Keresés

Részletes keresés

ildy7 Creative Commons License 2000.10.08 0 0 625
Muki!

Elküldtem az email cimedre a 800 x 600-as képet!

Előzmény: Muki (624)
Muki Creative Commons License 2000.10.08 0 0 624
Sziasztok, szia Ildy!
Örülök, hogy megkaptad a képeket, és hogy sikerült elkészítened a tapétát. Ne haragudj, hogy megint problémázok, de sajnos az én képernyőmre 600x800-as felosztásban kellene. Tudna esetleg valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm megint!
Előzmény: _paha_ (623)
_paha_ Creative Commons License 2000.10.08 0 0 623
Husky Creative Commons License 2000.10.08 0 0 622
Köszi :))))

De akkor csapatban nyertem én is az aranyat :)))

Előzmény: tengeri (621)
tengeri Creative Commons License 2000.10.06 0 0 621
Egy olimpiai aranyat Husky-nak a drukkkolasert!!!!
(Remelem, nem doppingoltal!)
Előzmény: Husky (620)
Husky Creative Commons License 2000.10.06 0 0 620
Üdv !

Én is hazaértem :))))

Vimes Creative Commons License 2000.10.05 0 0 619
Valszeg az utso. Abbol a tobbire is futna. Kiveve a tehetsegre, szorgalomra. Bar ennek ellentmondani latszik, hogy a kajakosok - mar elnezest a kifejezesert de ez rajuk nezve hizelgo - a szarbol is aranyat csinalnak.
Biztos, kellenek a palyak, ahol lehet gyakorolni. Igaz, az afrikaiaknak nem valoszinu, hogy vannak meg ilyen letesitmenyeik is. Nekik talan az adottsagaik jobbak.
Lehet, hogy az is szamit, hogy nem vagyunk valami jok atletikaban, igy kevesbe vonzo, nem annyira peldakepek a versenyzok, pedig vannak tehetsegek. Es ha valaki tehetseges, ahhoz mar csak szorgalom kell es gyakorlas.

Az ausztralok pl. beleoltek "nemi" penzt a sportagak fejlesztesebe, amellett, hogy a rendezesre is rament egy kissebb orszag koltsegvetese. Mindenben ott voltak az elen, pedig eddig nem nagyon tundokoltek ennyire. Igaz, hogy mint rendezo orszag annak idejen a spanyolok is feljottek kicsit, de nem ennyire.

Ugy gondolom, hogy mostanra egy orszag merete es a lakossag nagysagatol fuggo az eremtablazaton elfoglalt hely. Jo kozelitessel. Es mi meg mindig elokelo helyen vagyunk, csak egy kis plusz penz jol jonne. Pl az, amit a tuzijatekra koltottek. Mittomenhany milliard, az olimpikonok meg 220 milliot kapnak jutalomkent. Rohejes. Ezenkivul tegnapi index hir, hogy az ISM az ifjusagi programokon (pl stadionfelujitas??? ez miota ifjusagi, es hogy neznek ki a stadionok????) sporolt 4 milliardot. Na ezt villamgyorsan oda kene adni a sport (es nem a foci) fejlesztesere (edzok, letesitmenyek, stb). Persze itt belemehetnenk hogy a tanarok es az apolonok sem keresnek sokat, de inkabb ne, majd a politika forumba. Nekik talalja meg az oktatasi stb miniszter a zset.
Lehet, hogy hulyeseget irok, mert nem vagyok szakerto, de azert nehany dolog a hulyeknek is vilagos.

