Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.24 0 0 730

Kedves hölgyek! 

Láb-, zokni- és csizmafétisem kielégítéséért cserébe szívesen adok anális szexet. 

Elérhetőségem: krasznaizoltan86@gmail.com

PeTo82 Creative Commons License 2015.08.17 0 0 729

Anális szex egy örömlány szemszögéből:

 

http://perverzvagyok.blogspot.hu/2015/08/interju-egy-kurvaval-2-resz-anal-szex.html

 

Ebből mindenki tanulhat :-)

exm Creative Commons License 2015.05.23 0 0 728

Vágom.:)

Előzmény: Fel, támadunk! (727)


Fel, támadunk! Creative Commons License 2015.05.22 0 0 727

Egy reklámnickkel bájologsz...

Előzmény: exm (726)
exm Creative Commons License 2015.05.22 0 0 726

Szia! Vannak kulturált emberek. Azért válogass az üzik között.:) Kedves gesztus volt.:)

Előzmény: PeTo82 (725)
PeTo82 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 725

Sziasztok,

 

Az egyik sexshopban már annyit vásároltam, hogy fix 15% kedvezményem van! Van nekik egy csomó anál szexhez elengedhetetlen kellékük! Szeretem őket, mert teljesen diszkréten kezelnek minden csomagot, még nem volt afférom a postással :-)

 

Szívesen megadom ha valakit érdekel, megkérdeztem Őket azt mondták bárki használhatja akinek megadom!

 

A kódomat és az elérhetőséget e-mailben tudjátok elkérni tőlem: petratoth1982@gmail.com

 

P

PeTo82 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 724

Sziasztok

 

Én már pár évvel ezelőtt próbáltam az anális szexet, de a srác is meg én is rutintalanok voltunk benne, és így nem volt túl kellemes érzés! Pár hete vettem egy análkúput, és ezzel baromira élvezem! Valakinek még van tapasztalata valamilyen vibrátorral, mert szeretnék venni most egy újat, amit kifejezetten popsira tudok használni!

 

Már jópár dolgot vásároltam, de análist most elösször!  Valaki esetleg vélemény csere?

 

Kulturált emberekkel szívesen beszélgetek: petratoth1982@gmail.com

 

P

boy1975 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 723

Anál szexet kedvelő nőt keresek kellemes együttlétre Szolnok és környéke!

40 -es pasi       sex.75@freemail.hu

MelegKomárom Creative Commons License 2014.12.29 0 0 722

Sziasztok!

 

22 éves férfias Komáromi srác keresi srác szexpartnerét a környékről.
(Győr-Komárom-Tata-Tatabánya)


skype: trust.trust20
email: kancsimbok22@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 -1 0 721

Szia.33-186-94 aktiv Dél Pest megyei srác vagyok.Hellyel rendelkezö uni,passziv partnerem keresem.E-mail:kisfergeteges@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.28 0 0 720

Sziasztok Budapesti aktív ffit keresek 53/172/86 bajszos vagyok passzív

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.24 0 0 719

Hello.Dél Pest megyei 33-186-94 aktiv srác vagyok.Hellyel rendelkezö uni vagy passziv srácot keresek,nem egy alkalomra.E-mail:kisfergeteges@gmail.hu

kronoss Creative Commons License 2014.10.22 0 1 717

Anális izgatás finoman. Hölgyeknek nagyon izgi utána a csikló szopogatása. Akit érdekel írjon

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.16 0 0 716

Sziasztok,én egy átlagos 37 éves jol dughato meleg srác vagyok ,jol baszhato akár jo nagy fasszal is irj ha érdekellek cserepka.z@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.20 0 0 715

De leült ez a fórum...

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.09 0 0 713

Én mondjuk csak vibrátorral próbáltam, de nagyon kellemes, ahogy szépen lassan becsúszik mikor még nem vagyok kitágulva. Persze síkosító kötelező, meg tiszkálkodás...vízbeöntés.

