Keresés

Részletes keresés

s-ombre-ro Creative Commons License 2010.01.18 0 0 20
Sziasztok!

Én a mai napon, MA vettem kézhez a vizsgálati eredményt, hogy sem agyértágulat, sem agydaganat sehol. A hiba máshol keresendő!
Elfogult tehát nem vagyok semmiféle formában. Nagyon sokféle gyógynövényt, olykor egészen a határon állókat is használok, de soha nem felejtem el, hogy csak az orvos gyógyíthat meg és el kell fogadnom az általa ajánlott medicínát.
Csodák pedig nincsenek. Fájdalmas veszteségek sorozata rokoni, baráti körben annál több!
Ha lennének csodaszerek, azok ugyanolyan gyorsan elterjednének, mint anno dacumál a spanyolnátha.
Egyenlőre a legígéretesebb próbálkozás az immunrendszer erősítése. Ezért van annyi bíborvörös kasvirág a kertemben és használok vagy 35 fajta gyógynövényt. Magam szedtem, vagy kertemben díszlő mind.
Láttam rákbeteget, aki fél év alatt elment, ismerek olyat is, aki rengeteg áttétellel, sok-sok operációval együtt élve már 18 éve túléli a bajokat. Alig van benne eredeti "alkatrész".
Tehát csak segíteni szeretnék, a döntésben! Jó kórház, jó szakember kell ezekhez a rettenetes dolgokhoz!
És isszuk a hölggyel együtt ezeket a magunk fabrikálta, olykor rettenetes kotyvalékokat. Más okból, de lehet, hogy régen nem élnék én sem. De van hitem valakikben, valamiben és ez jót tesz. A /nem vallásos/ hit is gyógyít!

Végkövetkeztetés: agydaganatra a legjobb szer a sebészkés, a jó immunrendszer, meg az örökletesen hibátlan génrendszer. A többi csak szépségtapasz.
Még a hivatalosan elismert kemoterápia is csak szükséges rossz, amíg jobb nincsen.
Próbálkozni, természetesen szabad, mert csak ez az egy életünk van. Ilyen súlyos esetekben azonban kötelező az orvossal való konzultáció.
Szívből kívánok az érintetteknek - orvosi felvezetéssel - lehető mértékű gyógyulást, vagy teljes felépülést!
Én magam nem vagyok sem orvos, sem gyógyszerkészítő, sem kuruzsló.
Ember vagyok, a megértő fajtából.
Gyógyítással kapcsolatos tanácsot még soha, senkinek nem adtam! Rettenetes lelki problémáim lennének abban a pillanatban!
hibiskusz Creative Commons License 2008.09.09 0 0 19

Szia Nimru!

 

Kérnék segítséget. Hol lehet hozzájutni az amrit kalashoz? Szükségem lenne rá.

Köszi: hibiskusz

dobis Creative Commons License 2001.03.09 0 0 18
Sziasztok!

A feleségemet tavaly operálták meningeoma nevü agydaganattal. A mütét kiválóan sikerült, köszönve a mütétet vezető főorvosnak. Sajnálatos módon ekkor csak a daganat egy részét tudták eltávolitani, igy ujabb beavatkozásra lenne szükség a közeljövőben. A mütét kockázata azonban elég nagy, a daganat elhelyezkedése miatt. Kérem, hogy akinek hasonló esetből adódó tapasztalata van, legyen olyan kedves, és ossza meg velünk. Bármilyen hazai vagy külföldi megoldás érdekel, a hagyományos hipokratészi gyógymódtól kezdve a természetgyógyászatig.

Nimrud Creative Commons License 2000.09.04 0 0 17
Szia!

Az Amrit Kalast olcsóbban is belehet szerezni, ha érdekel tudok segíteni. Egyébként én is szedem mindkettöt (MAK-4: lekvár, MAK-5: tabletta).

