Keresés

Részletes keresés

dzsoki_jóing Creative Commons License 2005.03.01 0 0 21
Meglátogattam a honlapját. A labanc nyelvű részt olvastam el. Ott pénzről nem beszélnek, de a bemutatkozó képen látok valami pénzösszeget is feltüntetve. Hogy is van ez a pénzkérdés? Tarifa es _fizetési mód_ hogy áll össze?
Gonzalo Creative Commons License 2005.01.25 0 0 20
És  tud magyarul is.
Előzmény: tripleflow (19)
tripleflow Creative Commons License 2005.01.23 0 0 19
A legjobb jelenlegi megoldas a Skype. KIrályul működik is!

www.skype.com

Engill Creative Commons License 2001.01.05 0 0 18
Hali

tud meg valaki olyat amivel Magyarorszagra lehet telefonalni?

Gsx-rr Creative Commons License 2000.12.30 0 0 17
Hi!

A legeggyszerubb megoldas az ICQ 2000b
pc-pc egy gombnyomas,pc-phone pedig a Net2phone-on keresztul az utobbinal adnak egy minimalis kb 3$ creditet es a lejarat utan is tudsz 7 mp- t beszelni.
Pc-Phone megoldasra szerintem pedig a Freephone a legjobb van sajat kezelofelulete.
Meg egy nagyon tutti megoldas www.go2call.com innen ingyen lehet telefonalni:
Ausztralia,Ausztria,Belgium,Kanada,Kina,Dania,Anglia,Finnorszag,Francia,Nemet,Ir,Olasz,Japan,Korea,Lichteinstein,Hollandia,Norvegia,Oroszorszag(Moszkva),Skocia,Szingapur,Spanyolorszag teruleteire!

Kicsit hosszu lett Bocs!

- Draconius - Creative Commons License 2000.12.30 0 0 16
Nektek nem bont azonnal a maxphone? Kb. 2 másodpercekig sikerül életben tartanom...
focista Creative Commons License 2000.12.27 0 0 15
En - nem keves probalkozas utan - talaltam egy INGYENES PC2PHONE megoldast amellyel MAGYARORSZAGOT is lehet hivni (vezetekest es mobilt egyarant). Ez egy reklam verzio (egyebkent nem ingyenes).
Korlatozasok (az ingyenesseg ara): Minden telefonalas elott meg kell hallgatni egy fel perces reklamot (kikerulhato a negyedik szponzor valasztasaval), illetve 10 perces lehet max. a beszelgetes (ujra felhivod). Kiprobaltam (Wales-bol), mukodik.
Tapasztalatok: Eleg rossz a minoseg. De ez valoszinuleg az itteni szamitogep es internetkapcsolat lassusaganak a hibaja.

Varom a tovabbi tapasztalatokat!

Ja a cim : http://www.maxphone.com/products/headsets_mic3.html

Ha esetleg a ceg befejezne az ingyenes probaverzio-szolgaltatast, sorry. Most meg megy.

Law Creative Commons License 2000.12.13 0 0 14
Nekem nem működik jól a mediaring. Usaba telefonálnék, én hallom őket, ők viszont nem hallanak engem, pedig a mikrofonos fejhallgatómmal nincs semmi gond és a hangerő is jó. Valaki tud segíteni? Vagy menjek át más szolgáltatóhoz?

Law

focista Creative Commons License 2000.12.12 0 0 13
Tud valaki pc2phone megoldast, ami Magyarorszagra is mukodik. Konkretan Nagy-Britannia to Magyarorszag kellene. Koszi.
HoD Creative Commons License 2000.12.03 0 0 12
www.hottelephone.com
Előzmény: Rastaman (11)
Rastaman Creative Commons License 2000.12.03 0 0 11
Nekem pc2phone kene Franciaorszagba...
Ha vki tud ilyesmit...
Johet meg Belgium is...
:)

Nezegetem a honlapokat, maiket benyomtatok, hatha talalok vmit...

