Keresés

Részletes keresés

m54 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 354

Ez most valami április 1 maradék, vagy igaz...

 

Újabb bizonyíték az ufók létezésére

Az idegenek egy méter magasak, finom szövésű fémruhát viselnek, és 15 méter átmérőjű csészealjban utaznak. Az FBI 61 év után kitálalt. Tovább »

forrás: Index.hu

 

 

joy Creative Commons License 2011.04.11 0 0 353

Nem értetted meg írásom lényegét.

Amire bizonyíték van, azt tudni kell nem hinni.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Samu_(el%C5%91ember)

 

http://www.geographic.hu/Tudomany/2009/05/Otzi_utolso_napja

 

...

 

UFO= nem azonosított repülő objektum.

Van ilyen, amire nem találnak megfellebbezhetetlen magyarázatot -legtöbbször légköri, optikai jelenség /délibáb/.

 

Az Univerzum méretes, lehetnek máhol is civilizációk.

Csakhogy ezek nem császkálhatnak körünkben, az anyag-energia-tér-idő törvényei nem áthághatók, csupán képzeletünkben.

Attól még élhet kockafejű ETI tőlünk 2 356 978,2 fényévre!

:o)

Előzmény: plebanos (351)
Lucifer66666 Creative Commons License 2011.04.01 0 0 352

Sziasztok! Van itt olyan köztetek aki esetleg Siófokon vagy a közelében lakik? Mert én 1-2-3 havonta látok folyamatosan véletlenszerűen mindíg másmilyen fényeket az égen! Örülnék neki ha ezt meg vitathatnám valakivel!

plebanos Creative Commons License 2010.10.16 0 0 351
Igazad van Yoi!
Akkor te nem hiszel az ősemberben, a dinoszauruszokban és a Plútó planétában sem. Nem hiszel az atomokban, a molekulákban, a súlytalansában, nem hiszel az ükknagymamádban sem!
... vagy már velük találkoztál?
Előzmény: joy (350)
joy Creative Commons License 2006.12.23 0 0 350

Ez dänikeni illogika.

:o/

 

 

A topic-cím is hülyeség.

UFO-k pedig léteznek!

De ez nem jelenti azt, hogy E.T-k itt mászkálnak.

Az UFO olyan röpködő jelenség, amire nem találnak értelmes magyarázatot.

A többi 3H: humbug, hamisítás, hazugság.

 

Azt mondani, egyedül vagyunk a Világmindenségben elképesztő beképzeltség.

 

Egyenlőre, a mai tudományos ismereteinkkel még nem léphetünk kapcsolatba más életformákkal, és azok sem velünk.

 

Ugyan olyan ez az UFO-hit, mint a "Mindenható"- vallás elméletek.

Az emberi hiszékenység, és butaság kábszerei.

 

Sem léte, sem tagadása nem bizonyított.

 

Én csak abban hiszek, amit látok, megtapasztalok.

Eddig nem találkoztam sem UFO-val, sem E.T-vel, sem Istennel.

Voltam már istenesen berúgva, de annyira részeg, hogy hal ucinnáljak, még sosem.

:o)

Előzmény: idegen 32 (347)
idegen 32 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 349

Üdv Elméletgyáros,

 

Ha jól értelmezem Te (sem) tagadod az ufok létét, mint ahogy én sem. /Javits ki ha tévedek./ Az jutott eszembe, hogy átnézhetnél az "UFOkról komolyan" - ba is ha érdekel.: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9003012

 

szia,

 

idegen 32

 

 

Előzmény: Elméletgyáros (348)
Elméletgyáros Creative Commons License 2006.07.12 0 0 348

Ja, ez biztos így van.

