Keresés

Részletes keresés

intrikus Creative Commons License 2001.04.21 0 0 59
Hello,

hadd vazoljam a legujabb fejlemenyeket UPC ugyben. Kb. 2 hete atterheltek a csatornakat, a musorok most mar a kozponti fejallomasrol jonnek. Na ettol fogva az eddig penge eles kepeink (a kockasodast,
amit ugye digitalis hiba okoz, most hagyjuk) atvaltoztak csikossa. A csikok surun egymas mellett
jelentkeznek sregan, vizszintesen, fuggolegesen - ez mindig mas es mas. Foleg a Duna TV-re jellemzo ez, de most a tv2 is nagyon ramaty, az RTL Klub szellemkepes, de csikos a Viasat3, a CNN, az EuroNews... Kijott egy karbantarto ipse (egy toplak, retkes penisz), felfegyverkezve 1 darab csatornakiosztassal, hogy bemerje a jelszintet. En adtam neki csavarhuzot, csipofogot stb. Aztan kisded jatekot uztunk azzal, hogy o lement a pincebe, varialt valamit ott lent a "fogalmamnincsmivel" es en telefonon mondtam neki, hogy most jobb lett-e a kep vagy sem. Hummogott, meg hat ez lehetetlenezett, majd feljott egy boszme muszerrel, megmerte a jelszintet, aztan rendes adast varazsolt a TV kepernyojere, es elment.

1 het mulva a kep ujra szar volt. Telefon, diszpecser kislany felvette az adatokat, megint otthon maradtam, hogy fogadjam a szerelot. Es kezdtuk elorol a jatekot. Mondanom se kell, egy ido utan baromira elegem van abbol, hogy szemmertekre kell beallitani valamit. Negyedora utan mar jojozik a szemem, es kulonben sem beepitett colstok van benne. A vegen kisutotte a csavo, hogy a mi TV-nk a rossz. A kockasodas emlitesekor a pofajat meg vennem kellett volna videora, forgatta a szemeit, arcan az udvozultek kifejezesevel, es volt pofaja azt mondani, hogy ha a Tina Turner koncert alatt masnal is kockasodna a kep, akkor egnenek a vonalak a hibabejelentonel. (Nem ezeket a szavakat hasznalta, hiszen nem a szavak embere o, a mai napig nem tudom, mi a neve, mert b...ott bemutatkozni.)

Szoval, ha van itt valaki, aki a 17. keruletben "elvezi" a UPC "szolgaltatasat", jelezze nekem vagy itt, de jobb lenne, ha magan emailben, hogy nala van-e gond az adas minosegevel, mert mar nem tudom, hogy most akkor a mi TV-nk deglett meg, vagy a UPC fogja ezt tenni, mert ugy beperlem oket, hogy ettol fog zengeni egesz Magyarorszag.

Intrikus

Bobacska Creative Commons License 2001.04.05 0 0 58
Gyerekek, új figura van. Ma este bekapcsolom a tévét, és rájövök, hogy minden adó elment. Maradt egy m1, egy retekklub, meg egy fixtv (eddig ez nem is volt).
Ügyfélszolgálathoz kérdés: Mi történt?
Válasz is kérdés: Mikor kötött szerződést?
Szóval lényeg, hogy nem tudja miért van ez, majd megcsinálják, nem érti, miért vagyok felháborodva.
Szerintem ezeknek a szemeteknek vissza kéne takarodni Amerikába, ott egy perc után éhenhalnának, börtönbe kerülnének, vagy lelőnék őket.
Tényleg erről szól ez az ország, hogy ide lehet jönni, valakiket lefizetni, hogy monopolhelyzetbe kerüljön a cég (mert abban van), aztán leszarjuk a fogyasztót, csak kaszálunk és jól elvagyunk?
Meddig megy ez még?
intrikus Creative Commons License 2001.01.25 0 0 57
Hello Floriol,

Mint irod: "A nézhetőbb csatornákat átteték a hypersávba, amit nem tudok fogni. (...) Ja és megint emelnek, mit lehet csinálni ?"