Előzmény: Lilian (618)
Lilian Creative Commons License 2000.10.05 0 0 618
Nem igazán vagyok tájékozott az atlétikában, lehet azért nem értem, hogy a kb. negyven versenyszámban miért csak 2 döntősünk volt. Elvileg ez nem lehet annyira pénzigényes sportág, mint pl. a kajak-kenu, különösen nem utánpótlás szinten. Szóval mi hiányzik? A tehetség, a fizikum, a felkészülés körülményei: a létesítmények, a szakemberek, a versenyzési lehetőségek, a pénz?
ildy7 Creative Commons License 2000.10.04 0 0 617
A megadott fórumra fog válaszolni Ági még ebben a hónapban!
Előzmény: Agar (616)
Agar Creative Commons License 2000.10.04 0 0 616
Köszönöm a címet, a kislányom írt a Kovács Áginak.Tudsz valamit arról, hogy szokott válaszolni a kérdésekre ?
Előzmény: ildy7 (594)
Celtic woman Creative Commons License 2000.10.04 0 0 615
De igen! Lélekben most is ott leszek:)))
Előzmény: Husky (613)
Vimes Creative Commons License 2000.10.04 0 0 614
En biztos nem :(, de jol jonne nehany otlet jegyszerzesre, stb. Athenig.
Előzmény: Husky (613)
Husky Creative Commons License 2000.10.04 0 0 613
Es a szurkolokat nem varja otthon senki ?

Mi penteken erkezunk :))))))))))))

Lilian Creative Commons License 2000.10.04 0 0 612
Amit L. Bandi leírt, azzal biztosan nagyon sokan egyetértenek nem mindenki van úgy oda az olimpiáért mint mi. De az, akit nem érdekel az olimpikonok hazaérkezése, az úgysem olvassa el amit Bandika írt. Hát akkor meg minek? Írja le a szubjektív rovatba a saját véleményét, mi pedig hadd örüljünk az aranygépnek...
Vimes Creative Commons License 2000.10.04 0 0 611
Na megnyugodtam, nem vagyok egyedul.
A polosokrol mar irtam, hogy eddig mindig megnyertek minden csoportmeccset, utana pedig kikaptak az egyenes kiesesben. Inkabb csinaljak forditva. Az oroszok is csak nyertek - a dontoig.
Előzmény: MathiasR (610)
MathiasR Creative Commons License 2000.10.04 0 0 610
Kedves Alattvalók !
Elolvastam a felmerült izzadós cikket, hát, annyi biztos, hogy finoman szólva nem lehet a jótollút túlérzékenységgel vagy meghatottsággal vádolni. kb. azt az érzést kelti, mint a profi örömlány aki az aktus tetőfokán festegeti a körmét és közben cigivel a szájában nézi a tévét. De mi a francot keres ez a hipernaturalista a sportrovatban? Én néhány sokkal inkább nekivaló helyet tudnék említeni, elsősorban valami nagy-nagy szeméttelepet, ahol rá lehetne borítani a lelkével megegyező színű és ízű hulladékot, az lenne a méltó környezet számára....... Egyébként undor. Aztán meg az is lehet, hogy keresgéli még a stílusát, és ez egy ilyen próbálkozás eredménye. Akkor is undor.
Belenéztem a Kőbánt méltató rovatba is, az átlag megítélés nem változott, az enyém se.
A pólósokra azt tudom mondani (és ez tán a legnagyobb dícséret ! ), hogy a csoportmeccsen történt kisebb kisiklások ellenére nem tudtam elképzelni, hogy ne ők nyerjenek, valami olyan hangulata volt a játékuknak, mint annak idején a Faragó-Szívós-Csapó idején a válogatottnak, hogy csak a bírók tudták szorossá tenni bármelyik meccsüket......
Csákény !
MathiasR
Előzmény: Vimes (609)
Vimes Creative Commons License 2000.10.04 0 0 609
Hi khiraly (ez mar rajtad ragad)
http://index.hu/sport/olimpia/izzad/

Viszont a sport cikeki az unneplesrol tetszettek. Ugyan mar, oruljunk a sikereknek. Nem birom azokat, akik semminek se tudnak orulni.