Arra senki sem gondol, hogy az ufok a rokonaink, azaz emberek, és csak a 12000 évvel ezelőtti háborúkor ill. katasztrófakor váltunk el, most pedig csak azt nézik, hogy hogy vagyunk?

bizonyítani is tudom csak kérjetek rá meg

 

idegen 32 Creative Commons License 2006.07.12 0 0 347

Sziasztok,

 

Szerintem vannak ufok, sok olyan jelenséget is láttam ami legalábbis gyanús volt amit nem nagyon tudok hova tenni.

 

Egyébként van egy gondolatmenetem amit nemrég ötlöttem ki, kiváncsi vagyok, mit szóltok hozzá, tehát a következő:

 

Ha esetleg megcáfolhatatlanul kiderülne, hogy egyedül vagyunk, fel kéne tenni egy kissé filozófikus kérdést, amire ebben az esetben szerintem nem lehetne válaszolni, mégpedig azt, hogy mi az anyagnak az a megnyilvánulása, formája amit mi életnek nevezünk.

Szerintem pontosan azért nem lehetne erre a fent vázolt esetben válaszolni mert nem lenne a Földön kivül másik életforma, vagyis összehasonlitási alap.

Elméletgyáros Creative Commons License 2006.07.08 0 0 346
Hy, én részemről hiszek az ufokban, és szerintem arra is rájöttem, hogy kik ők, persze nem biztos, lehet, hogy tényleg nem léteznek, de ez nem biztos, de, hogy vannak az biztos(szerintem). Mindegy. Aki kíváncsi az elméletemre, az nyugodtan írjon  az ímélemre.
sanyiakiraly Creative Commons License 2006.05.14 0 0 345

ufo-k...

hát én nem hiszem hogy létezne egy olyan ismeretlen faj ami a mi civilizácionkat figyeli!! 

azt mondják már több ezer éve figyelnek minket!

miért?

1. ha le akarnak igázni megtették volna , ha kapcsolatba akartak volna lépni miért nem tették meg száz évekkel ezelött és különben is miért érdekes a mi emberi fajuk, hisz a földön az ember a legnagyobb állat:-D

2. az univerzum hatalmas oriási, fénysebeséggel 5 perc kell mire a mi saját napunkhoz eljutunk nem pedig más naprendszerbe vagy gallaxisba, abban viszont hiszek hogy van értelmes élet hisz az a több száz millio csillag mellet mégtöbb bolygo kering a mi gallaxisunkban és ez csak egy gallaxis a több száz milliobol...

 

ufo kialakulása...

 

hát igen, érdekes kérdés egyetértek a felfujos témával ebbbből oriási bevétele van a filmstudioknak hogy 100 féle képp irtanak ki minket a földönkivüliek vagy forditva akkora ez az ufo kultusz hogy már lassan én is elhiszem hogy léteznek:))

van egy másik elképzelésem is ami kicsit öszeesküvés elmélethez hasonlit...

nem is biztos hogy mesze kell menni hogy ufo-t lássak... hitler már a 2. világháboruba csészealj alaku prototipusokkal bombázta londont csak ez el lett tusolva mert az amcsik lenyulták a terveket...

miért lát mindenki az 51-es körzet fölött csészealjakat, talán azért mert ez emberi találmány csak amerikának az érdeke hogy ne tudodjon ki ez a szupertitkos valami és az ufo köntös pont tökéletes ürügy , megy a propaganda hadjárat a köré irt történetekről...

érdekes hogy ufo-t csak páran láttak, de csészealjat sokan tehát elöször nézzünk körül saját portálunkon...

a lényeg nem léteznek szerintem:)

