Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 34
ez is jó hely!

Virtual Volume.com

Előzmény: Timna (32)
Pluto_d Creative Commons License 2003.12.04 0 0 33
Danubius Rádió: A 80-as 90-es évek, és napjaink LEGNYÁLASABB "zenéi" !
Timna Creative Commons License 2003.12.04 0 0 32
Én meg eztet: http://www.scenemusic.net/index.htm
84 órán belül semmi nem mehet le kéccer, lehet naponta 30 percnyit kérni és amúgy is elég jó :))) Igaz, eléggé rétegzene, az utóbbi 15-20 év számítógépes zenéi :))
Előzmény: Törőlt_nick (30)
asdf_ Creative Commons License 2003.12.03 0 0 31
Annyi a tortenet, hogy az okos kozvelemenykutato szakemberek felmeresi alapjan az atlagos radiohallgato napi kb x orat hallgat radiot, es napi kb 2 orat egyhuzamban. Ennek okan a radio ugy gondolja, h akkor lesz a tutijo, ha 2orankent leadja az aktualis csodaslagereket, h mindenki megkapja a magaet. Mas kerdes, hogy aki meg melo mellett napi 8 oraban hallgatna, az meg van love...
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.12.02 0 0 30
én nem tudom, de nekem már az egész magyar kereskedelmi rádiózástól erős idegességem szok' támadni, úgy hogy inkább a neten hallgatok igen messzi országból való muzsikákat (Korea, Irán, Vietnám :)), ilyenek. Valahogy megnyugtatnak. A koreai adókat különösen kedvelem. Olyan bájosan csicseregnek az ottani lányok, hogy szinte elolvadok a fotelben. :)
Előzmény: Timna (29)
Timna Creative Commons License 2003.12.01 0 0 29
hát ez egy szám ami a kedvencem is lehetne! :)
amúgy szerencsére ritkán hallom ez a szar rádiót, de tény hogy a legtöbb ismétlés itt van, pl kártyázunk pár óráig a haverokkal és feltűnik hogy ugyanazok a számok ugyanabban a sorrendben mennek mint kb 2 órával azelőtt! és nem csak egyszer fordul elő! beszarás. ez még hagyján, de legalább ne mondanák el óránként 10x hogy igazi változatosság. persze lehet hogy ez az igazi változatosság, és javítani kéne az értelmező kéziszótárakat! :))
Előzmény: Törőlt_nick (28)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.11.30 0 0 28
ez mi? :)
Előzmény: Timna (27)
Timna Creative Commons License 2003.11.30 0 0 27
647 :)))
Előzmény: magneto (24)
yoee Creative Commons License 2003.11.29 0 0 26
Mit vártok egy olyan rádiótól, ahol Jáksó L a "kreatív" igazgató...

yoee

Vadmuch Creative Commons License 2003.08.27 0 0 25

Hónapok óta nem hallgatom a Danubiust, max a Slágert...de azt is ritkán.
A D-ból hiányzik a változatosság, a színvonal is, aki igényesebb zenét szeretne, összeválogat magának 1-2 mixi-mixet:). Én szívesen hallgatok Rammsteint,Leonard Cohent, vagy éppen egy kis bluest/Takáts Tamás, Deák Bill Gyula.../. És akkor ne részletezzük ki a KIRÁLY...De hogy a szélsőségeket kerüljem,ott van Presszer Pici,vagy Charlie, vagy Ákos..ők zenét csinálnak.
Talán nem egy /vagy akár több kritikán aluli műsorvezető miatt szeretne az ember rádiót hallgatni, hanem a zene miatt - én így vagyok ezzel.
magneto Creative Commons License 2003.08.26 0 0 24
Öregem, van 10 - értsd tíz - darab számuk és azt nyomatják január óta. Egy nap 10-20-szor lmegy ugyanaz a zene. Hát ez valami übergáz vazge!

Az elkésett szerelem meg a szólj már!hallattán erős hányinger szokott rámjönni!

Nektek melyik a kedvenc számotok a Danubiuson? :)

Futserg_o AdVyx Jr. Creative Commons License 2002.03.26 0 0 23
Ha unja az újra- és újrajátszott egyhangú zenéket, tekerjen el a Danubiusról!
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.26 0 0 22
Az biztos. Főleg az a sok nyálas magyar tátogó balf@sz...
Előzmény: Törölt nick (-)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.03.17 0 0 21
Amúgy ha ZENÉT akarsz hallgatni, hallgass bele ebbe: http://205.188.234.37:8018 Winamppal...
Előzmény: Gucó (19)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.03.17 0 0 20
És milyen szemtelen a mai fiatalság...
Előzmény: Gucó (19)
Gucó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 19
Hűűűű de kicsi a világ...
Előzmény: Coolboybadboy (18)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.02.02 0 0 18
Szombathelyen kicsit nehezen fogom meg az EST-FM-et...
Itt egy-két osztrák adó bejön, (Ö3, FM4) azokon egész tűrhető zenék vannak, bár az osztrák vartyogástól a hideg ráz.
Kocsiban leginkább CD, vagy semmi. Itthon kizárólag CD, és bakelit.
Előzmény: ARIBOY (16)
HEnci Creative Commons License 2002.02.02 0 0 17
azért a leghamarabb megunható, az egy nap kit tud lejátszani egy számot a legtöbbször című vetélkedő győztese még mindig a roxy...
ARIBOY Creative Commons License 2002.02.02 0 0 16
Ha nem tettszik a Danubius lehet más rádiót
is hallgatni.Annyi rádió fogható,az URH sávon!
Javaslom neked az EST FMet ők nem játszanak Britneyt és VIP-et se!Én bevallom szoktam Danubiust is hallgatni meg más rádiókat is!
Előzmény: Coolboybadboy (15)
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.02.01 0 0 15
Akkor írkálj ide és kevergesd a trpilakapuccsínódat reggelente jakupcsekkel, meg a haverjaival. :o///