Rastaman

xyron Creative Commons License 2000.10.28 0 0 10
Üdv
Használta már valaki a HotVoice szolgáltatását? Egyáltalán ez a telefonálás úgy működik, ahogy én gondolom(aktív internet kapcsolat mellet egy progit elindítok, beírom a telefonszámot és a mikrofon meg fülhalgató segítségével beszélgetek)?

Felhívhatok-e így mobiltelefont?

HoD Creative Commons License 2000.08.25 0 0 9
HoD Creative Commons License 2000.08.25 0 0 8
HoD Creative Commons License 2000.08.24 0 0 7
Itt van egy rakás free PC-TO-PHONE lehetőség
Csak válaszd ki, hova szeretnél :) Általában javasok, de a java alkalmazás ki tudja miért nekem nem indult el. Ellenben a www.callrewards.com-on (USA, Kanada) használhatod letölthető programmal. Már 28.8-on müxik a dolog, de ha ilyen kicsi a sávszélesség, akkor ne beszéljetek egyszerre.
A Netmeeting remekül működik, 33.6-on full duplex pc-to-pc.
negyvenketto Creative Commons License 2000.08.04 0 0 6
Szerintem lehet, hogy jol jarsz ha valamelyik VOIP
szolgaltato rendszeret hasznalod.
Pl Matav Barangolo, NetPhone prepaid kartyajat(www.netphone.hu) stb. Szinte mindegyik szolgaltatonak van IP-s szolgaltatasa. A minoseg meg hagy kivannivalot, de az arak jok.
MadR Creative Commons License 2000.08.02 0 0 5
Ajánlom esetleg a Hotmail Messengerét. Alapvetoen chatprg volt, a mostani verzióban viszont már át lehet váltani (fajhalgató+mic) beszédre is...
4ndr3w Creative Commons License 2000.07.31 0 0 4
http://www.mediaring.com/

Szintén ingyenes PC2phone hívás az USA-ba.

vbela Creative Commons License 2000.06.23 0 0 3
Most talaltam ezt:
http://www.deltathree.com/unified_signup/signup_pc2p_freetrial.asp
Allitolag az USA/Kanadaba barhova ingyenes hivas PCrol.
Előzmény: vbela (2)
vbela Creative Commons License 2000.06.23 0 0 2
Net2Phone-nal lehet sajat PCrol akarmilyen telefonszamot felhivni. Persze nem ingyen, valamit be kell fizetni egy szamlara, de lehet, hogy bankkartyaval is lehet fizetni, es maris mehet a dolog. Gondolom az USAba igen olcso a hivas, szoval biztos olcsobb, mint a Matavos vagy a mobilos akciok. USA zold szamokat mindenfele penzbefizetes nelkul is lehet vele hivni, es eleg jo a hangminoseg is, a szamgombnyomasok (TONE) is mukodnek hivas kozben.
PCrol PCre ingyenesen is hasznalhato a progi.
Előzmény: nebulo (-)
Zoltan.Szabo Creative Commons License 2000.06.23 0 0 1
A netmeetinggel meg lehet csinalni, csak a gep IP cime kell hozza (azt meg mondjuk lekerdezed).
Utana mehet a chat, hang, video... stb. Kiprobaltam, szerintem nagyon jo. Az Internet Explorer csomag resze. Es igy ingyenes is.
Előzmény: zako (0)
zako Creative Commons License 2000.06.22 0 0 0
Miért akarsz Neten telefonálni? A chat sokkal jobb IMHO... vagy nem tudod nélkülözni a hangját? A dolog egyébként engem is érdekelne pusztán kiváncsiságból.
Ha semmiképpen nem jön össze, akkor se a Matávot javaslom, hanem valamelyik mobilszolgáltató IP-alapú telefonszolgáltatását (PluszNulla, etc.), rengeteget lehet vele spórolni (valójában ez is internetes telefonálás, bár a szolgáltatók saját dedikált hálózatot használnak IP-protokollal).

Zako

Előzmény: nebulo (-)
nebulo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 topiknyitó
Barátnőmmel (aki most külhonban van) szeretnénk a neten keresztűl telefonálni, már ha ez lehetséges.
neki is van ott internet hozzáférése.
van megoldás (olcsó ha lehet), vagy marad a matáv?? ha vki tud kérem segítsen
köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!