Egy dolgot tiszta szivbol tudok ajanlani: jelentsd fel oket a fogyasztovedelemnel. Lehet email-ben is, arra is valaszolnak, kivizsgaljak a felvetett problemat. Ha a szekesfehervariaknak sikerult a Gazdasagi Versenyhivatallal elmarasztaltatniuk a UPC-t, akkor masnak miert ne menne! De ehhez az kell, hogy akinek van valamilyen hasfajasa a UPC-vel kapcsolatban, az ragadjon tasztaturat es irjon a felelos sohivatalba.

intrikus

Előzmény: Floriol (56)
Floriol Creative Commons License 2001.01.22 0 0 56
Nem tudom mit rinyáltok, nálam ugyannyiba kerül az elöfizetés mint nálatok, igaz kurva szar minőségben, rögzítésre egyátalán nem alkalmas.
A nézhetőbb csatornákat átteték a hypersávba, amit nem tudok fogni.
Viszont ott a romantika meg a sok faszság ami
kurva jó minőségü de nem érdekel.
Ja és megint emelnek, mit lehet csinálni ?
Miért nincs más cég, akkor lenne egy kis versenyhelyzet, de így nézhetem a romantikát
tökör minőségben.
csillag Creative Commons License 2001.01.22 0 0 55
Újpesten megvették a kábeltévét (kb.1999 év végén)
Mindennemű beruházás, fejlesztés szolgáltatásbővítés nélkül maga ez a tény mintegy 40-66% -os emelést jelentett dícsomagtól függően.
Tavaly(2000) év végére a környékünkön bekötötték a csillagpontos kábeleket (a mi házunkban nem kellett bekötni, mert régóta az van), erre fel még gyorsan az év vége előtt lezavartak egy jelentős áremelést (csomagtól függően 30-300%!) elfogadtató szerződésmódosítást, de a csúcs szerintem az hogy alig egy hónap múlva, 2001 elején újabb 50%-nyit emelnek.
Ez már a pofátlanság teteje.
intrikus Creative Commons License 2001.01.16 0 0 54
Hello CyberSlider!

Mar masnap valaszolt a UPC illetekese, miszerint a hiba mar el lett haritva. Ha ezt en megsem erzekelem, akkor ezt es ezt tegyem a... es itt olyan duma kovetkezett az emailben, amely arra utalt, hogy szerintuk en egy UPC Direct elofizeto vagyok. Latszik, hogy nagyon naprakesz a nyilvantartasuk. :(

Amugy most tenyleg normalisabb a kep, a kockak csak egy-ket adonal tunnek fel, a HoBO peldaul tegnap este tiszta volt. Csak az a kerdes, meddig.

Előzmény: CyberSlider (53)
CyberSlider Creative Commons License 2001.01.15 0 0 53
Szia intrikus!

A hiba valoban nem a te keszulekedben van,es a minoseg
fuggetlen attol,hogy hol nezed,hiszen muholdrol van szo.
A megoldas a digitalis jelatvitelbol adodik.
Eddig ugye volt az,hogy 1 frekvencian 1 adas ment.
Aztan persze volt Vertikalis,es Horizontalis polarizacio,igy 1 frekin ugye 2 musor mehetett.
A digitalis mpeg2 tomorites lehetove tette azt,hogy 1 frekire max akar 10 csatornat is razsufoljanak!
A minoseg pedig fugg attol,hogy mennyi is van razsufolva,ez egesz a DVD minosegtol a lexarabb vhs-ig mehet.
Namost ha egy tarsasag marhara sajnalja a penzt,hogy elhelyezze normalisan a csatornakat,akkor zsufoltsag lesz,es olyan ertekekkel nyomjak az adokat,amik bizony nem adjak a tokeletes minoseget.
Tehat szo sincs itt dvd minosegrol,inkabb maradjunk egy jo vhs-nel.
Ez van.

http://www.hwsw.hu/oldal.php3?cikkid=413&oldal=3

Angel Úr Creative Commons License 2001.01.15 0 0 52
Hali!

Azt hiszem ehhez kell a tehetség, hogy ilyen szemrebbenés nélkül hazudozzon valaki. Frankó válaszokat adott ez a kommunikációs pali. Ez az UPC nem változik és nem is fog soha egyre méllyebre süllyed a gerinctelenségben. A legjobb dolog amiket még itt nem említettek, hogy a számláikat állandóan egy nappal a fizetési határidő előtt dobják be a postaládákba (sajnálva a postaköltséget), de telefonban mentegetőznek, ígérgetnek, csak sajnos azzal az infóval nem tudnak mit kezdeni a csajok, hogy a miért kerül a postaládámba 22-én a csakk, mikor az áll rajta hogy számla kelte 30-a természetesen az előző hónap. Ez felháborító és hónapok óta ez megy. Egy tisztességtelen szemét cég, mást nem lehet mondani róla. Az áremeléseik, meg egyszerüen olyan mértékben kiábránditóak, hogy nem lehet minősíteni.
A mentegetőzéseik, magyarázataik, meg olyanok, mintha csakis kizárólag nyolc általánost végzett embereknek szólnának, akiket be tudnak palizni, szemérmetlenül hazudni nekik. Tehát lenézik előfizetőiket, minket! Reménykedem az ellenük induló eljárás eredményességében.
csá

