Keresés

Részletes keresés

lujo211000000 Creative Commons License 2022.09.14 -1 0 704

Ez valóban egy remek cikk amihez ugyan erről az oldalról hozzá ajánlanám az egészségügyi online marketing trendeket soroló cikküket, informatív és a gyakorlatban tényleg beválik!

Előzmény: lujo211000000 (703)
lujo211000000 Creative Commons License 2022.09.14 -1 0 703

Szerinttek mennyire fontos az egészségügyi közösségi média marketing? Ez a cikk pont erről szól és nem bírtam abba hagyni az olvasását...!

tomesz211 Creative Commons License 2022.07.05 0 0 701

Ha érdekel az egészségügyi online marketing világa ezt a cikket csak ajánlani tudom.

tomesz211 Creative Commons License 2022.07.05 0 0 700

Sziasztok! Esetleg ha orvosok is megfordulnának itt akkor ajánlanék egy cikket, amit érdemes elolvasni az egészségügyi marketing stratégia javításáról.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.12 0 0 699

Inkább szkeptikus legyen, mint szeptikus!

Mumu Creative Commons License 2005.01.22 0 0 698

-:)

 

Miutan most latinmanias vagyok (van akinek kek periodus,nekem most latin,vissza az oreg bolcsekhez akik kevesebb dologbol tobb tanulsagot tudtak levonni mint a nagy inflalt vilagba a tobbet tanultak):

Errare humanum est,perseverare autem diabolicum.Tehat,tevedni emberi dolog,de abban megmaradni :ordogi-

Te meg az ordog ellenkezoje...

nnaaa.Tul vagyunk rajta.

 

Előzmény: tölgy (697)
tölgy Creative Commons License 2005.01.21 0 0 697
Mumu!
itt a mosolyom:-)

és igen, az elismerésem is, hogy kivehető volt a hozzászólásaidból az amit most vasagbetüsen kiemelten olvashattam-ennek örülök, és elnézesedet kérem.
/leveled dec.23-án jött arra válaszoltam is/


Dóra!

ismertek előttem is a kifejezésmódom , komunikációim hibái, köszönöm, hogy kommentáltad.
betegség jelezőként: elemzésem alapján nemleges a válaszom, vagyha mégis pl majdani alzheimer-kórhoz csatolható lesz, akkor ezzel is segítettem az orvostudományt:-)-bár még nem kutat ezügyben ilyen mélységig:-)

/magam tisztába vagyok a háttérrel, ami sodortatja, tölgyre jellemzővé teszik a hozzászólásaimat, és a hozzáállásom se titkolt: akinek fontos megérti,-vagy rákérdez, mint pl.én Mumunál - akinek nem az átlép felette, nem zavar:-)/

mindannyian mások vagyunk, publikálandó írásoknál a mondattani szerkezet helyes alkalmazása időigényes-számomra!-, de ezirányú képességeimet csak szükség esetén kotrom elő; mikor mi fontos-állandóan változó!:-)

mégegyszer kösz, értem a lényegét a jelzésednek.

üdv:tölgy




Mumu Creative Commons License 2005.01.21 0 0 696
Koszonom szepen,jelentkezek.
Előzmény: e_dora (695)
e_dora Creative Commons License 2005.01.21 0 0 695

nincsenek kétségeim tölgy emberi kvalitásaival kapcsolatban.. :)
a fogalmazási és szövegértési készségére tettem megjegyzést.

 

ha elkészül vmely új fórum, majd belenézek, ha lesz link

Előzmény: Mumu (694)
Mumu Creative Commons License 2005.01.21 0 0 694

Koszonom hogy hozzaszoltal de Tolgyet szemelyesen ismerni kell.Keves olyan emberi ,gyengebbeket segito lenyt ismertem meg mint ot.Ebben nincs igaza,majd egy kis ido utan bevalja (azt szokta)

Igazad van abba hogy szokni kell a klimat de ugyanakkor az sem rossz ha valahol nyugodtan lehet vitatkozni annelkul hogy bekiabalokra ugyelni kellene.Olvasni lehet majd annelkul is csak a hozazszolas kotott.Ha majd ugy erzed hozzaakarsz szolni jelezd.Ez persze Tolgynek is szol.

 

Előzmény: e_dora (693)
e_dora Creative Commons License 2005.01.21 0 0 693

már bocs, Tölgy, de mumu célja nemcsak, hogy érthető volt a lenti meghívója alapján, hanem szövegértésileg egyértelmű is, egyedül a figyelmetlenséged lehet az oka annak, ha félreértetted; az meg, hogy utána azt írod, nehezen érthető, amit mond - hát tőled elég vicces! mert te csak fényévente követsz el az indexen egy teljes magyar mondatot, többnyire olyan csapongva, nyelvtanilag értelmetlenül, szavakat szétszórva beszélsz, mint aki vmi más bolygóról jött, vagy van vmi betegsége, ami ilyet okoz.

