Keresés

Részletes keresés

yol Creative Commons License 2003.10.30 0 0 17
azért büdös, mert már 1980 óta gályázok, és a tudomány mai állása szerint még vagy 14-15 évem van hátra a nyugdíjig. bár egy munkatársam szerint addigra 105 év lesz a korhatár. ebbe inkább nem élem bele magam, mert kiugrok a pinceablakon. amúgy szeretem az informatikát, csak felhasználók meg főnökök ne lennének.. és méééér kell nekem rencergazdálni, mikor fejlesztő vagyok? fujj.
tkacsa Creative Commons License 2003.10.30 0 0 16
Mert azutok meg mindig benzinnel mukodnek:(

de en legalabb ki izzadom biciklitekereskozben,nem ugy mint a........

csogu Creative Commons License 2003.10.16 0 0 15
Hogy miért?
Mert van egy csomó faszkalap, aki megkeseríti az ember életét és nem tudja örömét lelni
Abban amit egyébként szeret csinálni.
Sok hozzá nem értő, önhatalmúlag kinevezett, kisebbségi komplexusban szenvedő emberkék.
Na ezért:)

jedilovag Creative Commons License 2001.05.10 0 0 13
Munka törvénykönyve

1. Amit ma megtehetsz, azt holnap is.

2. Az, hogy más dolgozik, az nem ok a munkára.

3. Amelyik akta öt napon belül nem intézi el magát, az nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele.

4. Az elveszett munkakedvet ne keresd.

5. A munkahely nem kocsma, hogy egész nap ott üljünk.

6. Aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában tehát jutalmat érdemel!

7. Az igaz, hogy a munka nemesit társadalmunkban nincs szükség nemesekre.

8. A munka nem fenek, hogy ráverjenek!

9. A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen.

10. Kis munkát kis ívben, nagy munkát nagy ívben kell elkerülni.

11. Aki nem dolgozik, azt nem érheti baleset.

12. Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk.

13. Dolgozzanak az idősek, ok már úgy is megszokták.

14. Dolgozni csak lassan, szépen, ahogy a csiga megy a jégen, úgy érdemes.

15. Ne kívánd főnököd halálát, segíts neki, hogy önmaga kívánja azt!

16. Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, inkább hagyd holnap utánra, mert addig hátha nem lesz rá szükség!

17. Az a feladat, amely nem oldódik meg magától 30 nap alatt, nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele!

18. A munkahely nem kocsma, hogy egész nap ott tartózkodj, nem Isten haza, hogy vasárnap is oda menj!

19. Mindenkinek kell, hogy legyen valami hobbyja, de nem feltétlen szükséges, hogy az a munka legyen!

20. A munka élteti az embert, de a pihenés sem olt meg senkit!

prince Creative Commons License 2000.08.03 0 0 12
Ha a munka büdös mit tegyünk?

1, Menjünk reggelente inkább valami szórakoztatóbb helyre.

2, Válasszunk más pénzkereseti lehetőséget.

3, Pályázd meg a főnöki beosztást ha ez megvan mindjárt jobban érzed magad.

Ha semmi sem jön össze meg kell próbálni legalább naponta egy kicsit aludni a munka rovására. Vagy munkaidőben használjuk a NET-et(mint most),hogy érezzünk egy kis elégtételt!(((((((((((((((((((

micu Creative Commons License 2000.08.03 0 0 11
Nem büdös, sőt többnyire kimondottan élvezem, csak most már pár hónapja szinte megszakítás nélkül csinálom és kezdek fáradni.
Micu
Kilroy Creative Commons License 2000.08.03 0 0 10
Oké, persze, nyilván nem akartál rosszat, csak én spec. olyan vagyok, akinek ez kissé zsenánt.

Kilroy

Előzmény: butcher (9)
butcher Creative Commons License 2000.08.03 0 0 9
Munka kontra szabadság volt nálam az asszociáció a német idézettel, nem akartam senkinek a lelkébe gázolni...sorry
Előzmény: Kilroy (7)
Kitten Creative Commons License 2000.08.03 0 0 8
Már nagyon hanyagolnám a vagonrámolást...
Kilroy Creative Commons License 2000.08.03 0 0 7
".sz'al téves az a tétel, miszerint arbeit macht frei?"

Ha a munka olyan, amit élvezel... Csak ez a német mondat a haláltáborok kapufelirata volt, így elég rosszízű asszociációknak ad teret...

Kilroy

Előzmény: butcher (5)
mulder_ Creative Commons License 2000.08.03 0 0 6
Nekem nem budos... CSak en vagyok a vilag lustaja....

mulder s.a.

butcher Creative Commons License 2000.08.03 0 0 5
Örvendetes, hogy a nyaralás után feltöltodve & kipihenten borulsz újra a munka gyönyöreibe...sz'al téves az a tétel, miszerint arbeit macht frei?
Előzmény: én55 (3)
cellux Creative Commons License 2000.08.03 0 0 4
Budosnek nem budos, inkabb a tudatomat elborito sotetseg es zavarodottsag a gond, ami megakadalyozza, hogy teljes szivemmel a munkamnak szentelodhessek, es igy egyszerre elvezhessem az eredmenyes tevekenysegbol, valamint a velem egyutt dolgozo emberekkel valo torodesbol es egyutterzesbol fakado oromot, elegedettseget es kiegyensulyozottsagot.

cellux

én55 Creative Commons License 2000.08.03 0 0 3
a munka azért büdös, mert a munka egy bűzmiriggyel felszerel, támadó harcmodort megvalósító kártékony rágcsáló, amely minden reggel nagy adag mirigyváladékot fröccsent az álommanók áldásos tevékenységétől kisimult ábrázatomba, és így - mivel ez a bűz kibírhatatlan és undorító - öklendezve, reszkető gyomorral szedem össze magam, és arra gondolok, hogy valaki adhatna egy lángszórót, amivel az örömtől visítva apró cafatokká perzselhetném ezt a gonosz és önmérsékletet nem ismerő fenevadat, felkenhetném a falra, mint posztert, elrettentő mementójaként elmúlt életem hiábavaló, és mások pénztárcájának megtöltésére fecsérelt perceinek, szóval eltörölném a földről az összes többi halálos betegséggel egyetemben, mert Marxengelslenins nagyon tévedett, amikor aszonta, hogy a munka emeli ki az embert az állatok közül, ellenkezőleg a munka rendszerint mocsárba taszajt, bűzganajos galacsint görgető apró rovarrá változtat, akinek nincs szabad akarata, csak szolgai módon a cipőtalpak halálos erdejében rettegve tekereg összevissza, míg el nem pusztul, hogy aztán mélytengeri uborkaként újjászülessen és újrakezdődjön az egész szarság...
alexandrosz Creative Commons License 2000.08.03 0 0 2
Az én munkám sem büdös. Azért csinálom, mert szeretem, bár nyilván néha kissé fásultabb vagyok, de általában hamar kikecmergek az ilyen hullámvölgyekből...:o)))
Előzmény: butcher (-)
lolka_bolka Creative Commons License 2000.08.03 0 0 1
Nekem nem budos, szerencsere most olyan a munkam, hogy elvezem is... Ha valamitol is az lehet akkor az az, hogy 7 - kor fel kell kelnem, es az nem jo, de hat valamit valamiert.

Lolka

cinquecento Creative Commons License 2000.08.03 0 0 0

csak a nulla illatos...
Előzmény: butcher (-)
butcher Creative Commons License 2000.08.03 0 0 topiknyitó
Asszem a címhez nem kell shock magyarázat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!