Üdv:
Nimrud

Előzmény: afintha (16)
afintha Creative Commons License 2000.09.03 0 0 16
Kedves Nimrud!

Koszonom az infot, nagyon sokat segitett, ugyanis eddig az "Amrit Kalas"-t kerestem, nem pedig az "Maharishi Amrit Kalash"-t. Igy rogton bejotek a cikkek es hivatkozasok, de szamomra meg mindig nem meggyozo:
Egyetlen 64 fos human kiserleten kivul csak allatkiserleteket talalok. Tehat mindenkeppen tobb human kiserletre lenne szukseg, elsosorban egy kettos vak kiserlet eredmenyere lennek kivancsi.

Akik esetleg meg nem olvastak el a honlapokat:
A "Maharishi Amrit Kalash - 5" egy gyogynovenykeverek, amelynek ara 70 USD, ami 120 tablettat jelent. A "Maharishi Amrit Kalash -4" pedig valamilyen masik keverek (nektar), amely 79 USD. Ezt meg lehet rendelni az USA-bol.

Ezeket a gyogynovenykevereket talan erdemes tovabb vizsgalni.

afintha

Előzmény: Nimrud (14)
Nimrud Creative Commons License 2000.09.03 0 0 15
Íme egy sokkal átfogóbb kutatási összefoglaló a www.amritpro.com címröl.
Van egy rövid videofilmjük is, klikk IDE!

Anti-Aging Research
Antioxidant Research
Cancer Research
Cardiovascular Research
Chemical Toxicity Research
Chronic Disease Research
Diabetes Research
Gene Regulation Research
Immunity Research
Neurophysiology and Intelligence Research
Nutrition Research
Organ Function Research

Kellemes böngészést!

Előzmény: Nimrud (14)
Nimrud Creative Commons License 2000.09.03 0 0 14
Íme a honlap Amrit-kutatással foglalkozó része (a MAK-4 és 5 a Maharishi Amrit Kalas rövidítése...), azt hiszem ennyi kutatás elegendö a rákról.

Click on a Study Numbers to read the brief descriptions and
research results:

Study #1
Antineoplastic Properties of Maharishi-4 (MAK-4)Against
DMBA-Induced Mammary Tumors in Rats

Study #2
Antineoplastic Propertties of Maharishi Amrit Kalash (MAK-5), An
Ayurvedic Food Supplement, Against
7,12-Dimethylbenz(a)anthracene-Induced Mammary Tumors in Rats

Study #3
Reduction of Metastases of Lewis Lung Carcinoma by an Ayurvedic
Food Supplement (MAK-4) in Mice

Study #4
Ayurvedic (Science of Life) Agents (MAK-4 and MAK-5) Induce
Differentiation in Murine Neuroblastoma Cells in Culture

Study #5
Chemopreventive Activity of Maharishi Amrit Kalash (MAK-4 and
MAK-5) and Related Agents in Rat Tracheal Epithelial and Human
Tumor Cells

Study #6
Antioxidant Adjuvant Therapy Using Natural Herbal Mixtures (MAK-4
and MAK-5) During Intensive Chemotherapy: Reduction in Toxicity.
A Prospective Study of 62 Patients

Study #7
Effects of Ayurvedic Food Supplement MAK-4 on Cisplatin-Induced
Changes in Glutathione and Glutathione-S-transferase Activity

Study #8
Protective Effects of MAK-4 and MAK-5 on Adriamycin-Induced
Microsomal Lipid Peroxidation and Mortality

Előzmény: Nimrud (13)
Nimrud Creative Commons License 2000.09.03 0 0 13
A Maharishi Amrit Kalas kutatási eredményeiröl olvashattok az alábbi cimen:

www.amritpro.com

Szerintem a beteg illetönek nem kéne ennyit hezitálnia. Én segíteni próbálok és olyasvalamit ajánlok, ami biztosan segit.

Üdv:
Nimrud

Előzmény: afintha (12)
afintha Creative Commons License 2000.07.17 0 0 12
Kedves Nimrud!

