Keresés

Részletes keresés

reckon Creative Commons License 2007.02.08 0 0 51
7 éve volt,de olyan messzinek tűnik,mintha 20 éve lett volna

ha akkor megkérdezik tőlem,mit várok 2007-re,hát nem ilyen jövőt prognosztizálok

szal ezér nem tippelek most,hogy mi lesz 2014-ben

: ////
Lucilius Creative Commons License 2007.02.08 0 0 50
Kinnt voltam azon a meccsen, életem talán legszebb fociélménye volt! :-) Fantasztikus hangulat, jó játék! Mai napig jó érzéssel gondolok arra a napra. Tényleg jó volt!
Tök jó így nosztalgiázni! :-)
Bajót Creative Commons License 2007.02.08 0 0 49
Azóta nagyot változott a világ, szegény Gabit azóta már a fél ország a pokolba kívánja.Kíváncsi lennék,hogy te még mindig Főkirálynak tartod-e?
Előzmény: delpedro (47)
big l Creative Commons License 2000.09.05 0 0 48
A kép egy kicsit nagyobba !
Előzmény: Cukorka (13)
delpedro Creative Commons License 2000.09.05 0 0 47
Hát akkor üdvözletemet küldöm
HORVÁTH ''FŐISTEN'' FERENCNEK
és
KIRÁLY ''FŐKIRÁLY'' GÁBORNAK,

ja és puszilom a feleségét!

The AVE Creative Commons License 2000.09.05 0 0 46
VIOLA_ már megírta, de azért:

http://www.raisport.rai.it/news/sport/nazionale/200009/04/39b40ce405d00/
http://www.raisport.rai.it/news/sport/nazionale/200009/03/39b2976700bef/

Előzmény: ironduck (45)
ironduck Creative Commons License 2000.09.05 0 0 45
Gyerekek!

Segítsetek már, hogy hol tudok letölteni részleteket a vasárnapi Magyar-Olasz mérkőzésről? Érdekelne minden audio, illetve video fájl.

Köszi

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!

MLG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 44
Hehe akkor 11millió pizzaképűnek akadt a torkán a macskaláb! Nem kellett volna talán akkora mellénnyel jönniük. Olvastam, hogy Del Piero úgy nyilatkozott, hogy már jó formában van meg minden. Ugyanaz a helyzet vele, mint azzal a másik spanyol köcsöggel Raullal. Elsők a pénzkeresésben, de bénák, mint az állat. Raulban is mit favorizálnak, még egy 11-est se tud berúgni, évi dollármilliókért. Del Pierónak meg ne járjon a sázja, hanem szálljon magába, elvégre ő szarta el az Olaszok EB címét.
Csákány
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.05 0 0 43
A EUROSPORTON A NAP MECCSE LETT !
Ott is látthatták pár "ezren"
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.05 0 0 42
11.000.032.- nézo látta az Olasz-Magyar
meccset az olasz tévében.Ez igen!!
11.000.032 nézonek bizonyithattunk hogy még vagyunk ,létezünk és egyre jobbak
leszünk az európai futtbalszinpadon!!
üdv
MLG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 41
Ez király volt strong, de már úgy tűnik eltakarodott innen ez a f@aszkalap.
Amúgy meg érdemes elolvasni a nemzeti sport onlájntot, érdekes idézetek vannak Varga "Tahó" Zoltán könyvéből. Többek között Lisztest, meg Horváthot fikázza, akikről (is) éppen ez a topic szól.
A Rohadt, tetves anyját ennek a mocsok disszidens, szivarvég-zabáló, szódásüveg-szemüvegű ratyi parasztnak. Egyszer volt a Fradi edzője, akkor is szétb@aszta a csapatot, Diósgyőr tózse. Grrrr.
MLG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 39
Aggyon az Úr!

Örvendek, hogy a szemét-román nem tolta be újra a pofáját, kár, hogy nincs valami interaktív topic, akkor adnék a rühesnek gumikalapáccsal.

Amúgy ha Horváth Feri olvassa ezt a drukkerkocsmát, akkor üzenem neki, hogy üdvözli a Korponai Feri. Talán még emlékszik rá.

Amúgy meg a Magyar-román meccsen már én is kint leszek, azt' dobálom a döglött halat ezekre a teves, mocsok, selejtes barmokra.

Véleményem szerint, amúgy kafa volt az egész csapat, és Mátyust se kellene annyira szidni, mert ahogy a köcsög mezey mondta, tényleg jó volt a fejjátéka. / nem mezeynek, Mátyusnak /
Ezen a Rósa gyereken meg tényleg el kellene gondolkozni, mivel szerintem Tökölivel jól megértenék egymást, meg azértiscsak töftöfbibapp!

