Keresés

Részletes keresés

Esztic Creative Commons License 2017.06.12 0 0 649

Szakdolgozatomhoz kell a kérdőív, elsősorban plasztikai műtéten átesett nőknek kitölteni. Köszönöm:) .  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz98io6OlZl8hrfJPYTfFlFa_KyXCHeVUmwqEvXxFaMHM-6w/viewform

genyanya Creative Commons License 2009.10.20 0 0 648

én nem látom szörnyűnek a helyzetet. A mellbimbóid előre néznek, és igaz, hogy nem oly hetyke a cickó, de nem is olyan, mint egy üres zacsi. Részemről szívesen csócsálnék egy ilyent, meg nézegetném, meg tapogatnám, simogatnám...

a helyedben biztos nem feküdnék kés alá.

Előzmény: Carabas (641)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.19 0 0 647
Én csak beledumáltam a másik oldalról. A pasik ezt biztos különböző módon élik meg, és ahogy tapasztaltam, a nők is. Én jól elvoltam mindig az aktuálissal, biztos azért, mert haszonelvű vagyok. Amit a volt méreteidről írsz, azt értem, mert voltam közelebbi ismeretségben hasonló méretekkel felszerelt hölggyel.

AAA-tól a fene tudja mi a felső határ (130-140 cm kerület) szór a reprezentatív mintám. Én nem szoktam aktívan beledumálni, ha valaki plasztikáztatni akar. Az azért furcsa volt, amikor pár éve hallottam, hogy lányok érettségi ajándékként otthon mellplasztikát kértek.

Az ilyen apró kebleknek az emlékeim szerint egy előnyük szokott lenni. Egyesek gazdáinak igen-igen könnyen lesz orgazmusa pusztán a kebel ingerlésétől is.

Annyit tudok a dologról, hogy ha egyáltalán, akkor érdemes nagyon megfontolni, hogy mikor kerüljön sor egy ilyen műtétre. A nagyobbítás olyan, hogy ha a partner megszokja, akkor rendben van. Sokkal jobban kell óvni. A plasztikázásról úgy tudom, hogy rendszerint akkor javasolják a megfontolását, ha a szülési programon túl van az illető.

A Carabas által berakott képre fel tettem be a linket. Abban az a fontos, hogy szemben a művészi ábrázolásokkal, a nők mellei szinte sohasem egy félbevágott almára emlékeztetnek, és főleg, hogy sokféle forma van, és nincs kitüntetett.

Ha akkor és amennyiben a partnere emberi fogyasztásra teljesen alkalmasnak találja, akkor csak és csupán hiúsági kérdés miatt nem biztos, hogy azonnal érdemes a szike alá rohanni. A jó nőgyógyászok szoktak tudni erre tippeket mondani. A változó kor majd egyszer bele fog köpni a levesbe, akkor pedig megint lehetne ismételni, ha kell. Minden ilyen műtétnek van valamennyi veszélye. Ezért szoktak mérlegelni:)

Előzmény: borcsa79 (646)


borcsa79 Creative Commons License 2009.10.19 0 0 646
Bár nem nekem szólt, megnéztem a linket és olyan képeket láttam, amelyeket a multkor egy előadáson láttam. Az üzenete az volt, mint ennek az oldalnak, miszerint fogadjuk el a melleinket olyannak, amilyenek, mert azok a mieink, eredetiek, természetesek, blabla.

Már akkor is értettem, hogy ez igy szép dolog, de tudod, nehéz egy nőnek megmagyarázni, hogy a sokuknál 1. helyen lévő testrészük tökéletes, annak ellenére, hogy pl. nagyon lóg, deformált, asszimetrikus, stb..

Én sem csináltattam volna meg, ha lett volna egy emberi körmérete (12 éves lányoknak nagyobb, mint az enyém volt...) vagy kis lógással ugyan, de telt lett volna.

