Keresés

Részletes keresés

Pávek úr Creative Commons License 2006.10.04 0 0 458
Isten nyugtasson, rezső.
cserép virág Creative Commons License 2005.11.11 0 0 454

Lovas is azok közé tartozik, akinek több van a fejében, mint azoknak, akik bírálják, így aztán illik gyűlölni és gyűlöltetni.

 

Előzmény: Varga László (442)
cserép virág Creative Commons License 2005.11.11 0 0 453

Becsavarodott! Nyugdíjba kellene mennie.

Ha ellenzéki politikussal beszélget,  ideges lesz,  csak hümmög, és állandóan mondogatja, hogy jó, értem, közben bámulja az órát,  mikor lesz már vége a beszélgetésnek, hogy letörölhesse az izzadtságcseppeket a képéről.

Nagyon jó újságíró lehetett volna belőle, ha nem csapja meg a kommunizmus szele, de olyan szélütést kapott, hogy reménykedni sem lehet abban, hogy valaha akár csak egy kicsit is tárgyilagos lesz.

molar Creative Commons License 2005.11.11 0 0 452

 

Aczél  mindig elfogult. Mit keres a közszolgálatban?

 

Aczél az MSZP (néha az SZDSZ, bár e kettő szinte ugyanaz) közszolgálati kampányembere.

 

Előzmény: Törölt nick (451)
naiv Creative Commons License 2005.08.03 0 0 450
Aczél-Acsádi ügynök most az államügyészség aláásásán munkálkodik, kulcsár-molnár ügyben, nem fogadatlan, hanem fogadott prókátorként.
A napkeltében, az adófizetők pénzén.
naiv Creative Commons License 2005.07.31 0 0 449
Acsádi ügynök folytatja az Apró-éra idején folytatott tevékenységét a II Apró-éra érdekében:

Aczél Endre: Gyurcsánynak „nemzetpolitikai” ügyekben nincs tartozása a nemzettel szemben
2005. július 30. 11:20

MNO
Aczél Endre: Egyszóval az egész építmény agresszív, közönséges, választási blöff, amely ösztönreakciókból (Kun Béla, Rákosi) és főként tudatlanságból próbál politikai (választási) tőkét produkálni a Fidesz számára. Gyurcsánynak „nemzetpolitikai” ügyekben nem sok tartozása van a nemzettel, a határon túliakkal, a Fidesszel szemben; utóbbival szemben, amelynek politikai műve egyetlen, voltaképp hasznavehetetlen papírban, az ún. magyar igazolványban merül ki – nos azzal szemben végképp nem.
(Népszabadság, 2005. július 30.)
PuPu Creative Commons License 2000.08.08 0 0 447
Hogy kikkel le nem állsz?
Vigyázz, - maradandó károsodást okozhatnak...
Jobban jársz, ha kiménsz a Hortobágyra, oszt megkérdezed a szürkét, - az is értelmesebben bőg, mint ezek közül némelyik...
Persze, ha mazochista vagy... Asse rossz annak, aki szereti...
:O)))
Előzmény: Törölt nick (440)
pindiy Creative Commons License 2000.08.08 0 0 446
Pista, pont az a 100 dollár hiányzik?
Vigyázz mert még rehabilitálnak és csak ez marad::)))))
Előzmény: belovai (433)
szasze Creative Commons License 2000.08.08 0 0 445
"eorsi eleg kemenyen szokott zsidozni"

Ez mit jelent ? Tudsz példát mondani rá ?

(Én mág csak magyarozásáról hallottam)

Előzmény: Mr.Sla (444)
Mr.Sla Creative Commons License 2000.07.30 0 0 444
Bar azert eorsi eleg kemenyen szokott zsidozni. De majd Isten megbunteti erte. Vagy mar bunteti is.

Sla

Előzmény: Törölt nick (440)
rororo Creative Commons License 2000.07.30 0 0 443
Felmosórongy, magadnak is küldözgetsz emileket?
Előzmény: Törölt nick (430)
Varga László Creative Commons License 2000.07.30 0 0 442
Mivel Lovas veled ellentétben nem "izél" én nem is utálom. Te csak zsidózz nyugodtan, neked ez a foglalkozásod: megélhetési zsidó.
Előzmény: Törölt nick (440)
szasze Creative Commons License 2000.07.30 0 0 441
PVC !