 

ami a zártkörű fórumozást illetni, már elment tőle a kedvem, annyit nem ér, hogy küldjek egy mailt. ami a topikokon zajlik, amúgyis csak egy tükre a való világnak, nem árt szokni, hiszen a megoldásokat is ebben a kontextusban kell megtalálni.

Előzmény: tölgy (691)
Mumu Creative Commons License 2005.01.21 0 0 692

Ha valamit nem akarok az biztos Teged valamiert is megserteni.

De most legyel targyilagos:

A maganyosok topic 19341-es hozzaszolasomban ami Neked volt cimezve mar egyszer megirtam tisztan es korulmenyesen hogy nem topic megszuntetesrol hanem egy masik zart (tehat  csak jogosulassal irhato,de mindenktol olvashato ) topicba foleg a poltikai topicok mocskolodasait es azoknak a szerzoit akarom messzetartani a vitaktol.Elotte meg Nektek is felajanltamn ugyanazt.Hogy ez nem az en otletem hanem  a moderacio ajanlata .Hogy nalunk csak eppen ugy mint mas tolem kezdemenyezett topicba  megemlitem hogy ez is egy lehetoseg.Mastopicba felkerem nevszerint azzokat akikrol gyanitom hogy ressztvennenek benne.

Az 19351 es 19357-es topicban nagyjabol ugyanazt ujra leirom.

Mar hogyne csodalkoznek akkor  ha Te ezt itt ujra megemlited ?

Azt hogy sajnos mostanaban meg roszabbul gepelek  az igaz es legtobbszor miutan nagyon felgyulemlenek az irasok es mas level valaszok nem mindig jutok a korrigalashoz ez is igaz.Ebben hibas vagyok olvasoimmal szemben.A legtobben vannak olyan jok hogy elnezik nekem vagy talan nem olvasnak el mert farasztom oket.

Na de tortenesen a fentemlitett hozzaszolasoknal meg ez sem volt az eset.

Ugy hogy kerlek nezzd at azzokat es gyozodj meg rola (mert onkritika is letezik) hogy nincs ebben igazad.

Kulonben is irtam mar napokkal ezelott egy e-mailt amire nem erdemesitettel valaszra.

Semmi baj tolgyom.Suly alatt erosodik a tolgy.

-:))

Varok egy smile-t Toled.

Előzmény: tölgy (691)
tölgy Creative Commons License 2005.01.21 0 0 691
Mumu!

talán az a gond, hogy eddig IGY nem hangsulyoztad ki, és sajnos elég nehezen érthető a megfogalmazásod, és nagyon örülök, hogy végre leirtad konkrétan, hogy nem zárolod a hozzászólást nem nehezited a meglévőkben!

/eddig csak ködösen fogalmaztál! a provokáló soraimra irtad le most itt, hogy -ahogy tanácsoltam másutt már-mostanra letisztultan kiirtad! hogy nem érinti a meglévőket, hanem ujakat nyitsz zártan!
ezt irtam legelső véleménynnyilvánitásomkor is javaslatként!

tisztázás volt a célom, és bár ugy fogalmazol RÓLAM!! hogy nem olvasok figyelmesen, nem is jut eszedbe, hogy másutt keresd a választ-sajnálom.

a magányosban irt reakciók is mutatták, hogy valamennyien IGY -ahogy én is!!-értelmeztük a beirásodat.

most én már értem-mert szóltam, mert nem csak egy szóban irtam: ellenzem!

és a szociális topikokra is értelmezve irtál első körben!

de ha valóban -ma már igy letisztultan megerősited, hogy UJ topikokba hivod akiket hivsz-zártkörü eszmecserére-akkor rendben, igy semmi gondom nincs terveddel! /elsőre ezt reagáltam neked-figyelmesen! kár, hogy nem igy "vetted a lapot", de végülis vetted, mert alakult a képlet!/

oké.

és a zárt dolgokba nem akarok beleszólni, de az utolsó megjegyzésed elég nyers, és ugye most ne citáljam a a szólásszabadság topikodból a gondolatmenetedet?

merthogy nem volt senki kárára a megszólalásom!

tehát-nem kellene elhallgattatásra ösztönözni!

csak mondom! mert itt- szabad topikban- tehetem!
mint bárki más.

ennyiben ugyan off volt kicsit-mert éppen nem betegségről irtam

hmmmm


'erősen emóciónális hangulatba átfutás'

ezt pl lehet személyeskedő, lekicsinylő jelzőként értelmezni-ami nem szerencsés egy vitában ezzel 'hangulatot kelteni':-)

de bevállalom az érzelmi megközelitést!!