Elolvastam a tminfo "A Transzcendentális Meditációra vonatkozó tudományos kutatások érvényessége"-t. Rendkivul sajnalom, hogy nagyon sok a regebbi hivatkozas, es keves a legutobbi evtizedbol. A MEDLINE-ban megjelent publikaciok alapjan azt a kovetkeztetest vontam le, hogy a szorongas oldasara talam erdemes kiprobalni a TM-et, de az Amrit Kalas-ra vonatkozolag eddig semmifele publikacio nem jelent meg, tehat kivancsi lennek, hogy honnan vetted azokat az infokat, hogy hatasos bizonyos daganatok eseteben.

Megtalaltam Dr. Hari Sharma-t az Ohioi egyetem honlapjan, de publikaciot nem talaltam tole. Ugyszinten Nivo professzorra vonatkozot sem. Esetleg tudnal kuldeni egy publikacios listat toluk?

koszonom
afintha

Előzmény: Nimrud (4)
afintha Creative Commons License 2000.07.17 0 0 11
Latm Nimrud, Te keszitetted az tminfo-s honlapot....
Előzmény: Nimrud (4)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.07.17 0 0 10
"Nem akarom elkeseriteni az illetöt, de ha csak az orvosokra hagyatkozik, kevés az esélye. Felületes a tudásuk, ez azért van."

Milyen konkrét ismereteid vannak az agydaganat műtétrôl, hogy ilyet le mersz írni?

Előzmény: Nimrud (9)
Nimrud Creative Commons License 2000.07.17 0 0 9
Nem, nem azt mondom, hogy dobjanak el mindent és csak ez... Ez felelőtlen lenne. Az viszont tény, hogy a modern orvostudomány mellékhatásai - és veszélyei - most már átlépték azt a küszöböt, hogy inkább ártanak, mint használnak. Van itt egy jól bevált - gyógyszernek nem minősülö - készitmény, mely 1000-szer hatékonyabban semlegesiti a szabadgyököket. Az USA-ban annak idején egy hires orvos - Dr Deepak Chopra - interjúk tucatjait adta a szer eredményeiről, aztán mi történt? Megfenyegették. Hogy kik? A gyógyszergyárosok. nem érdeke ebben a rákos pénzéhes világban a multiknak, hogy az emberek egészségesek legyenek. Az viszont igen, hogy bevegyél egy gyógyszert, aztán a mellékhatások kezelésére egymásikat, stb...
Nem akarom elkeseriteni az illetöt, de ha csak az orvosokra hagyatkozik, kevés az esélye. Felületes a tudásuk, ez azért van.
Előzmény: Dr. Lecter (7)
Norboi Creative Commons License 2000.07.16 0 0 8
Sziasztok!

Köszönök először is minden eddigi segítséget, és remélem hasznosítani tudja az ismerősöm az itt megszerzett információkat!

Várjuk továbbra is a hasznos hozzászólásokat, infokat!

Norboi

Dr. Lecter Creative Commons License 2000.07.16 0 0 7
Köszi, tudok olvasni.
Jól értem-e, hogy azt sugallod a beteg embernek, hogy a rá váró műtét helyett inkább próbálkozzon meg ezzel?
Előzmény: Nimrud (6)
Nimrud Creative Commons License 2000.07.16 0 0 6
Mi köze? Úgylátszik ki kellett vola emelnem a szöveget:

