Keresés

Részletes keresés

AngelFace Creative Commons License 2001.01.23 0 0 15
Hali srácok!
Miért csak a külföldi aukciós házakról beszéltek? Van itthon is pár, és szerintem igen érdemes őket kipróbálni, mert most indulnak és ezért egy csomó kedvezményt is adnak: vatera.hu; axio.hu; kalapacs.hu; hogy csak a legjobbakat említsem...
itthon a nem teljesítés kockázata is kisebb, mert tudsz személyesen találkozni az eladóval...
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.10.26 0 0 14
Kedves Anderson,
Nekem lenne kérdésem. Mennyit ér egy Móra Ferenc Georgicon dedikálva?
Illetve miképpen lehet konzerválni a beírást, mert mintha kicsit peregne a tinta... :(

**************************************************

Az e-bay-en vásároltam már én is, CD-t. Megjött rendben, ráadásul a manus szokott hozzánk jönni, így levélben forintot kért. :)

Nagyon szemeztem egy Pulp Fiction plakáttal, visszavont verzió a Lucky Strike doboz és az ágyon fekvő regény miatt, ráadásul a teljes szereplő- és egyéb gárda aláírásával. Csak 1000 dollárt most nem tudtam érte kipréselni... :(

Egyébként csak olyannal szabad üzletelni, akinek sok-sok pozitív feedback-je van vagy lehet nála fizetni hivatalos közvetítő segítségével.

Előzmény: Törölt nick (6)
RedPapaya Creative Commons License 2000.10.25 0 0 13
Sziasztok !

Meg senki sem gondolta meg magat ?
Senki sem akar tagja lenni az eBay-nek ?
Senki sem szeretne vilagszerte üzleteket kötni ?

Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2000.09.12 0 0 12
én régi bádogdobozokat gyűjtök...

Az ebayel nem boldogultam. De nagyon nem is erőlködtem még, csak értem a motivációt :)

Hayloft

mrwolf Creative Commons License 2000.09.12 0 0 11
Sziasztok!

Nekem egy hasznalt notebookra faj a fogam. Melyik piacot tudnátok ajánlani?

Technikailag hogyan megy a behozatal, és van-e valamilyen vám?
És milyen hitelkártya szükségeltetik? Vagy inkább a csekk?

mrwolf

RedPapaya Creative Commons License 2000.09.02 0 0 10
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
RedPapaya Creative Commons License 2000.09.01 0 0 9
@anderson1 : Hello ! Jo lenne, ha megkerdezned az öcsedet ! Termeszetesen erdekelnek a kinderfigurak, minden mennyisegben...
Ha latsz valahol, gondolj ram !
Mennyi matchbox-od van ? Igazan nem ertek hozza, de utanajarok.
Irhatnal az E-mail cimre, es megbeszelnenk a reszleteket !
Köszi : Red
RedPapaya Creative Commons License 2000.08.31 0 0 7
@citromfü : Talan probald meg a Magyar Aukcios Hazban eladni.Biztos nyom par szaz kilot a zongora, ezert eleg nehez lenne nemet, vagy mas külföldi aukciokon arulni.

@anderson1 : Regi, nemet könyvek nem erdekelnek ?
Talaltam egy bolhapiacot, ahol minden regi könyv 1DM/db. ! Meg nem mentem el, de ha erdekel szivesen körbenezhetek, mik vannak.

Ha valakinek vannak kindertojasfigurai, küldjön nekem egy E-mailt.