A plasztika egyébként is örök (vita)téma marad, mint sokminden más... :)
Előzmény: Törölt nick (645)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.19 0 0 645
Jó. Téged zavar. Miben? Mást is? A tudat, vagy van valami egyéb is? Szaladgáláshoz most már biztosan kell a melltartó. Pajzánkodáshoz is teljesen megfelelőnek néz ki, amennyiben megfelelő a működése:) Az esztétikum egy dolog, meg, hogy felnőttek játszhassanak vele. Az eredeti funkciójának megfelelt.

A nőnemű rokonaidnak milyen formájú keble volt/van? Úgy néz ki, hogy te egy ilyen kebelformát örököltél. Szemben az újságokban fényképezett keblekkel, van egy net a helyen, ahol meg lehet nézni, hogy hogyan néznek ki az átlagos női keblek a gyakorlatban. itt érdemes körülnézni. Több mindentől függ, hogy egy kebel mikor adja meg magát a gravitációnak és a hormonrendszer változásainak. Ha megnézted a linket, utána folytassuk:)
Előzmény: Carabas (642)
borcsa79 Creative Commons License 2009.10.19 0 0 644
Szia!

Látom, kicsit elkeseredtél, hogy megállt a blog.

Az én műtétem mult szerdán volt, ugyhogy elég frissek az élmények, kérdezz nyugodtan, ha még mindig foglalkoztat a dolog :)

Üdv
borcsa
Előzmény: Carabas (641)
pasa_ Creative Commons License 2009.05.13 0 0 643
Hat most mit mondjunk neked, tenyleg, a termeszet igy csinal, ez van. A mutet utan valszeg nem lesz olyan mint elotte. A cegek nem csinalnak "szimulalt" kepet a varhato utanavalo allapotrol? Arrol tobbet lehetne mondani.

Meg hat vegulis a te tested meg a te lelked, ha neked ugy tetszik/nem tetszik, a topikon mit tudunk ezen valtoztatni?
Előzmény: Carabas (642)
Carabas Creative Commons License 2009.05.12 0 0 642
Hm. Azt hittem, hogy egy "látványos" ilyen volt, ilyen lett fotó kicsit felélénkítheti a topikot. De tévedtem... Ez itt tényleg kihalt...
Előzmény: Carabas (641)
Carabas Creative Commons License 2009.04.29 0 0 641

Na, akkor kis élénkítésnek...

Kíváncsi vagyok a reakciókra. (Bántó, durva megjegyzéseket nem szeretnék...) Szerintetek csoda, hogy elgondolkozom a mellplasztikán? Látható, hogy nem felfújt, ballon ciciket szeretnék, hiszen a kis mellemmel egészen elégedett voltam. Szóval ezzel mit lehet kezdeni? Engem nagyon zavar...

Szóval akkor itt a kép, hogy mi is lehet egy apró, feszes ciciből, szülés, és hosszadalmas fejegetés után:

 

 

Carabas Creative Commons License 2009.04.29 0 0 640

Kész? Meghalt ez a topik? :-O

Régen azért elég pörgős volt...

Carabas Creative Commons License 2009.04.17 0 0 639

Köszönöm hosszú, kimerítő válaszodat!

 

Nagy részét én is tudtam annak, amiket írtál, de nem tudtam volna ilyen alaposan összefoglalni. :)

Azért a második gyerek előtt nem szeretnék semmibe belevágni, mert szeretnénk, ha 2010-ben már megszületne a kistesó.

Sajnos nekem a hegek elég vastagon, csúnyán maradnak meg... :(

A bőrömet természetesen végig kentem a terhesség alatt, kifejezetten erre a célra fejlesztett krémekkel. A bőrömön nem is nagyon látszik semmi. A mellemnél is inkább a belső mellállománynál éreztem a szakadásokat. Kívülről is talán az látszik. A hasamon semmi nem látszik szerencsére.