intrikus Creative Commons License 2001.01.14 0 0 51
"gyorsabb kameramozgasnal kockasodik."

Ezzel a pixeles keppel van nekem is gondom. En még december kozepen be is jelentettem a hibat a UPC-nel, masnap felhivtak es kozoltek, hogy a baj nem az en keszulekemben, nem is a UPC-nel van, hanem a muholdnal, blablabla. Azota a kockas kep mar teljesen leamortizalta az osszes csatornat, elvezhetetlen, borzalmas, es januar 11-tol fizetek ezert 4.948 Ft-ot.

Most irtam nekik, hogy ezt hogyan is kepzelik, valami karterites (hogy honnan szedik a penzt ra, az engem nem erdekel, de valahogy nem epeszu dolog az, hogy en nyomom a penzt, ok meg cserebe a fekaliat)aztan a valaszuk fuggvenyeben megyek tovabb, a Fogyasztovedelmi Fofelugyeloseghez.

Lenyeg a lenyeg: a XVII. keruletben rossz a kepi vetel. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

A masik, ami miatt szivesen bontanek zaszlot: az egyenlotlen elofizetesi dijak, csomagok... Ebben a temaban is csak igeretekkel amit a UPC.

Előzmény: CyberSlider (49)
Solt Creative Commons License 2001.01.11 0 0 50
Noooormális?!?!?
Előzmény: antagonyst (47)
CyberSlider Creative Commons License 2001.01.11 0 0 49
Itt nem arrol van szo,hogy az ember inkabb lopja,mintsem fizeti,illetve miert nem adjak ingyen az egeszet.
A kabeltvert is fizetem a _800_ Ft havidijat a 25 csatornaert,es nem gond,jo a minoseg is.
Az a problema,hogy elindult egy szolgaltatas vagy 3 honapja v.mittomen,mindez ugy,hogy a mozicsatornak tomkellege van 1 frekire ranyomva olyan digitalis ertekekkel,melyek gyorsabb kameramozgasnal kockasodik.
Van osszehasonlitasom kepminoseg teren HBO kontra Tequilla v. Kiosque.
Szolgaltat ennyi ideje,aztan bejelenti,hogy 3500rol felemeli a dijat 4100-ra.
Ez itt a problema! Igy se volt keves,de most erte el azt a hatart,hogy ennyit nem fogok kiadni csak azert,hogy nezzek 25 v nemtom csatornat,ebbol 20 kulfoldi,es 5 full magyar .. Ez eleg rossz arany.
Igazan raertek volna erre az emelesre en azt hiszem.
Dehat valamibol fedezni kell az UPC kulonbozo magyarorszagi igazgatoinak tobbszazezres fizeteset. Ugye?
Francba ilyenkor vagyok merges,miert nem vagyok en is igazgato.Szerintem annyira en is ertek hozza.
Igen.. Ra kellene nezni meg a csajokra,akik ki vannak allitva az informacios pultokhoz,hogy minket informaljanak.
Fel kellene oket vilagositani arrol,hogy az Eurosport News az nem filmcsatorna,es a lengyel hang az akkor sem magyar,ha o mondja,hanem az lengyel hang..
bye
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.11 0 0 48
Azt mondja ebben az Indexes nyilatkozatban ez a kommunikációs vezető, hogy minden levélre válaszolnak, mindenkivel külön foglalkoznak. Na ehhez képest engem 4 alkalommal nem hívtak fel és nem küldtek levelet azzal kapcsolatban, hogy mikor szándékoznak végre átkapcsolni minket csillagpontosra, pedig nagyon megigérték. Ja, és mint kiderült a közös képviselőnknek sem válaszoltak egyetlen levelére sem. Pedig 4 ajánlott és 2 tértivevényes levelet küldött.

