Keresés

Részletes keresés

kuyarashi Creative Commons License 2015.09.18 0 0 100

Sziasztok kerekesek!

 

 

Egy kedves barátomnak ellopták ma a TREK 3900 típusú biciklijét 14:30 és 15:10 között a budapesti Szabó Ervin Könyvtár elől.

Nagyon sajnálom. Nincs semmije, ez volt az egyetlen értéke. :(

 

Tehát:

Keró típusa: Trek 3900 (fekete-zöld, férfi vázas, széles kormánnyal)

Lopás helyszíne: Szabó Ervin Könyvtár (1088 Budapest, Szabó Ervin tér 1.)

 

A brinyó bő 1.5 éves; természetesen megvan a kártyája és minden hozzá tartozó papír. (Nem tudom, hogy mi a szokás, ezért első körben nem adom meg a vázszámát.) Szívesen fogadunk minden segítséget.

A rendőrségi bejelentésen már túl vagyunk. (Tudjuk, hogy szinte a nullával egyenlő, hogy valaha is viszont lássuk a biciklit.)

Ha találkoztok ilyen kétkerekűvel, gyanús körülmények között, kérlek szóljatok; iszonyúan fontos!

 

Egyébként le volt zárva a tárolóhoz a váznál. A barátom 14:30-kor rakta le és 15:00-15:10 közöt kiment megnézni, hogy megvan-e. Ekkor már nem találta. Egy hajléktalant látott a másik oldalon, de ő nem tudott semmiről, ahogy a biztonsági őr sem. Utóbbi azt sem tudta, hogy van-e kamera a könyvtár területén, ahol dolgozik... Ez kissé érdekes. Jobbra, a túloldalon, az étteremben sem észlelt senki, semmi gyanúsat. :(

 

 

Köszönöm, hogy elolvastátok!

 

 

Rottentroger Creative Commons License 2015.07.14 0 0 99

Egyébként ügyesen reklámoztál. 3 felhasználót csak ezért a vacakért? :D

Előzmény: Törölt nick (97)
Rottentroger Creative Commons License 2015.07.14 0 0 98

A tuti módszer, ha mindig rajta vagy. Akkor csak elrabolni tudják.

Előzmény: Törölt nick (94)
Rottentroger Creative Commons License 2015.01.06 0 0 93

Mondjuk csak a hecc kedvéért: milyen kerékpár? Esetleg fotó? Satubi.

Előzmény: syscow (92)
syscow Creative Commons License 2015.01.06 0 0 92

2015.01.04-én BP. 1135 Jász utca 99 alatt elvágták a korlátot.

Az ügyben feljelentés és helyszínelés történt.
A kerékpárja vázszáma: WTU269C0112D, 2009. július 23.-án lett vásárolva és a vázmérete 22,5 collos.

Speed68 Creative Commons License 2014.08.22 0 0 91

2014 augusztus 19-én a Lánc-híd budai hídfőjénél az ÍZEK FESZTIVÁLJÁN ellopták a kerékpáromat.

Két lakattal - egy számzáras ABUS és egy egyszerűbb kulcsos - volt a biciklitartóhoz kikötve. (kb. 200 másik mellett)

 

Típusa: Kellys MADMAN 27.5 (4 hónapja vettem, új, gyári, karcmentes állapotban van)

Színe: fekete-szürke-piros

Nem a saját ülése van rajta, egy széles, zselés.

 

80 000 Ft-ot adok a megtalálójának!!!!!!

 

Értesítési cím: btznek@gmail.com

 

Kép a kerékpárról (pont így néz ki):

 

 

 

Kovács László 1967 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 90

Az eset Budapesten történt a 13. kerületben

Előzmény: kivi (89)
kivi Creative Commons License 2014.05.27 0 0 89

Szentgotthárdon vagy Fehérgyarmaton?

Előzmény: Kovács László 1967 (88)
Kovács László 1967 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 88

Sziasztok!

 

Tegnap késő délután egy térfigyelő kamera és két lakat ellenére gazdát cserélt a biciklim, akinek bármilyen infója van róla, kérem keressen meg.

 

BTWIN TRIBAN 500 országúti kerékpár (volt)!

 

Nyomravezetőnek jutalom!

