Keresés

Részletes keresés

conrat Creative Commons License 2015.04.21 0 0 420

Csak egy kis szösszenet: nem járok sztk fogászatra, hosszú évek óta maszek fogorvosom van. Sajnos az utóbbi időben nem tudtunk időpontot egyeztetni hogy fogkőeltávolításra menjek, így gondoltam mivel volt időm beugrok a Zuglói Őrs vezér téri SZTK-ba a fogorvoshoz, Dr. Csorba Endre volt ott. Nem is kellet sokat várni, talán nem véletlenül. Beültem a székbe, és kb 10 másodperces vizsgálódás után közölte hogy szerencsére nincs mit eltávolítani, és végzett is. Pedig van, hátul látom a fogakon, meg érzem hogy van fogkő amit le kellene szedni. Kétszer is megkérdeztem, de nem volt hajlandó semmit csinálni, kivéve elől megkaparta egyszer 1-2mp-ig a fogamat.

Hihetetlen. Egyszerűen nem csinálta meg ( nyilván ingyenes, és így nem volt kedve hozzá ) Azt hallottam hogy mondja az aszzisztensnőnek hogy írjuk fel hogy (talán) depuratio ,azaz fogkőeltávolítás. Mindössze elöl megkaparta a fogamat 1mp-ig! Ő ezért gondolom megkapja az őt illető bért vagy egyebet nyilván, de felháborítónak tartottam a dolgot. Feltételezem a magánrendelőjében jó pénzért jobban megcsinálná.

szilvye Creative Commons License 2011.11.08 0 0 419

Sziasztok!

Tudtok pesten nagyon olcsó és jó fogászatot ahol olcsón tömnek??? és esetleg a 14 kerületi (zuglói) sztk-ban egy jó fogorvost?

köszönöm a válaszaitokat!

dawies Creative Commons License 2011.06.08 0 0 418

Jó sztk-s fogorvost a 9. kerületben találsz, Rajcsányi Barbara doktornő személyében.

Előzmény: Foley (408)
Csimbió Creative Commons License 2009.01.07 0 0 417
"Amúgy biztos van itt Dentalos dolgozó, aki figyeli a topicot....:-) "

Igen, és aki rosszat mer róluk mondani, annak az összes fogát kiverik egy kalapáccsal. :-)
Előzmény: Foley (412)
Semon Creative Commons License 2007.10.27 0 0 416
Fene tudja... bár tényleg nem a legolcsóbb hely, de én teljesen meg voltam elégedve a Madách Dentállal. Teljesen más, mint az SZTK. Hangulatos váró, normális recepciósok, asszisztensek, tisztaság, és persze profi munka. Györérkezelést csináltatattam, és igaz, hogy közel 50 000 Ft-ot fizettem, de azért 15 %-ot spóroltam, mert online kértem a kezelést ezen a linken. Szerintem megérte kifizetni a pénzt, mert gyorsan, fájdalommentesen történt a kezelés, nem kellett szabadságot kivennem, és szenvednem napokig. Ezért.
FOCUS Creative Commons License 2003.10.16 0 0 415
Nem tudjátok véletlenül, hogy az sztk-ban a tömésen, gyökérkezelésen kívül ingyenes e a híd?

köszi

pampalini_ Creative Commons License 2003.09.16 0 0 414
huuuuuuuuuuu, gyerekek, ez nagyon HÚZÓS.....

és mindet kihuzatni az mennyi lenne a MADÁCH-nál???

én kombináltfogóval egy ezresért mindent lerendezek!

Előzmény: Mrs. Diablo (413)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2003.09.11 0 0 413
Azt hiszem, Madách Dental árajánlattal eddig én vezetek: felső fogsor régi tömések cseréje: 330 ezer... Nekem is még a 2 éves fehéret is kiajánlották cserére. Hát egy kissé húzós lett volna...
Foley Creative Commons License 2003.09.11 0 0 412
Ezt nem tudtam...
De elvileg van itt nálunk egy jó fogdoki, a nagyanyám ajánlotta....kipróbáljuk.

És is voltam a Madách Denatlban, 82.000 lenne pár fog rendbehozatala. JA, és 4 db két éves tömést ki akarnak cserélni....ami fejentént kb. 10 rongy.

Asszem marad az Sztk, egyenlőre.