Fejés: nem kézzel fejtem, hanem mellszívóval. A probléma az lehetett, hogy hagytam nagyon túlfeszülni a melleimet. :(

A mellápoláshoz milyen krémet ajánlanál?

Előre is köszönöm a válaszodat. :)

Előzmény: masszőrpár (638)
masszőrpár Creative Commons License 2009.04.17 0 0 638
Nem a belenyugvás a megoldás. A szilikon behelyezése nem akadály, hogy szülj egy gyereket. A mellbimbó körüli metszés, illetve a többi vágásból csak egy hajszálnyi csíkocska marad, de természetesen függ a hegek maradandóságától. Gondolom sikerült már valahol elvágnod a bőröd. Figyeld meg az milyen lett, ahhoz hasonló lesz ez is, csak a plasztikai sebészek szebben vágnak, mint egy üvegcserép, vagy egy koszos kés. A szép forma miatt észre sem veszi majd senki azt a kis piros csíkot. Bocsánat a hasonlatért, de a szép női ruhákon is látszik hol varrták össze és még sem tulajdonítunk neki nagy jelentőséget. Lényeg, hogy jól feszüljön és jól álljon. A legfontosabb, hogy te nőnek érezd magad. A szülésre fel kell készíteni a mell és a has bőrét is. Jó zsíros krémmel kell kenni, hogy ahogy nyúlik ne alakuljanak ki csíkok (szakadások) a bőrön. Így a szülés és szoptatás után sokkal hamarabb, jobban visszanyeri régi szépségét. A fejés (durva nyomogatás) tönkre teszi a mell állományát. A szoptatás vagy mellszívó használata sokkal jobban megkíméli ezt az erotikus domborulatot. A megfelelő melltartó kiválasztása talán a legfontosabb. Sok nő minél kisebb melltartó kosárba szorítja a szép mellét, de amikor leveszi úgy érzi, hogy egy zacskó tej lett belőle. Nem csoda! A mell állománya nem jut elég tápanyaghoz, ez által egyre kisebb lesz a térfogata, viszont a mell bőre (bőnye) nem idomul utána. Azt valamivel ki kell tölteni, mint egy kispárna tokot. A következőképpen határozd meg a melltartód méretét: mérd le szorosan a mellkas kerületét közvetlenül a melled alatt, a bordáidon, ügyelve arra, hogy a hátadon is magasan fusson a mérőszalag. Ez az adat adja a melltartó pontos méretét. Például: 78 cm = 80-as nagyság, 77 cm = 75-ös nagyság. Figyelem! Mielőtt a következő mérést is elvégeznéd szívleld meg a következőt. úgy mérj újból kerületet, hogy a mellbimbóidon fusson elől a szalag, anélkül, hogy összeszorítanád, vagy lenyomnád. Még egy nagyon lényeges dolog: Felkelés előtt mérd le amikor az ágy melege kellően lehetővé tette, hogy visszanyerje a rugalmasságát, méretét, mert ha egy szoros melltartóból bújtál ki helytelen adatot mérsz. Ezután még egy adatra lesz szükséged ahhoz, hogy a melltartó végleges méretét megkapd. Le kell mérni a mellkerületet a mellbimbó magasságában. A most kapott nagyobb adatból kivonjuk az előzőekben mért mellkas kerületet, és a kettő közötti különbség segítségével megtudjuk a mell- tartó kosarának formáját. Például: ha a különbség 12 cm, akkor "A" jelzésű kosárformát igényel az alapméreten belül (75-ös A). A különböző adatokhoz tartozó jelölések: 12 cm =A 12-14 cm = B 14-16 cm = C 16-18 cm = D 18-20 cm = DD Ha melltartót vásárolsz, soha ne mulaszd el föl is próbálni, mielőtt boldogan kifizetnéd és távoznál a boltból! Büszkén vidd a próbafülkébe, hiszen a melltartó a nő egyik legszebb ékszere. Húzd ki magad! Ne a hátad legyen púpos, hanem a melled domború! J Sokkal szebb egy természetesen hullámzó, ringó mell a megfelelő „cicifixben”, mint a bordákhoz szorított „kő mell”, ami a melltartó levétele után csak csalódást okoz főleg a tulajdonosának. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a mell ápolása, karbantartása minden napos feladat akár az arc bőr tisztántartása és krémezése. Én mint orvosi masszőr nagyon sokszor találkozom hasonló problémákkal. Örömmel mondhatom, hogy végül mindenki boldogan távozik, újra nőnek, kívánatos szexbombának érzi magát és vehet egy mérettel nagyobb melltartót a kollekciójából. A masszázzsal nem lehet olyan gyors és látványos mell feszességet elérni és mégis lehet, hogy ez a legjobb megoldás, természetesen vannak helyzetek, ahol már csak a szilikon segít. Folyamatosan tartom egy neves plasztikai sebésszel a kapcsolatot, így a súlyosabb helyzeteken ő segít. A személyiséged sokkal fontosabb bárminél, de azt nem jelenti, hogy egy kis csinosítással nem lennél merészebb, kihívóbb.