 

Köszönettel:

 

KL

Ferenczi Szabina Creative Commons License 2013.11.08 0 0 87

itt van róla kép:

Ferenczi Szabina Creative Commons License 2013.11.08 0 0 86

Keresem 24"-os női kerékpáromat, (Bordó, cyco, 7 sebességes hátsó Shimano Nexus agyváltós Schürmann duplafalú felnik és kontrafékes) Debrecenben ma a Fényes-udvar Dobozi utca háziorvosi rendelő udvarából tűnt el lelakatolt állapotban. Fehér filccel van a cyco feliratban baloldalt egy kis jelzés. Ha tudtok róla valamit szépen kérlek hívjátok a 107-et és/vagy engem a 06-30/4474431 számon, vagy írjatok üzenetet. Köszönöm előre is!

Lassmich Creative Commons License 2013.08.30 0 0 85

"Feltenném a kérdést ha én eddig jutottam akkor hol van a hatóság?"

 

Mondanám hogy a "k" betűs mamjukban vakargatják a zacsit, de átfogalmazom:

 

Klimatizált irodáikban önnön fontosságuk teljes és végeláthatatlan tudatában cigizgetnek és kávézgatnak a pénzeden barátom, mindamellett hogy fizeted nekik a lakáshitelük komoly részét is meg az össze iskolát amit épp fejükbe vesznek hogy majd ők elvégeznek. Te mint állampolgár meg ne merj ilyen kérdéseket feltenni mert rádszállnak és minden kereszteződésben meg fognak büntetni ha felkerül a rendszámod a "kesztyűtartós feketelistára".

 

Bocs de sajna nagyon sokszor csalódtam ebben az ingyenélő fajban úgyhogy ez keserűségből kijött.

 

---

 

Tisztelet annak a pár kivételnek a sokezerből akik nem meg tudják magyarázni hogy mennyit dolgoznak, hanem urambocsá' valamit ténnyleg csinálnak is. Akik megmagyarázzák azok már nem érdekelnek, legalább 30 cimborám rendőr úgyhogy a prédikációkban már nem hiszek mert látom a tényeket.

Előzmény: e-nicknévmárfoglalt (75)
Kelegy Creative Commons License 2013.08.30 0 0 84

Sziasztok!

Nekem is eltűnt a Merida Crossway 10 tipusú bringám.
A Haller utcai Shell benzinkútnál lopták el tegnap (08,29) 18:10 kor.

Sajnos a kamerák pont nem láttak oda, én fél percnél tovább nem voltam bent és mint sejtehtő ebből, nem volt lezárva :( .

Kicsit drága tanulópénz volt.

Kinézek a józsefvárosira én is, sok reményt már nem fűzök a dologhoz.

Baruska Creative Commons License 2013.08.23 0 0 83

Előzmény: Baruska (82)
Baruska Creative Commons License 2013.08.23 0 0 82

Sziasztok! 2013. augusztus 19-én hajnalban Siófokon az Ady Endre u. 19/a. kertjéből ellopták férjem Kelly's Scarpe White 21,5 "-os mounten bike-ját. Alvázszáma: 10063183

AmenDave Creative Commons License 2013.07.25 0 0 81

Ellopták ma az Izabella u. 45. ZÁRT KAPU ÉS LELÁNCOLVA RockRider 5.2 junior kerékpárt. Króm színű, narancs teleszkóppal, sárvédőkkel és kulacstartóval. Ismertetőjele mivel vadonat új bicikli, csak annyi, hogy a csengőn egy kis kopás volt.
 A biciklit 2 napja vették Kedvesem 8 éves öccsének, aki azóta sír. 
 Végső esetben visszavásárolnánk.

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.29 0 0 80

http://lopottbringak.ucoz.hu/   Sziasztok! Ez egy új lopott bringa bejelentő oldal,ahol megyékre bontva tudjátok tájékoztatni az embereket,hogy hol,milyen bringát loptak el tőletek.Fotót is töltsetek fel a bringáról,ha van.

 

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.16 0 0 79

Üdv!

 Szerencsére én csak kívülállóként vagyok itt. Nem lopok,az enyémet sem lopják...,remélem,ez így is marad!