Megállapították, hogy az Amrit Kalas képes kijavítani a DNS hibáit. A rákos sejtek abban a folyadékban, amelyhez Amrit Kalast adtak, egészséges sejtekké alakultak vissza. Meglepő eredmény ez, hiszen az elfajzott sejtek visszaalakulását semmilyen más esetben nem figyelték meg. Az Amrit Kalas tehát aktiválja a sejtek önjavító enzimeit. Mindeme páratlan hatások mellett a készítménynek még nagy mennyiségben sincs mellékhatása. Dr. Hari Sharma professzor egyik legeredményesebb kutatása során hatékony karciogén adagolásával emlőrákot idézett elő patkányokban. Az állatok egyik csoportjának ezek után Amrit Kalast adott, a másik csoportnak viszont nem. A két csoport között jelentős különbség volt: a kontrollpatkányoknál négyszer annyi állatban fejlődött ki emlőrák, mint az Amrit Kalassal kezeltek esetében (60 százalék a 14 százalékkal szemben). A következő fázisban a rákos patkányokat Amrit Kalassal kezdték etetni, hogy lássák, változnak-e a daganatok. Az állatok 60 százalékánál csökkentek vagy teljesen eltűntek a daganatok...

Csak ennyi a köze...

Előzmény: Dr. Lecter (5)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.07.16 0 0 5
És ennek mi köze az agydaganathoz?
Előzmény: Nimrud (4)
Nimrud Creative Commons License 2000.07.15 0 0 4
Szia!

Sajnos a modern orvostudomány elég veszélyes az ilyen súlyos betegségek kezelésekor, ezt mindannyian jól tudjuk. Tudok egy rendkívül hatékony, mellékhatásmentes, gyógyszernek nem minősülő készítményt. Sok kutatást végeztek a rákra való hatásáról, íme egy kis részlet:

Forrás:

www.tminfo.hu

Dr. Hari Sharma, az Ohio Állami Egyetem patológiaprofesszora az Amrit Kalas, más rászajánák és ajurvédikus gyógymódok kutatója, vizsgálatait a világ egyik vezető szabad gyökökkel foglalkozó tudósával, a tokiói Niva professzorral együtt végezte. Közös kutatásaik meglepő eredményekkel szolgáltak. Az Amrit Kalas egyik legfigyelemreméltóbb tulajdonsága az, hogy szinte hihetetlen mennyiségben és gyorsasággal képes semlegesíteni a szabad gyököket, és így megóvni a szervezetet azok káros hatásaitól. Hatékonyabbnak bizonyult, mint bármely más eddig ismert szabad gyök semlegesítő.

Megállapították, hogy az Amrit Kalas képes kijavítani a DNS hibáit. A rákos sejtek abban a folyadékban, amelyhez Amrit Kalast adtak, egészséges sejtekké alakultak vissza. Meglepő eredmény ez, hiszen az elfajzott sejtek visszaalakulását semmilyen más esetben nem figyelték meg. Az Amrit Kalas tehát aktiválja a sejtek önjavító enzimeit. Mindeme páratlan
hatások mellett a készítménynek még nagy mennyiségben sincs mellékhatása. Dr. Hari Sharma professzor egyik legeredményesebb kutatása során hatékony karciogén adagolásával emlőrákot idézett elő patkányokban. Az állatok egyik csoportjának ezek után Amrit
Kalast adott, a másik csoportnak viszont nem. A két csoport között jelentős különbség volt: a kontrollpatkányoknál négyszer annyi állatban fejlődött ki emlőrák, mint az Amrit
Kalassal kezeltek esetében (60 százalék a 14 százalékkal szemben).
A következő fázisban a rákos patkányokat Amrit Kalassal kezdték etetni, hogy lássák, változnak-e a daganatok. Az állatok 60 százalékánál csökkentek vagy teljesen eltűntek a
daganatok. További tanulmányok is megerősítették e drámai eredményt. Sharma professzor azt is megfigyelte, hogy az Amrit Kalas gátolja az agyvérzéssel és a szívinfarktussal összefüggésbe hozható abnormális vérrögképződést. Oly módon teszi ezt, hogy megelőzi a vérben a trombociták csoportosulását vagy kapcsolodását. A trombociták azok a
sejtek, amelyek közvetlenül felelősek a vér rögösödéséért, azért a funkcióért, amely a szívbetegség korai szakaszában meghibásodik. Az artéria falain belüli parányi sebek vonzzák a trombocitákat, amelyek az ertéria szövetébe behatolnak, és vérlemezkét kezdenek felépíteni. Ha ez a folyamat az egyik szívkoszorúérben történik, ennek eredménye idővel szívinfarktus lesz. A gyógyászat rutinszerűen különböző vérhígítókra hagyatkozik a trombocita-felgyülemlés
megállítására. Pédául háztartási Aszpirint írnak fel szívinfarktusos betegeknek a második roham megelőzésére. De ismeretes, hogy az Aszpirinnek mellékhatásai is vannak, többek között a gyomorvérzés, amely a vér hígulásának közvetlen eredménye, és ha 40 év alatti emberek naponta aszpirint szednek, az néhány tanulmány szerint agyvérzéshez vezethet, amely éppen úgy halálos lehet, mint a szívroham.
Az Amrit Kalast górcsövekben vizsgálva (az állatkísérleti szakasz előtt) Dr. Sharma arra az
eredményre jutott, hogy gátolja a vér rögösödését, amelyet az antagonisták széles skálája okoz, beleértve a véralvadással kapcsolatba hozható epinephrint, mely a stressz hatására felszabaduló hormon. E szelektivitás nagyon fontos, mivel a "jó" véralvadási folyamat, amely a sebek gyógyulásához szükséges, érintetlen marad, míg a "rossz" véralvadás, amely a vérrögök kialakulásával kapcsolatos, megelőzhető.