A férfi akkor boldog, ha a nő mellét simogathatja és a szemében látja a gyönyör csillogását.

 

 

Előzmény: Carabas (637)
Carabas Creative Commons License 2009.04.17 0 0 637

Sziasztok!

Szülés és fejéses "szoptatás" után a melleim az eddig megszokott inkább kicsi, feszes és magasan álló állapotuk után sajnos puhák és ereszkedettek lettek. Több, mint egy éve szültem, de még mindig annyira zavar ez az új állapot, hogy még mindig inkább a nap 24 órájában melltartóban lennék (gyakran abban is vagyok). Fizikailag is kellemetlen nekem, hogy teljesen másnak érzem a melleimet. Nagyon kihat ez a házaséletre is, mert nagyon zavar és nem szívesen fedem fel, nem igazán érzem magam már csinosnak, szexinek.

Habár mindig is idegenkedtem a természetbe való beavatkozástól, főleg a szilikocici gondolatától, elég régóta forgatom a fejemben, hogy vmit tenni kellene. Valószínűleg majd a testvér után. (Csak így hogy lesz tesó? :D Na mindegy...)

Kérdésem, hogy mit ajánlanátok? A szilikonmelltől idegenkedem, a mellfelvarrásnál meg borzasztóaknak látom a heggeket. Elrettentő számomra a mellbimbó körüli és onnan függőlegesen lefelé irányuló vágás. Hiszen, azok örökre láthatóak maradnak...

Mégis mi a jobb megoldás? Gondolom, nem várhatok már túl nagy javulást természetes módon melleim állapotát illetően... :S Az az elméletem, hogy az én melleimet a fejés az még jobban megviselhette, hiszen sokkal ritkábban fejtem, mint ahogy a gyerek szopizott volna, így hihetetlenül kőkemény dinnyéim lettek. nem túl erős striák is lettek a bőrömön, de a bőr alatt is érzem a mellállományban szakadásokat...

Ahhoz, hogy újra elégedett, szexis, csábító asszonynak érezzem magam a férjem mellett, azt hiszem szükségem lesz vmi segítségre. (És nem pszichológusra gondolok. ;) ) Belenyugodni nem szeretnék (nem is nagyon tudok)...

Előre is köszönöm az ehhez értők válaszait.

kheiron Creative Commons License 2009.03.15 0 0 636
Mi érdekel?
Előzmény: ed28 (635)
ed28 Creative Commons License 2009.03.14 0 0 635

Sziasztok!

 

Én is készülök a műtétre érdekelne hogy milyen tanácsaitok vannak:-)

ottofon Creative Commons License 2009.01.04 0 0 634
Meghalt a topik. Nincsenek mücicis lányok asszonyok? Pedig érdekelne a véleményük!!!
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.07.10 0 0 633

"A mell maradjon a gyerekeké."