Tudom,hogy lophatatlan bicikli,nyithatatlan zár nincs. Esetleg elriasztani lehet a tolvajt egy 10kilós zárral,vagy esetleg meglepni egy párezres riasztóval? Hülyeség? Én nem szoktam sok időre és elhagyott helyre zárni,de ha vinnék a biciklit,akkor megszólalna a riasztó;ha nem is tartóztatják  fel a tolvajt,de mire én odaérek,esetleg egy személyleírást,rendszámot kapok a tanúktól.

Persze a nyomkövető lenne a legjobb megoldás. Vagy kitenni a bicajra,hogy nyomkövető van rajta. Az is igaz,hogy mondjuk a kormányt így is el tudják lopni.

Szóval,hülyeség ez a mozgásérzékelős riasztó?

galagonya90 Creative Commons License 2013.05.28 0 0 78

Segítsetek! Szegeden, zárt bicajtárolóból, ellopták a kerékpáromat. Hirdetném, de nincs képem. Ez egy 14 éves női MTB,26-os.99-ben ment ez a szín: fekete-cirmos. Típusa:TY05, gyáriszáma:4411. 

Ha esetleg valaki tud segíteni vagy na hasonlóról képet tudna küldeni, nagyon nagy segítség lenne. Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.03 0 0 77

Ismerőseim tegnap délután az újpesti Munkásotthon utcai CBA üzlet előtt látták a februárban ELLOPOTT bringámat.


Cheyenne Wovoka MTB
- bordó-fekete mintás acélváz, fekete első villa
- fekete acél sárvédők, csomagtartó
- Schwinn-Csepel ezüst színű dupla falú alufelnik
- Continental Contact reflexcsíkos külsők
- a hátsó kerék agyváltós (Shimano Nexus 7, kontrafékes)
- az első kerék agydinamós (Shimano Nexus DH-3N20)
- A kép régebben készült, a felsorolt alkatrészek (agydinamó, új felnik, gumik, sárvédő) ekkor még nem voltak rajta.
- 2013. február 5-én lopták el Újpesten. 

Kérek mindenkit, aki infót tud róla, vagy az új "tulajdonosról", értesítsen! Előre is köszönöm!

Tel.: 30/521-3752

E-mail: mates.gabor@gmail.com



 

e-nicknévmárfoglalt Creative Commons License 2013.03.05 0 0 76

Kispest biciklilopás!

 

Üdv! Ha kispesti vagy és elvitték a bringád akkor beszéljünk! Meg kéne fogni a gyökeret! Ma láttam egy megdöbbenést, hogy nincs meg a bicikli ott ahol az enyémet elvitték! Visszajár!

Előzmény: e-nicknévmárfoglalt (75)
e-nicknévmárfoglalt Creative Commons License 2013.02.25 0 0 75

Üdv!

Sajna az enyémet is elvitték,  csak a piacos kérdésre szeretnék reagálni, a kérdés ugyan elég régi de abszolut aktuális. Az én figyelmemet a feljelentést jegyzőkönyvező rendőrhölgy hívta fel a józsefvárosi piacra, hogy a tolvajok ott adják el a bringákat 5000-ért. "Menjek ki, nézzek körül!"Így is tettem, találtam is vagy 5-10 elég ócska bringát. Nem hittem el hogy ennyi lenne!? Másodszorra vagy harmadszorra kíváncsi lettem a piaccal szemben lévő volt Ganz Mávag területére. Na ott eltátottam a számat Kb 1000 üzlet és minden második előtt egy bicikli de nem ám teszkós hanem olyan erős középkategóriás amit a bótba 80-100 körül kapsz meg. Legközelebb mentem, gondoltam érdeklődök egy kicsit. Kérdem a parkolójegy ellenőrt. -Van-e itt aki biciklikkel foglalkozik? Azt mondja. -Lopott biciklit akarsz venni? Én: -Nem feltétlen de olcsón szeretnék! Ő: -Ez itt mind lopott, de inkább nyáron nézzek vissza! Ő is várja már mert a fiának vagy unokájának szeretne egy "akciós" biciklit venni. Ma az asszony bicikliével mentem ki mert hatalmas terület egyébként. Egy páran leszólitottak hogy mennyiért adom el a biciklit.Persze kapucnival hátizsákkal mentem :-). Feltenném a kérdést ha én eddig jutottam akkor hol van a hatóság? Akik a tudakolózás mikéntjét tanulják egyetemen!Hát csak ezt az infot szerettem volna megosztani a kerékpározni szerető társadalommal! Sorry a hosszú bejegyzésért!