Amúgy meg Norbi bazzeg! Miért nem jössz a Jagged Alliance fórumra??? Grrr!!! / Azé a peccsed kafa /

No most mék, majd jövök tíz óra körül.

UI: Szerintem a litvánokat megfikáztatjuk

Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.05 0 0 38
Szep volt fiuk!!

Zozo.Hajra Ujpest.

Norbi_ Creative Commons License 2000.09.05 0 0 36
Parmi!
Ez a fontos!!!:)
Parmi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 35
Ok, de a lényeg, hogy itt vannak!

Látják, olvassák, tudják, hogy mit éltünk át velük és foleg miattuk!!!

Norbi_ Creative Commons License 2000.09.05 0 0 34
Parmi!
Nem csak te tudod biztos forrásból már egyszer én is megirtam hogy Gabi de leginkább a felesége olvasgatja a DK-t!
Parmi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 33
Biztos forrásból tudom, hogy HORVÁTH FERI és KIRÁLY GABI olvasgatja a Drukkerkocsmát!!!

Remélem ezeket és az elottem szólók sorait is olvassátok, és egy csöppnyi erot ad a folytatáshoz, hogy lemossuk a szöröstalpúakat és a csoport többi tagját is!

SZÉP VOLT FIÚK KÖSZÖNJÜK EZT AZ ESTÉT!!!!

big l Creative Commons License 2000.09.04 0 0 32
delpedronak nagyon is igaza van Tökölit ne szidjuk mert tényleg kellene egy Újvárosi középpályás és akkor megmutatná mindenkinek hogy érdemes őt Horváth mellé be tenni minden vállogatott meccsen .


Szerintem lehetne egy kicsit vitatkozni Mátyus játékán !
Szerintem az Olaszok ellen minden jól mukodott , de megnézném egyszer a vállogatott védelmét úgy hogy a Dunaújvárosiak védősora lenne bent a pályán .

HAJRÁ MAGYAROK !!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: delpedro (31)
delpedro Creative Commons License 2000.09.04 0 0 31
Ekkora feelinget nagyon rég (Fradi BL, magyar-brazil) éltem át.
Remélem ez a meccs egy tényleges fordulópont lesz a magyar foci életében. A ruszkik elleni 0-6 után megindulhatunk fölfele. Reményemet táplálja a Dunaferr jó szereplése, játéka is. Már csak a Fradinak kellene újra nagynak lenni.

KÖSZÖNJÜK AZ ESTÉT FIÚK. Horváth főisten megteremtette a hét hetedik napján a csodát!
Jut eszembe, melyik játékos lőtt utoljára két gólt az olaszoknak?
Tökölit ne szidjuk, mert neki min. 1 újvárosi középpályás hiányzott mögüle, aki jó passzokkal ki tudta volna ugratni őt.

MINDENT BELE MAGYAROK.
Eddig szép a futballősz. Megindultunk felfelé. Játékban is!!!!!

big l Creative Commons License 2000.09.04 0 0 30
Szerintem most mindenki jól játszott .
A Lisztes akkora labdát adott ..............
Horváth meg kihúzott minket a sz@rból mint mindig :)

HAJRÁ MAGYAROK !!!!!!!!!!!!!!

Norbi_ Creative Commons License 2000.09.04 0 0 29
Köszönjük nektek !!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!
Fake Creative Commons License 2000.09.04 0 0 28
Sokan szídtátok a Tökölyt, szerintem nem játszott rosszul. Ahogy már valaki az előbb leírta, elvonta a figyelmet és volt pár jó megmozdulása... Idő kell neki, be fog jönni. Az Illés szerintem a Lisztessel nagyon kijön, nagyon érzik egymást, ő is kell ide, volt egy-két olyan háromszög mikor a nagyrabecsült olasz védelem csak pislogott.

Szerintem nem kell senkit sem szídni, örülni kell ennek a kicsi sikernek, mert mindaddig kicsi, ameddig nem hozzuk a VB-t.
Éppen ezért azt a barom "Hagi az isten"-t ne hagyjátok, hogy idegesítsen, irigykedik (ez a másik siker)...

Wolfhauser_d Creative Commons License 2000.09.04 0 0 27
"Hagi az isten"-nek üzenem, hogy szeretett kedvence valójában nem román, hanem macedón...
Ennyit a nacionalizmusodról. Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy Selymes az isten (csak ő már visszavonult)!