Hát ha a danubius így fojtatja, remélhetőleg nem lesz belőle más egy éven belül legfeljebb adáshiba.

Valódi változatosság mi? Egy délelőtt átlag 4-5 X megy le ugyanaz a hipernyálas plázacicáknak való hangszennyezés. téenté, víájpí, meg mittudomén mi.

Az a legnagyobb baj, ha az ember tényleg a 50-es, 60-as, 70-es, 80-as, 90-es évek legjobb zenéit akarja hallgatni, akkor a saját lemezgyújteményében kell szétnéznie. Mert azt nem fogja meghallani a rádióból. Vagy ha mégis, esetleg órákon át kell hallgatnia a szemetet, heogy betévedjen egy olyan szám, ami tényleg színvonalas.

Előzmény: Gucó (14)
Gucó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 14
Na csá minden b*zi f@sznak, aki szidni merte a Danubius-t!

Hogy legyen valami pozitív ezen az oldalon, gondoltam írok.
Szerintem a DANUBIUS-nál jobb rádió nincs.
Aki nem tuja felfogni a Jakupcsek humorát, az ne halgassa, pedig akkorákat szoktam rögögni a hülyeségeiken, szerintem igen jó.
De a legjobb a Jáksó. Ő a KIRÁLY...

vénólánzsahleF Creative Commons License 2001.12.11 0 0 13
még mindíg ritka szar...
Előzmény: ARIBOY (12)
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.11 0 0 12
?
Detonátor Creative Commons License 2000.09.28 0 0 11
Ezek a szerencsétlenek még mindig a gerappa szarnál tartanak. Zeneszámokban bármelyik kis helyi rádió lealázná őket!
Na, de mit is várjunk egy olyan rádiótól, ahol Gabika médiasztár és mosóporos Sanyi az istenkirály.
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 8
Demjenrozalia

a vonatnemvÁÁÁÁár
asoromp óálll
megafantomaszomhabekapazjólálll

demikiraj az nyerőforeva

szerelem 1 sö vér-ig

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 7
Botrány... a Danubius legújabb szlogenje. Ez már a pofátlanság teteje.
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.06 0 0 6
Igaz, hogy a nullázást már rég lekéstem, de akkor is: az egész egy nagy nulla! Miért mondják el 999999999 a négyzetenszer percenként, hogy a 80as90eséveklegrosszabbzenéi???
békörmen Creative Commons License 2000.08.06 0 0 5
ja a Garami az egy külön szám. már lassan azon fogok meglepődni, ha egyszer végre Simply Red-et fognak mondani a Simple Red helyett (ugyanis az első a helyes), meg a Terry Lyne Carringtont is bizony úgy kell helyesen ejteni, hogy teri lin kerington, nem pedig lájn. csak azért, hátha olvassák és még nincs késő elkezdeni jól ejteni ezeket a neveket. de ez off volt, bocsi.

szerintem a Jáksó jópofa, persze olykor fárasztó és gyenge, az volt a legjobb mikor még a társkereső műsort vezette szombat éjjel.

a zene tényleg szar, 2 óránként ugyanazt lehet hallani, dehát ez kell a birka magyarnak...

chromax Creative Commons License 2000.08.06 0 0 4
Bár nem lehet mindenkinek megfelelni, de szerintem sem jó a Danubius. Ha bármi más bejön akkor már nem hallgatom. Annyira változatosra van szerkesztve, hogy egy rakás hóttszar számot lenyomnak 50000-szer. Ez még nem is lenne baj, merthát nem igazán homogén a hallgatóság zenei izlése, de sajnos a műsorvezetők nagy része is förtelmes és rengeteget beszél. Nagyon sok a tök ostoba játék, amin kb. semmit sem lehet nyerni. A Capucciono pedig egész egyszerűen hallgathatatlan, én mindig felhúztam magam rajtuk reggelenként. Az még csak ok, hogy olyan a szinvonal amilyen, de hogy ilyen jól elnevetgélnek a saját baromságaikon :) Garaminak meg szóljatok hogy ne legyen szerelmes már a saját hangjába :) A Jákso Hot20 nemtudom megy e még, de abból is csak a zenéket kéne meghagyni, mert JáksóLaci sajnos nagyon nem viccces.
Roxy Rulez :)

üdv
cmx

Előzmény: cucu (1)
mulder_ Creative Commons License 2000.08.06 0 0 3
Mijaza nyári eső?

mulder s.a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!