Keresés

Részletes keresés

IVan Creative Commons License 2023.09.11 0 0 3854

Akármi legyek, de sztem nem lenne hülyeség Völlerrel nekimenni az EB-nek. Nem érzem, hogy most Nagelsmann-féle állítólagos edzőzsenikre van szükség.

MegmondóEmber2.1 Creative Commons License 2023.09.10 0 0 3853

Dárdai Pali vagy Bognár Gyuri meg tudnák tanítani a németeket focizni. Át kell venniük a magyar mentalitást a németeknek, ha sikeresek akarnak lenni.

Tropea Creative Commons License 2023.09.10 0 0 3852

Kár keseregni, mert Németország ma lett világbajnok. 

Tropea Creative Commons License 2023.09.10 -2 0 3851

Bezzeg az olaszok ellen már 5-0-ra vezettek 60 perc után. Ez a tény csak még jobban beárazza a halott olasz focit. 

Előzmény: Racilaci (3850)
Racilaci Creative Commons License 2023.09.10 0 0 3850

Jó, de nem egy világbajnok csapathoz kell mérni azt, amiért kirúgták Flicket, hanem ahhoz, hogy lényegében bárki rúg nekik egy hármast. Ez pedig egyértelműen a felkészítés hibája. Nem kell végigverni ahhoz a világot, hogy ne verjen végig a világ.

 

Egyébként Ter Stegen kivételével nincs a mostani keretben senki, aki beférne az akkori kezdőbe. Kimmich sem, ő egy rossz vicc, mint "világklasszis" játékos. Talán még Özil helyére Sané, esetleg.  

Előzmény: Lothart a kispadra (3849)
de Bilde Creative Commons License 2022.06.12 0 0 3848

Hofmann 13 meccs 4 gól... oké, nem ismerem, megnézem, biztos valami fiatalka. Most lesz 30... mármint a 13 meccse az elmúlt 2 évben jött össze. Milyen kiválasztási rendszere van a németeknek, olyan, mint a magyaroknak? Alapból a német játékosokat se ismerem, pl. eszembe jutott meccs közben, hol volt Kroos, visszavonult-e már a válogatottságtól, nem követem. De simán elfért volna, ahogy Müllert sem padra tenném, de ez legyen az ő bajuk.

 

Aki a C-kapu alsó karéján volt, láthatta Matthaust, mert ott mászkált a fotósok mögött, sokan felismerték, ezért felintegetett.

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.25 0 0 3847

Eladó!Érdeklődni:kapos77kft@gmail.com

GMM2 Creative Commons License 2021.12.13 0 0 3846
Előzmény: GMM2 (3845)
GMM2 Creative Commons License 2021.12.13 0 0 3845

többségébe német szurkolói sálak eladóak akár 1 Ft tiéd lehet. 



https://www.vatera.hu/16-db-szurkoloi-sal-salak-1-ft-rol-3115245125.html

w.ullrichfun Creative Commons License 2021.06.29 0 0 3844

Van jópár név, majd Flick összerak egy megfelelő csapatot.

Mondjuk ez a kötschög az elmúlt 5 évben elég alacsonyra ejtette a mércét ...

 

Előzmény: Aquila 00 (3843)
Aquila 00 Creative Commons License 2021.06.29 0 0 3843

Musiala,Sané,Gündogan

w.ullrichfun Creative Commons License 2021.06.29 0 0 3842

Navégre!

De ezt 5 évvel ezelőtt kellett volna!

Mazochisták ezek a germánok tényleg.

 

Racilaci Creative Commons License 2021.04.01 0 0 3841

Gosensszel és Younesszel is csak égeti magát Löw. De minek változtatott egyáltalán rendszert?

Előzmény: coldplayer (3840)
coldplayer Creative Commons License 2021.03.31 0 0 3840

Jól mutat a csoport állása: 1. Örményország, 2. Észak-Macedónia, 3. Németország. Ezt nem kell magyarázni még akkor sem ha a végén meglesz a csoportelsőség (a folytatásban már nem Löw-vel szerencsére).