Szertetek így játszani percekig..aztán persze egyre jobban ellazul (nem volt ez mindig így) és kitágul.

Aztán már egyre merészebben játszok..mélyebbre is siklik bennem. Persze nem megy túl mélyre, mert azt ttapasztaltam hogy 15cm-nél mélyebbre nem megy:(

 

Egyre jobban kívánom..egyre "keményebben, durvábban". aztán egyre jobban zilálva, egyre gyorsabban sebesebben mozgatom kézzel....már-már megerőszakolom magam. Lecsukom a szemem és  szinte önkvíületi állapotban csinálom. De leírhatalan érzés, csodálatos, semmihez nem fogható. és percekig tart ez az eufóriás érzés.

Általában úgy 30-45 percet játszok így, de volt már hogy 1,5 órán kersztül mert nem bírtam abbahagyni.

Ekkor azért már fájni szokott a bement(persze nem elviselhetetlenül)...és az esetleges sérülés miatt inkább abbahagyobb(elég lesz mára ennyi:).

Aztán persze ujra beöntés meg tisztálkodás...egy kicsit általában fájni szokott még aznap meg az azt követő 1-2 napban az ürítés könnyebben megy aztán minden visszaáll..
és újra huncutkodhatok ^^

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.13 0 1 712

Zsuzsit már régóta fűzöm, hogy hadd dugjam meg a fenekét is. Egyszer 2008-ban megengedte, de azóta mindig nemet mondott, mert az gusztustalan, veszélyes, stb…

Tegnap elmentünk buliba. Ittunk, Zsuzsi nagyon jól érezte magát. Csípőt tekerve táncolt, és élvezte, hogy a faszik Őt bámulják. Többször súgta nekem, hogy nedves a puncija, és hogy dugni akar, később már annyira ribancnak érezte magát, hogy hangosan kiabálta: „Kurva vagyok, bárki megdughat!”

Biztos voltam benne, hogy ha hazaérünk, nem fekszünk le szex nélkül. Már előre dörzsölgettem a tenyeremet! :)

Aztán tényleg így lett. Hazaérve, zuhanyzás után Zsuzsi szó nélkül elkezdett szopni (még a kezét sem használta, csak a száját; ez ám az igazi). Miután felszopott, bepucsított előttem, és rátolatott a farkamra. A látvány nagyon tetszett, és hát megint ott volt az a másik kis huncut testnyílás, ami ismét hívogatóan kacsintgatott rám. Megint mondtam, hogy de szívesen megdugnám a fenekét. Most viszont nem azt mondta, hogy „NEM!”, hanem ezt: „Tényleg szeretnéd? Oké.”.

Nem akartam hinni a fülemnek. Mivel egyáltalán nem készültem anális szexre (hiszen a korábbiakból kiindulva miért is készültem volna), nem volt síkosítóm. Gyorsan odacsorgattam egy csomó nyálat, kicsit ujjal belülre is juttattam belőle, és bíztam benne, hogy az óvszeren gyárilag levő kis síkosító elég lesz.

Elég lett! Az első behatolásnál óvatos voltam, Zsuzsi ánusza azonban olyan hamar kitágult, hogy rövidesen simán, óvatoskodás nélkül dughattam éppolyan vehemenciával, mint a punciját. Kicsit féltem is, hogy esetleg fáj neki vagy kárt okozok benne, de szerencsére nem így volt.

Nagyon jó élmény volt a fenekét megdugni, nem bírtam betelni ezzel az egésszel, mégsem tudtam elélvezni ettől. És Ő sem. Több pózt is kipróbáltunk, de egy idő után annyira kitágult a feneke, hogy harangoztam benne. Le is konyultam.

Akkor kézzel feltámasztott, feltettem egy új gumit, és ezúttal a jól bevált punciját kezdtem el dugni. De hiába; majdnem egy órán át dugtunk, patakokban folyt rólunk az izzadtság, de egyikünk sem bírt elélvezni. Ez összefüggésben lehet azzal, hogy előzőleg nem kevés alkoholt elfogyasztottunk?

