Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.09 0 0 36
(MTI)

Budapest, 2002. október 8. (MTI) - Lemondott parlamenti képviselői mandátumáról Várhegyi Attila (Fidesz) kedden; a politikus azután döntött így, hogy a Pest Megyei Bíróság nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt hétfőn jogerősen felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte.
Várhegyi Attila erről közleményben tájékoztatta az MTI-t.

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.08 0 0 35
...most emelkedett a tét: 500.000Ft...

...de mi az a 150.000.000-hoz képest, még fél százalék sincs...

Előzmény: tamas911 (32)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.08 0 0 34
...a bíróság most nem így gondolta...
...helyesen tette...

...ám enyhe ítéletet hozott...

Előzmény: stephanus (33)
stephanus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 33
Attila!

Visszavárunk!

Nem vagy bűnös hisz "csak" a Fidesznek csaltál!

Gondatlan vagy csak, te kis butus, hisz többet is csalhattál volna!
Máskor erre azért tessék vigyázni!

Visszavárunk! Melleted vagyunk!
Tudod úgy mint annak idején a Pubinak, meg a Szabadinak is! A pártbéli tisztségedről meg ne merészelj lemondani, hisz érte "dolgoztál"!

Tehát kinézve a Váci úti komor épület ablakán sóhajtozunk: Attila visszavárunk!

tamas911 Creative Commons License 2001.11.10 0 0 32
Mar ideje volt lemondania. Fejlettebb demokraciakban mar agyanu arnyeka is eleg lenne hozza...
A viszont nevetseges, hogy 300,000.- azaz Haromszazezer forintra buntettek.
Ha nem adom be idoben az adobevallast akkor kapok egy 50 rugos buntit az APEH-tol. Hol vannak itt az aranyok ?

'911

Előzmény: Törölt nick (28)
rali Creative Commons License 2001.11.09 0 0 30
Hát gipszes lett a fiú,nem?
Előzmény: Törölt nick (28)
leha Creative Commons License 2001.11.09 0 0 29
Várhegyi az MSZP felé kancsitgat? náluk szokás rögtön lemondani, ha kiserül a sumákság ... igaz, ők nem mindig várják meg a bíróságot ...
Csülök Creative Commons License 2001.11.09 0 0 26
Kedves Wendriener Piroska,
mindíg tudtam, hogy a sakálok és balerínák gondolatvilága közel áll az enyémhez... :)
A nevezett topic, gondolom a Politika fórumon van. Oda én, mint szavatartó ember, fogadalmamhoz híven, évek óta be nem teszem a lábam... (Kivétel a Rejtő topic, aminek semmi keresnivalója nem lenne ott, de ez a moderátorok bűne!)
Előzmény: Törölt nick (24)
kukucsi Creative Commons License 2001.11.09 0 0 25
Naugyemegmonttam?????????????????????
Előzmény: kukucsi (4)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.09 0 0 23
Most már makulátlan.

Akár képviselő-, vagy polgármester-választáson
is indulhat.

Esetleg cégeket vehet és eladhat.

Előzmény: Hatvani Szabolcs (22)
Hatvani Szabolcs Creative Commons License 2001.11.09 0 0 22
Egészen pontosan: hifelo.
Előzmény: Csülök (21)
Csülök Creative Commons License 2001.11.09 0 0 21
Ezt az elkövetési módot Moldova vagy harminc éve kitalálta: ez az úgynevezett HFEL!
"Hirtelen felindulásból elkövetett lopás." :)
Nem gondoltam volna, 90'-ben, hogy a "szabad világban" egy független magyar bíróság elő mer állni egy ilyen ítélettel...
Tévedtem. Mint sok minden másban is... :(
Előzmény: Törölt nick (19)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.09 0 0 20
Felmentették a korrupciós vád alól.
Vacak pénzbüntetést kapott.
Gondolom, a minisztérium fizeti.

De hát mire is számíthattunk Schlecht Csaba után?

Azért érdekes lehetne, milyen pénzmozgások és
fenyegetések lehettek a háttérben...

Előzmény: fegyu (16)
stephanus Creative Commons License 2001.11.08 0 0 18
A fogadást megnyered!

Már amikor államtitkár lett, tudott dolog volt a panama! A kinevezését a "nagy magyar Cosa Nostrába" ettől függetlenül semmi sem zavarta!
Ő is csak egy a sok közül, aki szépen besorolt, így hát ennyi!

Előzmény: Törölt nick (15)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2001.11.07 0 0 17
Ez az ügyészség mostmár olyan független, hogy felállni sem tud egyedül! Tán a seggét is a kormány törli ki. Vagy a kancellaminiszter.
fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 16
Attól én sem félek, hogy bármelyik pozíciójából felmentenék.
Inkább attól, hogy egy újabb tetű ussza meg a felelôsségre vonást.

Jóccakát!