A helyett, hogy hetet-havat osszehordasz, jo lenne, ha egy rovid idezetet adnal, ami bizonyitja, hogy Lovas antiszemita.

Ez mostmar nem szivesseg, amit megtehetsz, hanem elemi kotelesseged.

Ha nem teszed, mindannyian tudjuk, hogy hanyadan allunk veled.

Előzmény: Törölt nick (440)
szasze Creative Commons License 2000.07.03 0 0 439
PVC !

Megegyszer: az, hogy milyen e-mailek erkeznek egy sajtoorganumhoz, vagy akarhova, es hogy azok kozul mi kerul nyilvanossagra, annak semmilyen kapcsolata nincsen Lovas szavahihetosegevel.

Ismetelten kerlek, hogy tenyekkel tamaszd ala azt az allitasodat, hogy hazudott, es azt is, hogy antiszemita.

Ha nem teszed, akkor mindannyian tudhatjuk, hogy te immar elerted Acel altalad olyan magasnak tartott szinvonalat: te is tudsz hazudni -- nem is kicsit.

PuPura majd visszaterunk.

.

Előzmény: Törölt nick (438)
szasze Creative Commons License 2000.07.03 0 0 437
PVC !

Kerlek, hgoy mielott a Demokrataba, a Vasarnapi Ujsagba, vagy barhova irott e-mailek kozul idehozol ujabb szazat, igazold -- vagy vond vissza -- Lovasra vonatkozo allitasaidat.

Ha lesz idom, akkor felhozom PuPu mocskat.

Azzal egyutt, hogy mielott mellealltal, elolvashattad volna, hogy mekkora hazugsagokat irt.

.

Előzmény: Törölt nick (430)
belovai Creative Commons License 2000.07.02 0 0 436
Kedves Rezso,

Egy pillanatra gondolkodtam, hogy nekem szol-e ama uzenet, es mivel sorrenben utnam jott, hat gondoltam en vagyok celkeresztben.
Elnezesedet kerem, felreertettem.
Nem, Botztol nyugdijam ugyeben semmi sem fugg.
Na, majd emgoldom ezt is.
Nezz oda a pallag, olaj oldalra, talan erdekes lesz szamodra.

Udv. belovai

aggályos Creative Commons License 2000.07.02 0 0 435
A magyar PLAYBOY-ban (július) van egy hangulatos írása Aczélnak.
rezső Creative Commons License 2000.07.02 0 0 434
kedves belovai, bár nem neked szólt kívánságom (hacsaknem te vagy a nadine) semmi kifogásom ellene.

de sajnos nincs már hatásom arra, ami a HM-ben történik. Ami jó is, mert nem adnám a nevem ahhoz, ami most ott történik.

Botzal ugyan pro forma jóban vagyok (nem ismerem kettőtök kapcsolatát), de tőle biztos nem függ.

üdv

Előzmény: belovai (433)
belovai Creative Commons License 2000.07.01 0 0 433
Rezso irta: "igazán nyugdíjba vonulhatnál..."

Kedves Rezso,
En az allamokban mar nyugdijban vagyok.
Abban viszont igazad van, hogy Magyarorszagon is nyugdijba kellene mennem, ugyanis ott van 27 ev munkaviszonyom.
Kerlek, adj tanacsot, hogyan tudnam megkapni jogos jaradekomat.

csoma Creative Commons License 2000.07.01 0 0 432
Haraszti Miklós: A zsarolási haladvány