 

helyes, a pinát meg tartogassuk szülésre nem ám össze-vissza baszni vele...

Előzmény: forrotea (626)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.07.10 0 0 632

"Miért kell a balloncici?"

 

 

kedves doktor úr, a mellplasztika nem csak a szilikon szól, kismillió egyéb korrekciós műtét van.

Előzmény: Laci Mainz (629)
A n t ó n i a Creative Commons License 2008.07.10 0 0 631

Hidd el, sokkal inkább vállalom az újabb műtétet, ha szükséges, mint azt a depressziót, ami a műtét előtti 15 évemet jellemezte. Kösz, hogy aggódsz, de aggódj most valami más miatt!

Előzmény: Laci Mainz (629)
ottofon Creative Commons License 2008.07.10 0 0 630
Ez így elég provokatív megjegyzés. Ha ennyire veszélyes lenne és/vagy káros akkor be lenne tiltva! Kicsit konkrétabban mire is gondolsz? Milyen "problémák" jöhetnek elő és hány év mulva? Szerinted ha egy nőnek szinte nincs is melle annak az milyen érzés? Kb mintha neked nem lenne farkad -már bocs-. Még jó hogy mindent megpróbál hogy nőnek érezhesse magát!
Előzmény: Laci Mainz (629)
Laci Mainz Creative Commons License 2008.07.09 0 0 629

Sziasztok! AKINEK NINCS BALESETBÖL (vagy) BETEGSÈGBÖL ADÓDÓ MELL-DEFORMITÁSA; AZ TARTÓZKODJON MINDENFAJTA "NAGYOBBÍTÁS"-TÓL!!!!!

Mint orvos és mint férfi is mondom,javaslom, szinte kérem...

Miért kell a balloncici? A problémák nem 2-3 évvel a mütét után,hanem késöbb jönnek/jöhetnek...És akkor?? ùjra müteni?? Megáll az eszem...

Laci

ábrándozó Creative Commons License 2008.07.08 0 0 628

Asszonyomnak nagyon pici cicijei vannak. Én ellennék velük, mert imádom a kismelleket, de az asszony szeretne kicsivel nagyobbakat. Jól olvasom hogy 3-500 ezer /mell egy beavatkozás?

Találtam egyik fórumon egy képet hogy kb mi lenne az elképzelés. ennél semmiképp sem lenne nagyobb, sőt kicsivel kisebbet szeretnénk. Van javaslatotok hogy hol érdemes csináltatni és mitől függ az ár? Jelenleg nagyon kicsi de feszes a melle asszonykámnak. (30 éves, 56 kg, 78cm melbőséggel)

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.01.05 0 0 627
mert a plasztika ugye csak a felpumpálásról szól, mi? Nézz utána akkor..
Előzmény: forrotea (626)
forrotea Creative Commons License 2008.01.05 0 0 626
Hülyeség a mellplasztika! Szerintem a kismellű nőknek van a legjobb testük. A mell maradjon a gyerekeké.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.05 0 0 625
1 millió???na annyira azért nem kicsik az enyimek
Előzmény: Törölt nick (622)
forrotea Creative Commons License 2008.01.02 0 0 624
75 éves néni hegyes mellekkel, mert már nincs pénz kivetetni! :DDDDDDDD
kheiron Creative Commons License 2007.12.30 0 0 623
Tán a 2-3-szorosa. De passz, én nem vagyok plasztikai sebész, hanem a plasztikai műtétek előtti és utáni vizsgálatokra, kontrollokra specializálódott radiológus.
Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 621
Mennyi a max?
Előzmény: kheiron (620)
kheiron Creative Commons License 2007.12.30 0 0 620
Ez a minimum. Implanttól és orvostól függően ez nőhet.
Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 619

300?? szép kis összeg

köszi a választ

Előzmény: kheiron (618)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!