Felajánlottam, hogy ha másképp nem megy, nyelvvel kielégítem, de már nagyon fáradt volt. Így hát lefeküdtünk, összebújtunk, és elaludtunk.

Na mindegy, azért mi ezt nem kudarcként éltük meg. Nekem óriási élmény volt, és így elmondhatom, hogy ma hajnalban a péniszem a párom mindhárom nyílását megjárta. Ilyen sem volt még. :)

honbandi Creative Commons License 2013.01.13 0 0 710

Szia!  küld  el a email cimed mert a tiedre képtelen vagyok küldeni.

Előzmény: Törölt nick (708)
KinkyStore Creative Commons License 2013.01.10 0 0 709
honbandi Creative Commons License 2013.01.10 0 0 707

Szia!

Irod, hogy szereted tágítani a lukacskád. Probáltad már igazi élö dologgal esetleg mások segítségével és akár be is csuszhat a tágitás után egy igazi farok.. ha tetszik az elképzelés 

légyszi jelezd.

Előzmény: Törölt nick (704)
makkosteszta Creative Commons License 2013.01.09 0 0 705

félreértettelek, férfi vagy, és magadat tágítod?

Előzmény: Törölt nick (704)
makkosteszta Creative Commons License 2013.01.09 0 0 703

Legyen tiszta, és semmi mást, mint a nyelvemet, szépen óvatosan, körbe-körbe, néha belenyalni, de a puncit se szabad elhanyagolni közben! Idő kell hozzá, türelem, és meghozza a gyümölcsét.

Előzmény: Törölt nick (702)
Teltkedvelo Creative Commons License 2012.09.08 0 0 701

Ez teljesen normális, ha a nő popsijába szeretkezés közben egy análvibrit dugnak fel, megsokszorozza az élvezetet.

Előzmény: dorka111 (665)
Teltkedvelo Creative Commons License 2012.09.08 0 0 700

 

Ezt így kell csinálni, hogy ne legyen rossz élményed, és megszeresd a popsibadugást.

Előzmény: Esztbeszt (698)
Névtelen88 Creative Commons License 2012.08.29 0 1 699

Üdvözletem, új vagyok itt.18/F és elmondanám a storimat, akinek van türelme végigolvasni, kérem adjon valamilyen tanácsot/kat .. (Rossz szokásom túlságosan körülírni
a dolgokat, ezért lesz hosszú, de kérlek, legyetek türelmesek ..)