Mellesleg kibaszott jó meccs volt. Nekem sikerült egy fotós mellényt szereznem, így a reklámtáblák mellett élvezhettem, ahogy 60 ezer ember őrjüng körülöttem :-))

QQRYQ Creative Commons License 2000.09.04 0 0 26
Csak a szokásost tudom hozzátenni: király meccs volt, nagyon jól játszottunk. Nagy tombolás volt, kár hogy nem vagyunk mindíg 60000-en.

Lehet hogy már lejebb írtátok, de képet nem láttam... Az UEFA.com-ról kép és képaláírás:

Zambrotta tightly marked by Madar

Érdekes...

QQRYQ

Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.04 0 0 25
Hajrá Magyarok!!

De szép lenne 3 vonattal lemenni romániába ott csatlakoznának az erdélyi testvéreink hozzánk és meg
sem állnánk bukarestig!!Ahhoz meg kellene verni a litvánokat októberben!!sima ügy!!!

És de szép lenne ott szurkolni a vb-n a magyar válogatottért! ÁLOM!!

DE MILYEN SZÉP!!

Cukorka Creative Commons License 2000.09.04 0 0 24
Na basszus, nem akartam en befagyasztani a temat :-)) Hol vagytok, magyar drukkerek??

Előzmény: Cukorka (23)
Cukorka Creative Commons License 2000.09.04 0 0 23
Hu fiuk, van am egy masik topic a meccsrol ("Gyozhettunk volna!!!"), nem kellene egybefuzni a kettot, hogy ne forgacsolodjon szet az energiank (meg idonk -- nekem legalabbis eleg keves van!) a mindkettobe irassal?

Mivel a masik korabban indult, maradhatna az...
Otlet?

Cukorka Creative Commons License 2000.09.04 0 0 22
Ne menj ma' MLG! Vegre valami elet ebben az indexben! A hetihetesrol mar megint nem erdemes beszelni, igazan, ne izgasd mar fel magad! :-))

Tartogasd az energiaidat a kovetkezo meccsekre, mert azokra mar ki kell menni nem?

Tenyleg, gyerekek ezekkel a szorostalpuakkal mikor jatszunk?? Ott leszek!

Előzmény: MLG (21)
MLG Creative Commons License 2000.09.04 0 0 21
Az isten rohassza rád az eget Hagi_az_Isten! Bejövök ide ünnepelni a magyar focistákat erre itt rontja a levegőt egy ilyen szemét állat! Amúgy is allergiás vagyok a románokra / Európa leprásai / de igaza meg annak van, aki aszondja ne foglalkozzak veled. Szóval rohadj meg papírzsákba, úgyis azzal voltatok letakarva évszázadokon keresztül ti kretén, selejtes barmok!

HAJRÁ MAGYAROK! / most kezdem / Úúúú bazze gyerekek! Ilyen király fociestém akkor vót utoljára, amikor a Fradi bejutott a Bajnokok Libájába, kár hogy a Dunaferinek nem sikerült. Amúgy meg kétszeresen rulez volt a tegnapi este, mert nekem Horváth Feri a kedven focistám. Őrzök is róla egy Arany Ászokos címkét a cigarettatárcámban. Úgyhogy rulez! Mosmá csak azt sajnálom, hogy nem mentem ki a meccsre, hanem csak a büdös Eltévedt Klubbon néztem.

Devil Inside! Igazad van, mert ez a VB még télleg nem lesz meg, de a kövi EB már talán, főleg, ha addig engedik összecsiszolódni a válogatottat.
Amúgy meg tényleg hálás lenne már, ha előremásznénk a ranglistán, akkor esetleg a Dunaferr sem járt volna ilyen szarul. Rosenborg, Feyenoord, korrekt:-(

Na mosmá megyek haza, de előtte még üzenek a Horváth Feri szüleinek, ugyanis az egyik kollégám a szomszédjukban lakik Nagymaroson.
AMÚGY CSAK ÍGY TOVÁBB FIÚK, ÉS SZÁRADJON LE A FEJE, MINDENKINEK, AKI A MAGYAR FOCI ELLEN VAN!
DÖGÖLJÖN MEG VEREBES, GÁLVÖLGYI MEG AZ EGÉSZ TETŰ HETI HETES HAVAS SZARFEJ HENRIKKEL AZ ÉLEN!

Sziasztok

Devil Inside Creative Commons License 2000.09.04 0 0 20
Hagyjátok ezt a f@szt, már éjszaka egyszer kimoderálták valami DelPierro-s nicknéven, remélhetőleg ezt is lelövik nemsokára.

Különben az egy dolog, hogy kijutunk-e a VB-re vagy sem, de minél több gólt és pontot szerzünk itt a rangsorban előrébb kerülünk, az EB selejtezők sorsolásánál esetleg már esélyünk se lesz, hogy két ilyen erős csapattal sorsoljanak össze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!