...A volt titkosszolgálat aktái közül jószerével csak egyetlen ügyosztályét használhatják az átvilágítók: a hírhedt III/III-ét, amely a „belső ellenségre" szakosodott. Zömmel ennek az iratai kerültek át a Történeti Hivatalhoz. Márpedig az állambiztonságiaknak volt még négy másik ügyosztályuk: a „hírszerzés" (III/I), a „kémelhárítás" (III/II), a „katonai elhárítás" (III/IV), és a „technika" (III/V). Ezeknek közös ügynökhálózatuk volt. Mind az öt ügyosztály dolgozott a hazai lakosok ellett is, aszerint, hogy éppen hol tartózkodott a célszemély.
Amikor külföldön jártam, a III/I vett gondozásba. Idehaza a külföldi újságírókkal folytatott beszélgetéseimről a III/II számolt be. A besorozott Orbán Viktort a III/IV próbálta - sikertelenül - besúgónak beszervezni. A III/V mindegyik ügyosztály áldozatainál telepített poloskát. A kommunista szereplők számra naponta készült jelentésekben a titkosrendőrség elemzői nem választották szét az öt ügyosztály munkáját.
Most tehát a következő a helyzet. Az átvilágító bírák és a valahai áldozatok csak arról szerezhetnek tudomást, amit a szolgálatok jónak látnak. A mai biztonságiak teljes jogú használói a III/I, a III/II, a III/IV és a III/V valahai ügynökhálózatának és papírjainak. Ne higgyék, hagy kicsiny dologról van szó: sok ezer hálózati nyilvántartó kártyáról beszélünk, megzsarolt és ellenőrzött magyarok tömegéről, itthon és külföldön.
Ma mind az átvilágítás, mind a Történeti Hivatal önmaga hivatásának megcsúfolására kényszerül, hiszen régi hálózatokat enged tovább élni. A bírák és a Hivatal munkatársai naponta szembesülnek ezzel, amikor a szolgálatok megálljt parancsolnak nekik. Minden olyan ügyben, ahol az iratok visszatartását észlelik, rosszul döntenek, amikor nem tiltakoznak a demokrácia fórumain. Mondhatják ugyan hivatalnokmentalitással, hogy nekik nincs dolguk a törvény szellemével, csak a betűjével. Valójában arról döntenek naponta, eltitkolni segítenek-e a múltat, vagy felszámolni.
Mivel mentegeti a mai hatalom ezt a botrányos folytonosságot? Boross Péter, Nikolits István és Kövér László válasza: haza csak ott van, hol kémszolgálat is van. Mindkettő összeomlana, ha a pártállami beszervezések teljesen átvilágíthatóvá válnának. Ugyanide vezetne, ha minden állampolgár megkapná a rá vonatkozó egykori jelentéseket: hiszen akkor lelepleződnének az ügynökök.
Az érvelés hazafias részéről szívesen hallgatnám meg nyugati szövetségeseink véleményét, amikor az ország már a NATO tagja, épp azon a déli szárnyon, amely ellen valaha a Varsói Szerződés megbízásából kémkedett.
De ezt a cikket nem azért írom, hogy bemenjek Boross, Nikolits és Kövér utcájába. A kémszolgálatokról folytatott vita szabálya, hogy bekötött szemmel kell tapogatózni, semmit sem szabad kimondani, mindent el kell hinni, és aki mást gondol, mint a szolgálatok urai, az álmodozó, hazaáruló, vagy mind a kettő. A hazafias muszáj helyett én inkább azt tekintem munkahipotézisnek, hogy bizonyos körök magukat védik a lelepleződéstől, miközben hatalmi ütőkártyaként fenn akarják tartani a fenyegetettséget a kormányfüggetlen közéleti hivatások, jelesül a jogászok és az újságírók körében."

Előzmény: belovai (428)
talán Creative Commons License 2000.07.01 0 0 431
Belovai írja: "Kerem ertse meg mindenki: Aczel Endre nem volt besugo. Nem volt a III/III Focsoportfnokseg allamonyaban."

Többek között éppen az ilyen tipusú félreértések miatt is ideje lenne nyílt lapokkal játszani. Erre pillanatnyilag sem az un. átvilágítási-ügynök törvény, sem a Történeti Hivatal nem alkalmas. Úgy tűnik, hogy az elmúlt tíz évben a törvényhozók mindenkori többségének egyáltalán nem az volt a célja, hogy végre megtörténjen az "információs kárpótlás" a lehető legteljesebb mértékben. Vajon miért? Itt lenne az ideje (talán már késő is), hogy végre a legszélesebb nyilvánosság megismerkedhessen a dokumentumokkal, világos legyen, hogy ki és mit dolgozott az elmúlt rendszerekben a BM III/I-V (és nem csak a III/III osztályok számára. Hogy végre ne a gyanusítgatások, a szóbeszédek, a jó- és rosszindulatú megjegyzések, a kézen-közön megszerzett dokumentumok stb. alapján ítéltessenek meg emberek. Ez az eljárás fertőzi a közéletet, napokig lehet csámcsogni különböző témákon a valódi tények ismerete nélkül, egy életre tönkretenni ártatlanokat és felmenteni bűnösöket. Amíg az információ csak "egyesek" kiváltsága, a törvények az ügynököt védik és nem az áldozatot, bárkiről bármit lehet állítani.

