Keresés

Részletes keresés

nistelrooij Creative Commons License 6 órája 0 0 145873

Ha ETH elküldve, akkor Sancho eladása nem olyan biztos szerintem. Antony-t mindenképpen árulni fogják, aztán Rashford és Greenwood kapcsán kell döntést hozni.

 

A friss Overlap epizód nem semmi:

 

Schweinsteiger On United & Mourinho: "They Kicked Me Out.”

 

 

Előzmény: For-dzsi (145872)
For-dzsi Creative Commons License 11 órája 0 0 145872

Sancho villanthatna valamit, hogy nyáron el lehessen pattintani. A Leverkusenben a bajnokságban még nem, de az EL-ben és a hazai kupában Kovar véd, van rá visszavásárlási opció, ezért érdekes lehet, én Onanában továbbra sem bízom...

Előzmény: nistelrooij (145871)
nistelrooij Creative Commons License 11 órája 0 0 145871
anti. Creative Commons License 1 napja 0 1 145870

nos, kispöcsök és nagyf@szok, hol vannak a MÍNUSZAIM???

talán nektek is beletörött az izétek ten07 varázserejébe?!

anti. Creative Commons License 2 napja 0 0 145869

Jadon Sancho az első Manchester United-játékos, aki 2011 óta bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe. Tanulság? Talán annyi, hogy aki elpucol innen, annak sansza van rá, de még több, ha ide se jön, mert ugye van itt egy "mágus" aki sz@rt csinál belölük...ja, a kölyköknek megbocsátottam, öket már csak sajnálom.

hajrá FOCI!!!

 

 


ironmaiden70 Creative Commons License 5 napja 0 0 145868

Milyen szerencse, hogy a foci nem pontozásos sportág, valahol a Luton környékén lennénk, agyonkúr minket mindenki.

 

Ehhez képest egész pazar ez az idény.

 

Az "önélzetes kis latol" kivonult a sajtótájékoztatóról, a kopasz buzija.

Bar fasz Creative Commons License 6 napja 0 1 145867

Nem igazán. Sokkal inkább, mint hogy egy ilyen büntet öt befujni. Veled kapcsolatban semmi probléma. 

Előzmény: anti. (145866)
anti. Creative Commons License 6 napja 0 0 145866

"Ugyan már! "

ha ez nekem szól akkor még hozzáteszem, hogy Jürgen vére sem válik vízzé, de még angollá sem.

ha nem nekem szól akkor is állítom!

a mai meccsröl "nincs" mondanivalóm, nekem sokat jelentett a poool elleni vitézkedés.

Bar fasz Creative Commons License 6 napja -2 0 145865

Ugyan már! 

anti. Creative Commons License 6 napja 0 0 145864

így is lehet bosszút állni

https://www.weltfussball.at/news/_n6554411_/deutschland-darf-wieder-auf-fuenften-cl-platz-hoffen/

(A Bayer Leverkusen West Ham United elleni közvetlen párharcban aratott sikerének köszönhetően a Bundesliga eleinte visszaszorította Angliát az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) éves tabelláján, amely a rajthelyek kiosztása szempontjából meghatározó. Németországnak most 16 786 pontja van a 2023/24-es szezonban, de a Premier League csak éppen lemaradt 16 750 ponttal. A Bajnokok Ligája eredményei után rövid időre Angliát megelőzték a héten. Csütörtökön viszont vereséget szenvedett a Liverpool (0:3 a Bergamo ellen) és a West Ham, egyedül az Aston Villa nyert (2:1 a Lille ellen). Olaszország nagy előnnyel vezeti a tabellát. A szezon végén a ranglista első két nemzete további rajthelyet kap a következő szezonra a Bajnokok Ligájában, amikor egy átfogó reform eredményeként a premier osztályt 32-ről 36 csapatra emelik. Egy csapat minden győzelme két pontot hoz a helyezésért, a döntetlen egy pontot, a következő körbe jutás pedig egy pontot. Ezeket a pontokat elosztják az adott országban a szezon elején indulók számával. A szezon hátralévő részét tekintve Angliának valamivel jobbak a kilátásai, öt csapattal a három UEFA-versenyen, Németországnak jelenleg már csak három kezdője van a Bayern Münchenben, a Borussia Dortmundban és a Bayer Leverkusenben. Jövő héten a Bayern (az Arsenal ellen) és a Leverkusen játssza visszavágóját közvetlen párharcban angol csapatokkal. )

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.08 -1 2 145863

Őrült statisztikák a Guardian cikkben

 

Liverpool had 87 shots in three games against United this season and didn’t win any of them.