Előzmény: Racilaci (3838)
RaWF Creative Commons License 2021.03.31 0 0 3839

Azért az nem semmi amit Werner kihagyott... 

Előzmény: Racilaci (3838)
Racilaci Creative Commons License 2021.03.31 0 0 3838

Hú, hát a világverő Észak-Macedónia jobban áll minden tekintetben. Meddig kell ezt a Jogi-kínlódást nézni? 

RaWF Creative Commons License 2021.03.31 0 0 3837

Érdekes videó, mintha nem is ugyanarról a játékosról készült volna aki ma is kezd a német válogatottban. Van úgy hogy nem megy valakinek, lásd az előző meccsen kb az egész csapatnak a románok ellen, de ezt a srácot én még jól játszani nem láttam.

 

Ma is kezdő, igazából csak kapust cserélt Löw ahogy nézem pedig Gündogánt pihentethetné neki van fontosabb meccse is a hétvégén mint ez.     

Előzmény: w.ullrichfun (3836)
w.ullrichfun Creative Commons License 2021.03.30 0 0 3836

Dettó ugyan azt, amit Brandt haverjánál, DE! csak ameddig a Leverkusenben nyomták együtt. Miután eligazoltak, egész egyszerűen nem megy, nem érzik, minden túlzás nélkül egy rakás s.@r, amit művelnek ... (?) Engem Brandt szokott hasonlóan elborzasztani, mintha teljesen elfelejtette volna, mit játszott és hogyan a 'kusenben.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lLoT6OUrcok

 

Előzmény: RaWF (3835)
RaWF Creative Commons License 2021.03.25 0 0 3835

Aki követte a német pályafutását vagy kettőnél több Chelsea meccset látott az idén magyarázza már el nekem, hogy ebbe a Harvetz gyerekbe mit látnak? 

w.ullrichfun Creative Commons License 2019.09.25 0 0 3834

Na, így közel 1 év elteltével nem sok minden változott. Idén sem a tudásához mérten teljesít a Nationalelf (Löw raus!) .... amit meg ez az idióta, cezaromániás, alkesz vén barom megenged(ne) magának, az nekem kellemetlen .... :))  - (néhány elborult bajor fanon kívül már Münchenben és a Bayern szimpatizánsok többsége is küldené el, szabadulnának tőle, remélem ez a hülyeség már kipenderíti)

 Nagyon ideje volna nyugdíjba húzni, der Uli, vagy elvonóra, szerintem:

 

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-hoeness-bojkottal-fenyeget-ha-le-merik-valtani-neuert-2723841

 

Előzmény: RaWF (3833)
RaWF Creative Commons License 2018.11.20 0 0 3833

Inkább frusztráló mint idegesítő.. Abba már beletörődött az ember, hogy a szerkezeti problémákat nem tudja kezelni sem Löw sem a csapat azt futással valamennyire kompenzálható.Erre úgy cserél egy megnyert meccsen, hogy a középpálya teljesen nyitott lesz, igaz a cseréléses meccsbe nyúlás soha nem volt az erőssége... No mindegy ez a kör lement, az úr 2018. éve nem a német válogatottról szólt. Érthetetlen, továbbra is, hogy Sané-t miért nem a posztján játszatja és miért kell ahhoz ragaszkodni, hogy legalább a fél bayern a pályán legyen vagy így vagy úgy.

Előzmény: retisonic (3832)
retisonic Creative Commons License 2018.11.20 0 0 3832

Ez a tegnapi nagyon idegesítő volt, így elbaszni a végét, nem is értem. A hollandoknak kb. közük nem volt a meccshez, nem érdemeltek pontot.

 

Ez az egész sorozat mondjuk ilyen volt, a franciák elleni otthonit simán nyerni kellett volna, de minden helyzet kimaradt, a hollandok elleni kinti meccs is simán ikszes volt, és a franciák elleni idegenbeli is.