 

remélem érthető :p  

 

boysee Creative Commons License 2006.01.31 0 0 344
Az ufok nem feltétlenül idegenek az is lehet hogy földi eredetűek tehát azzal hogy valaki azt állitja nincsenek nem azt mondja hogy nincs élet a Földön kivül.
Előzmény: Johntayl (342)
krapek5 Creative Commons License 2005.12.04 0 0 343
ha nem lennének ufók akkor mivel jött volna ide a Fekete Pákó :)
Johntayl Creative Commons License 2005.12.04 0 0 342
Szerintem olyat,hogy az Ufo-k nem léteznek ostobaság volna állítani,úgyanis csak a mi galaxisunkban több százezer naprendszer van egyesek fiatalabbak egyesek öregebbek mint mi naprendszerünk.Állítólag ezen többszázezer naprendszer közül több ezernek van az élet feltételeire alkalmas legalább egy bólygója.....Ilyen például a föld is.Na már most szerintem az nagyon nagy pazarlás lenne,ha csak a földön alakult volna az optimális hőmérséglet,így a víz majd az élet is.Ja igen és akkor még csak egy galaxisról beszéltem,de ebből állítólag több millió van amit még igazából a tudosok se tudnak felbecsülni.Ebből következtetve teljes ostobaság azt feltételezni,hogy a többszáz millió galaxisban és így a többszáz billiárd naprendszerben csak a földön alakult ki értelmes élet.
WarezFan Creative Commons License 2005.10.05 0 0 341

Azt hogy: "kórisme: nem meghatározható".

:-D

Előzmény: isti_pisti (337)
WarezFan Creative Commons License 2005.10.05 0 0 340

Nem is olyan lehetetlen amit írtál.

Inkább magyarázható ilyennel az ufok létezése (ez legalább megtörténhetett).

Ráadásul itt a Földön.

Mégsem tudok 100%-ig egyetérteni a véleményeddel (nem lehet hogy egyedül vagyunk ebben a rohadt nagy szurokban). 

Előzmény: joy (336)
WarezFan Creative Commons License 2005.10.05 0 0 339
Köszi a képeket!
Előzmény: szanko (333)
isti_pisti Creative Commons License 2005.09.12 0 0 338

NO???

 

isti_pisti Creative Commons License 2005.09.12 0 0 337
...és az orvos mit mondott?
Előzmény: Aki mindent tud (330)
joy Creative Commons License 2005.09.11 0 0 336

Valamikor az alkoholtilalom idején egy névtelen zudfirkász, a csempészett szeszből hülyére itta magát, tükörbe nézett zöld volt a másnaposságtól. Ekkor találta ki ezt a zöldséget a marsbéli zöldemberekről

A nagyszemű furafejű lények őse meg az I. Vilháborús, katonai gázállarcos, csontsovánnyá éhezett bakája valahol Ardennekben.

Előzmény: WarezFan (332)
joy Creative Commons License 2005.09.11 0 0 335

No, itt meg a másik okostojás.

Egye1 mondjál az érveid közül!

Előzmény: Sanzi (-)
joy Creative Commons License 2005.09.11 0 0 334

Ja.

És egyeseket megzakkantanak, hogy írkáljanak mindenféle hülyeségeket nádasbázisokról, meg hasonlókról.

Az amit láttál,fölszállni egy vadufókacsa volt a kondencsíkja meg hatalmasat fo.ott.

Előzmény: Aki mindent tud (330)
szanko Creative Commons License 2005.07.29 0 0 333
WarezFan Creative Commons License 2005.07.07 0 0 332

Sziasztok!

 

Engem az foglalkoztat hogy miért vannak úgy ábrázolva a földönkívüliek ahogyan azokat ma pl.: újságokban látjuk.

Ki volt az aki megrajzolta az első képet a kis zöld emberkéről?

Holywood-ból eredne a dolog?

Vagy csak egy egyszerű emberke akit elraboltak és jól tudott rajzolni?

Ugyan ez merült fel bennem az UFO-kal kapcsolatban is.