és a nehéz soraid kibogarászását is-
főleg mikor reagálni késztet!
tehát ne vond már sokadszorra kétségbe légyszives!

párszor megirtad:-csak rosszul, pongyolán, szóval és tettel félreérthetően!!

pengeváltás döntetlen
nem vérzek el rajta!
:-)
üdv:tölgy
Előzmény: Mumu (689)
Mumu Creative Commons License 2005.01.21 0 0 690

Abban igazad van hogy peldaul ebbe a topicba nem mondtanm ki (itt nem,masutt igen) de a 685-os beirasnal ott van:

"mondjatok el ott is velemnyeteket"

Aztan a legtobben de a Magnyosoknal aztan tobbszor is valszoltam arra hogy nem tzarunk be semmi topicot hanem tovabb mukodik mindegyik.

Előzmény: tölgy (688)
Mumu Creative Commons License 2005.01.20 0 0 689

Megint feluletesen olvasol es amit hiszel azt biztosnak veszed.Nem zarunk be egy topicot sem !! Ezt a legtobb  helyen a mi topicunkba is megirtam.Minden topic tovabb  megy.Miert nem olvasol minden szot el ? Most mar tobbszor is eszrevettem hogy erosen emocionalis hangulatba atfutsz egyes reszleteken.

Minden topic tovabb mukodik mar hogyisne.Ezt is mar egyparszor megirtam.Csak a topicokbol amiket en kezdemenyeztem meghivok  aktiv es targyilagos hozzaszolokat arra hogy oda is irjanak ha kedvul lesz ra.

Ebbe ugye nem akarsz beleszolni ?

Előzmény: tölgy (688)
tölgy Creative Commons License 2005.01.20 0 0 688
MUMU!

ezeket a topikokat is zárttá szándékozod tenni!?

nem hiszem el, hogy komolyan kisajátitod, és korlátokat állitasz fel

ez nem politikai és tényleg nagyon felháborit ha végigviszed valamennyi általad nyitott, vagy magad által rostált-megitélt- topikokra lakatokat helyezel fel!

ezek már nem tehetők zártkörü klubbá!

ujakat nyiss eleve ezen uj ötleted által vezérelve, korlátozd azokat, de a meglévőkre nehogymár ezután csak akkor irhasson bárki is, ha a "vezetőség" alkalmasnak találja!

tényleg példátlan az utólagos zárolás terved!
sos topikok SEGITŐ célzatuak!

a segités pedig neheziteni, vagy csak TE magad akarod végezni? vagy egy ideig játszod ezt, ha meg elromlik a játék akkor hagyod elhalni?

kulcsot keressen aki szólni akarna?

jaj de elvetélt ötlet!

félő a motiváció -ami elinditotta most ezt a tervet - nem egészen önelemzett!!!!

pedighát egyik fő, gyakran citált segitő mondatodra emléxem:-az "ismerd meg önmagad".


hmmmmmmmmmm
Mumu Creative Commons License 2005.01.20 0 0 687

Tudomasul vettem a beiratkozasodat csak Te felre ertettel.En kerlek kuldj egy emailt (biztonsag es ellenorzes kedveert) es ird mega textusba is azt az email cimet amivel a klubba kommunikalni akarsz.

Varom.

-:)

Előzmény: e_dora (686)
e_dora Creative Commons License 2005.01.20 0 0 686
ok, ez a nikkem, jöhet az email
Előzmény: Mumu (685)
Mumu Creative Commons License 2005.01.20 0 0 685

Inkabb a politikai topicjaimba zajlo zivatarok miatt a moderacio felajanlott egy lehetoseget zart vita klubbot alakitani ahova csak erre jogosultak irhatnak de olavshatja mindenki.Itt most nem csak politikai temakat hanem barmelyikunktol javasolt kozerdeku (tobbek  kozott egeszsegugyi) temakra is lehet mas temakkal parhuzamosan vitaba szallni.Ezert irtam ide is a spontanul ertekelt hozzaszolasok alapjan,mondjatok el ott is velemenyeteket amely talan meg nagyobbnet nyilvanosagot kap.

Ezert e-mailba kell kerned a jogosultsagodat,megnevezve a nickjedet (jo perzse ez is) es az e.mail cimedet technikai okokbol.

Szivesen veszek mas jelentkezest is olyan nickektol akik targyilagosok,tartalmakrol irnak es markans neha ellenvelemenyuk is van ,mert egy velemnyuekkel  korust lehet alapitani es nem vitaforumot..