(Jo pelda erre Hegy Ivan cikke is, amikor 2-2-t jatszottunk az olaszokkal, akkor az volt a baj tobbek kozott, hogy Horvath Feri nem csinalt semmit az egesz meccsen. Ja, csak rugott nekik ket golt. )

Viszont itt az olaszok mind gratulaltak a polosok gyozelmehez, es azt mondtak, hogy ilyet meg nem lattak, es hogy egy pillanatig nem volt kerdes, hogy ki a legjobb. Sot, az olasz meccsol is az volt a velemenyuk, hogy Rudics megint tullott a celon, es hogy jobbak voltunk. Azert ez jelent valamit, nem? Dagadt a majam rendesen, es nem is kellett hozza bort innom.
Vimes

Előzmény: MathiasR (608)
MathiasR Creative Commons License 2000.10.04 0 0 608
Hol van ez a cikk ?
Kösz
MathiasR
Előzmény: Vimes (606)
Vimes Creative Commons License 2000.10.04 0 0 607
Na es ez a mai Nemzeti Sportbol"?

"- Túl sokat olvashattunk a doppingról... Kilenc versenyző akadt fenn az ellenőrzés rostáján, többségükben román és bolgár súlyemelők. Olyan híresztelések is elterjedtek, hogy a súlyemelés további szerepeltetése a programban kétségessé válik, mint ahogyan 1976-ban és 1988-ban is akadtak már ilyen hangok.

- A súlyemelés éppen azért került nehéz helyzetbe, mert rendkívül komolyan vette az ellenőrzést, mondhatnám, valamennyi olimpiai sportág közül a legkomolyabban. Kis túlzással, saját maguk jószándékának, igyekezetének és következetességének az áldozataivá váltak. De nem, határozott a véleményem, hogy egyfelől a nemzetközi szövetség, amelynek Aján Tamás a főtitkára, szakszer?en és sikeresen kezeli a problémát, megnyugtató megoldást találnak, és a sportág marad. "

Most ezek szerint, ha a tobbi sportagban is ennyi ellenorzes lenne, akkor ott is ilyen sok doppingolast talalnanak? Kicsit mellefogott Schmitt Pal ur. Szerintem az egesz cikk ondicsoito, es kicsit nyalas. Plane ahogy miniszterelnokunket emliti. Valahogy Goncz Arpad olimpiai latogatasai jobban tetszettek, nem volt annyira eroltetett.

Mar irtam egyszer CJ Hunter eseterol, allitom, hogy annyi ugyet eltussolnak a nem zetkozi szovetsegek, amirol meg almosdni sem mernenk. Innentol kezdve eleg valoszinusitheto, hogy az olimpia elotti "hirtelen"erulesek mit jelentettek tobb sportolo eseteben is.

Vimes Creative Commons License 2000.10.04 0 0 606
Olvassatok el leci az "Izzadsagszagu unneples" cimu cikket.Mit gondoltok rola? Az ujsagiro emliti, hogy masnak savanyu a szolo, pedig szerintem pont neki. Szerintem elegge undorito cikk, total negativ, mindenkit (szurkolokat, sportolokat) alattomosan, suttyomban tamad L. Bandi. Lehet hogy csak en latom igy? Szerintetek?

Daniella, ha mar uszostilusokrol van szo: Thorpe iszonyu ritka tempoval uszik a tobbiekhez kepest. Meg a szazas valtoban is, pedig ott azert meg szoktak huzni rendesen, megis milyen gyors volt akkor is.

Daniella Creative Commons License 2000.10.04 0 0 605
Kataca,

Mi a véleményed Risztov Éviről? Én sajnálom, hogy pillangón nem jutott a döntőbe, pedig előtte elég magabiztosan nyilatkozott. Azt mondta a 400 gyorson azért szerepelt rosszul, mert nincs hozzászokva, hogy előtte vannak, és begörcsölt.
Ami legjobban meglepett az az úszóstílusa. Előtte még sose láttam úszni, és mit mondjak nemigazán tetszett. Szerintem, ha Kiss Laci kezei közé kerülne, akkor jobban fejlődhetne. Pl. gyorsúszásnál úgy veszi a levegőt, hogy előbb kiemeli a fejét, és csak utána fordítja oldara, ami felesleges energia, ráadásul lassíthat is rajta. Ugyanez igaz a pillangójára is, ahol minden csapásnál levegőt vesz. Bár, ha ő csak így tud jól úszni, akkor nem számít a stílus, csak gyors legyen. :-)

Daniella

jfly Creative Commons License 2000.10.03 0 0 604
Hali!