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.07 0 0 74

2013. február 5-én 18 órakor lopták el a Budapest 4. ker. Rózsa u. 19. szám alatti élelmiszerbolt ajtajából.
 
A kerékpár leírása:
 Cheyenne Wovoka
 - bordó-fekete mintás acélváz, fekete első villa
 - fekete acél sárvédők, csomagtartó.
 - Schwinn-Csepel ezüst színű dupla falú alufelnik
 - Continental Contact reflexcsíkos külsők
 - a hátsó kerék agyváltós (Shimano Nexus 7, kontrafékes)
 - az első kerék agydinamós (Shimano Nexus DH-3N20)
 - A kép régebben készült, a felsoroltak (agydinamó, új felnik, gumik, sárvédő) ekkor még nem voltak rajta.
 
Kérek mindenkit, aki látta vagy infót tud róla az írjon nekem!
 
e-mail: mates.gabor@gmail.com

tel.: 30/521-3752

 

kivi Creative Commons License 2012.11.16 0 0 72

Várom a kedves szavakat.

Előzmény: Longboat (71)
Longboat Creative Commons License 2012.11.16 0 0 71

Ez a masszívnak tűnő, úgynevezett gerinclakat pont annyit ér, mint egy sodrony. Azok is megérdemelnek pár kedves szót, akiki ilyeneket eladnak, ráadásul egy rendes lánc, vagy U-lakat árában.

Előzmény: +Lupa+ (68)
H_G Creative Commons License 2012.10.28 0 0 70

"Egy jó U lakat számított volna valamit, de szerintem akkor is loptak volna, csak lehet, hogy valaki másét..."

 

Hát, ez a te szempontodból kielégítő megoldás lett volna.

 

Előzmény: eezaif (67)
+Lupa+ Creative Commons License 2012.10.28 0 0 69

Voltam ott ahol tanácsoltad, de nem volt ott a bébim. nem adom fel.

Előzmény: Csigafattyú (63)
+Lupa+ Creative Commons License 2012.10.28 0 0 68

Sziasztok!

na akkor itt is: 2012.10.26.13:25 Fővámtér, Vásárcsarnok.

Negyedórát hagytam kint, 10 e Ft körüli ujjnyi vastag abus zárral, nem sodrony, hanem olyan csigolyás-szerű.

Minden nap lopnak onnan, a bringatárolóból, ami a bejárattól 3 méterre van.

Caprine Epik V50, jellegzetes homoksárga-grafitszürke+lime színű S-es vázas MTB.

Alvázszám: AJ08215321

Barna Conard nyereg van rajta, nem a gyári. Egyébként meg karcmentes, zsírúj (féléves, de országútival járok 99%-ban, nem ezzel).

Már épp el akartam adni, kihasználatlanságából fakadóan.

 

Valsz már elkelt, viszont a kedves eladó elfelejtette átadni az árát. Kénytelen leszek megkeresni és beszedni tőle. Ezért a gépért ugyanis én dolgoztam meg.Nem csak az áráért, hanem azért is, hogy kb 30 bringaboltot jártam végig, míg kiválasztottam ezt a kis darabot. Szóval nem csak a vételárát szedem be a tolvajtól.

 

Ha esetleg látjátok valahol parkolni, és van fölös időtök, dobjatok már rá +1 zárat, vagy nekem egy sms-t 30négy848488-ra. Tudom, hogy ennek mennyi esélye van, de hátha.

Köszönet.

 

 

 

eezaif Creative Commons License 2012.10.18 0 0 67

Sodronyzárral fémkorláthoz volt kikötve. A térfigyelő kamera azt a helyet nem látja.

Tanulság, hogy nem a lopás után kellett volna a biztonsági őrrel beszélni, hanem rögtön először, amikor ott vagyunk. Akkor korábban is tudtuk volna, hogy mit lát a kamera, és hova érdemes vinni a biciklit, ha a fő tárolóban már nincs hely.

 

Egy jó U lakat számított volna valamit, de szerintem akkor is loptak volna, csak lehet, hogy valaki másét...

 

A biztonsági őr szerint évi 10-15 bringát lopnak el az I épület elől.

Előzmény: skizzzz (66)
skizzzz Creative Commons License 2012.10.18 0 0 66

Hogyan volt kikötve?

Előzmény: eezaif (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!