Keresés

Részletes keresés

arkhon Creative Commons License 2009.12.27 0 0 85
Én olyasmit hallottam, hogy a McDonald's-nál a sültkrumplit porból állítják elő... Mondjuk nem is csodálkoznék rajta, nincs igazán krumpliíze.
Betyárninja Creative Commons License 2009.11.19 0 0 84
Én is abban bízom a legjobban ;)
Előzmény: Zitka (72)
Betyárninja Creative Commons License 2009.11.19 0 0 83
Az az igazi amit otthontermett krumpliból sütsz...
M62235 Creative Commons License 2009.04.22 0 0 82
Na a krumpli sütés: 168+-3 ceilsius fokon sütik 3percig +- 5 mp. Jah és fél perc útán meg kell rázni :D
Dydand Creative Commons License 2006.11.09 0 0 79
..és tényleg, ezek annyira sz*rok, hogy világméretben sikeresek....
Előzmény: Wild_Bear (77)
pointless Creative Commons License 2006.08.11 0 0 78
Zitka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 76

:-))) Igen, tetszenek ezek a hang- ill. állapotutánzó, házi gyártmányú szavak. :-))))

Nálunk pl. a kenyér felső szelete pükkedt. :-)

Előzmény: wessago (74)
Zitka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 75
Ja, vagy úgy.... :-) Azt hittem, ez olyan márka, mint pl. az Aviko. Sajnos a PC nekem a világ legtúlsó vége, még a Camponatól is odébb vagyunk. Azaz feljebb. :-)
Előzmény: varadit (73)
wessago Creative Commons License 2006.06.19 0 0 74
Látom, tetszik ez a szó :)
Előzmény: Zitka (70)
varadit Creative Commons License 2006.06.19 0 0 73

 

 Ebben maximálisan igazad van. Én csak gyorséttermileg értettem azt, hogy A Krumpli. Itthon én sem a fagyasztóból teszem a "krumplit" az olajba! :-)

 De amit mondtam, tényleg próbáld ki egyszer, ha a Pólusban jársz a jégpálya mellett. Megéri.

Előzmény: Zitka (72)
Zitka Creative Commons License 2006.06.19 0 0 72
Megmondom őszintén, nem igazán szoktam ilyen fagyasztottakat venni. Az a krumpli, amit látok a héjában. :-)))))) Ilyenkor nyárelőn csakis tepsis krumplit sütök. Parázskrumplit egészben, max. félbevágva kb. 2 ek. olivaolajban + fűszerekben megforgatok, egy rétegben elosztom egy tepsiben, és úgy ahogy van (héjastul) 30-40 percre be a sütőbe. Ennél finomabb nincs! :-)
Előzmény: varadit (71)
varadit Creative Commons License 2006.06.19 0 0 71

 

 A BelFrit-es krumplit kóstoltad már, Zitka? Az A Krumpli!

Előzmény: Zitka (70)
Zitka Creative Commons License 2006.06.19 0 0 70
Nem vagyok nagy sültkrumplievő, meg kéne nézni 1x a mélyhűtött változatot még nyersen. Vagy abból se lehet megállapítani, hogy hasábbá sajtolt trutyma :-), vagy rendes krumpli?
Előzmény: wessago (69)
wessago Creative Commons License 2006.06.19 0 0 69
Hát, egy ismeretlen eredetű valamire én is azt mondanám, hogy török. Most ellenőrizd le... De persze nem lehetetlen, ki tudja, mitől hízunk... (Hát ettől tutkó.)
Előzmény: Zitka (68)
Zitka Creative Commons License 2006.06.19 0 0 68
Annak idején, mikor indult a McD Mo-on azt mondták, hogy egy spéci fajta, török, nagyméretű krumpliból csinálják. Lehet egyébként kapni ilyet mélyhűtve, otthon is elkészítheted. A trutymából :-) a chipsek készülnek. Pl. a macis, meg még némelyik.
Előzmény: wessago (64)
Labor Creative Commons License 2006.06.19 0 0 67
nem lennék meglepve
Előzmény: wessago (66)
wessago Creative Commons License 2006.06.19 0 0 66
Ez azt jelentené, hogy igaz?
Előzmény: Labor (65)
Labor Creative Commons License 2006.06.19 0 0 65
Nyugodtan lehet rá mérget enni, az se sokkal károsabb, csak hamarabb hat.
Előzmény: wessago (64)
wessago Creative Commons License 2006.06.18 0 0 64
Én azt hallottam, hogy a mekikrumpli valami pürés, krumplis trutymából van, amit összesajtolnak és utána hasábolják. De ne vegyetek rá mérget.
szbenjamin Creative Commons License 2006.04.26 0 0 63
zsuzsu001 : Nekem jöhetnek magánban. Kérlek szépen...Nagy hamburgeres vagyok ám :-) Meg mindenféle, amit még jónak gondolsz...
Köszönöm,
Benjámin
Előzmény: zsuzsu001 (61)
Törőlt_nick Creative Commons License 2006.01.30 0 0 62
mer a kolbász aztán marhára húsból van ám. Egy merő szója az egész.
Előzmény: stewes (29)
zsuzsu001 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 61

Ha kipróbálja valaki referáljon. Amúgy hamburger receptek is vannak ha nem off.