Előzmény: belovai (428)
rezső Creative Commons License 2000.07.01 0 0 429
igazán nyugdíjba vonulhatnál...
Előzmény: nadine (426)
belovai Creative Commons License 2000.07.01 0 0 428
Keves barataim,

Nem kerdeztetek, de Lujza feltette a kerdest, hogy nem kellene-e Belovait megkerdezni.

Kerem ertse meg mindenki: Aczel Endre nem volt besugo. Nem volt a III/III Focsoportfnokseg allamonyaban.

Kerem ertsek meg, dolgazzak fel agyrenszerukben: Aczel Endre a Magyar Hadaszati Katonai Hirszerzo Szolgalat ugynoke volt. Kerem, ne keverjek bele az akkori BM piszkos ugyleteibe.

Onok Ismernek mar: utalonm a piszkossagot, a hazudozast, a ragalmakat. A dolgokat mindig a maguk helyessege es korrektsege alapjan kell megnevezni. Ebben a jovoben is tarsra talalnak bennem.

udv. belovai

lujza Creative Commons License 2000.06.30 0 0 427
Te mindent így elhiszel, amit Haraszti ír ?
Nem kéne Belovait is megkérdezni, mielött itélkezel ?
Előzmény: nadine (426)
nadine Creative Commons License 2000.06.30 0 0 426
Haraszti Miklós a mai ÉS-ben azt írja, hogy a hírszerzés is figyelte a honi lakosokat. Tehát Acsádi bennünket is figyelt. Nem kéne megruházni?
szasze Creative Commons License 2000.06.30 0 0 425
Termeszetesen megirhatom (idezhetem) Pupu hazugsagait -- annak ellenere, hogy te magad allitottad, hogy vegigolvastad (a nagy meleg ellenere) amiket irt, es nem talaltad ugy, hogy hazudott volna. Tehat kialltal mellette.

Ja, egyebkent meg mar joparszor utaltam ra, es egyszer fol is masoltam tetelesen -- a masik Acsas topikban. (2190, ha jolemkszem).

De a kerdes nem csak ez. Hanem az is, hogy mikor igazolod Lovasra vonatkozo allitasaidat.

Nem elottem kell megjelenned, hanem mindannyiunk, -- tobbek kozott sajat magad -- elott.

Előzmény: Törölt nick (424)
szasze Creative Commons License 2000.06.30 0 0 423
Nagyon kotodhetsz erzelmileg ehhez a tarsasaghoz, ha Rocky hozzaszolasa ennyire kiakasztott.

Es ha igy van is, szerintem ez nem igazolhatja, hogy ilyen durvasagokat irjal neki.

Szerintem nekik (Rajkeknak) is sokkal jobbat tettel volna, ha egyszeruen cafolod az allitast, ha tenyleg tudod, hogy nem igaz. (Tenyleg hihetetlen, hogy a cari csalad kiirtasahoz kellett volna egy magyar no segitsege...) Kulomben is, nem tudom, hogy Rajk Laszlo megiteleseben milyen jelentosege van Rajk Julia tetteinek.

Ettol fuggetlen, hogy ha te allitasz valamit -- itt Lovasrol -- vagy allsz valaki allitasai moge -- itt PuPuei moge -- akkor elemi kotelesseged, hogy igazold azokat.

Ha nem, akkor rajtad marad.

.

Előzmény: Törölt nick (422)
szasze Creative Commons License 2000.06.29 0 0 420
Ne haragudj, de nem ertem, hogy mit jelent az, hogy Nagy Imre feleség valaki.

Ez valami, amit Nagy Imre felesege kovetett el (en soha nem hallottam semmi rosszat Nagy imre felesegerol !), es ahhoz hasonlitotta Rajk feleseget ?

Előzmény: Törölt nick (419)
PuPu Creative Commons License 2000.06.29 0 0 418
Hát az biztos, - az a "sajnos" - erős volt...
:O)))
Előzmény: nadine (416)
szasze Creative Commons License 2000.06.29 0 0 417
Ohom, szoval ilyen a ficko. Massal szemben persze van merceje.

Azt nem tudom, mi valthatta ki belole ezt a reakciot, de akarmi is legyen, ez igy nagyon durva.

Kovetted, hogy ebben a ket topikban hazudott egy parat ?

.

Előzmény: nadine (416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!