min vigyorogtál...

I. o. vidéki srác Creative Commons License 2004.05.14 0 0 4090
Slim Panatella

Nana, azért ez neked is munkaköri kötelességed. Vö: kire szavaznál topic 20365. hozzászólás: SZDSZ, SZDSZ. Nyomulsz te az antikátyú topicban is és mered vállalni, hogy liberális vagy. Ha jó ötletnek tartod, a rólad készült képeket, (ahogy Demszky Gáborhoz csatlakozol) is feltehetem ide. Vagy folytassuk intraneten? A. B.

ui.: Továbbra is szeretettel várunk téged vagy kollégádat a sajtótájékoztatóinkon.

Előzmény: Slim Panatella (4089)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!