Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

jfly Creative Commons License 2001.08.31 0 0 737
Ja a reklámoktól én is a falra mászok, azóta meg különösen, mióta Vili bukott egy hatalmasat Melbourne-ben és az RTL mit csinált? Reklámot adott, amikor meg visszakapcsoltak csak a roncsokat láttam.....El tudjátok képzelni, hogy milyen érzés volt ez??? Csessze meg az RTL azóta utálom őket is...

üdv: jfly

Előzmény: nekrofil (736)
nekrofil Creative Commons License 2001.08.31 0 0 736
ja, kepieg ugyanaz, de az rtl 10 koronkent be ofgja nyomatni az reklamot! (mint a nemet rtl)

es akkor az orf-en kell neznem!

Előzmény: Bihus (734)
jfly Creative Commons License 2001.08.31 0 0 735
De igen.:)

üdv: jfly

Előzmény: Bihus (734)
Bihus Creative Commons License 2001.08.30 0 0 734
Csak egy kérdés:

Nem tökugyanazt közvetíti képileg az M1, meg az RTL? (nem a Klub)

Persze Palik más lapra tartozik...

Előzmény: tarejos (733)
tarejos Creative Commons License 2001.08.22 0 0 733
Persze, neked, mert nem voltál kint.
Én mind a három napon ott "aszalódtam", hajnaltól álltam sorba a kapunál, hogy jó álóóhelyem legyen. Tök meleg volt, viszont isteni volt a hangulat.
Egy csomó német, olasz, finn, orosz, ukrán, magyar, stb...
Kaja-pia, baromkodás, a másik csapatok, autók, pilóták "leszólása" és aztán közösen jókat röhögés mindezen.
Aztán meg a verseny hangulata.
Utána itthon megnéztem videón. Hát az valóban dögunalom. Az az amatőr közvetítés, amit a magy. kir. tv bemutatott...
A verseny végén az autóból kiszálló és ünneplő versenyzőket a magyarok úgy mutatták egy kerítés mögül, mintha én vettem volna fel amtőrként.
SZÉGYEN !!!
Előzmény: Bihus (729)
jfly Creative Commons License 2001.08.20 0 0 732
:))))))))))))

üdv: jfly

Előzmény: nekrofil (731)
nekrofil Creative Commons License 2001.08.20 0 0 731
a kocsog hutuk mennyivel genyabbak a tusziknal, mert skalpolnak, de meg naluk is nagyobb kocsogok a franciak mert nem tudnak negykezlab falatmaszni, de akkor a szenya allat kubai kocsogokrol ne is beszeljunk, mert annyira reszeg mind, hogy meg almaban is tequilatvedel, es vannak a bunko tetves magyarok, akik a wcre is loval jarnak, a hernyo taplo nepaliak, akik egesz eletukben nem dolgoznak, csak hatrafele ulik meg a bikakat....

haggya' ma'!

Előzmény: Ordas (717)
jfly Creative Commons License 2001.08.19 0 0 730
Én is kétszer úgy belealudtam mint a huzat:)

üdv: jfly

Előzmény: Bihus (729)
Bihus Creative Commons License 2001.08.19 0 0 729
De a verseny ritka uncsi volt...
Előzmény: cikkes (728)
cikkes Creative Commons License 2001.08.19 0 0 728
Most értem haza a Hungaroringről! De gyönyörű voltSchumi 4x-es világbajnok, kettős Ferrari győzelem, Ferrari konstruktőri világbajnok! Ünneplő németek!
sansalvador Creative Commons License 2001.08.01 0 0 727
"Barhogy probalsz kapalozni a franciak meg mindig joval kocsogebb nep, mint a nemet."

Nem kapálózok, de ha te csak tizedannyira ismernéd a hőn szeretett "germán állatkáidat", mint én, akkor már sokat tudnál róluk. Semmit sem tudsz róluk barátom... de nem baj, addig örülj.

Előzmény: Ordas (717)
jfly Creative Commons License 2001.07.31 0 0 726
Mert most itt nincs ICQ-m:(((((((

Komolyan? Hoztál onnan lávakövet? Te mázlista!!! És egész fel lehet menni a kráterig? ANYÁM!!!! Ezt látnom kell!!! Na én is így fogom csinálni, lediplomázok, aztán irány a Vezúv:))))))) Etnát is úgy megnézném most állat lehet:))))

Hehe, úgy tunik elég szabadelvuek lehetnek:)))))))

üdv: jfly

Előzmény: Ordas (725)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 725
Miert nem vag ICQ-n?

Eszak olaszok mar csak azert is jo fejek, mert german eredetu nep :)
Vezuvon persze, hogy voltam. Anyamnak meg kavicsot is hoztam onnan. Egesz a fokrater [ami nem mukodik, nem is fog, beomlott] peremen voltunk. Nagyon allat volt!

Del-olaszokra jellemzo: ejjel egy par a mi kupenkben (egy legterben velunk) DUGTAK! Hihetelen!