Előzmény: Norboi (-)
afintha Creative Commons License 2000.07.14 0 0 3
Igen, a magyarok Berlinben tanultak a dologrol, ha jol emlekszem. Olvastam egy konyvet, az a cime, hogy "Vegjatek?", iden jelent meg, es abban mintha azt irtak volna, hogy itt M.o.-on mar talan 1995 ota hasznaljak ezt az eljarast. Szoval irany az Országos Onkológiai Intézet, ott jóval többet tudnak.
Előzmény: Norboi (2)
Norboi Creative Commons License 2000.07.14 0 0 2
Pontosan nem ismerem a beavatkozás lényegét, csak azt hallottam a TV-ben és ismerősöktől is, hogy Németországban feltárás nélkül végzik az agydaganatos műtéteket, pontosan Berlinben.
Lehet hogy ez az "új gamma sugaras kés", de mindenesetre minden ehhez kapcsolódó info, cím, telefonszám, vagy akármi más hozzászólás a témával kapcsolatban érdekelne, minél előbb.

Köszönöm az eddigi segítségeket is!

Norboi

THANX

afintha Creative Commons License 2000.07.13 0 0 1
Nem véletlenül erről az újfajta gamma-sugaras "késről" van szó?
Előzmény: Norboi (-)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.07.13 0 0 0
A műtét részleteihez nem értek, de közeli ismerôseim közül az utóbbi évben kettôt is műtöttek agydaganattal. Szépen rendbejött mindkettô.
Előzmény: Norboi (-)
Norboi Creative Commons License 2000.07.13 0 0 topiknyitó
Sziasztok mindenki!

Nagy segítséget szeretnék kérni valamennyi topic olvasótól.
Szóval a lényeg, hogy egy ismerősöm nemrég tudta meg, hogy agydaganatos betegségben szenved, és nemsokára meg is műtenék, de épp valamelyik este, azt hiszem kedden láttam egy riportot az MTV1-en amely e témával, és a lézeres kezeléssel ill. beavatkozással foglalkozott.
Ha jól emléxem akkor egy berlini professzor magyarázta el a beavatkozás lényegét.

Kérném ez ügyben az összes topic olvasót, hogy amennyiben bármi információja is van a dologról, kérem azonnal írjon nekem egy mail-t, lehetőleg minél hamarabb!

Előre is köszönöm a figyelmességeteket, és siessetek mert az idő sürget!

Üdv: Norboi

Thanx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!