Nekem spec nagyon tetszett a záróünnepség, de a Knézyfiú már agyilag nagyon le volt épülve, arról nem is beszélve, hogy a tűzijátékot valahogy elfelejtették....
Amúgy meg tök jók voltak a zenék, a Savage Garden, Christine Anu, Vanessa Amorosi is, a Kájli Minogtól kicsit hányingerem van (régóta) ő valahogy nem jött be.....De amúgy elégedett voltam:))))

üdv: jfly

Előzmény: Wégé (579)
ildy7 Creative Commons License 2000.10.03 0 0 603
1 képre kell tenni a 8 olimpiai bajnokot, és 800x600, vagy 1024x768-ba tenni. Ha akarod, segitek a tapétában.
Előzmény: Muki (602)
Muki Creative Commons License 2000.10.03 0 0 602
A segítségeteket kérném. Én is végigizgultam, végigvirrasztottam az olimpiát, büszke vagyok a magyar sportolókra. Gondolom nem csak az én vágyam, hogy bajnokaink képe dízítse a számítógépem képernyőjét. Az én számítógépes tudásomat sajnos meghaladja ez a feladat, ezért kérdezem, hogy tudna-e esetleg vki segíteni egy olimpiai bajnoki "tapéta" és képernyővédő elkészítésében. Sok jó minőségű képem van, nagyon szívesen elküldöm bárkinek, ha csak ez az akadály. Előre is köszi!!!
Más... NEm tudja véletlenül valaki, hogy október 14-én milyen ünneplés lesz?
Vimes Creative Commons License 2000.10.03 0 0 601
Jaes irtam egyet a vendegkonyvedbe is.
Előzmény: Kataca (599)
Vimes Creative Commons License 2000.10.03 0 0 600
Hat igen, o egy "kicsit" megsertodott, amikor nem valogattak be. Mondjuk meg tudom erteni. Meg akkor is, ha mar tenyleg nem fer be. Mert valszeg nem fer be. Azert sajnalom. Ahogy mindenki mast, aki nemjutki. Igaz, o volt mar haromszor is.
Es nekem is orok hianyerzetem marad, hogy nem lehettem soha (semmilyen sportban) olimpikon. BAr ha most elkezdek ijaszkkodni vagy loni... Ki tudja :)
En is most olvastam, hogy Kovacs Zoli is ott volt, bar ot nem ismerem.
Előzmény: Kataca (599)
Kataca Creative Commons License 2000.10.03 0 0 599
hm, Kovacs Zoli is kimaradt a csapatbol es o ott volt ma delelott az olimpikonok fogadasan (Kuna Peter es Kovacs Istvan /UTE edzoje/ is).
Mar regebben is megjegyeztem, Kovacs Zoli igazi sportember.
Vincze Balazst nem lattam ...
Előzmény: Vimes (595)
Lilian Creative Commons License 2000.10.03 0 0 598
Nem valószínű, Samaranch nagyon nyugtatgatta a tegnapi NS-ben az újságírót, hogy nem lesz semmi baj, a görögök jól meg fogják csinálni, elvégre most is sokan voltak kint Sydneyben tanulni és még van rá négy évük. De nem volt valami biztató...
Előzmény: _paha_ (597)
_paha_ Creative Commons License 2000.10.03 0 0 597
nem egészen értem...
elméletileg elképzelhető, hogy 4 év múlva megint Sydneyben lenne?

paha

Előzmény: Lilian (596)
Lilian Creative Commons License 2000.10.03 0 0 596
De jó lenne Athénban ott lenni! Csak szegény görögöknek vannak problémái, már Sydney is és a 2008-as jelöltek is jelentkeztek, hogy átvállalják a 2004-es olimpia rendezését. Csak nehogy Peking legyen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!