Üdv.: Red

citromfű Creative Commons License 2000.08.30 0 0 5
Ha valakit érdekel 1862-es Bösendorfer zongora (angol páncéltőkés,hangolható, sorszámos, igen jó állapotban, Horthy M-né tulajdona volt), szóljon nekem az emil címemen. A tulaj sürgősen el szeretné adni, de nem forog olyan körökben, akik értenek az efféle kincsekhez. Köszi.
Előzmény: RedPapaya (4)
RedPapaya Creative Commons License 2000.08.30 0 0 4
@grubi : Jo, hogy leirtad, ezt a törtenetet.Ha az elado nevet,-amit az eBay-ben hasznal-megadnad nekem es az E-mail cimet is, szivesen segitenek Neked !!!
Ilyen esetekben az eBay nem vallal felelösseget, de a tagot ki lehet zaratni az egeszböl.
A penzed csak ugy tudod visszaszerezni, hogy feljelented a rendörsegen(ez eleg nevetseges, mert ez sokaig eltarthat es az sem biztos, hogy Neked hisznek).A masik variacio, hogy megszerzed a lakascimet, meg a telefonszamat es nem hagyod addig beken, ameg legalabb a penzed vissza nem küldi.Ha gondolod szivesen segitek, mert en is utalom az ilyen fergeket !
Velem eddig ilyesmi meg nem törtent(kop-kop-kop),
de mielött veszel valamit, mindig meg kell nezni a velemenyeket az eladorol.
Udv.:Red
grubi Creative Commons License 2000.08.30 0 0 3
Sziasztok!
Én óvatosságra intenék mindenkit! Eddig háromszor vásároltam e-bay-ről, Németo-ból, mind a háromszor hangszert vettem 50-100e forint közötti értékben.
Az első kettővel semmi probléma nem volt, kifizettem, elküldték. Azonban a harmadik csak addig volt agilis amíg a pénzt meg nem kapta, azután megígérte kb 5x hogy mindjárt, vagy jövő héten küldi. Amikor elegem lett ebből küldtem neki egy lebaszó mailt, hogy mit tököl annyit , amikor az én pénzemről volt szó hőbörgött pár nap késés miatt, erre megsértődött és azóta egyáltalán nem válaszol. Egyszóval csúnyán lehúzott.
Úgyhogy ha vesztek valamit, csak OKOSAN! Kérjétek el az összes fellelhető adatát az eladónak (cím, telefon, stb) és csak azok ellenőrzése után fizessetek, mert sajnos ott sem mindenki korrekt.
Ja igen ez az amit én az előző + tapasztalatok alapján kihagytam, úgyhogy magamra is vethetek, de akkor is a K**va anyját az ilyennek!
Előzmény: RedPapaya (-)
RedPapaya Creative Commons License 2000.08.30 0 0 2
@Janibacsi : Biztos jo hobbi limlomokat gyüjteni, de leteznek ennel erdekesebb gyüjtemenyek is.Bar ki tudja, ami a Te szemedben limlom lehet, hogy masnak ertek.Erre meg nem gondoltal ? Gyakran elöfordul, hogy ilyen limlomokban rejtöznek gyüjtök szamara ritka darabok...

@GarneTT :Neked szivesen küldenek egy Zlatko CD-t, vagy egy fotot alairassal a Sabrinarol.
Ha erdelek jelentkezz !

GarneTT Creative Commons License 2000.08.29 0 0 1
hogyhogy én is most vettem észre, hogy nem volt lenullázva? :))
Előzmény: Janibacsi (0)
Janibacsi Creative Commons License 2000.08.29 0 0 0
Hát az sem 0 ami gyujteményem nekem van limlomokból...
Előzmény: RedPapaya (-)
RedPapaya Creative Commons License 2000.08.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok !

Tagja vagyok nehany aukcioshaznak az interneten.
Szivesen kicserelnem tapasztalataimat aukcios hazak tagjaival.Talan egymas üzletet is kicsit
fellendithetnenk.Szivesen beszerzek barkinek barmit, amit nemetorszagi bolhapiacokon be lehet szerezni.(Itt különbözö gyüjtemenyek hianyzo darabjaira gondolok.)
Jo lenne összekovacsolni egy jo kis "gyüjtö csapatot", hogy mindenki megtalalja hianyzo darabjait...

Üdvözlettel : RedPapaya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!