Régebben az análtól eléggé viszojogtam, mondván ezt a melegek csinálják és hát elég homofób vagyok. (Ezzel remélem nem sértek senkit.)
Egyszer amikor a barátnőmmel szeretkeztem fekvő kutya pózban mondott valamit, amire viccelődve azt válaszoltam: "Még egy beszólás és seggberaklak!" A válaszon meglepődtem: "Úgy is kíváncsi természet vagyok, próbáljuk meg .."
Hát mint mondtam, akkor annyira nem vonzott a téma, ezért csak nyálaztam és bár óvatosan, hogy ne fájjon neki, de még is úgy csináltam, hogy ne tetszen neki .. (Elmondása szerint, erre már nem emlékszik teljesen, szóval nem hiszem, hogy emiatt lennének gátlásai) Mindegy nem is jött be, egy mm-t sem hatoltam be és abbahagytuk, folytattuk, ahogyan elkezdtük ..
Aztán .. Egy részeges estén felütött az ötlet! Hát meg is próbáltuk, sikosító hiányában nyállal, kevés ujjazással de bement félig a "kuki" (fél éve mértem, 21.5 volt hosszra, szélességre sosem mértem, talán 4-es vagy 5-ös lehet ..) aztán ahogy lassan mozogtam azt mondta, hogy nem rossz de fura .. Nekem viszont elképesztően jó volt! (2 hónaposak voltunk.)
Ez után jópár hónapig semmi, én is csak hébe-hóba említettem .. úgy 8 hónaposak 
lehettünk mikor ott tartottam, hogy én márperdig rávezetem valahogy ..
Szerelmeskedés közben többször is az ánuszára tévedt a kezem, masszírozgattam, de bele nem nyúltam .. Egyszer nagy unszolásra (Olvastam egy másik topicot, most már tudom, nem kellett volna erőltetni .. Ha ez annak számít ..) megpróbáltuk több nap is mindig az ujjnál leragadtunk ..
Egyszer meg eljutottunk ismét a behatolásig (Bár szerintem nem volt elég tág, csak Ő akart minél hamarabb túl lenni rajta ..) Próbáltam lassan, nagyon óvatosan beljebb hatolni, úgy megint féltájékon azt mondta álj, aztán 
hogy lassan kezdjek el mozogni, de beljebb még ne menjek ..
Így is lett .. Mondta, hogy néha jó, de fura, szóval hagyjuk abba ..
Aztán elkezdtem olvasni az "Élvezik a lányok az anál szexet?" topicot ..
Valahogy úgy éreztem, nem a fizikai részével lenne gond a befogadással, hanem az agyában van valami gát, mert nem tudom, ciki-e de álmában míg csináltam (Mai napig is többször megesik és szégyellem is magam érte, de nem tudom megállni.) a belső izom gyűrű sem gátolt, míg ébren mindig nagyon ráfeszít .. (Csak ujjal, a legkissebbtől a legnagyobbig)
Ugyancsak az "Élvezik a lányok az anál szexet?" topicba olvastam, hogy valaki tanácsolta kipuhatolás szempontjából pont ezt, hogy álmában próbálja meg az illető, ha akkor nincs gond, akkor nem a tudatalattival, hanem a tudatossal van gond ..
Rá is kérdeztem mi az ami visszatartja e téren, hát válaszként nem sokat kaptam, inkább csak a fura, meg hogy nem arra lett ki találva, de érdekli a dolog, csak elmondása szerint Ő az a fajta, aki mindig a célnál hátrál meg ..
Most 10 hónaposak vagyunk, közel a 11 és a múlt hétvégén belement még a próbálkozásokba ..
Az ujjazás ment is, HA gyorsabban csináltam, azt mondta AKKOR élvezi is .. De két ujjig eddig nem jutottam/tunk el, de azt mondta, a körmöm lehet, hogy megkarcolta belül, ezért hagyjuk abba .. Másnap megint próba;
Elterveztem, ha már olvastam, hogy segít ellazulni, akkor ráveszem magam, hogy szó szerint (Mit szépítsek?) kinyalom a seggét .. (Miután belekeztem, fel sem fogtam ezt miért nem akartam, hisz semmivel sem 
másabb -mosdás után- mintha a punciját nyalnám ..) Élvezte is közben meg maszíroztam a fenekét ..
Egyszer kétszer megsimítottam az ujjammal az ánuszát és néha meglapogattam azt a belső izom gyűrűt mennyire is lazult el és hát VALAMICSKE fejlődést úgy éreztem tényleg elértem vele, tovább nyaltam, úgy 5 perc után, azt mondta ne csináljam ujjal mert MEGINT fájt, lehet, hogy felsértettem ..
Ő azt hitte, belenyúltam, pedig erről szó sem volt .. Szerintem ez afféle fantom fájdalom lehetett .. Velem is már előfordult, más téren ..
Most úgy sulikezdésig nemigen találkozunk, de azt mondta, már mindent lerendezett magában és készüljek arra, hogy ha találkozunk nagy "fogmosásban" -szopás- és popószexben lesz részem .. Ez 
mind szép, s jó csak ezt már hallottam ..