-:)

Előzmény: e_dora (683)
Mumu Creative Commons License 2005.01.20 0 0 684
Helyes
Előzmény: Törölt nick (682)
e_dora Creative Commons License 2005.01.19 0 0 683
nekem jó az itt megadott címem,de mégis miről van szó?
Előzmény: Mumu (681)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.19 0 0 682
Hát köszönönöm a megtiszteltetést, de közben úgy döntöttem, hogy a vita helyett inkább gyógyulok:) (max. néha ide-oda vakkantok valami kis magánvéleményt:)
Előzmény: Mumu (681)
Mumu Creative Commons License 2005.01.19 0 0 681

Miutan nem kezbesitik egyes tarsainknak e-maillomat (valoszinuleg valtoztatott cimmet) kerem a kovetkezoket  hogy lepjenek velem osszekotetesbe,fel akarnam ajanlani jogusoltsagukat egy altalanos zartjellegu vitaklubba:

-afintha

-tigristomi

-ersekdora

-4csin

-kirikon

 

Mumu Creative Commons License 2004.12.12 0 0 680

Igen ezt en mint jogasz is igy latom.

De ezzen kivul,azt hiszem hogy az egyenlo minositesu es profeszionalitas korulmenyeihez kepest nagyon sok hely (a gyogyszeripart erdeklo helyek) az erdemek figyelmbevevese nelkul tortenik,ilyen megondolasok  alakitjak a szemelyzeti politikat,protekciot, lesznek belole igazsagtalansagok es igy  lesz a  szemelyzet frustralt.

-anyagi technikai eszkozok hianya

-politika befolyasa a szakmara

-halapenzek megosztasa egy bizonyos klorben,a tobbiek frusztracioja

-elmaradt etikai es erkolcsi hozzaallas

-szuk adminisztracios lehetsegek

Előzmény: afintha (679)
afintha Creative Commons License 2004.12.12 0 0 679

velemenyem szerint a legnagyobb problemak:

- nincsenek elkeszitve es betartatva a finanszirozas alapjat jelento szakmai protokollok (atlathatatlan pepnzugyi rendszer, ellenorzesek hianya)

- nincsen tisztava, hogy potnosan milyen jogviszony is az egeszsegugyi alkalmazottak jogviszonya (munkaido, kovetelmenyek, stb.)

Előzmény: Mumu (676)
Mumu Creative Commons License 2004.12.11 0 0 678
Igen.Persze ez nem csak a magyar helyzetre tipikus.A legjobb hazakban is van hasonlo.Csak esetleg nem tudunk rola.
Előzmény: tigristomi (677)
tigristomi Creative Commons License 2004.12.11 0 0 677

Nevetseges, hogy mik vannak:

Cikk cimek:

 Soha nem lesz meg az elcserélt holttest

 Nem felelősek a betegcseréért
 Betegcsere: nem hibázott a kórház  
 Meghalt a másik elcserélt beteg
 Nincs felelőse a betegcserének?
 Betegcsere Kaposváron is
 Újabb betegcsere Csongrád megyében
 Téves koponyaműtét: túl sok volt az egybeesés

Mumu Creative Commons License 2004.12.11 0 0 676

Afintha azt hiszem szaki vagy.Ird meg mirre van idod munkad kozbe? Mennyire kezelheted betegeidet sajat elkepzelesed szerint(ertem hogy van-era eszkozod,idod,hattered)

Miben latod a mai egesszgeugyi problema legnagyobjat:

-Anyagi hiany a korhaz,ambulatorium rendes fenttartasaban?

-nem elegseges anyagi jutatas az orvosnak?

-az orvos profeszionalis elokeszuleti es tovabb fejlodesi  hianya?

Mindet egyutt ?

Előzmény: afintha (675)
afintha Creative Commons License 2004.12.08 0 0 675
remelem megneztem a "supersize me" cimu filmet errol a kerdesrol.
Előzmény: Törölt nick (666)
afintha Creative Commons License 2004.12.08 0 0 674

A gyogyszerek engedelyezese tobb lepesbol allo laboratoriumi, klinikai kliprobalasbol/tesztelesbol all.

 

Az OGYI, amely engedelyezi es torzskonyvezi egy gyogyszer magyarorszagi forgalmazasat/hasznalatat, vizsgalatokat nem vegez, hanem a meglevo dokumentacio alapjan dont.

 

Velemenyem szerint az egeszsegugy ezen resze elegge korrekt.

 

AZ OEP reszerol a tamogats ertekenek megallapitasa mar sokkal sikamlosabb terulet, szerintem orulni kell, hogy egyaltalan ezen gyogyer tamgatasa megtortenik.

 

Amennyiben uj gyogyszerrol van szo, ugy hosszu tavu hatasarol meg csak korlatozott ismeretek/adatok vannak, ily modon a megkerdojelezesed is ertelmetlen.

Előzmény: tigristomi (647)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!