Kipróbálásra várók.

 

tuutuu Creative Commons License 2006.01.28 0 0 60

Én is így értettem, ezért mondtam, hogy nem kekecölni akarok. A 375 fokot meg nem tudom, de az lehet, hogy Fahrenheit? ( annak meg talán kevés ?).

Mindegy, kösz az infót.

Előzmény: zsuzsu001 (59)
zsuzsu001 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 59

A recepttel kapcsolatban semmiféle felelőséget nem vállalok, sok más egyéb recepttel együtt kaptam, és gondoltam a topicban hátha valakinek van kedve tesztelni.

 

Előzmény: tuutuu (58)
tuutuu Creative Commons License 2006.01.28 0 0 58

Korántsem kekeckedésképpen, de a szalmakrumpli sokkal vékonyabb . Az 1/4 hüvelyk az már jobb, az kb. 6.5 mm.

Viszont a szalmakrumpli rulez, madárfészeknek még inkább..:}}}

Előzmény: zsuzsu001 (57)
zsuzsu001 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 57
Hámozd meg a krumplikat. Egy nagy keverőedényben vegyíts cukrot, kukoricaszirupot és forró vizet. Győződj meg róla, hogy a cukor elolvadt. Hasábburgonya szeletelőt használva, vágd fel a meghámozott krumplikat szalmakrumplivá. A burgonyahasáboknak 1/4 * 1/4 hüvelyk vastagnak kell lennie, és kb. 4 – 6 hüvelyk hosszúnak. (Késsel is el lehet készíteni, de nagyon sok vele a munka) Helyezd a szalmakrumplit a cukros-vizes edénybe, és tedd hűtőbe. Hagyd ázni kb. 30 percet.

Amíg átitatódnak, rakd a főzőmargarint az olajsütőbe. Tekerd fel a hőmérsékletet „Maximumra”. A főzőmargarinnak nagyon sok idő kell, hogy előmelegedjen. Végül is cseppfolyóssá fog válni. Miután felolvadt és legalább 375 °C –os, szárítsd meg a krumplikat és öntsd őket az olajsütőbe (légy óvatos, rendkívül forró lesz).

1 - 1½ perc után, vedd ki a krumplit a sütőből és rakd egy szalvétával/ papírtörlővel bélelt tálba, tányérra. Majd hagyd hűlni 8, 10 percet a hűtőszekrényben.

Mialatt hűlnek, add a zsírt vagy a marhahús pecsenyezsírt a forró főzőmargarinhoz. Újra tekerd a hőfokot maximumra. Kavard a zsírt, amíg beleolvad az olajba. Egybe fog olvadni a kettő.

Miután az olajsütő újramelegedett 375 °C – 400 °C -ra, tedd bele a krumplit és süsd újra. Ez alkalommal 5–7 percig, míg arany-barnák nem lesznek. Aztán vedd ki és tedd őket egy nagy edénybe.

Nekem egy ilyen recept jutott birtokomba megosztom veletek.

tuutuu Creative Commons License 2006.01.28 0 0 56

Mondjuk kíváncsiságból ettem már Mekiben (egyszer), de én otthon úgy adom elő, hogy a száraz hasábkrumplit beleugraszton a fritőzbe 190 fokon( az van ráírva legmelegebbnek). Aztán kb. fél perc múlva kiszedem a cuccot, és megvárom, amíg le nem hűl 160-170 fokra. Akkor vissza, aztán amikor kezd a színe megjönni, megint kiveszem.

Fölfűtés megint a max.-ra, és vissza, amíg véglegesre nem jó.

Aztán lecsöpögtet, megesz.

Mondjuk vesződséges.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 55
Senki nem talátlta ki, hogy ott szabdalják.

Friss krumpliból otthon Te is meg tudod csinálni, fagyasztott hasábburgonya nélkül.
Előzmény: mara2 (53)
*szivárvány* Creative Commons License 2005.11.12 0 0 54
A MC-os hasábburgonyát a Miskolci Hűtőházban (MIVIT FRO) készítik. A boltban kapható változat kék zacskós MIVIT FRO Pommes Juliennes. Anno 12 évvel ezelőtt még egyetemista koromban volt szerencsém ott dolgozni diákmunkán. Éjszakai műszakban jártunk és nap fénypontja az volt, amikor a csoportvezetőnk elment és kisütött vagy 5 kg hasábburgonyát a csoport ebédjéhez. Ami éjfélkor volt. Szóval a hűtőházban van ugyanolyan sütő is mint a MC-ben, mert így ellenőrzik a minőséget. Annyit ehettünk amennyi belénk fért, de hazahozni sajnos nem lehet.
mara2 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 53
Nagyon egyszerűen lehet ilyet csinálni. Van az Avikonak (asszem legalábbis, kék zacskós) egy ilyen fajta fagyasztott krumplija. A pontos nevét nem tudom, egyszer véletlenül vettem ilyet a szokásos normál vastagságú helyett (a zcskón látszik a képen, hogy véknyabb, mint a normál) ÉS mikor kisütöttem, rájöttem, hogy "jé, mekis krumpli"! Szerintem ők is ezt használják, ki ne találjátok már, hogy azt ott ők szabdalják. Ki a mélyhűtőből, be az olajba, ennyi!!
Előzmény: Törölt nick (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!