Előzmény: Törölt nick (15)
fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 14
Volt szolnoki polgármester, jelenleg államtitkár és a fidesz alelnöke. Azért ez már valami!
Szerintem ô lesz az akinek kapcsán megvezetik a választókat. Miszerint "lám nálunk minden rendben van." Nem úgy mint komcsiéknál a Schmuk(remélem jól írtam) vagy a Boldvai.
Előzmény: Csokis (13)
Csokis Creative Commons License 2000.06.07 0 0 13
Ha igazan nagyagyunak szamitana, akkor bealdoztak volna valaki mast. Egyszerubb az ilyet a nyomozati szakaszban kisiklatni. Meg az sem kell, hogy lealljanak vele, csak vigye el valaki a balhet helyette. Gondolod, hogy az elozo ket kormanynal a fofaszok kozt mindenki tiszta volt, mint a ho? A szart egyszeruen rakentek valami kisebb pasira aztan kesz. Ahhoz egy Kohl kaliberu pasinak kell lenni, hogy valaki a balhet is el merje vinni, ne csak a penzt. :-(
Előzmény: fegyu (12)
fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 12
Ebben tényleg igazad van. De ha belegondolsz abba, hogy mekkora "nagyágyúk" vannak az mszp-nél és a fidesznél, akkor az derül ki, hogy a pénztárnoknál nagyobb halnak számít a Várhegyi a fideszen belül.
Előzmény: Csokis (11)
Csokis Creative Commons License 2000.06.07 0 0 11
Nem egeszen. A szadeszos tenyleg csak az volt, de a maszopos a part fokasszasa volt. (Azt ne kerdezd, melyik melyik, mert annyira nem erdekelt a dolog, hogy meg meg is jegyezzem.)
Előzmény: fegyu (10)
fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 10
Azthiszem a különbség ott van, hogy az általad említett esetekben nem kellet vezéráldozatott hozni.
Ott mindig szdsz vagy mszp közeli vállakozókról suttogtak. Tehát könnyen fel lehetett áldozni ôket, ezért más a Várhegyi történet.
Előzmény: Csokis (8)
jeegynullas Creative Commons License 2000.06.07 0 0 9
De, abban igen, mi csak az objektiv birosag fuggetlensegeben nem bizunk ...
Előzmény: Lordi (5)
Csokis Creative Commons License 2000.06.07 0 0 8
Momentan fingom nincs az egeszrol. (Mar hogy mit gondoljak.) Az agrobankosokat annak idejen a Horn kormany alatt mentettek fel elso fokon, majd iteltek el jogerosen. Utana az Orbanek alatt kaptak Goncztol amnesztiat, amit Ibolya nem irt ala. Biztos van benne logika, csak en nem latom. Legalabbis nem ugy nez ki, mint ha a politika nyomna az _egeszet_. Ugyanez a Tocsikeknal. Meg a Horn kormany alatt pattant ki, a Fidesz alatt iteltek el oket elso fokon, es epp most folyik (folyik?) az ugy elsikalasa. Szoval a halal tudja, mi mivel fugg ossze.
Előzmény: fegyu (7)
fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 7
Az 1-2-es közül valamelyik szerintem biztos befutó.
A bíróknak szerintem ilyen esetekben tökmindegy, hogy mi a véleménye, politikai szinten dôl el a dolog.
Előzmény: Csokis (6)
Csokis Creative Commons License 2000.06.07 0 0 6
1. Buncselekmeny hianyaban.
2. Bizonyitekok hianyaban.
3. Nem mentik fel, de a buncselekmeny csekely sulya miatt csak megrovast kap. (Neke ez tunik valoszinunek.)
4. Kap valami felfuggesztettet.
5. Kap valami letoltendot. (Ez nem tul valoszinu, mert akkor a fel magyar parteletet sittre lehetne kuldeni partallastol fuggetlenul.)
6. Addig huzzak, amig erdektelenne nem valik a dolog. (Last meg a Szokai - Boldvai parost a Tocsik perben. Pedig ott lenyegesen nagyobb volt a lenyult penz, es azt sem lehet mondani, hogy nagyon kormanypartiak lennenek.)

U.i.: A magyar birosag nekem egyelore fuggetlennek tunik, mint intezmeny. Persze az egyes biroknak biztos van velemenye, stilusa, kialakult kepe, hogy mit tart a tarsadalomra veszelyesnek, de ugy altalaban a magyar birosagot megragalmazni azzal, hogy a mindenkori kormany babja, szerintem nem szep dolog. :-(

Lordi Creative Commons License 2000.06.07 0 0 5
De kérem, nem bízunk a független bíróság objektivitásában?
Előzmény: kukucsi (4)
kukucsi Creative Commons License 2000.06.07 0 0 4
Ügyesen:-(

kukucsi

fegyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 3
Hi Srácok!

Köszönöm a hozzászólásokat, baromi jók!

A bűncselekmény hiánya, hogy tetszik?!

BLo0m Creative Commons License 2000.06.07 0 0 2
Hogyan mentik fel? Elvegre kormanyparti -> CSONT NELKUL :(
jeegynullas Creative Commons License 2000.06.07 0 0 1
Rabizonyitjak, hogy azt a penzt eroszakkal tukmaltak ra, gyakorlatilag megfenyegettek, hogy vagy elfogadja, vagy jol fejbelovik, es akkor egy szep politikai nulla lesz belole.
Előzmény: fegyu (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!