 

In the past 14 games, United have conceded 308 shots. That’s 22 per game, and yet United have lost only three of those matches.

 

 

The referee Anthony Taylor made as many interceptions in the game (two) as United’s central midfield trio between them.

 

 

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.08 0 0 145862
Mirrmurr Creative Commons License 2024.04.08 0 0 145861

Nagy jóindulat kellett hozzá befújni, és akkor is a combban elakadó lábfej miatt. Amit mi itt nézünk, azt a VAR is látta, mert élőben még meg lehetett enni, de a lassításhoz már kell a részrehajlás is.

Előzmény: MU59 (145860)
MU59 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 145860
MU59 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 145859

https://www.instagram.com/reel/C5d9gRiya0R/?igsh=eGQ4M3R6MG83ODF1

Így megnézve, nem biztos, h.tizi volt. / + a 2 vicc Chelsea elleni bünti.. /

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.08 -1 0 145858

Szívesen Arsenal. :D 

 

Micsoda gólok voltak, Mainoo főleg. Bárcsak ő lenne majd középpályán az, aki Pogba nem lett. Onana mostanában egész jó, talán mégsem kellene leírni még egy szezon után? (viszont Afrika kupa probléma maradna)

 

Érdekes ilyen rossz szezonban, ilyen rossz statisztikákkal valahogy mégis pár emlékezetes szuper gól. Garnacho, Mainoo...

For-dzsi Creative Commons License 2024.04.08 0 0 145857

Igen, Kambwala - pár hibát leszámítva - hozta magát, ami egy ilyen meccsen nagy szó. Maguire előtt le a kalappal, sokat segített a srácnak. 16 évesen került a csapathoz, majdnem két évet sérült volt, szóval hatalmas ugrás ez neki, de szerintem masszív potenciál van benne, fizikailag is jó, a sebessége is megvan, és akar védekezni. Én már úgy számolom, hogy Varane helyét simán átveheti jövőre, legalább végigbír egy meccset. A Fulhamből hozható ingyen Adarabiyo, szerintem pont jó lenne, manchesteri születésű volt city játékos. Így Varane mellett le lehetne kukázni Maguiret vagy Lindelöföt is, s maradna lóvé más pozira. 

 

 

Előzmény: MU59 (145852)
F1mre Creative Commons License 2024.04.07 0 1 145856

Most nézem, hogy egész közel a 2021/22-es szezon megismétlése: 58 pont, 0-s gólkülönbség, 57 lőtt gól, 6. hely. Ezután vette át Ten Hag a csapatot. 2 év alatt visszajut a kiinduláshoz. 

FreshPrince Creative Commons License 2024.04.07 -1 1 145855

Sziasztok!

 

Akartam jönni hamarabb is de jó hogy átkurjantottatok.

 

Grazie mille :D 

giornalista Creative Commons License 2024.04.07 0 0 145854

sőt, összesen 4-et a szezonban már. 

 

ráadásul mindkét gólunk óriási volt, entertaining, vagy mi.

 

Mainoo machedája kifejezetten bizsergető. 

Előzmény: MU59 (145852)
anti. Creative Commons License 2024.04.07 0 0 145853

nos, betartom a szavamat, sok mindent megbocsátok, feledni azonban képtelen vagyok.

ten07 kevéske, nincs a csapatának játéka, aki éppen feljut a gyepre az vaktyúkként kapirgál,

ez a mu nem az a MU, de ha a mai "vitézkedés" miatt marad a 20:19 akkor kalapot emelek.

Glory Glory Man United!

MU59 Creative Commons License 2024.04.07 0 0 145852

Az első félidő után jó az eredmény, nekünk már tök mindegy, de elvettünk a Pool-tól 2 pontot.

Kambwala kellemes csalódás volt, Mainoo gólja pazar.Bízzunk a fiatalokban, a 18 évesek 9-0-ra verték tegnap a Liverpool ifit...majd talán ők.

setzer Creative Commons License 2024.04.07 0 3 145851

Gúnárként nem könnyű, de megteszem: Hajrá, United!

anti. Creative Commons License 2024.04.07 0 0 145850

egy semmi-semmiért sokmindent megbocsátanék!!!