Amúgy biztos van itt Dentalos dolgozó, aki figyeli a topicot....:-)

Előzmény: FOCUS (411)
FOCUS Creative Commons License 2003.09.11 0 0 411
Sztk fogorvoshoz csak a saját körzetetben jár a tb. Mehetsz másikhoz is, az 3-6e-ig töm.

Előzmény: Foley (408)
A skót Creative Commons License 2003.09.11 0 0 410
Egyszer jártam a Madách Dentálban egy kivételes, akciós, ingyenes vizsgálaton, ami után adtak egy kezelési javaslatot. Ez alapján kb. 130000 Ft lett volna az a 6 tömés meg még mittudomén mi, alapkezelések. Szóval drágák. Bár kétségkívül szépen be volt minden rendezve, korszerű volt, az emberek is rendesek voltak (no igen...).

Apropó, ha letört a szemfogam csúcsa (1-2 milliméteres darab), mit kell vele csinálni? Kell egyáltalán foglalkozni vele? Nem fáj egyáltalán, meg semmi, sőt most már kevésbé zavar, mint eddig.

pampalini_ Creative Commons License 2003.09.09 0 0 409
tudnám javasolni az ecetes ollót, vagy a LÁNCFŰRÉSZT!
Előzmény: kiadoviki (406)
Foley Creative Commons License 2003.09.01 0 0 408
Valaki ajánlhatna nekem egy JÓ sztk-s fogorvost.Please.
FOCUS Creative Commons License 2003.09.01 0 0 407
Elég rég kérdezted és már kaptál is egyféle választ. Mivel én is hasonlóakat tapasztalatam, gondoltam megerősítem, hogy menj el fogdokihoz mindenképpen, akkor is ha nem fáj éppen.

Kb fél évig szenvedtem hasonlóval, aztán egyszercsak egyre jobban és jobban fájt, majd már aludni sem bírtam. Az első utam az sztk-ba vezetett. "Gyökérkezelés" - mondta ki az ítéletet a dokinő, aztán már jött is az inekció.
PErsze mivel még nem hallottam róla, vidáman vártam, hogy megcsinálja, aztán olyanokat szenvedtem, hogy hűű :) Most van bennt 1 hete a próbatömés, de megint fáj... Asszem kell még egy kis ideget kikaparni :(

Előzmény: Niino (392)
kiadoviki Creative Commons License 2003.07.14 0 0 406
HAHÓÓÓ!!!
Nagyon-nagyon kétségbe vagyok esve! 6 hete küzdök egy aftával és semmi nem segít:
Tervilan (herpeszölő tabletta)
Vagotyl (ezüstnitrátos ecsetelő)
Glycosept
Corsodyl
Betadyn
Volt már fogkefe, fogkrém váltás, öblögetés, ecsetelés, tabletta, immunrendszerre, vírusokra és mindhiába.
Hogyan tudom megszüntetni az aftát, ha egyáltalán ez még az. Néha visszahúzódik, néha előjön és akkor vízhólyagszerű valami lesz.
SEGÍTSETEK!!!!
köszönöm
Foley Creative Commons License 2003.07.03 0 0 405
Sziasztok!
Egy magán fogorvoshoz szeretnék elmenni, azonban eléggé szkeptikus vagyok az ilyen dokikkal kapcsolatban. Félek, hogy valamit csak azért csinálnának az esetleg jó fogammal, hogy így pénzhez jussanak. Ti is hallottatok már ilyesmiről?
g_area51 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 404
hy all

van itt 1 fogtechnikus??volna par egeto kerdesem neki>koszi

Csimbió Creative Commons License 2002.11.25 0 0 403
A Madách Dentnél és a Profidentnél nagyon erőszakosan a pénzre mennek. Olvashatsz róluk a „Menjunk fogorvoshoz!” című topicban. Persze ettől még lehet jó. Mindenkinek más a véleménye.
Előzmény: kiadoviki (402)
kiadoviki Creative Commons License 2002.11.25 0 0 402
Szia Peti!
Kihez jártál a MADÁCH DENTAL-ban? Ismered esetleg Almai Györgyöt? Szeretnék egy nagyon jó fogorvost kikapni...Ajánlj valakit légy szíves. Köszönöm.
Előzmény: Peti_ (395)
Csimbió Creative Commons License 2002.11.22 0 0 401
Pampalini!