Valahogy úgy érzem, szerintem még mindig biztos görcsöl ..
Még annyit, hogy így közelítve a 11hónaphoz is határozottan aktív a nemi életünk régen megesett a regel 8tól d.u. 6ig 8x szeretkezés, (ezzel pórul is jártunk, mert mindketten fájlaltuk a nemiszerveinket, túlságosan kihasználtuk) de mai napig minimum a napi 2-3 szex ..
Pózban is elég nyitottak vagyunk, a bizalom nem kérdés és a szégyenlősség sem .. és Nagyon szeretném a szexnek ezen fajtáját Vele csinálni, megcsalni semmiképp sem fogom .. Valahogy nála kellene elérnem a dolgot .. Azt nem akarom, hogy rossz legyen neki!

U.i.:Hogy megelőzzem a kéréseket/kérdéseket, harmadik fél bevételéről akár fiú, akár lány szó sem eshet ..
és nem tudom mennyire jelent gondot, de nincs pénzem síkosítóra, szóval a testápolóval kell beérnünk ..

Köszönöm a türelmet ..!

 

Esztbeszt Creative Commons License 2012.08.11 0 0 698

Mikor először basztak popsiban, azzal értek el sikert, hogy lassan tágítottak, punciba ujjaztak közben és mikor fájt, nem hagyták félbe, csak óvatosabbak lettek.

nikitaaa Creative Commons License 2011.08.04 0 0 697

Gratulálok! jó volt ezt olvasni!:) (szerencsés a párod, de mázlimra már én is annak mondhatom magam:))

halljátok pasik!!így kéne hozzáállni ehhez a témához!:)

 

ilyen türelmes és odaadó módszerrel hatalmasra nő az esélye, hogy elérhetitek, amit akartok! ráadásul olyan örömet szereztek neki, és mindketten egymásnak, amire nem is számítottatok!

Előzmény: kerel (687)
Dr.Vaselli Creative Commons License 2011.07.22 0 0 696

Ezt olyan jó hallani egy NŐ szájából:)

Előzmény: dorka111 (665)
lahor7 Creative Commons License 2011.07.14 0 0 695

Férfinak és nőnek is egyaránt élvezetet nyújthat !!!

Mindíg is izgatott az anal szex.

Történet a mai napon történt, még érzem az első behatolás kellemes érzését (igaz műfarokkal) ami nem is volt fájdalmas, sőt jól volt.

Annyira kiváncsi voltam már arra milyen ha feszül a hátsómba valami így vásároltam egy gumiból készült popsiba valót amit 15 cm hosszú és 3 cm széles nem mertem vastagabbat mert nem tudtam mennyire tágul így elsőre.

Aztán eljöt ez a nap is, jól bekentem síkosítóval és elkezdtem maszírozni a bejáratot és szépen lassan bedugtam tövig szinte hihetetlen volt milyen könnyen ment így elsőre.Fantasztikusat élveztem vele :) :)!

Régen csak izgatott milyen lehet odabent valami ma már azt hiszem nem hagyom ki a rendszeres popsi kényeztetést:)!!!!

Azt hszem vásárolok vastagabb eszközöket is magamnak, és talán egyszer a barátnőmet is rá tudom venni próbálja ki ő is, és talán oda vissza kényeztethetjük egymást analisan:)!!

Próbálja ki mindenki aki teheti fantasztikus!!!!!!

rapid77 Creative Commons License 2011.06.21 0 0 693

Szerintem meg ne kapkodd el.Ha tényleg szeretnéd,hogy jól sikerüljön,és élvezetes legyen,akkor szerezz egy jó nőt,építs ki vele feltétlen bizalmat a szexben,és utána próbálkozhatsz.Es "sok" idő,és még több türelem.Ha viszont tényleg csak kipróbálni akarod akkor tényleg fizetőshöz menj,van is egy telfonszámom.A csaj eszméletlen jól csinálja.

Előzmény: Törölt nick (692)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!