Bar fasz Creative Commons License 2024.04.05 -2 1 145840

Nem szeretnék a döglött lóba rúgni, bár Ti éveken keresztül lesajnáltatok. Mindenesetre kurva gáz és számomra érthetetlen hogy negatív!!! golkülönbbel hogyan lehettek a 6. helyen. Szerintem a hétvégén megint kikaptok, ami már nem oszt talán nektek jobb is lenne ha jövőre nem kellene kupáznotok. A kérdés kivel, kikkel? Évek kellenek én azt gondolom, hogy nem lesz egyszerű egy komoly Unitedet megcsinálni. 

nistelrooij Creative Commons License 2024.04.05 0 0 145838

Meccs előtt amikor írták 2017 óta nem nyert bajnokit a Chelsea a United ellen, (utána az a kupadöntő még) hát az ilyen statisztikák mindig elkiabálják. Első tíz percben már hátrányban, aztán 2-0, aztán fordítás, utolsó tíz perc összeomlás. (akkor is ha a büntetők vicc) Ilyen hullámzás mentálisan, hogyan...

 

23/24 legtöbb lövést engedték top ligákban meccsenként:

1. Sheffield United 18,47

2. Manchester United 17,53

3. Luton Town 17,13

4. Darmstadt 17,07

5. Borussia Mönchengladbach 16,96

6. Hoffenheim 16,81

7. West Ham United 16,68

8. Lorient 15,93

9. Köln 15,56

10. Burnley 15,55

 

Mind kiesés ellen küzdő csapat, rejtély a United így is még 6. helyen. Még az se motiválja őket, hogy akár az 5. hely is BL indulást érhet.

 

Ezt találtam, nem ellenőriztem, de simán elhiszem:

ETH 24 idegenbeli meccse top14 csapatok ellen: P24 W5 D5 L14

Az öt győzelemből egy volt sima, többi meccs végi hajrában. Nincs kontroll.

 

99. percben győzelemre állni és mégis veszíteni, ez valami vicc rekord még az idiótán megvalósított VAR korszakban is. Onanát még hibáztatni se lehet most, jól játszotta meg a labdákat, kapott gólokról nem nagyon tehetett, büntetők, megpattanó a végén. Dalot kevesek egyike tud beadni, gólpassz aztán összehoz egy büntetőt, Fernandes gól, de más, Rashford semmi.

 

Højlund, Mainoo, Garnacho, Fernandes vagy Mount kb. aki kezdőben használható lenne még a jövőben, többieket szélnek lehetne ereszteni, Rashford és McTominay tiszta FFP bevétel lenne legalább. Most egyébként Southgate neve röppent fel, hát nem tudom. Inkább McKenna szerintem, ha csak ennyi a választék.

Mirrmurr Creative Commons License 2024.04.05 0 3 145835

Azért az, hogy a kezdetektől fogva kutyázott, taktikai témájú olvasmányai miatt kiröhögött, kidobott, lesajnált, szinte eltemetett Mojszi a West Hamet megmentve a kieséstől ott van a United mögött, de inkább úgy, Top 6 mögött, nyerve egy nemzetközi bohócligát, eléggé karikaturisztikus.

kensai of origo Creative Commons License 2024.04.05 0 1 145833

Állítólag 200 lövés jött 10 meccs alatt a 2024-es szezonban. 99.17-nél még vezettünk tegnap, új rekord innen elbukni egy meccset.
De legalább tényleg nézhető volt.:D

 

"ez a meccs egy segélykiáltás. egy szétesett, megsemmisült, felkészítetlen, hitét vesztett csapat hattyúdala. "

Ezt 1,5 évente le lehet írni újabb és újabb edzők elfogyasztása mellett.

 

Annak a szívátültetésnek elengedhetetlen feltétele a radikális keretátalakítás, ebben is igaza volt Ralfnak. Újra és újra én is csak azt tudom mondani, hogy Mainoo, Hojlund, Garnacho maradhat, mindenki más repüljön a következő 3-4 átigazolási ablakban. Ezek 2 évente edzőt buktatnak különben.

Előzmény: giornalista (145826)
MU59 Creative Commons License 2024.04.05 0 0 145832

Mivel már semmi tétje a bajnokságnak, legalábbis nekünk, úgy voltam vele, h.ez legalább egy nézhető meccs volt. Ezt is meg kell becsülni mostanában.

Amúgy elképesztő, h. Rashford a becserélése után, 40 perc alatt kb.2x ért labdába, futni se igen volt kedve. 

hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2024.04.05 0 0 145830

jót szórakoztam!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!