No Comment.

antagonyst Creative Commons License 2001.01.11 0 0 47
Ja, szemét szolgáltatók, hogy nem adnak ingyen csatornákat szegény éhező proletároknak, és hogy magyar ember mér fizetne szolgáltatásért ha el is lophatja?! Szemét mocskos kapitalizmus; sírjatok!
CyberSlider Creative Commons License 2001.01.11 0 0 46
Az UPC minden kedves UPC direct elofizetonek meglepetessel kedveskedik februar elejetol.
Megkoszonve,hogy alig par honapja indult szolgaltatasara mint a birkak rohantak,es elofizettek.

"Tisztelt Előfizetőnk!

Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy a UPC Direct-et választotta.
Ezúton értesítjük, hogy – oly sok szolgáltatóhoz hasonlóan - előfizetési díjaink emelésére kényszerülünk 2001. február 5-től. Új előfizetési díjaink :
Programcsomag Családi csomag HBO SPORT1 Felnőtt
Havi bruttó előfizetési díjak /Ft/ 4.170 2.700 2.700 2.200
.....
előfizetési díjak emelését előidéző körülmények különösen: a megemelkedett műsordíjak, valamint a valutaárfolyamok ingadozása miatti működési költségek növekedése. *
...."

Tehat az eddigi 3500 Ft helyett most fizethetitek a 4170-et. Alap...
Nesztek...

* <-- :)) Valutaarfolyam valtozas miatt csokkent eddig a benzin ara.. (Persze..hehe legalabbis ezt mondtak,hogy mi higyjuk el,es tudat alatt konyveljuk el,hogy milyen rendes a kormany,es aztan meghipnotizalva tegyunk egy X-et a szavazocetlin majd 2002-ben. ;-) )
A kenyer is azert dragult annakidejen,mert felment a benzin ara (hetente 2-3 Ft emlekeztek mi?)
Na.. akkor mostmeg MIERT NEM CSOKKEN? (Nem,inkabb no.. az is 20%-ot ala upc elofizetes.

Es akkor mondja valaki,hogy itt 10% az inflacio..

Nekem ilyen UPC nincs,van helyette mas,amivel egybe fogok 400 mozicsatornat,ingyen;) de mondok 1et:
Mondjatok fel a szerzodest.. Mind..
Sztrajk;)) Hát csak kibirjatok Romantica nelkul..
Tokjot rohognek ha csodbe mennenek:))) Ah..
ugysefognak..
gr..Merges vagyok!
Udv @ CyberSlyder

Angel Úr Creative Commons License 2000.12.28 0 0 45
Hali!

Én elkezdtem felvenni a harcot ezzel a gerinctelen, szenny céggel szemben. Az első levelem a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelethez megy, majd akit csak tudok felbujtok, hogy jelentse fel a UPC Magyarországot. Egyszerűen egy gennyes dolog amit művelnek, az összes vezetője egy szemét alak, bárcsak kerülne olyan helyzetbe, hogy 5 rongy gondot jelentsen neki havonta. De egyáltalán nem is tudom, hogy hogy képzelik mindezt, hogy valaki is kifizeti nekik ezt az őrült összegeket, pedig az elején jól indult még a dolog, de hát Magyaroszágot ismerve itt minden cég egy rohadt állattá válik. Én még reménykedem az UPC halálában idehaza.
csá