Előzmény: jfly (724)
jfly Creative Commons License 2001.07.31 0 0 724
Nem akadtam ki, nyugi:)))) Értem, úgy látszik neked elég rossz tapasztalatod van a franciákkal, én is voltam Párizsban, és tök aranyosak voltak ott is, ahol meg laktam (Argentanban) ott meg szinte kinyalták a seggemet, és beszéltek németül és angolul is. És ezzel az illetovel a mai napig tartjuk a kapcsolatot, nem kis segitseg a francia tanulasban is:))))))
A dél-olaszokat nem ismerem, nekem csak északiakhoz volt szerencsém, illetve pontosítok. Van egy haverom Rómában, de o jó fej, tényleg. És k...va sokat melózik....Az északiak meg állat jó fejek, imádom oket:)))))

Nápolyra annyira nem vagyok kíváncsi, viszont egyszer el megyek oda, mert a Vezúv baromira érdekel....Enyhe vulkánmániában szenvedek...Télleg láttad a Vezúvot?

üdv: jfly

Előzmény: Ordas (723)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 723
Nem kell ugy kiakadni mar! Nekem mindossze egyetlen jo fej francia ismerosom van, de az is elzaszi es nemet neve van :)

Most meg Napolyban voltam, igy van kepem a del-olaszokrol. Tokre megertem a Lombard-liga elszakadasi szandekat.

Parizsban meg nem volt jo tapasztalatom a franciakrol, mert basztak segiteni a turistaknak, s a francian kivul SEMMIT nem beszelnek.

Előzmény: jfly (722)
jfly Creative Commons License 2001.07.31 0 0 722
Ordi te tévedésben élsz...miért gondolod, hogy a franciák csak lopnak, hazudnak stb? És az olaszokat is szidod már? Én nem ezt láttam kint, és szerintem meg nem lehet általánosítani. A magyarok között is épp elég van aki lop, csal, hazudik, egyformák vagyunk.....

üdv: jfly

Előzmény: Ordas (717)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 721
Mindenki magabol indul ki, komam.
Előzmény: Johny Bravo (720)
Johny Bravo Creative Commons License 2001.07.31 0 0 720
Mondjuk Te sem vetsz túl jó fényt a magyarokra.
Előzmény: Ordas (718)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 719
Ez is olyan alazas, ahogy a Formula 1-ben a Peugeot lealazta a BMW-t? :)))
Előzmény: sansalvador (714)
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 718
Igazabol a nemetekrol kialakult jo kepet manapsag Michael Schumacher es a Balatonra jovo tahok [jobbra volt NDK-sok, ott rekedt jugoszlav es torok vendegmunkasok leszarmazottai] arnyekoljak be :))))
Ordas Creative Commons License 2001.07.31 0 0 717
Barhogy probalsz kapalozni a franciak meg mindig joval kocsogebb nep, mint a nemet. A nemetek legalabb dolgoznak es nem lopnak, gagyiznak, szemetelnek, mint a franciak, meg az olaszok :)
Előzmény: sansalvador (714)
killergeri Creative Commons License 2001.07.25 0 0 716
tök igaz, buddy!
Előzmény: Johny Bravo (712)
formulax_ Creative Commons License 2001.07.21 0 0 715
Ja. Itt nem csak Forma-1 van.
sansalvador Creative Commons License 2001.07.19 0 0 714
...he-he. Én azt szeretem bennük ahogyan megalázzák ezt a hülye német bagázst, aki oda is királykodni megy, de a reggelit még mindig kilopják a 4 csillagos szállodából, csakhogy megspóroljanak pár birodalmi márkát... Nem kell azon csodálkozni, ha az igénytelen embert lenézik valahol.:-)
Előzmény: Johny Bravo (712)
Inner Circle Creative Commons License 2001.07.18 0 0 713
Megyünk tüntetni a jó öreg Tarlós Pityu ellen, amiért az "interaktív felvilágosító előadások" (khm... ="Legyél te is buzi!"?) betiltásával csorbítja perverzi jogainkat? :)
Előzmény: jfly (707)
Johny Bravo Creative Commons License 2001.07.18 0 0 712
Mondjuk, ha már lehet igy kivánni, Franciaország megérne egy szőnyegbombázást. Iszonyat köcsög nép él ott, az egyszer biztos.

Buzi franciák!

Futserg_o AdVyx Jr. Creative Commons License 2001.07.18 0 0 711
<\33>A holland csajszik szépek
Előzmény: jfly (707)
Futserg_o AdVyx Jr. Creative Commons License 2001.07.18 0 0 710
<33>A holland csajszik szépek
Előzmény: jfly (707)
Futserg_o AdVyx Jr. Creative Commons License 2001.07.18 0 0 709
hhhhhh
jfly Creative Commons License 2001.07.18 0 0 708
Mielőtt félreértene valaki leszögezem nem mind buzi aki a Szigetre megy, csak gondolom lesznek ott is:))))

üdv: jfly

Előzmény: jfly (707)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!