 

Aki mindent tud Creative Commons License 2005.03.07 0 0 331
Üdv Pet74 nekem nyugodtan mondhatsz dolgokat.Persze csak ha akarsz erről beszélni.Nekem is vannak álmaim.
Előzmény: pet74 (328)
Aki mindent tud Creative Commons License 2005.03.07 0 0 330
Üdvözlet Ufók léteznek méghozzá köztünki vannak.Kilétükről semmit nem lehet tudni,mert mikor rájövünk mi is történt elhúznak.Köztünk élnek is kémkednek akinek jó szeme van mint pl nekem láthatja őket.Sőt fényképezéseknél is ritkán lehet látni őket.Vigyáznak.Siófokon sincs rendben valami ott is történtek már esetek.Tavaly egy ufót láttam fölszállni a nádasból,eggyes ottlakók szerint ott lehet a -(sauroidok)-bázisa.Nemrég a fokuszban is közöltek siófoki 3 tipusu találkozást.Nincs rendben valami Magyarországon manipulálnak minket.De hogy miért ,erre még énsem tudom a választ pedig én sokmindent tudok sajnos.Nyugodtan írjatok eseteket a fanghas@freemail.hu ra. És ne felejtsétek ők köztünk vannak. 
TheExecutor Creative Commons License 2005.03.02 0 0 329
Hát eddig csak kívülállóként figyeltem a vitát, de most én is hozzászólok, és azt hiszem nem tudok egyik tábor mellett sem lándzsát törni.

Viszont én úgy gondolom, hogy:

1. Igen nagy az Univerzum, nem ismerünk minden helyet.
2. Ugyan az élet kialakulásának tényleg igen kicsi lehet a valószínűsége, ám azt hiszem nagyon nagy önhittség azt feltételezni, hogy egyedül vagyunk. Ezt hitték az európaiak is még néhány száz éve, és azóta kicsit változott a helyzet.
3. Ha tényleg létezhet máshol élet, akkor miért ne állhatna olyan technikai fejlettségi szinten, hogy elllátogat hozzánk.
4. Abban is biztos vagyok, hogy az interneten fellelhető történetek többsége zagyvaság, és emberek feltünési viszketegségének agyszüleménye.

Kicsit olyan vagyok mint Fox Mulder, akinek a plakát ott van a háta mögött, hogy "I Want To Belive". Engem mostmár igazán csak a bizonyítékok érdekelnének.
Az Internet, a digitális forradalom korát éljük, majd minden ember 3-4 megapixeles fényképezőgéppel rohangál, internetkapcsolata van, fényképezőgép van a telefonunkban. Mégsem találok neten egyetlen pengeéles 1984*1488-as, 1-2 éves, képet, amin egy baromi nagy ufot látok, és valaki integet az ablakából.
Miért? Miért látok mindenhol csak homályos, 60-as-70-es-80-as évekbeli képeket?
Pedig az elmúlt 30 évben többen lettünk pár száz millióval a földön, több ember megengedhet magának ilyen technológiákat. A hackerek naponta törnek be kormányzati helyekre, és mégsem találok semmi igazán meggyőzőt.

Nem olyan ember vagyok, akinek meg kell néznie, hogy a tűz tényleg éget-e, de azért szeretnék már valami kézzelfoghatót.
pet74 Creative Commons License 2004.12.22 0 0 328
Ha én szkeptikus vagyok,ha nem olvasok ilyenekről,ha nem nézek ilyen témájú műsorokat,akkor miért vannak több mint 10éve visszatérő álmaim ufokról rendszresen?A legszebb az egészben,hogy sokszor miért álmodom ugyan azt mint a bátyám,és miért egy időben,100km.-re egymástól?Qva ilyesztő,és valaki elmondhatná má mitől van ez!!!
eMM Creative Commons License 2004.08.05 0 0 327
És este sört iszik reggel meg havat hány.
Előzmény: eszt007 (325)
McClane Creative Commons License 2004.08.05 0 0 326
UFO-k tényleg léteznek! Mivel jelentése: ismeretlen repülő tárgy. Ha minden sete kimész az utcára 1 héten keresztűl biztos látsz majd 1 et . De földönkívüliek nincsenek.
eszt007 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 325
de. léteznek. a házmesterem is az. például. vizfejü. és zölden bámul azokkal a bornyú szemeivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!