kormogo Creative Commons License 2000.11.19 0 0 44
upc direct= bérelt dig sat vevő,kb 23 upc csat.+ kb 80 db free dig. musor+kb 70 db rádiomusor,sztereo,dolby surr., többnyelvü, stb
beugro , ha szűz területre kell cuzamen 35-38 e ft.
(14 e letét, 12000 telepytés,3500 alapcsomag,+egyéb)
a hbo itt is +kb 3000 ft, a sport 1 + kb 2500, a privat gold (erosz) is plussz valamennyi.
az összes csat minden kedvezménnyel br 9500 körül csapódik ki a pénzestárcájából a bátraknak.
Anti IQ Creative Commons License 2000.11.19 0 0 43
:-)
És csodálkozol rajta, hogy egy ilyen díjbeszedőt lapátra tesznek?
Előzmény: dogman (42)
dogman Creative Commons License 2000.11.15 0 0 42
A nyár elején megjelent nálunk a UPC díjbeszedője és közölte, hogy most jön utoljára, mert kirúgták őket. A jövőben ugyanis egyszerűen csak kiküldik a számlát, amit postán befizethetek. Király, mert úgyis elegem van már a díjbeszedőkből. Még én érzem magam bunkónak, ha nem adok borravalót.
Mellesleg az ürge eladott nekem egy HBO dekódert 2 rugóért, amivel azóta is ingyen fogom a csatornát. Úgyhogy jelenleg ott tartok, hogy a befizetett havi 1300 Ft mellé nem kell 2000-et fizetnem a mozicsatornáért. Ez eddig ugye 700 Ft plusz és ha beleveszem, hogy amúgy nem fizettem volna elő rá, akkor kábé egál a dolog. Egyébként jórészt ez az egyetlen nézhető csatornájuk.
Bobacska Creative Commons License 2000.10.23 0 0 41
Most, hogy az előzőleg jelzett nehézségek ellenére UPC-n nézzük a TV-t (én bővített csomagot, szüleim pár házzal arrébb alapcsomagot), új figura van. Az alapcsomag megrendelése, szerződésben való rögzítése, bekötése ellenére szüleimnek is bővitett csomagárról küldték a számlát. Kohn bácsi erre is azt mondaná, hogy "ügyes". Ha arra gondolok, hogy a UPC tisztán amerikai cég, akkor csak az juithat eszembe - ezt otthon nem mernék megtenni. Talán ezért jöttek ide?
Kevin Creative Commons License 2000.09.03 0 0 40
Halihó!

Nem akarok újabb UPC topicot nyitni ezért itt kérdezném, hogy van valakinek tapasztalata az UPC direct-tel? Itt (Köbányán) a HCS Invest a szolgáltató, de katasztrófális a szolgáltatás minősége, ezért próbálok alternativát keresni.

Kevin

blasted Creative Commons License 2000.09.02 0 0 39
kosz
Előzmény: Dr. Lecter (38)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.09.02 0 0 38
A hírek szerint októberben indul a magyar nyelvű sportcsat.
Előzmény: blasted (37)
blasted Creative Commons License 2000.09.02 0 0 37
es mivan ha valaki sky sportsot akarni nezni, meg nbc-t egesz nap, meg mivan a sportcsatornaval amit szeptemberre igergettek, pls advise!
Solt Creative Commons License 2000.09.01 0 0 36
Hjadó Kábelkom = Hajdú Kábelkom
Előzmény: Solt (35)
Solt Creative Commons License 2000.09.01 0 0 35
A helyi UPC sem használja sehol a 80-as számot a kiadványokban, szórólapokban stb. Még a 3 évvel ezelőtti telefonkönyvben volt egy olyan dupla-oldal, ahol fel voltak sorolva az akkor újdonságnak számító kék és zöld számok, és azt böngészve bukkantam rá a UPC által felvárásolt Hjadó Kábelkom zöld számára, ami azóta is él.

A zöld szám ugyanaz, mint a nagy erővel reklámozott TeleUPC kék száma, csak 80-as megy elé és kész.
Ezt sem reklámozzák sehol, csak még régebben, a kezdetekkor, olvastam a honlapjukon ezt a számot és beírtam amobilomba. Akkor még valami más neve volt, és egy időben azt mondták, hogy meg fog szűnni, és lesz helyette TeleUPC kék számon. Azóta már van is TeleUPC, de a 80-as szám nemhogy nem szűnt meg, de nagy titokban ugyanott csörög, ahol a megreklámozott 40-es. Hívható más hálózatokból így mobilról is, ez pedig rögtön alkalmassá teszi arra is, hogy mintegy bosszúból ezt tárcsázgatva sütögesse ki az aksit az ügyfél. :-)