Hova lettél? Hova mentél?

Más topicra?

kiadoviki Creative Commons License 2002.11.14 0 0 400
Sziasztok!
Tudtok ajánlani Pesten egy TÉNYLEG JÓ fogdokit? Esetleg ismeritek a Madách Dent-et? mi a véleményetek róla?
Köszi
poljot Creative Commons License 2002.08.20 0 0 399
Léccilécciii! Fáj! :-( Bölcsességfog, alsó, bal! Jajj!
poljot Creative Commons License 2002.08.20 0 0 398
Sziasztok!
Mielőtt felrobbanna az arcom megkérdezem, tudtok e valami jó fogorvost a XIV. ker.-ben, illetve az Örsön az SZTK-ban?

HELP! :((

MiCKEY Creative Commons License 2002.07.24 0 0 397
Lassan rászánom magam egy 'total repair' -re :) Tudnátok mondani hozzávetőleges árakat, hogy mire számítsak ?
Az altatásos dolog mennyivel drágítja meg ? (aszongyák sokkal gyorsabb, mert kb. 1 hetes kezelést is megcsinálnak 1-2óra alatt)
Kösz : MiCKEY
judittaa Creative Commons License 2002.07.03 0 0 396
Szia, nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de ha nincs komolyabb meghibásodás, elváltozás a fogaidban, valószínű, gyenge a fogzománc, és ez okozhatja az érzékenységet, amely nem csak a csokira, de hideg, meleg hatására is kellemetlen érzést okozhat.
Használj Sensodyne fogkrémet, mert az úgy tudom, elég hatásos.
A legbiztosabb megoldás, ha felkeresel egy jó szakorvost.
Fogfájás mentes, szép napokat kívánok!
Előzmény: Niino (392)
Peti_ Creative Commons License 2002.06.25 0 0 395
Tudom ajánlani a Madách Dental fogklinikát a Madách téren. Amúgy http://www.madachdental.hu Velem már sok jót tettek! :)
Előzmény: cox17 (393)
pampalini_ Creative Commons License 2002.06.19 0 0 394
19-ért Egerben Hypermodern rendelőben......????

OK????

Előzmény: cox17 (393)
cox17 Creative Commons License 2002.06.10 0 0 393
Sziasztok!
Tud vki ajánlani nekem egy tuti fogorvost, aki NAGYON SZÉP porcelán héjakat csinál?

Ragyogó mosolyt szeretnék ha már a vagyonom otthagyom (számítva a 20-25e/db árra)!

szóval ha valakinek vann személyes jó tapasztalata...plíííííz!

Niino Creative Commons License 2002.06.07 0 0 392
sziasztok !

Ahogy beleolvastam a fórumban láttam hogy kicsit más a téma, mint amilyen kérdést fel akorok tenni, de remélem tudtok segíteni nekem !

A kérdésem nyílván a fogammal kapcsolatos...na szóval a problémám az, hogy ha csokoládét eszek
a fogam elkezd iszonyatosan fájni, majd úgy fél perc múlva elmúlik, de addig elég rossz érzés.
Ha a csoki beleragad a fogamba / és pedig sűrűn szokott/akkor mégrosszabb a helyzet !

A kérdésem az lenne, hogy miért van ez?

aki tudja és le is írja nekem a választ annak előre is köszönöm szépen

Hiphop Creative Commons License 2002.06.05 0 0 391
Hello Pampalini!

Ezt a másik topicba is bedobtam és szeretném, ha Te is tudnád véleményezni a dolgot.

Köszi!

Szerintetek milyen gyakran fordul elő, hogy egy szájsebész-fogorvos, ki akar kapni bölcsességfogakat, mégpedig többet, mint amit tényleg kellene.

Nekem az alsó durrant be egy kicsit, ami épp bújik ki. De most először vegyük ki a felsőt, ami már félig kint is van (és így rányomja a kaját az alsó ínyemre).

Az indok az az, hogy nincs elég helyük kijönni és nagyon nehezen lehet őket majd tisztítani, ha kijönnének. Szüleim teljesen megbíznak a manusban.

Szerintetek esélyes lehet, hogy csak dolgozni akar??
Muszály előre kirántatni őket, vagy hagyni kell nekik egy kis esélyt?

Hiphop

Előzmény: pampalini_ (389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!