 

retisonic Creative Commons License 2018.10.17 0 1 3831

Ezt kurvára nem érdemelték meg a franciák, Matuidi meg a legnagyobb férgek egyike, de hát ezt eddig is tudtuk. 

Pretorious Creative Commons License 2018.10.16 0 0 3830

Matuidi mutatványa látványos volt, megetette vele a sporit, ami így tizit ért...

Pretorious Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3828

Hát éppenséggel két barátságos meccs is van az őszi naptárban (Peru, Oroszo.)...
Az meg hogy kiesnek akárhonnan, mindig nagy szó a német válogatott esetében, még akkor is ha a Nemzetek Ligája "páternoszter"-féle lebonyolítási formulája eléggé komolytalan szerintem, valószínűtlennek tartom hogy így maradjon ez hosszú évekig.

Előzmény: Törölt nick (3827)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3827

De mi van,ha kiesnek? Vannak hullámvölgyek kisérlezegetni sincs ok alkalom. Ha még bari meccsek sincsenek, akkor a NL lesz az ahol ezt Löw megteheti. világesemány után vagyunk, vagyis a legkorábban el kell kezdeni a következő előtt,

Leekenst pld tétmeccs nélkül rúgták ki, esélyt sem adva neki,h bizonyítson valós versenyhelyzetben. (Igaz itt Rossi szabaddá válása indolkolhatta a váltást, illetve anno Dárdai elhozása is indokolta Pintér kirúgását. Volt jobb opció.)

De korábban is több kapitányunk vérzett már el "barátságos,ill felkészülési meccsek miatt, ha nem tévedek.

Ezzel nem azt mondom,hogy azoknak nincs jelentősége,de túl van értékelve a szerepük, illetve  a helyén kell kezelni őket. Idő is kell mire összeáll a játék és hát a németeknek rengeteg jó játékosuk van szabadon lehet variálni velük.

Ebből a szempontból persze ezt a meccset is komolyan kellett volna venniük a versenyhelyzet miatt ez igaz.

Előzmény: Pretorious (3826)
Pretorious Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3826

Lehet hogy ez a Nemzetek Ligája csak egy pótvalami, de Löw-nek most épp az lett volna itt a dolga hogy feledtesse a németekkel a nyári leégést. Ha viszont most kiesnek a "B" Ligába, az már elég szarul fog hangzani, nem biztos hogy a szurkolók olyan maximálisan megértőek lesznek Löw-vel szemben mint a DFB. Elévülhetetlen érdemek ide vagy oda...

Előzmény: Törölt nick (3825)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3825

Nekem úgy tünik,h ez a Nemzetek ligája hasonló megítélés alá esik, mint az Európa Liga. Nem mindneki veszi túl komolyan. Én legalábbis azt vettem észre ezen a meccsen,hogy a motíváltáltság a hollandok oldalán volt meg inkább. Löw ezt arra hasznáálta fel talán,h kicsit kisérletezgessen a formációval, játékosokkal. Sané is lehet ezért nem kezdett. 

RaWF Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3824

Ez nem homokszem, hanem egy sivatag... alapvetően szerkezeti problémája van a csapatnak. Erőlteti Löw ezt a Hector meg Kimmich felfutásokat közben Sané és Draxler padozik, amikor kapnak 15-20 percet akkor sem az ő váltásaikra van a támadás építve. Müllert is jól el kellene már felejteni kezdőként de nem.A tegnapi meccsen nagyon jól kijött, hogy a védelem iszonyat lassú pláne úgy, hogy a két szélső védő tök feleslegesen ki van véve a játékból. No mindegy a német szövetség tudja, hogy mennyire akarnak a nyúl üregébe menni.

Előzmény: 5.5.5mot (3823)
Gabe-18 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 3822

Majd ha a sorsdöntő Korea elleni meccsen a tőle 2 méterrel elguruló labdáért hajlandó lett volna egy gyorsabb lépést is tenni a tőle megszokott sétálgatás helyett, akkor talán sajnálnám hogy így alakult. De az utóbbi években mutatott teljesítménye alapján nem fog hiányozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!