Előzmény: Bobacska (34)
Bobacska Creative Commons License 2000.09.01 0 0 34
Solt, alátámasztottad, hogy lakást kell változtatnom, sot települést is. Én ugyanis sajnos Budán lakom (néhány távolabbi rokonom él Debrecenben). A történet teljességéhez tartozik, hogy itt, a fovárosban az UPC csak olyan számokat adott meg ügyfélszolgálat (már mag a szolgálat kifejezés sem helytálló) elérésére, amik helyi tarifával hívhatóak. 80-as nincs benne, csak sima helyi, meg 40-es, ami szintén díjas. Az a szerencsém, hogy a Mindenkinek Matáv-csomag elofizetése révén este hattól korlátlanul telefonozhatok helyi számokon. Eme számok egyikén megreklamáltam a dolgot. A kisasszony hülyére vette a figurát, azt mondta, hogy nem kell mobilszámot hívnom a szerzodés megkötéséhez, csak az azt megkötni hivatott személy eléréséhez, és az idopont egyeztetéséhez. Miután beszélgetésünket rögzítették, tartózkodtam bizonyos kifejezésektol, de azért kikértem magamnak, hogy hülyének nézzenek, mert lehet, hogy igazuk van, de azért nem kéne érzékeltetni (akasztott ember házában kötélt emlegetni illetlenség). Nagy nehézségek után összejött az igéret, hogy majd valamikor, valaki fel fog engemet hívni, és akkor valamit majd megbeszélhetünk, hogy többet bírjak fizetni azért, amiért eddig is elég sokat fizettem. Ja, a helyi tarifás számon, mire végighallgattam a zenéket, meg a menüválasztékot (1-es gom, 2-es gomb, 18-as gomb, stb), az már perceket vett igénybe, és ezt nem az UPC fizette. Szóval, Buda nem Debrecen. Nálunk egyébként dekóderre hálistennek nincs szükség, mert csillagpontos rendszer van, és a tv-t, videót nemrégiben cseréltük le, így minden csatorna fogható velük. Ha jól emléxem, Debrecenben vagy másfél évszázada kimondták a trónfosztást (igaz, az a Habsburgoké volt), nem kéne ismételni? Az UPC uralkodásátr is meg kéne szüntetni.
Előzmény: Solt (33)
Solt Creative Commons License 2000.09.01 0 0 33
Attól függetlenül, hogy engem is nagyon felháborít ez az áremeléssel egybekötött szívatás, a telefonos ügyfélszolgálattal nekem pozitív csalódásban volt részem. A 80/333-872 ingyenes központi számon (igaz egy pár perc várakozás után) felvette egy srác, és mindent el lehetett vele intézni. Innen Debrecenből diktáltam neki utca-házszámot, és ő ott látta, hogy itt milyen időpontok foglaltak, és az első nekem is megfelelő szabad időpontra le is pépézett egy csávót, aki majd hoz és beszerel egy ilyen konverternek álcázott dekódert.
A többi számot szerintem már el is lehet felejteni, illetve itt debrecenben van egy csak a körzetből hívható 80/200-334 is, ahol lehet hibabejelenteni, helyi dolgokról faggatózni.
Előzmény: Bobacska (32)
Bobacska Creative Commons License 2000.09.01 0 0 32
A sok durva kifejezés után (rabló UPC, átb...) én egy sokkal enyhébbet tudnék e nemes cégrol közzétenni. Egyszeruen szólva pitiánerek. Most, amikor csatornabovítéssel egybekötött burkolt (vagy inkább nyílt) áremelés van folyamatban, az a következoképpen zajlik. Az új adókiosztást, csomagbeosztást, valamint a módosult árakat egy A4-es méretu lapon bedobják a levélszekrénybe, feltüntetve annak a személynek a nevét, akit a megadott mobil(!) számon fel kell hívni azért, hogy kegyeskedjék engem felkeresni az új, nem túl amerikai típusú szerzodés megkötése érdekében. Amennyiben nem hívom fel, akkor nem lesz új szerzodésem, kereshetek másik jelszolgáltatót. Ez csak akkor sikerülhet, ha elköltözöm egy másik helyre, ahol nem az UPC rabol. Már az is öröm volna számomra, ha a rabló úr néha egy kicsit gáláns volna. De akkor az már nem o volna.
Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.13 0 0 31
Hali!

Most olvasom, hogy a plusz dekóderek bérlete 2000 HUF/hónap. Hát kaptyák be. A családban háron tv van, akkor most fizessen a fehérember közel 10 rongyot azért, hogy kényelmesen tévézhessen? Ráadásul a dekóderrel ők határozzák meg a csatornák sorrendjét, el lehet felejteni a megszokott kiosztást. Eh, rablók ezek, nem szolgáltatók...

üdv: liquid

NETUDKI Creative Commons License 2000.08.12 0 0 30
Ma delelott volt egy riport a Kossuth radioban.
Olyan oknyomozos, fogyasztovedos tipusu.
A UPC volt a tema.
Ott a kommunikacios igazgato a dijcsomagok
arai kapcsan azt mondta hogy:
"Ez nem hatosagi aras szolgaltatas, es nem kotelezo ra elofizetni."

Egyebkent szerintem is a
UPC EGY RABLO CEG !

Udv:
NETUDKI.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!